Forum >> 155

norbee12-06-2007 11:26:16 // 27088
Van jobb hely csikkezni, maj' mutatom :)))
Buksi12-06-2007 11:25:59 // 27087
Most néztem az "Eseményeket" és láttam, hogy fek vagy iratkozva! Király! Akkor tudod is hozni az apróságokat, amik nekem kellenek? :-))
Buksi12-06-2007 11:24:48 // 27086
A ződön nem tudom, hogy mutatna! :-DDD
Yoyo12-06-2007 11:07:17 // 27085
Max csikkezni, meg üveget keresni:)))
norbee12-06-2007 11:01:51 // 27084
Há mé, a moszkvatérre má Te se jársz ki hajnalonta? :)))
Yoyo12-06-2007 10:59:55 // 27083
Há akkó mibő élnék?:))))
norbee12-06-2007 10:59:12 // 27082
Hustler, Maxim, Gyorsulás 2007... :))))))
Yoyo12-06-2007 10:58:39 // 27081
Hanem?
norbee12-06-2007 10:52:17 // 27080
Nem azokra a matricákra gondoltam... ;)))
Yoyo12-06-2007 10:50:22 // 27079
Az egomira gondolsz? Azt igen, persze azóta nem mostam le a gépet, így a ragacs kicsit ottmaradt, de hétvégére gárdonyba tiszta géppel megyek:)).
Az index alatti kelgyóm meg pótolva lesz, ha a haver ráér végre megcsinálni:)))
norbee12-06-2007 10:46:02 // 27078
Télleg, matricákat is sikerült lekapirgálni? ;))))
Yoyo12-06-2007 10:45:39 // 27077
Az hát, ezt a titulust senki nem tudja elvenni tőle, én is csak megpróbáltam:)))
norbee12-06-2007 10:43:36 // 27076
Ja, akkor jó, csak mer' tudod, King of dö ród, IFA. :)))
süsnye12-06-2007 10:42:21 // 27075
hol lácc te ebbe ipszilont?? :)
Yoyo12-06-2007 10:41:12 // 27074
Nem, és a tolólapot is leszereltem:))))
norbee12-06-2007 10:40:26 // 27073
Mi van vazze, IFA-t csináltál belőle???? :)))))
Yoyo12-06-2007 10:39:18 // 27072
Igen, jó lett nagyon most ismét az utak királya:)))
norbee12-06-2007 10:38:23 // 27071
Elvileg igen. Géped egyben már? :)
Yoyo12-06-2007 10:37:53 // 27070
Ok, akkor folyamatban van az ügy:)))
norbee12-06-2007 10:37:52 // 27069
Na megpróbálom megügyeskedni. Bár szerintem vacsorám egy darabig nem lesz ha elb*szom. :))))
norbee12-06-2007 10:37:04 // 27068
Aham, yooo gumival. Ma próbáljuk fel.
norbee12-06-2007 10:36:29 // 27067
Még nem, majd ha a Marklar Posta jár Bandi felé, vagy hétvégén Thomika által elkerül felém.
Fairlane12-06-2007 10:35:48 // 27066
Jó! Nekem bejön az ilyen Y mintás.
Leltél ilyent 98asban? :)
Fairlane12-06-2007 10:34:54 // 27065
Alulról pár csavar kiszed, burkolat leemel, kapcsoló hozzáfér...
Yoyo12-06-2007 10:30:08 // 27064
Yó napot:)))

Norbee, megkaptad a váltó bigyót?
norbee12-06-2007 10:20:24 // 27063


Vélemény erről? (Nem a színéről, a felniről :))) )
norbee12-06-2007 10:12:08 // 27062
Azaz. :)))))
Fairlane12-06-2007 10:08:25 // 27061
Értem én...
Jómagam inkább hajlamos vagyok az általam biztonságosnak itélt határig (amig még össze tudom rakni) szétkapni a dolgokat, és ott mérlegelni, hogy véghez tudom-e vinni az X alkatrész cseréjét.

Amugy ez a hajdu az a felültöltős, két tekerős fajta? Mert nekünk is olyan van az albérletben, és azt már szedtem szét :)
norbee12-06-2007 10:00:04 // 27060
Ferlén, eccerű világfelfogású barátom, én szemmel lopok. Ha már egyszer láttam ilyet véghezvinni, legközelebb én is megcsinálom, de addig nem piszkálnám. :))))
Fairlane12-06-2007 09:58:34 // 27059
Az nem "csak" annyi, hogy kiveszed, meg ugyanugy visszarakod az újat?
Vagy ahhoz nincs manualod? :DDD
norbee12-06-2007 09:56:48 // 27058
És ehhez értesz? Programkapcsoló csere? Hajdú alkatrész bolt van nem messze tőlünk. :)
norbee12-06-2007 09:56:12 // 27057
Fene se bolygassa a futóművemet, ha nem muszáj. Egy normális futóművesnek már látnia kell szemre, mennyit ereszkedik az ótó.
norbee12-06-2007 09:55:20 // 27056
Van benne valami, de még sosem volt ilyenem, úgyhogy azé is mennék. De lehet hogy gyülekezőre kimegyek hozzátok, mert dél körül indulok Bcsabára.
süsnye12-06-2007 09:48:27 // 27055
nem kő kasza! Majd attóval! :))
Fairlane12-06-2007 09:46:06 // 27054
...vagy a próba...
Otto12-06-2007 09:46:01 // 27053
Egyébként tényleg háztartásigép szerelő vagyok!:D
Fairlane12-06-2007 09:45:32 // 27052
Inkább kaszát hozzál, megtekerjük az egész strand gyepét :D
Otto12-06-2007 09:45:08 // 27051
Én amit vettem QV-t abban is ültető volt!
Ezexerint biztos lejebb megy!!!
Fairlane12-06-2007 09:44:35 // 27050
Á arra ugysem érdemes elmenni....
Akivel akartad tartani a kapcsolatot, arról úgyis tudsz, akivel nem az meg nem érdekes...
legalábbis nálam mindig így volt ;)
norbee12-06-2007 09:44:33 // 27049
Kalgonnal, majd szólok előre. :))) Nem, valami ékszíjnyekergés miatt. Komolyan, ezzel a kis masinával nem volt annyi gond 15 év alatt mint a némettel.
süsnye12-06-2007 09:43:27 // 27048
Kalgonnal?? :))) Mikor lesztek benn a reklámba?? :PP
norbee12-06-2007 09:43:00 // 27047
Figyeld a dílert, mekkora arc :)))
süsnye12-06-2007 09:42:54 // 27046
Hát, ha jól tom a 145 QV gyárilag ültetett, szal el tom képzelni, h nem fog 2cm nél többet süllyeszteni, de azon sem lepődnék meg, ha nem lenne változás... :)
norbee12-06-2007 09:42:21 // 27045
Mer' vót Boss, Kendi, AEGGEAGE, meg talán ennyi. BOSS két éves, évente gyön a szerelő hozzá.
norbee12-06-2007 09:41:20 // 27044
Ati, igazából ezt egy futóműves tudná Neked biztosra megmondani.
süsnye12-06-2007 09:41:12 // 27043
Viszek ződet, ha kell... :))) Hány g kell? :))
norbee12-06-2007 09:40:53 // 27042
Nem fogok tudni menni, osztálytalálkozásom van.
süsnye12-06-2007 09:40:36 // 27041
Bos? :) Tudtok ti vásárolni... Mé' nem beszélted rá őket egy Magnetti Marelli mosógépre? :PP
Ati_QV ®12-06-2007 09:39:32 // 27040
Punisher szerint a 145öt nem igen ülteti (-20mm alá) ! Vágja vki ezt itt?
Fairlane12-06-2007 09:39:05 // 27039
Juteszembe, léccives iratkozzál fel a szombati 155 talira...
Eddig még nincs egy ződ sem a listán :)
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.