Forum >> 155
Buksi22-02-2007 16:08:25 // 19489
De jó neked! :-)))
norbee22-02-2007 16:06:16 // 19488
Adjak belőle? Barátom... :))))))))))))))))))))))))
norbee22-02-2007 16:05:42 // 19487
Nekem van! Direkt vettem! :)))
Buksi22-02-2007 16:05:14 // 19486
De nekem nincs ződ szigszalagom! :-((
SD22-02-2007 16:04:54 // 19485
És van még benne olaj? :D
Buksi22-02-2007 16:03:51 // 19484
Vaze, ha ez ennyire jó, akkor egy ilyet nekem is be kell szereznem! :-DD
Buksi22-02-2007 16:01:52 // 19482
És ezt a problémát hogyan oldjuk meg? Vízfestékkel vagy temperával? :-DD
tread22-02-2007 15:59:15 // 19481
nem. az egy rúd tartja ami a hátsó ülésből áll ki. ha odalépek kicsit simizi a hátam, de már megszoktam. :D
Buksi22-02-2007 15:58:39 // 19480
Gratula, ez egy jó hír! :-))
Buksi22-02-2007 15:57:46 // 19479
Tegyük bele azt! :-)))
Reméljük azt már nem barmolja szét! :-))))))))))
norbee22-02-2007 15:56:23 // 19478
"E szavak után _TreaD_ elégedetten hátradőlt az ülésben, majd ugyanazzal a lendülettel alaposan szemügyrevette a tetőkárpitot, mivelhogy az üléstámla állító megadta magát..." :))))
norbee22-02-2007 15:53:34 // 19477
Az randa, enyim ződön is van 1 bordó kilincs.
tread22-02-2007 15:53:06 // 19476
Re
Olaj nem csöpörészik tegnap délután óta, biztonsági övem is rendben. Elégedett vagyok. :D
norbee22-02-2007 15:52:57 // 19475
Megnéztem. Jó randa. Ne csinájjuk. :) Inkább a nagylámpás 33 kilincseit kéne beleoperálni, azt a kasztnibasimulóst.
Buksi22-02-2007 15:52:26 // 19474
Akkor tegyünk rá ződ kilincset is? :-))))))))))
norbee22-02-2007 15:50:25 // 19473
Annyira nem, bordó meg a kályhaezüst annyira nem üti egymást. :))))
Buksi22-02-2007 15:50:09 // 19472
Szeva! :-)
Jó tárgyalást! :-))
Aztán nehogy egy másik kilincset is eltörjél! :-DDD
Buksi22-02-2007 15:48:52 // 19471
Nincs, de majd csak összetákolnánk valamit! :-))))))
Buksi22-02-2007 15:47:36 // 19470
Ha nekem törött volna el a kilincsem, én már biztos elmentem volna érte Pestre és már lenne 2 bordó kilincsem! :-DD
Egyébként meg hülyén nézne ki a bordó vasad szürke kilincsekkel! :-))))))
norbee22-02-2007 15:46:13 // 19469
Na ettől féltem. :))))
norbee22-02-2007 15:45:54 // 19468
Még nem csináltad meg...?
Thomika22-02-2007 15:45:53 // 19467
No megyek tárgyalni!! És lelassíthatntok már, vazze, 4 oldalt nyomtatok reggel óta!
Csákány!!
ps: Norbee: papírokat leadtam, sínen van a business! :))
norbee22-02-2007 15:45:22 // 19466
Csinájjunk! :))) Hogy kell, manuál van hozzá? :))))
Buksi22-02-2007 15:43:40 // 19465
"hogy ne kelljen annyira megfeszíteni a kilincset nyitásnál..."
Mondtam én, hogy izomból nyitod! :-DDD
Thomika22-02-2007 15:43:37 // 19464
Mindenesetre jó volna ezt minél előbb orvosolni!! Nagyon xar az anyós ülés felőle bemászni minden egyes alkalommal...
Thomika22-02-2007 15:42:01 // 19463
Mázlid, h messze lax!! Különben már holnapra lenne 2 db szürke kilincsem!! :PP
Buksi22-02-2007 15:41:06 // 19462
Vaze, csináljunk M3-as kilincset? :-DDD
Thomika22-02-2007 15:40:52 // 19461
Nem izomból, de asszem meg kell csinálni majd azt a George-féle hajlítgatást, hogy ne kelljen annyira megfeszíteni a kilincset nyitásnál...
Thomika22-02-2007 15:39:35 // 19460
Lesz, ha megveszik azta zöldet!! Bár tény, hogy motívációnak majdnem tökéletes :)))
SD22-02-2007 15:36:24 // 19459
Én is:) De az kincstári lehet, biztos nagyon őrzi.
Elektromos ajtó nyitás, a szétörik a távirányító, azt talán lehet olcsóbban venni:)
Buksi22-02-2007 15:33:00 // 19458
De tök jó! :-)))))))))
Buksi22-02-2007 15:31:12 // 19457
Ezt magyarázd el Thomikának is! :-)))))))
Otto22-02-2007 15:30:16 // 19456
Én belsőm nem beszámolódós valamennyiért?:D
norbee22-02-2007 15:29:55 // 19455
M3 kilincs nincs, csak M3 tükör? :))))
Buksi22-02-2007 15:28:08 // 19454
Na ugye, nem is kell! :-)))
Thomikának meg ajtó nem kell! :-DDD
norbee22-02-2007 15:27:12 // 19453
Titta óvoda. :)))))
Buksi22-02-2007 15:26:21 // 19452
Te meg az én barátom!!!! :-DD
András bácsi22-02-2007 15:26:04 // 19451
Mindent izomból nem lehet csinálni. Érzéssel kell. :)))
András bácsi22-02-2007 15:25:33 // 19450
Tunernek sincs kilincs...
Buksi22-02-2007 15:24:49 // 19449
Vagy ne is legyen ajtó Thomika autóján, mert előbb-utóbb az egészet eltöri! :-DDD
norbee22-02-2007 15:24:03 // 19448
Barátom!:))))))))))))
norbee22-02-2007 15:23:01 // 19446
Ehh... :))))
András bácsi22-02-2007 15:22:36 // 19445
Vagy venni kéne ódi kilincseket és azokat behegeszteni. .)))
András bácsi22-02-2007 15:21:49 // 19444
Nekem nem kell...
Buksi22-02-2007 15:21:30 // 19443
Vaze, mert mindig izomból szállsz be a gépbe! :-DDD
norbee22-02-2007 15:21:25 // 19442
Mármint hogy Thomi, ez Neked szólt, csak rossz helyre kattintottam. :)
norbee22-02-2007 15:20:27 // 19441
Ha Marklartól lesz balos hátsó zöld kilincsem, Tiéd a bordó. Núr für motivációne... :)
András bácsi22-02-2007 15:18:00 // 19440
Tedd előre a hátsót, a hátsó helyét meg hegeszd ki. :)))
Én tudok olyat, akinek van piros, de biztoS nem aDja.
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
0
Guests0
727
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?