ok:) itt lesz a bizonyíték hogy én írtam:)
48, 73, 12, 61, 54
hatosra még a 19:)
jól nyomom? király vagyok mi?:D jóhogy nem 1,2,3,4,5,6:D:D:D de ki tudja nyehetek is:)))
Forum >> 155
SD14-11-2008 15:50:03 // 68189
Gyozi15514-11-2008 15:27:55 // 68188
na de akkor írjál 5öt aztán meg még 6ot, ert 6os lottózok is!
már csak 1sor kell, munkatársaimtól behajtottam már 3at
már csak 1sor kell, munkatársaimtól behajtottam már 3at
norbee14-11-2008 15:27:10 // 68187
Ugyanmár. Te rosszul érzed. :)
SD14-11-2008 15:24:41 // 68186
Na ez jó :) te fizeted mi nyerünk:)))
SD14-11-2008 15:21:03 // 68185
Méét érzem azt hogy te így éred el a nirvanát, mind1 csak lehessen valakivel kötöszökdni?:D Jobb kezed az asztalon!!! :P
Gyozi15514-11-2008 15:20:27 // 68184
épp azt akartam pedig írni hogy 16h-ig írjon be mindenki 5 számot és megjátszom! .D
norbee14-11-2008 15:19:10 // 68183
Yess! Ez a kifejezés már régen vót! :)
norbee14-11-2008 15:18:40 // 68182
Isten ments. Csak szóltam, hogy a nagy maszturbálás nem jelent egyet a fogantatással. :))))))))
Fairlane14-11-2008 15:15:15 // 68181
Na csávókáim, letészem a lantot lassan erre a hétre....
megyek haza fűtésrendszertnyomáspróbázni :)
megyek haza fűtésrendszertnyomáspróbázni :)
Fairlane14-11-2008 15:14:15 // 68180
Akkor máris előbbre vagy mint én, mer nekem se szelvényem, se számaim :)
Gyozi15514-11-2008 15:06:32 // 68179
fenéba akkor ma fel kell adni egy szelvényt...
Gyozi15514-11-2008 15:00:17 // 68176
ha megnyerem a lottót kapsz Te is egyet, csak hogy lásd kivel van dolgod :DD
Gyozi15514-11-2008 14:58:31 // 68175
háát néztem már, drága, 50millió :DD
Fairlane14-11-2008 14:57:02 // 68174
Akkor vegyél egy gyárilag széleset :DDD :P
Gyozi15514-11-2008 14:56:07 // 68173
amúg engem ténleg érdekel ez a kiszélesítjük az ótót megoldás :D
Fairlane14-11-2008 14:50:19 // 68170
SD14-11-2008 14:48:03 // 68169
De mos mér bántja ez az ego-dat vagy mi? :D
norbee14-11-2008 14:38:57 // 68168
százötvenötösös átlag havonta egyszer mélyalvásból előáll egy-egy hasonlóan grandiózus tervével. :) Aztán majd jön valami más. :)
SD14-11-2008 14:38:32 // 68167
Arra céloz hogy régóta harsogom itt hogy V6-ot akarok és sosem lesz:)
SD14-11-2008 14:08:54 // 68165
Eélső löketre 45-ót mondott a hátsóra 40-e és azt mondta a többi elem már nem lesz ennyi. Hát nem tom lehet akár fél mila is de én reálisan 2kilónál többért ilyenre nem vetemednék:) Azt sem most.
És akkor még fényezés... előtte meg lakatolás mert akkor már legyen jó mindenholáááááá őőőő na jó :)))
de van más terv is és az meg még jól is sülhet el:)))
Pl: mivel nincs pénzem műanyag mutyukira csinálok műanyag alfát:D:D:D
És akkor még fényezés... előtte meg lakatolás mert akkor már legyen jó mindenholáááááá őőőő na jó :)))
de van más terv is és az meg még jól is sülhet el:)))
Pl: mivel nincs pénzem műanyag mutyukira csinálok műanyag alfát:D:D:D
Fairlane14-11-2008 13:51:18 // 68164
Mér ültünk volna fel?
Aszondta hogy utánajárt, én meg megkérdeztem, hogy mennyi....
Azt egy szóval sem mondtam, hogy látom az esélyt, hogy realizálódjon is :P
Aszondta hogy utánajárt, én meg megkérdeztem, hogy mennyi....
Azt egy szóval sem mondtam, hogy látom az esélyt, hogy realizálódjon is :P
SD14-11-2008 13:43:04 // 68163
Vasárnaptól lesz V6-om annak érzed a szagát szrintem:)))
SD14-11-2008 13:42:24 // 68162
Én úgy tervezem hogy végig fut az oldalán és minden elemen lesz az övvonaltól lefele szélesítés, csak az elején meg a végén tűnik el:) És új lökösökkel:)
Én is óckodom kicsit a műanyagtól a fényezés miatt, nehogy megreopedjen később a találkozásnál, de talán nem olyan para ha pont befut a kis bevágásba, ott nem tud látszani:)
De jövőhéten megyek a műanyagoshoz aztán megmondja mit tuna kihozni:)
Én is óckodom kicsit a műanyagtól a fényezés miatt, nehogy megreopedjen később a találkozásnál, de talán nem olyan para ha pont befut a kis bevágásba, ott nem tud látszani:)
De jövőhéten megyek a műanyagoshoz aztán megmondja mit tuna kihozni:)
norbee14-11-2008 13:31:59 // 68161
Gyozi meg Fairlane. Én asszem Ti felültetek megint valami kora reggeli agymenésnek. Nekem ez olyan V6 szagú... :))))
Gyozi15514-11-2008 13:12:01 // 68160
hááát műanyag??? hát nem tom, fémből sztem jobb lenne, az tény hogy nehezebb de sztem jobb megoldás, Te előre hátulra gondoltad? hátul akkor az ajtóba is belenyúlnak nem?
SD14-11-2008 13:08:11 // 68159
Az Ó-nál, vagy az Új nál? :D:D:D
SD14-11-2008 13:07:35 // 68158
Én kötbeszabnám:) csak sajnálom a fényezést... azt el kéne adni:D
SD14-11-2008 13:06:02 // 68157
Az ára az nem műanyag az tuti az kőkemény:D Már mint a szélesítés? de én pont hogy műanyagot szeretnék, mert az övonalnál szerintem remekül össze lehet dolgozni, adja magát a kasztni, és könnyű:)))
A 18" kerék a másik ami miatt bár én megelégednék 17-el is:) ha rajta van a szélesítés mögötte akkorára vágod a kerékívet amekkorára nem szégelled:))) az a másik ami tetszik:) és az új elemen meg akkorára készül és úgy hogy ne érjen bele:) inkább kérdéses 18" nál már az hogy a küszöbbel mi a stájsz mert lehet abba ér bele vagy lengéscsillapítók ilyesmi azokat kell megnézni, meg teljesen kitekerve a kerék meg ilyenek. De az már megoldható biztos valahogy:)
A 18" kerék a másik ami miatt bár én megelégednék 17-el is:) ha rajta van a szélesítés mögötte akkorára vágod a kerékívet amekkorára nem szégelled:))) az a másik ami tetszik:) és az új elemen meg akkorára készül és úgy hogy ne érjen bele:) inkább kérdéses 18" nál már az hogy a küszöbbel mi a stájsz mert lehet abba ér bele vagy lengéscsillapítók ilyesmi azokat kell megnézni, meg teljesen kitekerve a kerék meg ilyenek. De az már megoldható biztos valahogy:)
Fairlane14-11-2008 13:05:50 // 68156
Na most lejjebb meg azt irtad, hogy a két lökös 100 (ami persze kurva sokkk) itt meg hogy a lökös marad...
Akkor most a lököst szabnád, vagy mindent körbe?
Akkor most a lököst szabnád, vagy mindent körbe?
Fairlane14-11-2008 13:04:23 // 68155
ööö, hát lehet maradok az eddigi szövetségesemnél.... .P :DDD
Fairlane14-11-2008 13:03:20 // 68154
18-as így is befér, csak a gumi nem mindegy :D
Gyozi15514-11-2008 12:57:23 // 68153
persze-persze, mondjad neki, érdekele engem is, főleg az ára, de ugye ez nem műanyag, ha lesz szélesíts befér a 18as felni is nem? :DDDd
SD14-11-2008 12:50:40 // 68152
Médejamárktban Hamma ilyen bax 1799ft:) még kissebb is gondoltam veszek egyet ha lemerülne napközben de felesleges mert nem merül:)
Megrágta aszitte alma vagy mi? :D hát hogy tud az tönkre menni otthon beledugva a gépbe?
Megrágta aszitte alma vagy mi? :D hát hogy tud az tönkre menni otthon beledugva a gépbe?
SD14-11-2008 12:49:03 // 68151
szerintem az maradhat csak meg kell mondani a műnyagos csókának hogy úgy csinálja:) annyit szerintem lehet is húzni rajta szijjelebb mint amennyit az első sárvédő szélesedik vagy max ráfut a sarka azt eltúnikj benne a kerék felé, szerintem megoldható, vagy kap egy toldatot a kerékjárati ív elé:) Na érdekel téged is akkó má ketten vagyunk:))) Mondjam is a csóknak? aztán ha tudok árat mondjam neked is? :)
Gyozi15514-11-2008 12:42:42 // 68150
széleszítész engem isz érdekelne tesztvérem :DDD
a gász hogy akkor mászik elsző lökösz is kell, vagy eszt átalakítani
a gász hogy akkor mászik elsző lökösz is kell, vagy eszt átalakítani
norbee14-11-2008 12:25:19 // 68149
Egyik ismerősöm nyert egyet, egy hónap után tönkrement a nagysikerű usb-s töltőbigyusz, nem akarják neki gariba cserélni, mert biztos nem megfelelően használta. Dehát mit várjon el az ember egy cégtől, aminek egy megrágott alma a logója? :)))
SD14-11-2008 12:09:49 // 68147
Nem kő azt:) csak egyszer megnyomni azt zenél:))) mikor talxunk szívesen megmutatom:) amúgy néztem a füles amit adnak hozzá külön 9k szóval kütyü akkor 9e azért nem kap az ember csak bóvlit:))) most mé mondot hogy nem jó:))) nem akartam bonyolultabbat csak annyi hogy játsza le a zenét oszt kész:) És mennyire jó hogy elfér a markomban és ki sem kell venni a zsebemből ha másik számot akarok:) csak nyomkodom, ha hangosíytani vagy halkítani akarok akkor sem:))) enekem tetszik:) De a kijelkzősöket drállom az nem kéne:)
norbee14-11-2008 11:54:17 // 68146
Te most hova vered magad tkp.? :) Húzzál vissza a sarokba, és gyömöszködd az ájpodot. :)))
SD14-11-2008 11:47:13 // 68145
Fairlane fogjunk össze:))) Csireke+Megaprómajom Disznót győz:)))
norbee14-11-2008 11:36:29 // 68144
Én ilyet egy szóval nem mondtam kiscsirke. :) Téged szoktalak aprómajmozni. :)
SD14-11-2008 11:29:46 // 68143
Leaprómajmozod Ferlént? Ez nem szép dolog:D
norbee14-11-2008 10:34:50 // 68142
Nem, Fairlane miatt. :)
SD14-11-2008 10:31:57 // 68140
Még csak a két lökösre van ajánlat de az kijön 100ból. :)
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
1
Guests1
638
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?