GT Ɨ|ѯ02-12-2010 18:16:00 //
93300
1 kis nosztalgia:-)
Kazes☻02-12-2010 18:07:33 //
93299
Így megy ez mifelénk is, biztos tőlünk tanulták. :)))
Buksi02-12-2010 17:30:04 //
93298
Tényleg nem rossz! :-)
Xixo02-12-2010 13:01:30 //
93297
Az dejólesz! Becsődölteti az egész céget ez a balfasz...
Xixo02-12-2010 13:00:33 //
93296
Nagypofájú beképzelt friccek, pfff... :))
Picit szerényebben kellett volna ezt elkezdeni...
Satti02-12-2010 10:58:12 //
93295
Ne legyél már ennyire kicsinyes Lalikám! :-))
Tommi02-12-2010 10:57:05 //
93294
És honnan veszik a levegőt a leszorító erőhöz meg a motor működéséhez? :PPP Amúgy tényleg nagyon jópofa :)
Satti02-12-2010 10:38:40 //
93293
Kubica a holdon versenyez. Nagyon jó reklámfilm.
klikk
Mike.02-12-2010 10:33:14 //
93292
Úgy látszik Montezemolo nagy kedveltje mert ő akarja nagyon utódjának. Azt nem hiszem, hogy nem látná, ez a csapat ezzel a vezetéssel már nem a megszokott.
Satti02-12-2010 10:07:33 //
93291
Fölfelé buktatják, vagy vkinek a vkije, vagy vmi....:-)
Mike.02-12-2010 09:53:39 //
93290
Nem értem, ha valaki hülye egy pozícióba akkor magasabbra kell emelni?? :-O
Hát konkrétan nem mondták biztosra. :)))
Egyébként meg az összes F1-es szereplő szava kb. ugyanennyit ér. Miért épp ők lennének kivételek. :)))
Grando02-12-2010 09:03:25 //
93288
Futamot... Azt hittem, hogy a címre gondolsz. ;)))
Hááát... majd jövőre.
Taxi33™01-12-2010 18:53:30 //
93286
De nem zörög a haraszt.....
GT Ɨ|ѯ01-12-2010 18:51:05 //
93285
Bolond világ...:-P
Kazes☻01-12-2010 18:33:40 //
93284
Kazes☻01-12-2010 18:23:51 //
93283
Jaaa?! Jaaa! :)))
Grando01-12-2010 17:06:07 //
93282
Ekkora hülyeséget nem mondtak. :DD
Hát kb. ennyire emberi az F1. :)))
Még szerencse, hogy itt a legjobb a közösség. Mi lehet máshol! :)))
GT Ɨ|ѯ01-12-2010 16:04:31 //
93280
Mehetne Domika is..:-P
Satti01-12-2010 15:33:50 //
93279
Ezt én is olvastam, igazából már mehet nyugodtan nyugdíjba, de ez így eléggé szemét megoldás volt.
Xixo01-12-2010 01:54:28 //
93278
Xixo01-12-2010 01:51:33 //
93276
Xixo01-12-2010 01:49:31 //
93275
Xixo01-12-2010 01:35:12 //
93274
Xixo01-12-2010 00:34:23 //
93273
Há hol van még március?! :)))
(Pedig én most kivételesen pozitív voltam! :))) )
Satti30-11-2010 09:51:40 //
93272
Igen, ez egy elég kötsög beszólás. Az a "kis dolog" viszont nagy falatnak bizonyult! :-)
Kazes☻30-11-2010 09:35:33 //
93271
Most elölről? :)
Xixo30-11-2010 01:35:27 //
93270
De nem tartotta fel...
Tommi29-11-2010 22:37:34 //
93269
Montezuzmó: Egy fantasztikus 2010-es szezon
Kedvenc részeim :)
"Ott voltam Watkins Glen-ben 1974-ben mikor Clay Regazzoni Emerson Fittipaldi-val harcolt"
"Jó dolog egy ilyen rendezvényen részt venni, ahol rengeteg Ferrari rajongó jelent meg a világ minden tájáról: semelyik másik autógyártó nem mondhatja el ugyanezt magáról.” (utalva az évzáró rendezvényre)
Kazes☻29-11-2010 21:43:26 //
93268
Köszi! Legalább ez legyen. :)))
Tom1229-11-2010 21:42:32 //
93267
Kellemes szórakozást - retrózást.;-))
Kazes☻29-11-2010 21:39:52 //
93266
Én is igyekszek, holnap meg lesz. :)))
Tom1229-11-2010 21:30:32 //
93265
Nem fikáztunk, csak bosszantott, hogy feltartotta, ellenben "eeeeez tuti" fikázás:
"akkor az olyan kis dolgok miatt, mint egy 'Petrov' "
:-)
Biztos örül az érintett, hogy így megtisztelték, hivatalosan.:-))
Tom1229-11-2010 21:25:46 //
93264
Tényleg érdekes, hogy kinek mi ugrik be egy ilyen esetről...
Mondjuk, azt nem igazán értem, hogy mi köze Börni órájának egy 30 évre felvett hitelhez.? /na, jó, nagyjából értem, de minek? :-)/
Én esetleg a hatalmát irigylem - ha már "sikk irigyelni".:-)
Tom1229-11-2010 21:19:08 //
93263
Köszi, az előző három is meg volt, ezek is még tegnap és gyorsan felraktam a Febbre Della Velocita /Sebességláz - 1978/ című, már lejjebb említett dokumentumfilmet is, akit érdekel, hajrá, mert, gondolom, a többivel törölve lesz.:-)
/Kicsit sűrű a program mostanában ezért ritkábban vagyok itt, de lesz ez még jobb is.:-)/
GT Ɨ|ѯ29-11-2010 18:15:16 //
93262
Nem szimpatikus ezeknek a finneknek a palánk valahogy...:-)))))))
Satti29-11-2010 15:37:56 //
93261
Kovalainen szépen lebontotta az R8-ast.
klikk
mesa29-11-2010 09:40:31 //
93260
„Red Bull???
Nem tartok otthon a hűtőben, mert nem szeretem.”
(F. Alonso)
mesa29-11-2010 09:26:47 //
93259
Akit érdekel mit csinált Kubica levezetésképp a hétvégén, az kukkantson be a Motorsportos topikba! ;-)
GT Ɨ|ѯ28-11-2010 20:13:02 //
93258
80 évesen fejberúgások után ... Iron Man!:-)
jól bírja az öreg..
Buksi28-11-2010 03:30:12 //
93257
Marha nagy dicsőség négyen elverni egy öregembert! :-(((
Xixo28-11-2010 01:23:26 //
93256
Xixo28-11-2010 01:22:08 //
93255
Xixo28-11-2010 01:17:13 //
93254
Tommi27-11-2010 14:24:03 //
93253
Szolgáltati közlemény :)
Felkerült a következő szezon összefoglaló adag: 1985/86/87
Szokásosan jövő hétvégéig lesz fent, jó töltögetést :)
GT Ɨ|ѯ27-11-2010 05:28:57 //
93252
nem 1 stabil a realitás talaja...azzé....:-)))
Xixo26-11-2010 21:24:30 //
93251
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.