Forum >> 155
András bácsi07-03-2007 07:49:20 // 20690
reggel van = olyan
András bácsi07-03-2007 07:48:44 // 20689
Jó volt. ;)
András bácsi07-03-2007 07:47:08 // 20688
Nem. Ez ióolyan kupakos, amiben van egy zárszerűség.
SD07-03-2007 07:09:42 // 20687
Yoyo07-03-2007 06:50:23 // 20686
Yó reggelt 155-ös huligánok:))))
Johnson07-03-2007 00:06:57 // 20685
hello!mennyi lenne kb a 60 rendszer megcsináltatása leömlő nélkül?előre is köszi!
Buksi06-03-2007 23:53:32 // 20684
Itt nagyon jó kis képek vannak! :-)
Buksi06-03-2007 23:48:27 // 20683
Húúú, de jó a csaj! :-O ;-)))))))
Buksi06-03-2007 23:42:13 // 20682
Na, ezzel a fehérrel is nagyon jól néz ki! :-))
Buksi06-03-2007 23:39:51 // 20681
Ez egy nagyon jó kérdés! :-DDDDDDD
Buksi06-03-2007 23:38:07 // 20680
Nekem teccik, nagyon jól néz ki! :-))
Buksi06-03-2007 23:26:42 // 20679
Fogalmam sincs! Mé' lesz?? :-DDDDDDDDD
Thomika06-03-2007 22:52:05 // 20678
:) Azon már szerencsére túllendültek :PPP
Gery8306-03-2007 20:32:03 // 20677
Gery8306-03-2007 20:30:02 // 20676
:DDD
Ezt még nem hallottam! De jó!
Fairlane06-03-2007 20:28:58 // 20675
... meg azt is mondják, hogy nem minden arany, ami hörcsög...
Fairlane06-03-2007 20:27:21 // 20674
Hari06-03-2007 20:27:20 // 20673
Tegyél fel egy jó képet, - meg azt is hogy milyen legyen - aztán majd meglátom, mit lehet kihozni belőle.
Gery8306-03-2007 20:27:20 // 20672
Hááát....
yahoo.com,
oszt alfa 155,
oszt search gomb,
oszt images gomb.
Gery8306-03-2007 20:25:57 // 20671
A lényeg, hogy nem minden arany ami fénylik, és nem minden
arany fénylik, de az arany jó, és mivel az alfa fénylik, mégsem arany,
ezért egy alfán egy arany felni aranyat ér, és ráadásul qrva
jól néz ki...
Remélem ezzel kimerítettem a válaszlehetőségeket! :DDD
Gyozi15506-03-2007 20:23:18 // 20670
Gery te mit írsz be a keresőbe hogy ilyen nénis képek jönnek ki?
Gery8306-03-2007 20:23:07 // 20669
:DDD
Tudom, társtettes voltam....
Gyozi15506-03-2007 20:22:10 // 20668
pedig a piros az nem sötét szín
akkor ez most hogy van Gery???
Fairlane06-03-2007 20:22:08 // 20667
hagyd, mostanában mindenki ilyesmivel jön...
nemrég Thomika Makkjairól volt szó :D
Fairlane06-03-2007 20:20:38 // 20665
talán valami szijfeszitő csapágy lehet, esetleg generátor stb. ;) bocsi
Gyozi15506-03-2007 20:20:02 // 20664
nagyon pepp a kép
amúgymeg nem rossz
Gery8306-03-2007 20:15:23 // 20660
:DDD
Ok, ígérem! :P
Gyozi15506-03-2007 20:14:52 // 20659
áhh Gery most már többet ne szólj hozzám :DDD
Gery8306-03-2007 20:14:09 // 20658
Az lehet, hogy a kocsi közép-sötét,
de a gazdája.... :DDD
(Bocsi, nem lehetett kihagyni!) :D
Gyozi15506-03-2007 20:10:01 // 20657
bazz most nézem ez nem is rossz
de ez kókányolás paint-be
valaki nem tudja virtuálba megcsinálni?
én nem értek hozzá
Docky_SD ( Bruno Banáni ;)06-03-2007 20:09:58 // 20656
Szagemberek help plz ;)
Drágaságom elkezdett nyikorogni :|
Konkrétan olyan hangja van, mint ha valami szijfeszitő csapágyas lenne esetleg generátor stb.
Igazából nem bírtam behatárolni a helyét felülről, alámászni nincs módom most.
1000-1200 fordulat felett megszünik a nyiszogás, csak alapjáraton jelentkezik.
Olajcsere lesz esedékes 1000km múlva lehet köze hozzá ?
Van valakinek tapasztalata ezügyben ?
Gyozi15506-03-2007 20:08:58 // 20655
Gery8306-03-2007 20:08:11 // 20654
Szívesen állok rendelkezésedre ilyen kényes témákban! :DDD
Zsocy15506-03-2007 20:06:27 // 20653
Kössz szépen !!! :DDD
Gery8306-03-2007 20:04:29 // 20652
Nem olvastad el, miiii????
Vazzz! Sztem jól mutat minden sötét színnel!!!!
A tied sötét, nem??? :DDD
Gyozi15506-03-2007 20:02:20 // 20651
Gery :DDD
de a 164 az fekete, az teljesen más
amúgy köszönöm mindenkinek a hozzászólást
Gery8306-03-2007 20:00:59 // 20650
És annak hogy a tied kicsi mi köze az olajleeresztéshez ill. imbuszkulcshoz??? :DDD
Gery8306-03-2007 19:59:41 // 20649
Zsocy15506-03-2007 19:54:07 // 20648
Sziasztok !
Megtudná valaki mondani, hogy a motorolajleeresztő csavarhoz mekkora imbuszkulcs kell ?
Ugyanis okosan nekiálltam olajat cserélni és már megvolt a motortisztítás is amikor észrevettem, hogy az enyém kicsi.:)
süsnye06-03-2007 19:49:44 // 20647
Érdekes... de inkább nem tecc. Aranyszínű felni az imprezához kíválóan passzol, ahhoz a kék színhez, meg még a feketéhez is, de inkább a kékhez. Ehhez a kékhez viszont sztem nem passzol... SZTEM. :D
perdix15506-03-2007 19:49:11 // 20646
a zarany neke se tecc...rosso 155 re viszont nagyon szép a fehér szinter. A többieknek marad az ezüst.....nincs válogatá ám!!!:-))))
Fairlane06-03-2007 19:44:45 // 20645
Nekem személy szerint kétféle felni nem jön be:
- a háromágú
- és az aranyszínű
azaz nekem nem tecc, bocsi :(
Fehérben viszont fájn lenne ;)
mszabika06-03-2007 19:29:30 // 20644
nekem norbee-é kell :DDDD
Gyozi15506-03-2007 19:26:59 // 20643
Thomika06-03-2007 18:51:23 // 20642
Hmm... ilyen súlyos terhet kell cipelned, Barátom?? :))
Thomika06-03-2007 18:50:14 // 20641
De az olyan excenteres vagy mi a túró??
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
0
Guests0
634
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?








