Forum >> 155

SD14-11-2008 15:50:03 // 68189
ok:) itt lesz a bizonyíték hogy én írtam:)

48, 73, 12, 61, 54

hatosra még a 19:)

jól nyomom? király vagyok mi?:D jóhogy nem 1,2,3,4,5,6:D:D:D de ki tudja nyehetek is:)))
Gyozi15514-11-2008 15:27:55 // 68188
na de akkor írjál 5öt aztán meg még 6ot, ert 6os lottózok is!
már csak 1sor kell, munkatársaimtól behajtottam már 3at
norbee14-11-2008 15:27:10 // 68187
Ugyanmár. Te rosszul érzed. :)
SD14-11-2008 15:24:41 // 68186
Na ez jó :) te fizeted mi nyerünk:)))
SD14-11-2008 15:21:03 // 68185
Méét érzem azt hogy te így éred el a nirvanát, mind1 csak lehessen valakivel kötöszökdni?:D Jobb kezed az asztalon!!! :P
Gyozi15514-11-2008 15:20:27 // 68184
épp azt akartam pedig írni hogy 16h-ig írjon be mindenki 5 számot és megjátszom! .D
norbee14-11-2008 15:19:10 // 68183
Yess! Ez a kifejezés már régen vót! :)
norbee14-11-2008 15:18:40 // 68182
Isten ments. Csak szóltam, hogy a nagy maszturbálás nem jelent egyet a fogantatással. :))))))))
Fairlane14-11-2008 15:15:15 // 68181
Na csávókáim, letészem a lantot lassan erre a hétre....
megyek haza fűtésrendszertnyomáspróbázni :)
Fairlane14-11-2008 15:14:15 // 68180
Akkor máris előbbre vagy mint én, mer nekem se szelvényem, se számaim :)
Gyozi15514-11-2008 15:06:32 // 68179
fenéba akkor ma fel kell adni egy szelvényt...
Fairlane14-11-2008 15:03:21 // 68178
Köszi :D
SD14-11-2008 15:00:53 // 68177
lidlbit:D:D:D
Gyozi15514-11-2008 15:00:17 // 68176
ha megnyerem a lottót kapsz Te is egyet, csak hogy lásd kivel van dolgod :DD
Gyozi15514-11-2008 14:58:31 // 68175
háát néztem már, drága, 50millió :DD
Fairlane14-11-2008 14:57:02 // 68174
Akkor vegyél egy gyárilag széleset :DDD :P
Gyozi15514-11-2008 14:56:07 // 68173
amúg engem ténleg érdekel ez a kiszélesítjük az ótót megoldás :D
Gyozi15514-11-2008 14:52:03 // 68172
jah .D
Gyozi15514-11-2008 14:51:48 // 68171
jah :D
Fairlane14-11-2008 14:50:19 // 68170
SD14-11-2008 14:48:03 // 68169
De mos mér bántja ez az ego-dat vagy mi? :D
norbee14-11-2008 14:38:57 // 68168
százötvenötösös átlag havonta egyszer mélyalvásból előáll egy-egy hasonlóan grandiózus tervével. :) Aztán majd jön valami más. :)
SD14-11-2008 14:38:32 // 68167
Arra céloz hogy régóta harsogom itt hogy V6-ot akarok és sosem lesz:)
SD14-11-2008 14:08:54 // 68165
Eélső löketre 45-ót mondott a hátsóra 40-e és azt mondta a többi elem már nem lesz ennyi. Hát nem tom lehet akár fél mila is de én reálisan 2kilónál többért ilyenre nem vetemednék:) Azt sem most.

És akkor még fényezés... előtte meg lakatolás mert akkor már legyen jó mindenholáááááá őőőő na jó :)))

de van más terv is és az meg még jól is sülhet el:)))

Pl: mivel nincs pénzem műanyag mutyukira csinálok műanyag alfát:D:D:D
Fairlane14-11-2008 13:51:18 // 68164
Mér ültünk volna fel?

Aszondta hogy utánajárt, én meg megkérdeztem, hogy mennyi....
Azt egy szóval sem mondtam, hogy látom az esélyt, hogy realizálódjon is :P
SD14-11-2008 13:43:04 // 68163
Vasárnaptól lesz V6-om annak érzed a szagát szrintem:)))
SD14-11-2008 13:42:24 // 68162
Én úgy tervezem hogy végig fut az oldalán és minden elemen lesz az övvonaltól lefele szélesítés, csak az elején meg a végén tűnik el:) És új lökösökkel:)

Én is óckodom kicsit a műanyagtól a fényezés miatt, nehogy megreopedjen később a találkozásnál, de talán nem olyan para ha pont befut a kis bevágásba, ott nem tud látszani:)

De jövőhéten megyek a műanyagoshoz aztán megmondja mit tuna kihozni:)
norbee14-11-2008 13:31:59 // 68161
Gyozi meg Fairlane. Én asszem Ti felültetek megint valami kora reggeli agymenésnek. Nekem ez olyan V6 szagú... :))))
Gyozi15514-11-2008 13:12:01 // 68160
hááát műanyag??? hát nem tom, fémből sztem jobb lenne, az tény hogy nehezebb de sztem jobb megoldás, Te előre hátulra gondoltad? hátul akkor az ajtóba is belenyúlnak nem?
SD14-11-2008 13:08:11 // 68159
Az Ó-nál, vagy az Új nál? :D:D:D
SD14-11-2008 13:07:35 // 68158
Én kötbeszabnám:) csak sajnálom a fényezést... azt el kéne adni:D
SD14-11-2008 13:06:02 // 68157
Az ára az nem műanyag az tuti az kőkemény:D Már mint a szélesítés? de én pont hogy műanyagot szeretnék, mert az övonalnál szerintem remekül össze lehet dolgozni, adja magát a kasztni, és könnyű:)))

A 18" kerék a másik ami miatt bár én megelégednék 17-el is:) ha rajta van a szélesítés mögötte akkorára vágod a kerékívet amekkorára nem szégelled:))) az a másik ami tetszik:) és az új elemen meg akkorára készül és úgy hogy ne érjen bele:) inkább kérdéses 18" nál már az hogy a küszöbbel mi a stájsz mert lehet abba ér bele vagy lengéscsillapítók ilyesmi azokat kell megnézni, meg teljesen kitekerve a kerék meg ilyenek. De az már megoldható biztos valahogy:)
Fairlane14-11-2008 13:05:50 // 68156
Na most lejjebb meg azt irtad, hogy a két lökös 100 (ami persze kurva sokkk) itt meg hogy a lökös marad...

Akkor most a lököst szabnád, vagy mindent körbe?
Fairlane14-11-2008 13:04:23 // 68155
ööö, hát lehet maradok az eddigi szövetségesemnél.... .P :DDD
Fairlane14-11-2008 13:03:20 // 68154
18-as így is befér, csak a gumi nem mindegy :D
Gyozi15514-11-2008 12:57:23 // 68153
persze-persze, mondjad neki, érdekele engem is, főleg az ára, de ugye ez nem műanyag, ha lesz szélesíts befér a 18as felni is nem? :DDDd
SD14-11-2008 12:50:40 // 68152
Médejamárktban Hamma ilyen bax 1799ft:) még kissebb is gondoltam veszek egyet ha lemerülne napközben de felesleges mert nem merül:)

Megrágta aszitte alma vagy mi? :D hát hogy tud az tönkre menni otthon beledugva a gépbe?
SD14-11-2008 12:49:03 // 68151
szerintem az maradhat csak meg kell mondani a műnyagos csókának hogy úgy csinálja:) annyit szerintem lehet is húzni rajta szijjelebb mint amennyit az első sárvédő szélesedik vagy max ráfut a sarka azt eltúnikj benne a kerék felé, szerintem megoldható, vagy kap egy toldatot a kerékjárati ív elé:) Na érdekel téged is akkó má ketten vagyunk:))) Mondjam is a csóknak? aztán ha tudok árat mondjam neked is? :)
Gyozi15514-11-2008 12:42:42 // 68150
széleszítész engem isz érdekelne tesztvérem :DDD
a gász hogy akkor mászik elsző lökösz is kell, vagy eszt átalakítani
norbee14-11-2008 12:25:19 // 68149
Egyik ismerősöm nyert egyet, egy hónap után tönkrement a nagysikerű usb-s töltőbigyusz, nem akarják neki gariba cserélni, mert biztos nem megfelelően használta. Dehát mit várjon el az ember egy cégtől, aminek egy megrágott alma a logója? :)))
SD14-11-2008 12:15:08 // 68148
mondom drágállom
SD14-11-2008 12:09:49 // 68147
Nem kő azt:) csak egyszer megnyomni azt zenél:))) mikor talxunk szívesen megmutatom:) amúgy néztem a füles amit adnak hozzá külön 9k szóval kütyü akkor 9e azért nem kap az ember csak bóvlit:))) most mé mondot hogy nem jó:))) nem akartam bonyolultabbat csak annyi hogy játsza le a zenét oszt kész:) És mennyire jó hogy elfér a markomban és ki sem kell venni a zsebemből ha másik számot akarok:) csak nyomkodom, ha hangosíytani vagy halkítani akarok akkor sem:))) enekem tetszik:) De a kijelkzősöket drállom az nem kéne:)
norbee14-11-2008 11:54:17 // 68146
Te most hova vered magad tkp.? :) Húzzál vissza a sarokba, és gyömöszködd az ájpodot. :)))
SD14-11-2008 11:47:13 // 68145
Fairlane fogjunk össze:))) Csireke+Megaprómajom Disznót győz:)))
norbee14-11-2008 11:36:29 // 68144
Én ilyet egy szóval nem mondtam kiscsirke. :) Téged szoktalak aprómajmozni. :)
SD14-11-2008 11:29:46 // 68143
Leaprómajmozod Ferlént? Ez nem szép dolog:D
norbee14-11-2008 10:34:50 // 68142
Nem, Fairlane miatt. :)
SD14-11-2008 10:32:18 // 68141
Az aprómajmok kmiatt? :D
SD14-11-2008 10:31:57 // 68140
Még csak a két lökösre van ajánlat de az kijön 100ból. :)
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.