Forum >> 155
DAWESTYLE17-11-2008 12:44:27 // 68338
Sárgát ?:( De h az elsöre gondolok ami neked tutti van bontva!:)
Marklar15517-11-2008 12:42:40 // 68337
Puniser tud6 ilyet. De állítólag 3k/ db és párban lehet rendelni.
Inkább vegyél eredeti sárgát 2k/ pár áron. Tőlem:)
Inkább vegyél eredeti sárgát 2k/ pár áron. Tőlem:)
Marklar15517-11-2008 12:40:50 // 68336
:)))
Kő vas? :)))
Kő vas? :)))
DAWESTYLE17-11-2008 12:40:20 // 68335
Ciao!
Remélem tud valaki nekem segiteni fehér indexet keresek a jobb oldalra mert az enyém töröt ha van valakinek fölös persze nem ingyen szóljon köszönöm!:)
Remélem tud valaki nekem segiteni fehér indexet keresek a jobb oldalra mert az enyém töröt ha van valakinek fölös persze nem ingyen szóljon köszönöm!:)
norbee17-11-2008 12:33:13 // 68334
Azokat csak szeretnéd. :) Vaskirály. :)
Marklar15517-11-2008 12:31:46 // 68333
csak a ződ autósokat lehet átvágni:)))
Gyozi15517-11-2008 12:22:53 // 68332
nem bizony...
norbee17-11-2008 12:19:15 // 68331
Nem, ő rájött, mennyire átvágtad :))))
Marklar15517-11-2008 12:18:04 // 68330
Már Te is várod, hogy jól beszólhass Norbeenak? :))))
Fairlane17-11-2008 12:13:01 // 68329
Ez a minitali nem hangz rosszul....
Marklar15517-11-2008 12:02:16 // 68328
ne izgúlj! van itthon energia ital! :)))
norbee17-11-2008 12:00:44 // 68327
Kevés lennél Te a kabriósításhoz, sajátod is csak ál-kabrió lett, mert ráfolyattad a festéket. :)))
Marklar15517-11-2008 11:59:19 // 68326
Inkább felnin megyek, mint kabrió ződ 155 el:)))
norbee17-11-2008 11:58:21 // 68325
Te már megint nem tudod miket beszélsz. Leengedett kerekekkel meg nehéz lesz távoznod onnan. :)))
Marklar15517-11-2008 11:58:02 // 68324
Ozt mivagyok én? csillárbaszó? :)))
SD17-11-2008 11:57:15 // 68323
Flőlem, követheted Fairlane utasításait is:D
Buksi17-11-2008 11:54:09 // 68322
Hát a plafonra! :-DDD
Marklar15517-11-2008 11:49:52 // 68321
Azt hova tegyem? :)))
Marklar15517-11-2008 11:49:12 // 68320
Jut eszembe.
Lassan megínt kéne csinálni valami 155 minitalit. Beűlni valahova és jól lefikázni Norbeet:-PPP
Lassan megínt kéne csinálni valami 155 minitalit. Beűlni valahova és jól lefikázni Norbeet:-PPP
SD17-11-2008 11:48:26 // 68319
Marklár csináljak neked egy TSillárt karácsonyra? 4pilácsosat?:)
Marklar15517-11-2008 11:47:59 // 68318
Ja, de ott a nő is lent aludt...
SD17-11-2008 11:47:23 // 68317
Hát ez is benne van a apakliban de hidd el én nem sírnék sokat, simán Taxi feeling:)))
Marklar15517-11-2008 11:47:10 // 68316
Tutti, hogy Te már próbáltad TS-é vel:-PPPP
Marklar15517-11-2008 11:46:14 // 68315
Szeríntem Neked lassan a garázsba kell költöznöd:)))
Onnan nem is esel nagyot:)))
Onnan nem is esel nagyot:)))
SD17-11-2008 11:43:53 // 68314
Na erre még nem gondoltam, de pl arra igen hogy lehetne belőle csillárt csinálni:D:D:D hat pilács:))) asszem asszony kivágna, még a képkeretest sem mondtam:D:D:D
SD17-11-2008 11:43:04 // 68313
No ezt jól látod:)))
Fairlane17-11-2008 11:42:08 // 68312
Hm, a busmannok járkálnak ilyen farokra húzott védővel...
Esetleg ha kreativan használod a szívócsövet.... :P
Esetleg ha kreativan használod a szívócsövet.... :P
Marklar15517-11-2008 11:42:05 // 68311
SD17-11-2008 11:40:19 // 68310
Ja és miondtam hogy megvana mac:))) el se merem mondani milyen:))) de nagyon dúrva hogy az emulált winfos gyorsabban fut rajta ablakban mint a régi gépemen ami összesen 100Mhz-vel volt lassabb:D:D:D mielőtt megköveznének csak az autocad miatt amíg ki nem találom mivel helyettesítem:) a Cinema4D-t meg már tanulom:)))
Buksi17-11-2008 11:39:49 // 68309
Az! :-DDDDDDDDDDDDDDDD
Fairlane17-11-2008 11:39:48 // 68308
Az éretlen az világos ződ nem? :)
Amugy sztem is inkább Verde mint Grigio.... :P
Amugy sztem is inkább Verde mint Grigio.... :P
Buksi17-11-2008 11:39:32 // 68307
Akkó kabbe! :-DDDDD
norbee17-11-2008 11:39:18 // 68306
Éretlen Ződ ne is legyen, hanem szép diplomata Ződ. :)
Marklar15517-11-2008 11:38:51 // 68305
Ződ/fekete?
Szebb, mint a cink spray színű:)))
Szebb, mint a cink spray színű:)))
SD17-11-2008 11:37:41 // 68304
Köfönöm szépen:))) 3db megvan a többi majd jön még:))) igen van egy olyan gondolatom hogy van plusz szívócsonk és szelepfedél, ezekből csinálok egy installáviót, és egy képkeretben a dolgozószobában elfoglalja e helyét:))) amíg készül:D:D:D
Buksi17-11-2008 11:36:16 // 68302
Inkább legyen alapozó, mint éretlen ZŐD! :-DDD
SD17-11-2008 11:36:11 // 68301
Jól mondod hazárdírozás:)
Buksi17-11-2008 11:35:24 // 68300
Most akkor képzeld csak el, hogy nézne ki a tiéd Ződ színben! :-DDDD
SD17-11-2008 11:35:15 // 68299
Pnytosan lassú part vizet most:)))
norbee17-11-2008 11:34:19 // 68298
Ez le se nincsen fényezve. Mi szép az alapozó színén? :))
Marklar15517-11-2008 11:33:35 // 68297
Azok a csövek már a bili mellett vannak:)))
Marklar15517-11-2008 11:32:56 // 68296
áááá
Inkább Ződ:)))
Inkább Ződ:)))
Marklar15517-11-2008 11:31:58 // 68295
Most 5k-m van ilyenre hazárdírozni:)
De, ha valaki beszáll a "bizniszbe" akkor legyen...:)))
De, ha valaki beszáll a "bizniszbe" akkor legyen...:)))
Buksi17-11-2008 11:28:35 // 68294
Na, ennek nagyon szép színe van! ;-))))


Buksi17-11-2008 11:27:00 // 68293

Buksi17-11-2008 11:16:08 // 68292
Nyugi, majd lesz! Csak idő kérdése! :-DDDDDD
Fairlane17-11-2008 11:14:25 // 68291
Egyrészt gratulálok :D
Másrészt aszondtad, hogy a polírozott szívócsövekben akarsz gyönyörködni... há ezen nincsis olyan.... :P
Másrészt aszondtad, hogy a polírozott szívócsövekben akarsz gyönyörködni... há ezen nincsis olyan.... :P
Buksi17-11-2008 11:03:37 // 68290
Az az 5 év már sokkal reálisabb! :-DDD
SD17-11-2008 11:01:58 // 68289
Ha csak 5k-t rax ráa kkor azér nem vagy nagyon magabiztos:)))
én saccra 5 évet mondanék max:))) de lehet hogy egy:)
én saccra 5 évet mondanék max:))) de lehet hogy egy:)
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
1
Guests1
716
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?
