Forum >> 155
мσ®©є17-11-2008 20:32:48 // 68438
látszik hogy pasiból vagy :)
Buksi17-11-2008 20:29:45 // 68437
Miért, volt ott ventillátor is?? :-DDDDDD
Buksi17-11-2008 20:28:07 // 68436
Jó kis képek! :-DDD
Buksi17-11-2008 20:21:47 // 68433
Lehet, hogy jobban járna! :-D
мσ®©є17-11-2008 20:20:30 // 68432
jah említett valamit hogy leköltözik a garázsba :D
Buksi17-11-2008 20:17:23 // 68431
Sztem az újdonsült V6-osát tisztogatja! :-D
мσ®©є17-11-2008 20:11:40 // 68430
155-ösös jól lelécelt :D megijedt volna valamitől? :)
Buksi17-11-2008 20:09:09 // 68429
Hát ha te megérezted már, akkor tuti, hogy kiscsaj lesz! ;-))
мσ®©є17-11-2008 20:06:08 // 68428
az apja is kislányt akar, :)) ( elsőnek is bízott benne) :D De amúgy szokták mondani női megérzés és tuti hogy kiscsaj lesz a második :)
Buksi17-11-2008 20:05:04 // 68427
Ha fiú lesz, akkor is tud rá vigyázni a bátyó! ;-)))))))))
мσ®©є17-11-2008 20:04:23 // 68426
nem, nem lenne baj, csak ha csajszi lenne akkor a bátyó tudna rá vigyázni :)
Buksi17-11-2008 20:00:33 // 68425
Az már nem kevés idő!
Miért, ha fiú lesz az baj? :-)
Miért, ha fiú lesz az baj? :-)
мσ®©є17-11-2008 19:58:47 // 68424
aztán idővel jöhet a második utód :) (remélem kiscsaj ) :)
мσ®©є17-11-2008 19:58:17 // 68423
4 évet itt éltünk le, ideje váltani :)
Buksi17-11-2008 19:57:53 // 68422
Hát akkor tényleg nem érdemes sokáig ott maradnotok! Nem ér meg annyit az egész, hogy egy vita miatt ne adj isten szétmenjetek!
мσ®©є17-11-2008 19:56:03 // 68421
azzal nem is lenne baj, csak anyosom kicsit nagyon stiklis, istenem öregszik, csak mikor már mindenbe beleszól, közli velem hogy mikorra menjek haza vagy ilyesmi az már unalmas. Magyarul mindenbe és mindenkibe beleköt, és sajnos ebből már volt vitánk száguldóval amire majdnem ráment a kapcsolatunk :(
Buksi17-11-2008 19:55:09 // 68420
Alfázás... meg ilyesmi! :-)))
Buksi17-11-2008 19:54:30 // 68419
Miért, annyira rossz ott az anyósodéknál? Meg van mindenetek, külön kis szoba, meg még főznek is rátok! :-)))))
мσ®©є17-11-2008 19:54:18 // 68418
+ szeretnék a gyereknek többet adni, meg hogy több lehetősége legyen dolgokra (sport ... stb )
мσ®©є17-11-2008 19:51:56 // 68417
Igaz, de szeretnénk minél előbb lelécelni anyoséktól, nem jó ez az állapot, ha összejön akkor jövő szeptember tájékán már saját keco :)
Buksi17-11-2008 19:50:23 // 68416
És még válogat is! :-DDD
Azért nem semmi, hogy ennyit bevállalsz! De akkor így szabadidőd az nuku! :-((
Azért nem semmi, hogy ennyit bevállalsz! De akkor így szabadidőd az nuku! :-((
мσ®©є17-11-2008 19:48:56 // 68415
4 orába nem vesznek fel oda és 3 műszakos, a corában is árufeltöltő vagyok, úgyhogy valami mást szeretnék :D
Buksi17-11-2008 19:47:14 // 68414
Árufeltöltés a teccsóban?? :-)
мσ®©є17-11-2008 19:45:35 // 68413
Hétvégén :) a négy órás meló nekem este 7-től lenne jó, mert reggel 6-tól du. fél 3 ig vagyok a corába, utána érden a bonsai üzletbe fél 4-től vagyok 6-ig. és 7-től 10-11-ig jo lenne egy harmadik melo is ...
Buksi17-11-2008 19:44:19 // 68412
Bakker, két melóhely mellé akarsz még egy harmadikat is?? :-O Fogod te azt bírni? És akkor mikor fogsz élni?
мσ®©є17-11-2008 19:42:45 // 68411
akár eladó, vendégipar, irodai, vagy nemtudom ilyesmikre gondoltam. Igaz van már 2 melo helyem, de kell a pénz.
Buksi17-11-2008 19:41:12 // 68410
És milyen munkakörben? :-)
мσ®©є17-11-2008 19:39:40 // 68409
Majd elmúlik, hidd el :) kellene valami melo 4 orába ... azon gondolkodom , hogy hol bár érd lenne a legjobb.
Buksi17-11-2008 19:37:39 // 68408
Tegyél le róla, ez egyszerűen lehetetlenség! :-DD
Buksi17-11-2008 19:32:15 // 68406
Ááááá, az sosem fog előfordúlni! :-D
мσ®©є17-11-2008 19:31:27 // 68405
én úgy vagyok vele hogy ráhagyom, előbb - utóbb abba hagyja a nick név változtatást, :) csak be nő a feje lágya :)
Buksi17-11-2008 19:29:25 // 68404
Megszokni meg lehet, csak követni nem! :-DD
мσ®©є17-11-2008 19:28:02 // 68403
nem baj már kezdem megszokni hogy mindig más a neve :)
Buksi17-11-2008 19:26:42 // 68402
Az 155-ösös! :-)))))))
мσ®©є17-11-2008 19:21:52 // 68401
közted és 155-ös között :)
Buksi17-11-2008 19:12:17 // 68398
Lehet, hogy sokkal jobban összerakná, mint én! :-DD
Buksi17-11-2008 19:11:49 // 68397
Mindig is gondom volt a betűkkel! :-DDDDD
SD17-11-2008 19:10:31 // 68395
Lehet megmondom asszonynak a klímát szerelje már össze neked:D na azt em köszönöd meg:D
SD17-11-2008 19:09:44 // 68394
Törékenynő? Nem te akatad felrúgni a csákót aki nekitámoszkodott az egyik alfáak? :D
мσ®©є17-11-2008 19:09:18 // 68393
látom nem megy a gépelés :)
Buksi17-11-2008 19:02:38 // 68392
... akkor meg... :-))))))))
Buksi17-11-2008 19:02:15 // 68391
Hát akko neg így járt! :-D
мσ®©є17-11-2008 19:00:57 // 68390
+ esik, de most magára számíthat, én kimaradok most belőle :)
Buksi17-11-2008 18:56:00 // 68389
De ő hozzá van szokva, hogy mindent a nők intéznek helyette! :-DDDD
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
2
Guests2
785
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?