Forum >> 155
norbee12-06-2007 09:38:16 // 27038
Csak felkapcsolt tompítottal megy.
norbee12-06-2007 09:37:43 // 27037
Ha ez igaz, akkor Téged átvertek, mert az akkor nem ültető hanem emelő rugó :))))))
Fairlane12-06-2007 09:36:27 // 27036
Hello,
Ahogy beülsz a sofőrülésbe, a bal térdednél levő műanyag borítást kell levenni, az alatt van valahol pár biztosíték, ha jól rémlik itt van a mosóé is.
Illetve csak akkor kell működnie, ha a tompitott is fel van kapcsolva... asszem :)
Ahogy beülsz a sofőrülésbe, a bal térdednél levő műanyag borítást kell levenni, az alatt van valahol pár biztosíték, ha jól rémlik itt van a mosóé is.
Illetve csak akkor kell működnie, ha a tompitott is fel van kapcsolva... asszem :)
norbee12-06-2007 09:36:22 // 27035
Kusti, Teeeee, mer mészkőbe temetlek! :)))) Hajdú ótómata kisgenya lassan 15 éve, és még mindig megy, nem űgy mint amire anyámék lecserélték. Valami bosch, meraz tekknika... :)))))
norbee12-06-2007 09:35:18 // 27034
runtime error, végzetes kivét, vagy 0-val való osztás van (és nem php-s, tehát megáll, nem csak loggolja), mikor JMP AX, CX ahol AX a centrifuga progi és CX a mosó progi. :))))
süsnye12-06-2007 09:35:17 // 27033
Hajdúúúú?? Múzeumba lax? :)) Minimum görény! A XXI. században vunk infómókus barátom... :)) :P
norbee12-06-2007 09:33:17 // 27032
Sok hülye informatikus. :) Egyse Hajdú mosógép szerelő. :))))
Ati_QV ®12-06-2007 09:31:21 // 27031
Siasztok! Kéne egy kis segítség! Adott egy ültetőrugó 155 (-40mm)
Mekkorát ültet a 145QV-n ? Igaz ,hogy kb gyári lesz a magassága??
Mekkorát ültet a 145QV-n ? Igaz ,hogy kb gyári lesz a magassága??
perdix15512-06-2007 09:28:43 // 27030
Hát az hogy nem tett bele Kalgont:-)))))))) kalgonra fel:-))))))
Otto12-06-2007 09:26:34 // 27029
Online mosógépszerelésre fel!!!:D
Mond mi a baja!
Mond mi a baja!
Fairlane12-06-2007 09:23:23 // 27028
Fényszórómosógép? :D
Vmi hardveres dolog lesz ez...
Mibaja?
Vmi hardveres dolog lesz ez...
Mibaja?
süsnye12-06-2007 09:23:09 // 27027
há' én is informatikus vok, vagy mi! :))
Jankesz12-06-2007 09:20:16 // 27026
Szasztok!
A fényszorómosómat szeretném renbehozni,jelenleg abszolút nem müxik.
Addig jutottam,hogy áram nem jut el hozzá.
Megtudnátok mondani hogy hol van neki reléje,biztositékja?
köszi
A fényszorómosómat szeretném renbehozni,jelenleg abszolút nem müxik.
Addig jutottam,hogy áram nem jut el hozzá.
Megtudnátok mondani hogy hol van neki reléje,biztositékja?
köszi
perdix15512-06-2007 09:16:58 // 27025
hát elfelejtettél máris?:-)))))))
norbee12-06-2007 09:12:17 // 27023
Urak, valaki nem mosógépszerelő? Most viccen kívül... :)))
norbee12-06-2007 09:05:20 // 27021
ejnye-ejyne perve.. izé perdix bácsi... :))))
perdix15512-06-2007 09:04:25 // 27020
hát amennyit mostanában fogdosom lehet:-)))))) valami kis bakfis leány lehet...már relé értelemben:-)))))))
norbee12-06-2007 08:52:18 // 27019
Biztos megijedt Tőled... :))))
perdix15512-06-2007 08:46:54 // 27018
majd holnap csekkolok....csak fura hogy nekem bárhogy visszamegy....elég engedelmes egy relé.....
norbee12-06-2007 08:45:15 // 27017
Megtisztelő, de egyféleképpen tudod jól visszatenni: működőképesen. Lecsekkoltad már a relét, hogy műxik-e?
perdix15512-06-2007 08:44:36 // 27016
különben is én már új hűtőfolyadékos Cartárs vagyok tegnaptól:-)))))))
perdix15512-06-2007 08:43:22 // 27015
teee te tete rád várok már egy órája mint Pom pom a nem tudom kire te:-))) erre mit teccik írni? fagyállós viccet......tessék perdix bácsinak léírni hogy dugjam a valszeg rossz de lehet hogy jó relét......
norbee12-06-2007 08:42:04 // 27014
Tényleg ennyire bonyolult a tisztító használata? Vagy csak én nem értem a nem értést? :))))
norbee12-06-2007 08:40:51 // 27013
"Zizzennyetek már le erről a sport témáról. :)) A manual azt írja, h "
Hoppácska. Hoppácska. Olvasgatunk? :))))
Hoppácska. Hoppácska. Olvasgatunk? :))))
norbee12-06-2007 08:39:47 // 27012
nézd meg melyik lábra van jelölve az inhibitor forgásiránya, és melyiken a csapvíz bevezetési pontja... ;)))))
perdix15512-06-2007 07:40:11 // 27011
nagyon korán érkeztek, és nagyon sokáig maradtok:-))))))
perdix15512-06-2007 07:39:34 // 27010
simán belement......nem értem......
süsnye12-06-2007 07:31:01 // 27009
jójÓJÓ... nem azé mondtam he! Tom, h nem te tehecc róla.:) Közben rájöttem, h a megszorítások miatt nem megyek görényezni, megyek Velencére. :)) Bár nemtom mikor érkezünk, és meddig maradunk.
süsnye12-06-2007 07:29:39 // 27008
hát ez elég furcsa. Múlt héten én is kivettem mindet, és direkt megnéztem, csak 1 féle képpen lehet mindegyiket berakni nálam... milyen erővel nyomtad vissza?? :))
Buksi11-06-2007 23:39:26 // 27007
Na, és talira nem rakod fel? :-))))))))
Buksi11-06-2007 23:38:24 // 27006
Én nem izélgetlek vele, éppen ezért mondtam, hogy semmi extra nincs benne, meg az én verdám egy alap gép volt! De pont ilyen műszeregység van benne, amit te is keresel! :-)
Egyébként érthető! :-)))
Egyébként érthető! :-)))
perdix15511-06-2007 22:35:07 // 27005
kartárcsak! ma ahogy tettem bele az uj hűtőfolyadékot ránéztem megint a szürke relémre ami akkor kapcsolná be a ventit ha a klíma megy....ugye nekem nem kapocsol..DE: ahogy kivettem a foglalatból, mekkpróbáltam máshogy visszadugni..és sikerült....ne ne hogy több állásban is visszamegy az aljzatba? Lehet hogy 3-4 féleképpen is vissza lehet dugászolni? És mi a búbánatból fogom én tudni hogy mellik a helyes vissza helyezés
?????
A képen a legfelső legnagyobb relé az!!!!!
?????A képen a legfelső legnagyobb relé az!!!!!
Thomika11-06-2007 22:25:08 // 27004
most mit csináljak... Mutass már nyáron olyna időpontot, mikor nincs vmi másik tali...egyébként meg mikor a június 16 ötlete megszületett még nem volt a görényes tali időpontja kiírva...
Thomika11-06-2007 22:17:21 // 27003
van hát! szép szürke mint a Tiéd! :)
süsnye11-06-2007 21:11:39 // 27002
Láttátok, h a görényes tali egyidőben van a 155 talival?? :((
perdix15511-06-2007 21:10:34 // 27001
Szia! na hát már mindent elmondtak a Cartársak mohon...hehehehhehe
enyimé nem winns mert az most 1100 pénz lett volna hanem valamo P-betűs lötty 700 pénzért.....300 milli..ugyhogy belement......az volt írva hogy 10 percig járassam..hát én megvettem féluton majd a parkoloban béöntöttem majd surány haza.......ott szépen leerest..azt a friss cucc bele.....hamar megvolt egyszerű..és ilyenkor melegben főleg nagy ut lesz jul.ban..szoval ne halogasd...mekkhálálja SZVSZ......
enyimé nem winns mert az most 1100 pénz lett volna hanem valamo P-betűs lötty 700 pénzért.....300 milli..ugyhogy belement......az volt írva hogy 10 percig járassam..hát én megvettem féluton majd a parkoloban béöntöttem majd surány haza.......ott szépen leerest..azt a friss cucc bele.....hamar megvolt egyszerű..és ilyenkor melegben főleg nagy ut lesz jul.ban..szoval ne halogasd...mekkhálálja SZVSZ......
süsnye11-06-2007 21:09:36 // 27000
Zizzennyetek már le erről a sport témáról. :)) A manaual azt írja, h a sporting vagy mittomén milyen verzókba raktak ilyet... de nem ez a lényeg. Nekem most ilyen van bent, csak fehér számlapos (utólag cserélték), de nekem jobban teccik a gyári. Érthető?? :))
süsnye11-06-2007 20:45:22 // 26999
Amit én vettem, az 325ml, wynn's márka és simán belefér, még ha a nívó felett is van a szint. :)) Én használati utasítás szerint használtam, vagyis kb. 20 percig járattam a motort álló helyzetben, néha-néha gázfröccsel gyorsítva a keringést és nekem is sok trutyit kihozott, de nem látványosat, hanem szagosat főleg. A kiengedett lének frankó meszes-vízköves szaga volt. Csakhát ez az én esetemben édes kevés volt.. :))
Szal én azt tom mondani, h ez hatékony, de csak akkor ha nem sziklányi vízkövekkel van dolog. :))
Szal én azt tom mondani, h ez hatékony, de csak akkor ha nem sziklányi vízkövekkel van dolog. :))
Fairlane11-06-2007 20:28:50 // 26998
kb 2 deci, amit én láttam, illetve esetleg előzetesen kiszívsz a hűtővízből annyit hogy beférjen ;)
Ádi_390011-06-2007 20:16:40 // 26997
Ja, és kiváncsi vagyok a változásra! Ha neked bejött, csinálok én is egy ilyen projektet.
Ádi_390011-06-2007 20:15:58 // 26996
Engem az érdekel, hogyan töltöd be a tisztító löttyöt, mikor azzal együtt jóval a nivó fölé megy a folyadék szintje a tartályban, és úgy használni meg nem túl frankó. Vagy az a tisztító lötty az kevéske, mondjuk fél liternél kevesebb?
perdix15511-06-2007 20:13:07 // 26995
Na gyermekeim! Béöntöttem a hűtőtisztítót..mentem vele vagy 40 km-t...azt kiengedtem a mocskot.....jött a trugyi........aztán a fűtést is bekapcs onnan is a trutyesz....majd csőveet visszaraktam és béöntöttem a desztvizet és a fagyállót .........
na ez is megvan!!!!!!
Szerdán riasztó és relé project!!!!!
na ez is megvan!!!!!!
Szerdán riasztó és relé project!!!!!
Buksi11-06-2007 18:06:13 // 26994
Neked van olyanod? :-))))))))))))
Thomika11-06-2007 17:42:15 // 26993
a sportkilincs lemaradt!! :)))
Buksi11-06-2007 15:31:55 // 26992
Nem rossz ötlet! :-)))))))
SD11-06-2007 15:13:26 // 26991
2000-ért kiszedem neked a lámpákat:)
Ignis sport? Csak hogy teljes legyen a lista:)))
Ignis sport? Csak hogy teljes legyen a lista:)))
Buksi11-06-2007 14:37:44 // 26990
Velencén szétbontjuk akkor az egészet! :-))))))))
De most komolyan, semmi extra nincs benne, csak annyi, hogy nincs a két óra közzött kijelző! :-)
De most komolyan, semmi extra nincs benne, csak annyi, hogy nincs a két óra közzött kijelző! :-)
süsnye11-06-2007 14:30:36 // 26989
és eladó? :) Velencén kibonthatnánk... :)
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
2
Guests2
943
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?