Forum >> 155

norbee05-05-2007 23:38:41 // 24390
Lehet hogy TS, most nem ugrik be, más ismerős zöld V6 nem nagyon van, esetleg az ex-Fischer gép?
Marklar15505-05-2007 23:37:45 // 24389
Én is erről beszéltem ;-PPP
Marklar15505-05-2007 23:36:41 // 24388
Az az autó V6 volt? 1x láttam a Sibriken, csak akkor épp az öcsém Hunyadijával voltam...
norbee05-05-2007 23:36:38 // 24387
Mivan tucatszínű, már köhögtél a füsttől, és inkább leültél a net elé? ;))))
Marklar15505-05-2007 23:35:35 // 24386
Nekűnk nincs. asszem SD nek adtuk...
Marklar15505-05-2007 23:34:06 // 24385
B+ Írtam egy qrwa hosszút. Erre szerver QA hiba volt mikor elkűldtem. Nem írom meg még1x. A lényeg jó gumit/ jó soffőr... Kormorán felejtős, szeríntem.
Marklar15505-05-2007 23:22:37 // 24384
Ez milyen gázzz!!! 1 megnősűlni 2 ződ autóban áááááá Ennél már csak az lenne a gázabb, ha valami énekesre hasonlítanál... ;-DDD
norbee05-05-2007 23:20:36 // 24383
Ádi Nincs itt piszkálás, csak beszólogatunk egymásnak. Ha piszkálás lenne már küldtem volna süsnyét a kínai gumijaival... :))))
norbee05-05-2007 23:17:57 // 24382
Zsocy! Ez nem az olasz gyerek a telepről?
Gery8305-05-2007 22:12:17 // 24381
Sziasztok!
Keresek ilyen pollenszűrőtartó izét!
Nekem mindkét "roncsból" hiányzik... :D
Remélem van valamelyik bontós kollégának... :)
(Bandi, Marklar, SD...)



Köszi!
Robi15505-05-2007 21:19:43 // 24380
Üdv!milyen gumit kellene felraknom,hogy ne csúszon meg az autó ha leesik egy kis eső!Meg a hátulja se menjen ki ha erösen veszem a kanyart!(pirelli P ? van rajta elől hátul meg kormorán!mind a kettő eső gumi!)
Ádi_390005-05-2007 20:53:41 // 24379
Mindig piszkáljátok norbee-t a zöld kocsija miatt. Pedig, az én esküvői kocsim annak idején egy zöld 155 2.0 16v super volt, és mondhatom, ennél jobbat nem is találhattunk volna. Szép az nagyon. Bár azt nem tudom, pont ugyanaz a szín volt-e, de gondolom igen.
Ádi_390005-05-2007 20:51:27 // 24378
Ezt piszkálásnak veszem! :) Megy az összerakás is; mármint a kárpité... csak az a zár! Ezt a jobbos zárat felírtam, de még egyszer szét szeretném szedni :) mielőtt a csere mellett döntenék. Ezúttal leszedném a belső fém borítást is, hog yjobban hozzáférjek magához a zárhoz. Manualban már megnéztem, nem tűnik nagy mutatványnak. Akkro talán a mélyére látok a bovden-motor dolognak, és kiderül, kell-e cserélni, vagy csak ügyesen a lelkére hatni. Talán holnap szétszedem, nem tudom, lesz-e rá időm... Meg esőben nem jó...
mszabika05-05-2007 20:12:45 // 24377
jó lenne ha ismernénk, mert a balos lámpa búra kellene :)
Zolee 155™ (aka n00body00)05-05-2007 19:43:17 // 24376
Sziasztok!! Igaz vége már a téli szezonnak, de ha valakit esetleg érdekel van négy darab 90-95%-os gumám. 2 Db Semperit Sport Grip 185/65 R15 88Q M*S (1200 Km-t Futott) és 2 Db Dunlop SP Winter Sport M2 185/65 R15 88T M*S (Kb: 4000 Km Lehet bennük). Ha érdekel valakit 60.000 Ft/4db áron meg válnék tőlük. Nagyobb távolság esetén félútig elviszem. Éerdeklődni priviben vagy telefonon 18:00-tól.
Tom55505-05-2007 18:48:36 // 24375
Sziasztok! Irok ide is mert sokan nem olvassák az adok-veszeket... Vennék 155-be ültető rugokat csak előre valami olyasmit ami 2-2.5 esetleg 3 cm-t ültet (használt is jöhet csak ne legyen kisipari vágott melegitett stb...) Köszi
gyurmagyuri15505-05-2007 17:47:40 // 24374
A vasamba szeretném kicserélni a kalaptartót (93-as 155). Az elöző tulaj össze vissza furkálta, tele rakta minden szar hangszoróval. Így hát ha van valakinek felesleges kalaptartója azt szívesen megvenném. Jó lenne ha Szfvár környékéről jelentkeznétek. Előre is köszi a segítségeteket!!! Üdv
MrHobbes05-05-2007 12:54:36 // 24373
Koszi a segitseget!
András bácsi05-05-2007 10:29:44 // 24372
Csak az összerakás nem meg. :) Van jobbos záram, ha érdekel.
Zsolt15505-05-2007 06:33:02 // 24371
Szép nagy ívet írt le, mire megállt. :-(((
Marklar15505-05-2007 00:12:08 // 24370
Ismerjük? :((( http://inforadio.hu/hirek/belfold/budapest/hir-119780
Ádi_390004-05-2007 22:09:22 // 24369
Ezért én is szervízbe vinném. Mondjuk én olajcserére is odaviszem :) Franc fog ott koszolódni, meg beszerezni a szűrőt, olajat... Ajtószétszedésben viszont jó vagyok! ;-)
süsnye04-05-2007 22:01:23 // 24368
há mivan itten? mindenki a kedvesével száguldozik, hol van mindenki? :D
süsnye04-05-2007 22:00:41 // 24367
természetesen nem piszkálódásnak szántam ám, csak érdeklődöm.. :D
süsnye04-05-2007 13:47:15 // 24366
és, ha lehetek indiszkrét... ezért miért vitted szervízbe?
Johnson04-05-2007 12:51:34 // 24365
8 betét, 4 tárcsa, vízhűtő, gömbcsukló.
süsnye04-05-2007 12:49:45 // 24364
Szal akkor mit csináltattál meg végülis?
Johnson04-05-2007 12:34:12 // 24363
aztán csináltatnánk hozzá bábukat és sakkoznánk a motorháztetőn:D
Johnson04-05-2007 12:29:57 // 24362
3 kor kapom vissza az autót.65k lesz a szervizem. A Szárnyas fejvadász:D
süsnye04-05-2007 11:53:13 // 24361
Egyik sincs ingyen, de végülis van vmi abban amit mondasz. Remélhetőleg 1 db 155 való is van...
Ádi_390004-05-2007 10:07:20 // 24360
Ezek ingyen állnak renelkezésre? Mert ha nem, csak van épp, és még meg kéne venned, akkor inkább keress 155 alaktrészt. Szerintem. Talán bonott is jó lehet, látszik rajta, hogy kotyog-e. Tatán "tuti" van belőle.
norbee04-05-2007 09:11:46 // 24359
The phrase "Ződ" and "Zelenaja lastoska" are copyrighted. ;)
Zsocy15504-05-2007 08:40:51 // 24358
Fekete kockák jól néznének ki rajta. :))))
Zsocy15504-05-2007 08:40:02 // 24357
Ez jó ötlet. Bekellene vezettetni az autószerelőkkel. :))))
Johnson04-05-2007 08:26:16 // 24356
Mert ha raknéák rá ilyen kockákat már nem tudnám szárnyas fejvadásznak hívni hanem.Csak kockás terírőnek!:)
Johnson04-05-2007 08:25:03 // 24355
Nem rossz 5let!Vagy nem is adok pénzt hanem csak adjon vissza!:)
Johnson04-05-2007 08:24:16 // 24354
Na ez olyan dolog amit soha nem fogok autóra rakni.Nekem nem tetszik!Inkább marad a szárny!;)
Zsocy15504-05-2007 08:24:06 // 24353
A "szárnyas fejvadász"sztem jó. :) Ha nem akarod látni a cehhet akkor csukott szemmel add od az összes pénzed és majd visszaadnak belőle valamennyit. :)))
Zsocy15504-05-2007 08:21:11 // 24352
ITT meglehet nézni, hogy miket tesznek fel.
Johnson04-05-2007 08:20:31 // 24351
Jó reggelt Urak!Úgy néz ki h ma már kézhez kapom autómat!Nem akarom látni majd a cehhet!
Zsocy15504-05-2007 08:09:28 // 24350
Azt hiszem tesznek fel ALFA ROMEO TWIN SPARK felirattal is, meg talán kígyót is. :))
Otto03-05-2007 23:54:31 // 24349
Inkább gyere mutasd meg, mert belezavarodtam a sok tengelybe!:)
Otto03-05-2007 23:52:06 // 24348
Ottan nem egy csapágy van???
Marklar15503-05-2007 23:36:01 // 24347
Hmmm:)))))
Marklar15503-05-2007 23:34:32 // 24346
Cicásak...
süsnye03-05-2007 22:21:37 // 24345
Hátha vmelyőtök képben van... A 145 QV vagy 145 1.6 váltóból (difiből) jobb oldalon kijövő hajtástengelye (középső tengely) jó lehet az enyimbe? Sajna kiderült, h az adja a hangot, pontosabban a tengely féltengely felőli végén lévő fészek lötyög a tengely végén (amivel csatlakozik a féltengelyhez). :(
Johnson03-05-2007 19:46:27 // 24344
Szárnyas fejvadász?:D
Johnson03-05-2007 19:25:40 // 24343
:DGondolkodok akkor!Őőőőőőőőőőő!Hmmmmmmm!
SD03-05-2007 18:53:21 // 24342
Héjjj a Piroska az enyim:P Lehet hogy a tied is piros, de az nem piroska, tessen kitalálni mástot:)
Fairlane03-05-2007 18:40:45 // 24341
A 8 szelepes TS motorban, mint a tied is, igen. Az újabb, 16 szelepesekben van kétféle.
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.