Forum >> 155
SD07-03-2007 14:17:33 // 20738
145 1.3, vagy ha tényleg nem derága 33TD? biztos van mit költeni rá de ha keveset használják nem lesz derága:) csak aztán ráéreznek az ízére és szétekerik:)))
norbee07-03-2007 14:12:11 // 20736
Jólhangzik, de nem túl drágáért. Anyáméknak kellene, 4-6 éves, hétvégente 20 kilométert tennének bele, viszont olcsón fenntartható nem szuzukit keresnek. Opeltől már eltereltem.
norbee07-03-2007 14:10:42 // 20735
Én találtam egy darab sajtot. Trappista van rá írva, de inkább pálpusztai lesz ez. Asszem rendelek egy pizzát, és szólok a kolléganőmnek, hogy dobjuk ki a hűtőt. :)))
András bácsi07-03-2007 14:09:36 // 20734
Mennyiért? Unokatesómnak van egy, amit el kéne, hogy adjon, de nem tudom, most mire jutott. 2003, 1.2 8v, klíma, 23e km.
SD07-03-2007 14:08:53 // 20733
Jaa:) hát nemtom mit találok enni:)
norbee07-03-2007 14:07:36 // 20732
Valaki nem tud családból, innen-onnan eladó Puntót? I-II-es széria.
norbee07-03-2007 14:07:07 // 20731
Téged kérdeztelek :)
SD07-03-2007 14:01:05 // 20729
Alfa zártosztáj:)))
norbee07-03-2007 13:45:51 // 20728
Egyébként pont azon gondolkodom, hogy ebédelni kéne. Mitszósz, miteszünk?
norbee07-03-2007 13:42:28 // 20727
Te nem bírol normálisan beszélni kispatak? :)))))
SD07-03-2007 13:41:39 // 20726
Na megebédeltél:) mi volt az ebcsi? :D
SD07-03-2007 11:14:48 // 20724
hát az biztos hogy meg fogom becsülni, ha egyszer müxik:)
mszabika07-03-2007 11:10:56 // 20723
:))))))))
Te vállaltad :D
süsnye07-03-2007 11:02:28 // 20722
Viszont ez nagyon tecc!!! Ez marha szép sztem
SD07-03-2007 11:01:19 // 20721
kell gyártanom a hűtőnek felfogatást az egyik oldalra, aztán csövek, meg elektromosság és töltés= legalább 155év a jelenlegi tempóban
nem akarom elkiabálni de lehet hogy garázsban fejezem be:)))
mszabika07-03-2007 10:57:29 // 20720
tényleg mi újság a klíma projekttel? :)
SD07-03-2007 10:50:14 // 20719
nem én türelmet emlegettem;) az alábbit használom, az utóbbi fogy:)))
norbee07-03-2007 10:38:56 // 20718
Huu... Te valami intelligenciát emlegettél az előbb, nem? :)))
SD07-03-2007 10:35:31 // 20717
meg a szegedi Fisherman a Hörgász aki igazából fülorgégész:)
norbee07-03-2007 10:34:25 // 20716
Szegedi Mikulás. :)))
norbee07-03-2007 10:28:41 // 20714
Santa Claus... :)))
norbee07-03-2007 10:08:06 // 20712
Csupa olyan tulajdonságot mondasz, amivel a környezeted rendelkezik. Nem te szereled a klímádat? :))))))
norbee07-03-2007 09:58:03 // 20710
Az biztosis, kellett hozzá a Zintelligánciádat használni, he? :))))
SD07-03-2007 09:51:59 // 20709
már össze van rakva:) csak azér nem oly egszerű ott minen mint mondjuk egy számítógépben:)
Yoyo07-03-2007 09:49:30 // 20708
Vegyük úgy, hogy nem mondtam semmit:)))
norbee07-03-2007 09:44:09 // 20707
Szétszedett, hiányos műszerfalból árad befelé a menetszél... :))))
norbee07-03-2007 09:43:38 // 20706
És jön reklamálni. Kell az Neked? :))))
Yoyo07-03-2007 09:36:35 // 20705
És a végén fordítva teszi vissza:)))
SD07-03-2007 09:31:18 // 20704
Műszerfal bontásból már most lassan elég:) klíma ügyileg:)
norbee07-03-2007 09:22:57 // 20703
Ne adj neki ilyen tanácsot még képes megpörgetni a műszerfalat. :))))
Yoyo07-03-2007 09:22:17 // 20702
Le kell bontani a műszerfalat és visszapörgetni:)))
süsnye07-03-2007 09:14:30 // 20701
INkább keress majd egy számláló visszapörgetőt. :DD
Yoyo07-03-2007 09:11:37 // 20700
Előrő háturú:))))
norbee07-03-2007 09:08:32 // 20699
Bammeg, ez nagyon ott van! :))) Jó ez a kék szín. :)
norbee07-03-2007 09:04:54 // 20698
mszabika
Megkaphatod, de nem fogod élvezni... :))))))
Yoyo07-03-2007 08:50:45 // 20697
Oda kell faragni valami fekete műanyagot:)))
SD07-03-2007 08:12:20 // 20696
Jó neked adom de akkor mit teszek rá én? úgyhogy mégsem:)
SD07-03-2007 08:11:38 // 20695
Biza:)
Van egy tervem, ami nem biztos hogy sikerül: szeretnék egy fotót amin
200.000 van és a km-óra pedig 200-on áll :)
Az lenne a happy 200k:)))
Valami repülőtér lenne a legideálisabb, kérnék egy felszállási engedélyt:)))
Mert azért forgalomban nem biztos hogy összejönne és, csak egyszer lehet próbálkozni, utánna lehet várni cca. 1mill kilómétert megint:)
Van valakinek ilyen ismerettsége?
András bácsi07-03-2007 08:10:56 // 20694
De, mert csak a hatlapfejre megy rá.
Fairlane07-03-2007 07:55:16 // 20693
szal akkor ez 4*100 hoz nem jó nekem...
Fairlane07-03-2007 07:54:37 // 20692
Te SD, miaz a két fekete bütyök a lökhárítón? :D
Nem szépek, add nekem :)))
András bácsi07-03-2007 07:50:32 // 20691
Már ennyi van benne?
András bácsi07-03-2007 07:49:20 // 20690
reggel van = olyan
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
1
Guests1
797
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?