Forum >> 155

norbee06-04-2009 11:45:49 // 77289
Te is honnan idézel... :)))
norbee06-04-2009 11:45:24 // 77288
Hősök terén aludtál-e vagy? :))))
Fairlane06-04-2009 11:45:13 // 77287
77281?
norbee06-04-2009 11:44:46 // 77286
Te állat... :))))))
Fairlane06-04-2009 11:28:09 // 77285
Pl az Ezékiel:25:17-et :)))
SD06-04-2009 11:15:53 // 77284
Jó én meg szórom a szögeket:D
SD06-04-2009 11:10:14 // 77283
milyen teológiai frázisokat feszegettek itt?:D

inkább a honfoglalókat elemzzétek, akik épp foglalják a honunkat:))) több okból is jó mert akkor csak a Biblia felét kell bemagolni:D
Fairlane06-04-2009 11:09:47 // 77282
Asszem 12X1,25 menetű kell.
De az a tuti, ha kitekersz egy csavart, azt beviszed magaddal a boltba :D
süsnye06-04-2009 11:09:36 // 77281
csak mondd meg mikor indulsz Komáromba, kérek egy opelt az egyik barátomtól refit bekötöm strobiként, a balos index végig villogni fog és így megyek mögötted ;PP :))
SD06-04-2009 11:05:18 // 77280
Nekem van egy amit nem használok 5k volt talán? attól függ milyen kereked van meg hol parkolsz, amíg utcán áltt használtam ha gondolod előkeresem:)
Fairlane06-04-2009 11:05:08 // 77279
Birom amikor tömören összefoglalod a lényeget :D

155 talira jössz?
norbee06-04-2009 10:36:59 // 77278
A lelki szegény az, akit nem érdekel milyen autóban ül, nem érdekli milyen plazmatévét vett a szomszéd, nem érdekli, ha az asszony új konyhabútorért b*sztatja.
százötvenötösös egyértelműen a pokolra fog jutni, már csak a féloldalas hsz.-ei miatt is. :)))
Fairlane06-04-2009 10:32:03 // 77277
Aha,


Szal ha a lelki szegényeké a mennyek országa, akkor a normálisok pokolra jutnak?
A lenti irás alapján hova sorolnád magad? :D
Tony15506-04-2009 10:30:06 // 77276
Bükkszéken szépen feljött a legelőn a Q4:-) Jól nézett ki, ahogy egyszerre pörgött a 4 kerék! Nem ért le az alja? Én nem mertem volna feljönni....
norbee06-04-2009 10:28:49 // 77275
Te meg a másik fele, wannabeschumacher, opelgyalázós, felebarátkiröhögős erkölcsiprédikátor. :)))

Cikik vagytok. Küldöm a taligát. :)))
lungfefe06-04-2009 10:27:13 // 77274
Még nem van, de még ne is legyen mer akkó meló van.

Kérdés: Kerékőrt kéne venni, milyen méretű csavar kell a verdánkba? Vagy ne vegyek, uccse lopnak?!
SD06-04-2009 10:26:10 // 77273
Lorem Ipsum, or Lipsum for short, is simply dummy text of the
printing and typesetting industry. Lipsum has been the industry's
standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer
took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.
It has survived not only four centuries, but now the leap into
electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was
popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets
containing Lipsum passages, and more recently with desktop
publishing software like Aldus PageMaker including versions of
Lipsum.

nee:?)
SD06-04-2009 10:21:48 // 77272
a demagógiai-szépérzékét:)

alfásos, esztergomis, hazanemjövős, belebeshzélős, lefotózós, feltolós, beszólós, harcolós, komáromra remélem már öttlevős szerintem
norbee06-04-2009 10:06:34 // 77271
A midet bántotta, Te bűrgatyás rúdonpörgős? :)))))
Fairlane06-04-2009 09:55:54 // 77270
Jaja, irjál gyorsan valami féloldalasat... :P
SD06-04-2009 09:52:37 // 77269
Mámamá péntek van má??? :(

Jóreggel:)
lungfefe06-04-2009 08:35:15 // 77268
pálinkásat!
Fairlane06-04-2009 06:37:20 // 77267
Jóreggelt 7alvók :P

Fairlane05-04-2009 22:30:02 // 77266
Így van.

Amúgy természetesen foggalmam sincs.. :P
Netes kép...
SD05-04-2009 21:34:18 // 77265
ilyet kérdezni?:) heggesztett difis lada! :D
TSiga ( I am the TSIG)05-04-2009 20:54:07 // 77264
Figyú! Milyen váltó megy a V6 után? Csak érdeklődésképp...
SD05-04-2009 20:41:49 // 77263
Mi van itt rusnyaverseny??? Áááááá miket képesek csinálni 155-el??? vett volna inkább valami hondát... ilyet csinálni alfával V-tec:D

De most ényleg bármilyen átlagosan ronda autót megfog szétfarag azt ott a csoda ronda volt ronda lett de sokat szenvedett vele:D De egy 155-öt??? ááááá ááááá áááááá

najó megyek bedobok egy felest:D vagy valami:D
Buksi05-04-2009 20:07:39 // 77262
Okl, de el ne feljtsd! ;-)))
Gyozi15505-04-2009 20:06:27 // 77261
azt majd holnap, akkor lesz kész :D
Buksi05-04-2009 20:00:04 // 77260
nagyon jól néz ki! :-O

De inkább a tieidről tegyél fel képeket! ;-))
Gyozi15505-04-2009 19:57:06 // 77259
195 ft, és így 3.800.000-re jön ki :DDD
Gyozi15505-04-2009 19:55:21 // 77258
hát ez az...

és még finoman fejezted ki magad :D
gekki05-04-2009 19:54:51 // 77257
nem tom most mennyi de ha még megvehető lenne akkor is a honosítás...
gekki05-04-2009 19:54:05 // 77256
ezt a múltkor találtam ez is über brutál sz...r :) szerintem...

http://www.autoscout24.it/Details.aspx?id=156236903
Gyozi15505-04-2009 19:53:20 // 77255
Gyozi15505-04-2009 19:52:08 // 77254
néztem az fasza nagyon :D
mennyiért mérik most a svájci frankot?
gekki05-04-2009 19:50:36 // 77253
nekem is jobban tetszik :)
gekki05-04-2009 19:49:26 // 77252
a másikat nézted Győzi?
Buksi05-04-2009 19:48:16 // 77251
Na ez már azért sokkal szebb! ;-))
Gyozi15505-04-2009 19:47:16 // 77250
hát nahhh... ez már mindjárt jobban tetszik :D
Buksi05-04-2009 19:46:49 // 77249
Te jééézus isteeen! :-(((((((((((
gekki05-04-2009 19:46:48 // 77248
a másik viszont jobb :)
főleg a műszerfal :)
Imyx05-04-2009 19:46:39 // 77247
Nálam is ennyi az érték. 3.-ban mennyi a vége, tudja valaki pontosan? Nekem 140 rémlik. Üdv mki.
gekki05-04-2009 19:46:19 // 77246
nem tom de szörnyű :)
Gyozi15505-04-2009 19:46:10 // 77245
elősször azt hittem nincs alatta kerék :D
gekki05-04-2009 19:45:47 // 77244
http://www.autoscout24.ch/AS24Web/Detail.aspx?from=list&wl=1&lng=ger&id=5843292&qs=from%3dDefault%26make%3d6%26modellike%3d155%26cur%3dCHF%26zipcountry%3dCH%26total%3d26%26eftotal%3d26&page=1&row=4

:DDDDD
Gyozi15505-04-2009 19:43:45 // 77243
azt a megveszekedett büdös is--en k--va f--át csinált ez vele?
te jóóó ééég--- :(((((
szegény Q4.....
gekki05-04-2009 19:41:18 // 77242
jaaaaaaaaaaaaaaj :DDDDD

http://www.autoscout24.it/Details.aspx?id=157485390

húúúúúúúúúúú :(
Buksi05-04-2009 19:25:57 // 77241
Vagyok! ;-))
Stevke05-04-2009 19:23:42 // 77240
Felvettelek Skypen!
Üdv:Stevke
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.