atesssz26-08-2010 12:28:35 //
104086
atesssz26-08-2010 12:25:22 //
104085
egyik munkatársam is most vett egy 155-öt.
Előtte 147-eket nézegetett. Aztán egyszer elvittem az ötvenötössel egy három perces útra, az egyik portától a másikig.
Mikor kiszállt, ezt kérdezte: "Mennyit kérsz érte?" :))
Aztán végül is aszem jelentős részt vállaltam abban, hogy 155ötöse legyen:)
Nemsokára regel az oldalra, mellesleg egy 2.0-ás keskenykasztnis TS
Gery8326-08-2010 12:13:29 //
104084
Domonkos?
Hát oda se vinném én sose a kocsimat.
RoliQ426-08-2010 11:13:32 //
104083
Hát most nem azért, de ennyi pénzért a Csabiék már rég megcsinálták volna 450 lóerőre:D
Konkrétan 155-re és jó állapotúnak látszik (nem szakadt, nem lyukas, stb.)
süsnye26-08-2010 10:39:24 //
104081
persze, csak kérdés, h mennyit használta "csörgő" motorral :)
Dozer26-08-2010 10:28:39 //
104080
Lehet az jó is ha most rakták össze, de javasolnék a tulajnak alacsony töltőnyomást, jó minőségű olajat... na meg a gyári programot.. olyan 150-190 horzpávört meg pillekönnyű jobb lábat :)) Aztán ha bejáratták valami referenciákkal rendelkező hozzáértő húzza fel :)
süsnye26-08-2010 10:12:03 //
104079
ez már most rosszul hangzik... nem fog az sokat menni..
süsnye26-08-2010 10:10:58 //
104078
ez most konkrétan 155re való, vagy vmi univerzális?
ha 155re való, akkor talán megéri (állpottól függően), mert ilyet elég nehéz találni, de azért próbálj meg alkudni ;)
süsnye26-08-2010 10:09:36 //
104077
persze, 30C-ban nyilván ;)
Haro26-08-2010 09:38:11 //
104076
Felesleges foglalkozni a sráccal:)))) Veszett fejsze.... majdnem olyan mint te:))))
Dozer26-08-2010 07:59:37 //
104075
Csörög a motor?? Úgy érted "kopogós égés" jelenség van? Már mikor beindítják? Jósolok.. mikor először megforgatják elolvad pár dugó. :S
Azért a pesti dugóban is feljebb megy az:)
Thomika25-08-2010 21:53:30 //
104072
Emiatt ne aggódj! Addig örülj, míg nem megy 80fok fölé! ha nem pályán tolod neki eszetlenül, nem fog 100ig elmenni!
Thomika25-08-2010 21:50:52 //
104071
Kevesebb xar verődik fel a motorra, és vádi a lelógó alkatrészeket! Ha jó áron van, érdemes megvenni!
Thomika25-08-2010 21:49:32 //
104070
nincs mit :) épp bekukkantottam az adok-veszekbe, és megláttam :)
Thomika25-08-2010 21:48:33 //
104069
Garázst, oder ácsolt akármit, kár lenne a szép fényezésért :)
Thomika25-08-2010 21:46:11 //
104068
Egen :)))))) A leírásban minden benne van :P
Thomika25-08-2010 21:41:26 //
104067
Ehhh... ez felni.... :(
Thomika25-08-2010 21:40:13 //
104066
Ez így van. Csakhogy most végre tényleg hozzáértő kezekbe került. Ha jó lesz rajta a program, sztem a tulaj számíthat pár próbakörre... :P
Thomika25-08-2010 21:36:22 //
104065
Most tényleg rendbe lett téve! Csak annyit cseszett el a srác, hogy vmi haverral iratott programot,aki persze nem ért hozzá ,így csörög a motor és nincs is benne annyi le, mint amit tudna.
afri25-08-2010 21:16:27 //
104064
a jómúltkorában írta Longman, hogy találkozott egy farkassal a Bükk-fennsíkon!
hát most mifelénk is csatangol egy!
a szomszéd falu határában lévő tanyán tépázott meg jónéhány birkát!
a vadászok meg le nem lövik, merhogy védett! :-/
Buksi25-08-2010 19:38:03 //
104063
Üdv köztünk! Ha kérdésed van fordulj hozzánk bizalommal! :-))
süsnye25-08-2010 16:51:03 //
104062
normális, ahogy Tentacle cartárs írta, ha kimész attópályára, akkor fog az feljebb menni... :)
Menj autópályán 150-160-as tempóval 35 fokban, és majd feljebb megy:)
Robiik25-08-2010 16:46:54 //
104060
egyik autómban sem volt még olajhőfokmérő, vwéknál nem divat, nem tudom mit kéne mutasson...
Robiik25-08-2010 16:45:53 //
104059
Sziasztok! Az normális hogy az olajhőfokom nem nagyon mozog? HA félótát ácsorgok a dugóban és a vizet már rég elkezdte húteni akkor hajlandó kicsit följebb menni, de 80 fölött még soha nem volt.
süsnye25-08-2010 16:32:28 //
104058
nekem van fent...
nekem azzal volt gondom, h vízben felverte egészen a trafókig, adott esetben a motrháztető aljára is... most már ez megszűnt
annyi hatása még van, h picit előbb melegszik be a motor
Urak,
egy gyors kérdés: szembe jött ma velem baráti áron egy kartervédő műanyag lemez. Jó az nekem, ha ilyen van a kocsimon, és ha igen, mennyire jó?
atesssz25-08-2010 15:15:32 //
104056
oh, köszi a linket! :)
atesssz25-08-2010 15:15:16 //
104055
milyen tetőt?:)
Longman25-08-2010 15:10:23 //
104054
nem má, komolyan..
:)
afri25-08-2010 14:04:44 //
104053
amikor a kutya huppogtatja az autót!! :-)))
itt
pb_25-08-2010 13:31:29 //
104052
De.))
pb_25-08-2010 13:30:36 //
104051
Biztos túl sok hideg fagyit adtál neki, és belobbant a torka.D
süsnye25-08-2010 13:06:19 //
104050
nah, akkor SD aggódhat, lesz aki lenyomja majd a piroskát, fele annyi fogyival ;))
süsnye25-08-2010 13:02:09 //
104049
jah, perdix, tééleg :))
süsnye25-08-2010 13:01:39 //
104048
nemmondod? :)) nem jut eszembe a neve vazz. :))
Longman25-08-2010 12:53:29 //
104047
inkább aztatat mondjad ide nekem mitől fullad az 1.4 boxi hidegen.. :)
Amúgy ez a Perdixé lenne..? hogy lelakta..
pb_25-08-2010 12:47:34 //
104046
A mindenkit +alázó, és über jól fogyasztó gép.DD
süsnye25-08-2010 11:55:34 //
104045
kellene? :)
Poló25-08-2010 11:34:54 //
104044
süsnye25-08-2010 11:23:02 //
104043
Hali!
Ebben a témában SD (hosszabban (otvenotos)) kolléga a szakértő, asszem meg fogjátok egymást érteni ;)
Haro25-08-2010 11:15:59 //
104042
Ne aggódj segíteni fogunk...... ha máshogy nem kapsz egy nyakast,mert nem melozol!!!!!
Robiik25-08-2010 11:11:45 //
104041
inkább, mint valami BMW amitől bunkónak nézik az embert :)
afri25-08-2010 10:57:25 //
104040
hmm ... egyre több a 155 tulaj! :-))
nemhiába!
felregisztráltam magam a carstyling oldalra, oda is jönnek rendesen a kommentek, hogy az egyik legszebb autó az Alfa 155!!! ;-)))
Üdv itt!
Kérdezz nyugodtan, sok szájjalszerelő manualharcos van itt, szivesen adunk tanácsot, akár kéretlenül is :)))
Valszinüleg kevés olyan 155-releváns hiba van, amit a bandábol valaki már nem szopott végig :)
süsnye25-08-2010 09:59:42 //
104037
a háttér szép... ;)
de az a delta felni... sztem nem passzol :)
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.