Forum >> 155

Otto07-06-2007 14:00:19 // 26788
Sziasztok!

Jövő héten megy műszakira a kocsim.Egy lambdaszonda ami kell bele!:) Illetve nem örülök neki,mert 25pénz, csak annak, hogy nem kell más!Mindjárt megyek is érte.
Ja, meg vissza kell rakni a gyári izzókat!
Ha megmarad a kocsi, mert el szeretném adni, akkor meg befóliáztatom az ablakokat.
SD07-06-2007 13:41:53 // 26787
Köcc:) A mustárt még mindíg nem tanultam meg felrázni, használat előt...
norbee07-06-2007 13:09:40 // 26786
Tegnaphoz képest, álmában a hülyeséghalmazfaktora megnőtt, és ezt az egyértelmű válaszokra való vissazkérdezéssel nyilvánítja ki. Gyk. süsü lett, süsvel aludt.
süsnye07-06-2007 12:57:40 // 26785
nem értem az együttalvós célzást..
norbee07-06-2007 12:46:46 // 26784
Gyóvan, akadjon a... izé, jóóóóóóétvágyat! :))))
SD07-06-2007 12:46:02 // 26783
na megyek átválotm a virslit -20 ból +100-ba :D
SD07-06-2007 12:45:17 // 26782
de mid1 is mert additív szinkeverésben úgy sem tujuk ki szaszerolni, mi fog lászani künn:)
norbee07-06-2007 12:44:54 // 26781
Átváltó Herbertsről RAL-ra és vissza megvan már??? Addig nem kéne a témát feszegetni! :)))
SD07-06-2007 12:40:19 // 26780
Végül is hasonlít:)
norbee07-06-2007 12:36:48 // 26779
Rendőrök? Kökin? :))))
norbee07-06-2007 12:35:55 // 26778
Igen, de most kezdjem el Neked magyarázni a színhelyességet két külön kép alapján? :))) Én itt néztem: RAL
Marklar15507-06-2007 12:35:47 // 26777
Azt én is láttam, de elvitettem őket a rendőrökkel...:)
SD07-06-2007 12:33:37 // 26776
De gondolom ha megnézted akkor a te monitorodon láttad most:D
norbee07-06-2007 12:31:15 // 26775
Ott ne is, múltkor öcsém ment haza kökin, azt hívott, hogy valami RAL3031 155-öt néznek a talpasok erősssen, és tanakodnak...
norbee07-06-2007 12:30:11 // 26774
Ezt Neked kell tudni, ha jól emlékszem. :)) Az én monitorom különben is alacsony színhőre van lőve, a RAL3031 nálam már bordónak néz ki. :))))
Marklar15507-06-2007 12:29:04 // 26773
Nahh én is ebben bízom. 2 éve semmi...(koppkopp)
A lényeg, hogy ne állj meg gyanús helyen. Pl Kőbánya.. ;-PPP
SD07-06-2007 12:27:05 // 26772
Hát jah meg úgy sem szokom ott hagyni sehol:)
SD07-06-2007 12:26:19 // 26771
bóódók ilyenek?

norbee07-06-2007 12:23:05 // 26770
Nem divat ma már a keréklopástégláratevés, tedd fel mozgókúpossal. Bár ezek a béjembébées felnik... Ki tudja... :)))
SD07-06-2007 12:22:54 // 26769
Hát ezaz én most olyat nem veszek... :(
SD07-06-2007 12:21:48 // 26768
Akkor jól volt a megérzés... Akkor remélem 98-as:)
Marklar15507-06-2007 12:20:51 // 26767
Az OZ nak van mozgóqpos csavarja. Nekem anno azt is odaadta a TM felnikhez a haverom. De 2 éve sikerűlt elveszteni a kulcsát s többe lett volna az utánrendelés, mint egy szett. De akkor nem "akartam" kb 7k-t fizetni ilyenért...
norbee07-06-2007 12:09:12 // 26766
De mondhatnám úgyis, hogy nem RAL3031... :)))))))
norbee07-06-2007 12:08:03 // 26765
De ahhoz jósokspojler is kell ám, hogy sokatérőnek nézzen ki, ráadásul a tiéd nem bardaú... :)))
norbee07-06-2007 12:06:22 // 26764
Te a süsüvel aludtál, vagy mi? Előző hsz ironikus volt, gyk ha 100-as a felnid, fel ne tegyed 3 mozgóqpal, meg 1 fixel, hanem vegyél hozzá mozgóqpos kerékört. :)))
SD07-06-2007 12:02:40 // 26763
Én nagy alfaromeo feliratot szeretnék 45fokban az oldalára, úgy jó sokat ér:)))
SD07-06-2007 12:01:33 // 26762
De akkor 3 Qp +1 kerékőr felejtős? Mert félrehúzza? Vagy 4 Qp vagy 4 nem Qp vagy 3nem Qp egy Kerékőr vagy nemtom' ... 4 Kerékőr? :D

Vagy nézzem meg hogy egyáltalán 98-e? :D
SD07-06-2007 11:59:53 // 26761
Biztos olyat akarok venni:D
norbee07-06-2007 11:58:33 // 26760
Te most összehasonlítasz? :))))
norbee07-06-2007 11:58:00 // 26759
Én nem értek a qpokhoz, nem használtam soha. :)))))
norbee07-06-2007 11:57:05 // 26758
Lehet, sőt a mozgókúpos csavar se kell, a 100-as felnit bele lehet erőltetni a 98-as osztásba minden ilyen nélkül. CSak aztán megreped a kerékagy... Szal hagyd a fenébe.
Marklar15507-06-2007 11:55:52 // 26757
Van qpos kerékőr is.
norbee07-06-2007 11:55:47 // 26756
No, nyúlja a dumát? Ráadásul void() fügvénnyel? :))))
Marklar15507-06-2007 11:53:46 // 26755
Olyat, mint Marklar155? :)))
Marklar15507-06-2007 11:52:49 // 26754
A sok matrica qrwa felesleges,meg randa. A BigHungary matrica OK, de nem raknám ki autóra. elég az a kulcstartómon is:)
Marklar15507-06-2007 11:51:10 // 26753
áááááááááá
Az az Ízirájderes szöveg annyira szar. Mint az a film. Szeríntem.
SD07-06-2007 11:48:54 // 26752
felni:-)
SD07-06-2007 11:48:31 // 26751
Illetve ha van egy 4x100-as guruló felszerelés, és egy 4x98-as ótó, és hozzá a mozgókúpos csavarok. akkor vajon végzetes baklövést követnék-e el ha az egyik csavart kerékőrrel helyettesíteném???

A kérdés elvi jellegű mert nem tudom még hogy 98 v. 100 a feli:)

Dszóval lehet-e ilyet tenni, mert ugye a kerékőr Qp-ja nem mozog:)
SD07-06-2007 11:32:27 // 26750
Jóreggelt:)

Jóestét:)
Buksi07-06-2007 11:25:24 // 26749
Curükgukkenspígel! :-DDDDDDDD
Buksi07-06-2007 11:24:35 // 26748
Akkor viszont csak sajnálni tudom a kollegát! :-))))
norbee07-06-2007 11:03:38 // 26747
"Nincs ilyen kifejezés", a spiegel meg elég tág fogalom.
süsnye07-06-2007 10:59:48 // 26746
sztaki...
norbee07-06-2007 10:58:47 // 26745
Nu, azt má tudom, hogy ha München mellett térdre rogyik a vas, akkor azt kell mondjam, hogy Querlenker, azaz lengőkart keresek hozzá. De hogy a szöszbe van az hogy tükör? Mirroriren? :)))
norbee07-06-2007 10:38:59 // 26744
Hát nem tom. Elég állandósult állapotnak látszik. :)
Buksi07-06-2007 10:21:58 // 26743
Reméljük azért hamar túlteszi magát rajta! ;-))))
Buksi07-06-2007 10:19:08 // 26742
Én is leszedtem a gyári feliratokat is, mert anélkül sokkal szebb a gépem popsija! :-)))
norbee07-06-2007 10:12:02 // 26741
Nézd, mindenkinek vannak időnként nehéz periódusok a magánéletében... :))))))))
Buksi07-06-2007 10:11:56 // 26740
Le a matricákkal a kocsi seggéről! :-))
Buksi07-06-2007 10:10:12 // 26739
Vagy legalább is ne a motortérben dugdozzon! :-)))))))))))
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.