Forum >> 155

Zsolt15515-05-2007 19:14:40 // 24990
Nem, a képen látható rezonátor dob maradt ki,



és csak a légszűrőház került vissza.
süsnye15-05-2007 19:01:04 // 24989
Mértünk kompressziót. 10-10-6,5-3,5 ... :( Remélem csak azért mert a 3-4 hengerek közt égett át a hf tömítés! Ha igen, akkor nyertem egy síkolást is. :) Drága hónap lesz ez, drága...
Buksi15-05-2007 18:42:18 // 24988
Szóval akkor te most teletömted szegény 155-öt mindenféle rezonátor "izékkel"? :-))))
Fairlane15-05-2007 18:21:39 // 24987
Jah, vagy úgy...
Kár hogy 8v-ben nincs ilyen rezonálódoboz, amit ki lehet szedni ;)
Zsolt15515-05-2007 18:04:08 // 24986
Még Ronnie írta anno, a "direktszűrők" topicba. Ő fékpadon lemérette több variációban, és ezzel a megoldással adta le a 155 a legjobb teljesítményt. (A képeket is Ő rakta fel.)

Nekem a légszűrőház helyén volt betéve a direktszűrőm.
Vissza tettem a légszűrőházat,



viszont a rezonátor dobot nem kötöttem vissza, hanem egy a 146-hoz kapható csővet



raktam be helyette.

Gyári állapot:


Az új megoldás:


A légszűrőházba, pedig szűrőbetét kerül.
András bácsi15-05-2007 17:18:54 // 24985
Hát nagy lámerek vagytok mindketten, ha egy kerékcsere ekkora zűr.
Már bocs. :)
Csavarhossz rendben?
Fairlane15-05-2007 16:42:42 // 24984
"alátét szerű konuszos szirszar "
netán mozgókúpos? :)

Azzal sztem nem kellene problémának lennie, nekem is volt fenn 4x98 mozgókúpos csavarral...
norbee15-05-2007 16:21:31 // 24983
elnyírt menet a bal első kerákagyban, ezáltal fellazult csavarok ellenőrizve?
norbee15-05-2007 16:20:43 // 24982
Mivel jött? :)))
SD15-05-2007 16:19:43 // 24981
Na én lépek, mert jön valami gáz szerelő vagy mi ellenőrizni.
SD15-05-2007 16:19:13 // 24980
2.

de a Dzsoni nak van valami extra űrcsavar is:)
SD15-05-2007 16:17:46 // 24979
Adott két db 155
egynyóc és ketőpntnúla
Adott és egy garnitúra Alessio
Egyikről átrakom a másikra és az egyik kerék nyekereg.

Leszedtem felraktam újra és nem nyekergett tovább. aztán most megin.

De úgy is el kell vinnie Johnson-nak kerékészhez, mert gumi csere stb.
Csak nem szeretném ha valami nemkívánt mellék hatás jelnetkezne addig.

De ennek ellenére nem értem...
norbee15-05-2007 16:17:07 // 24978
Melyikre hasonlít?

SD15-05-2007 16:10:36 // 24977
Hát most megfogtál...

nekem olyannal aban fent az alu és a lemez is hogy egy db. vas aztán kész

Most láttam elősször olyat amin van egy kúp szerű alátét, és ezzel volt fenn a TM

tehát???
norbee15-05-2007 16:09:11 // 24976
Te adtad el, Neked kéne tudni miért nem stimmol... :)))))) Teeeeeee, biznicmen :)))))))
SD15-05-2007 16:08:56 // 24975
pök=pöck
norbee15-05-2007 16:08:40 // 24974
Alátétszerű szirszar? Az véletlenül nem lemezfelnicsavar...?
SD15-05-2007 16:07:42 // 24973
És a pökök hogy nem stimmolnak???
SD15-05-2007 16:07:17 // 24972
Olyan csavar van benne amin külön alátét szerű konuszos szirszar van. Ezzel volt felrakva anno a TM felni neki.
norbee15-05-2007 16:06:09 // 24971
Csavar csere jobbról-balra, előről hátra? Közben próbakör?
norbee15-05-2007 16:05:18 // 24970
Ha gyári értéken belül van az ET, és a felni átmérője, akkor kell az a gyűrű oda, bármennyire is csapágyvédő vagy.
SD15-05-2007 16:04:34 // 24969
Az enyémen ez a kerék volt fent, alu tehermentesítők benne, és nálam semmi hangja nem volt.

Átraktuk és most van, csak a csavar lett más.
norbee15-05-2007 16:04:09 // 24968
Oké, véletlenszerű listát fogok generálni, hogy megdolgoztassalak. :)))
norbee15-05-2007 16:03:41 // 24967
15K, 10K + szájhúzás ha viszed a festéket.
norbee15-05-2007 16:02:47 // 24966
Azt én se tudom, de volt már abban a masinában V6 féltengely is, nem? Tehermentesítő gyűrűk rendben vannak?
SD15-05-2007 16:02:23 // 24965
:P

Mostmár eléglegyen:)

Ezzel dolgozok nap mint nap úgyhogy ha kell csak szólj:)))

dezoxiribo15-05-2007 16:00:52 // 24963
Kösz a bátorítást. Egy sárvédő fényezésének mi a reális ára? Van valakinek tapasztalata?
SD15-05-2007 16:00:03 // 24962
Az enyém nem látott még nyomtáv szélesítőt:) Nálam.

Johnson cartás autóján volt fent a lemezfelni nyomtávszélesítővel, és azt vettük le az aluhoz.
norbee15-05-2007 15:59:46 // 24961
Ne beszélj összevissza hogy kanna di fucsile, ma csak a RAL kódot értjük. Szólj SD-nek, ő megmondja. :)))
Johnson15-05-2007 15:59:27 // 24960
én nem tudom h széles-e vagy sem!
norbee15-05-2007 15:58:44 // 24959
Sorry, azt akartam mondani. Tiéd nem széles futóműves véletlenül? Mer' ha SD autóján volt, és azon volt nyomtávszélesítő, a tiédre meg anélkül került fel...
SD15-05-2007 15:56:58 // 24957
Igen és a pöckök alatt a féktárcsa rögzítő csavarokat értem... konyhául:)

A nyomtávszélesítőket kiszedtük mert gondoltam 205-höz minek, csak nyírja a csapágyat.
Johnson15-05-2007 15:50:47 // 24956
nyomtávszélesítők voltak rajta.azokat leszedtük.máshoz nem lett nyúlva.
dezoxiribo15-05-2007 15:48:43 // 24955
Belevágok a helyreállítási munkálatokba. Szerintetek mennyi az esélye, hogy találok canna di fucile metal színben jobb első sárvédőt, illetve motorháztetőt?
norbee15-05-2007 15:47:42 // 24954
Távtartók bennmaradtak?
norbee15-05-2007 15:47:00 // 24953
Szerintem arra gondol ami a féktárcsán van. De kicsit átlálthatalan a leírás. :)
Johnson15-05-2007 15:46:08 // 24952
agyra van rácsavarozva.pozicionálja a kereket addig amíg nincs felcsavarozva.ergo nem kell tartani.
Fairlane15-05-2007 15:45:10 // 24951
"rögzítő, pozícionáló csavar pöckök"

ez miez? :)
Johnson15-05-2007 15:42:40 // 24950
dióhéjban ennyi!de a kerék nem néz ki úgy mintha ki akarna esni!
SD15-05-2007 15:41:34 // 24949
Tehát akkor ba leső kerék nyekereg, jobbkanyarnál, ritmusosan.

Csak összehozzuk:)
Johnson15-05-2007 15:40:40 // 24948
hoppá.bajban vagyok az oldalakkal!:)bal oldalt akartam mondani!
SD15-05-2007 15:40:37 // 24947
Mi a rák lehet a nyöszörgés oka?
SD15-05-2007 15:40:17 // 24946
Tehát kérdés hogyhogy nem stimmol a pöcök??? Alessio Monza 15" ???
SD15-05-2007 15:39:36 // 24945
Most meg a jobb oldali?
SD15-05-2007 15:39:04 // 24944
Tehát felnicsere...

1.0 gond: a rögzítő, pozícionáló csavar pöckök nem stimmolnak, ezért ki kellett venni hogy normálisan fel tudjuk rakni a felnit... (nem találta el a lukat, beljebb volt kb 1mm.el...???)

2.0 gond: ugyan az a kerék ami az én autómon volt, felkerül Dzsoni cartárs gépére, és lassú tempóban, erősseb jobb kanyarnál, a bal első kerék nyöszörög, a gurulás sebességével.
Johnson15-05-2007 15:37:32 // 24943
de csak a jobb oldali!
norbee15-05-2007 15:37:11 // 24942
hátha. :)
Johnson15-05-2007 15:37:04 // 24941
Aha! így már világos! én meg mindig 4re érek haza!:)
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.