Forum >> 155

Krisz15523-11-2009 18:13:44 // 88588
-Stage 2 vezérműtengely

-kipufogó rendszer

-chip

-hengerfejtömítés speciális

-kovácsolt dugattyú

-AC pumpa

-fokolós kerék

-injektor csúcs

-3 Bar-os Map sensor

-turbo

Ára: kb. 1 300 000Ft

Kupplung csere is ajánlott, ennek az ára 160000Ft.
Fairlane23-11-2009 18:10:07 // 88587
Sajnos ennyire nem értek a lovakhoz.

Az a másfél mega viszont soknak tűnik, kb mit takar a teljes átalakítás?
Krisz15523-11-2009 17:59:45 // 88586
dcsnél kb 1.5 m huf a 16V turbósítása. de ahhoz teljes átalakítás jár. ennél ugye olcsóbb a v6? nem akarok 300 ló alatti autót:( cikinek érzem:D
Fairlane23-11-2009 17:54:00 // 88585
Turbót bármire lehet, ha van lóvé :D
Krisz15523-11-2009 17:51:47 // 88584
de a v6 az futőműben nem más mint a 2.0 ts? meg úgy minden.. fékek? mert olcsóbb gondolom ha Marklartól veszek, de ha az futóműcserével is jár akkor már nem biztos. ja és turbót lehet rá rakni?:D
atesssz23-11-2009 17:10:15 // 88583
ja, még reggel van :P
SD23-11-2009 16:55:57 // 88582
Marklárnak van vagy 3 motorja:) abból válogathatsz:) ha megveszed, az elsődleges kérdés szerintem hogy a kaszni és az általálnos állapota milyen?
Krisz15523-11-2009 16:54:41 // 88581
akkor tök jó:) mit javasolsz mester?
Longman23-11-2009 16:13:03 // 88580
v6-nál ha csattog, nem úszod meg simán hidrotőkével.. Mivel a 12V V6 nem hidrotőkés.. :)
Krisz15523-11-2009 16:04:22 // 88579
jól esne a v6. ha csattog a hidrotőke akkor annak a javítása mennyibe fájna? Sparkynak V6-osa van/volt? nekem az is jó, mondjuk csak ha be lehetne számítani a jelenlegi ts-t...
Longman23-11-2009 16:02:34 // 88578
inkább sparky-é 300.000 ért ha még megvan..
Longman23-11-2009 16:01:53 // 88577
hol itt a Q4? :)
atesssz23-11-2009 15:54:55 // 88576
350-ért Q4? ráakarod költeni (minimum) a vételárát ? :)
SD23-11-2009 15:49:08 // 88575
Nem lehet képről megmondani, telesen szét lehet rohadva akár:) Na mijaz kinőtted a TS-t?:D
RoliQ423-11-2009 15:42:48 // 88574
csattog nem?:)
Krisz15523-11-2009 15:24:05 // 88573
üdv urak
erről mi a vélemény?
v6
SD23-11-2009 15:05:51 // 88572
Akkor rakhatsz bele felemás telót is de autentikusan csak alfa és trabant párosítással:D:D:D
cac23-11-2009 13:47:30 // 88571
Nekem a kürt felemás. Az egyik alfa, a másik trabi származék. :)
atesssz23-11-2009 13:45:09 // 88570
ja, jó esetben marad valamennyi, igen xD
SD23-11-2009 13:26:42 // 88569
Ja hogy fizeti a cég ozt akkor még marad is?:)
atesssz23-11-2009 13:11:04 // 88568
hát, a buszozás teljesen ingyen van :D. Viszont az üzemanyag pénzből tudok valamennyit félre rakni.
cac23-11-2009 13:09:21 // 88567
Tegnap az autószerelő majdnemsógorral bemásztunk alá az aknába. Semmit nem vett észre. :(
Egyébként ránézésre az alacsonyabban lévő, tehát a lepattanós kupakú teló oldala áll normális magasságban. Arra tudok gondolni, hogy a gátlő esett szét, és valahogy a fenti stádiumban maradt, amitől a kocsi enyhén megdőlt, és a súlypontja átbillent. Ettől kicsit megemelkedett a telő fenti vége, és lelökte magáról a kupakot. Ezért aztán hihetem, hogy az az oldal produkálta a hibát, pedig pont, hogy a vezetőoldali.
De ez csak teória...

Elviszem szerelőhöz, a futóművel én sem szívesen játszadozom.
SD23-11-2009 13:07:16 // 88566
Ja hogy három autóval felváltva, és hárman ültök benne? Úgy már megéri az tuti, max az alkatrészből lehet egy kis pluszköltség, de a bérlet, jegy VS. üzemanyag tuti veri. :)
atesssz23-11-2009 13:01:12 // 88564
illetve hárman fogunk autóval járni, szóval a legrosszabb esetben is amikor úgy esik rám a sor, "csak" havi 1700 km-et megyek
atesssz23-11-2009 12:59:28 // 88563
Tarnaméra - Hatvan
süsnye23-11-2009 12:52:02 // 88562
honnan hova?
SD23-11-2009 12:38:23 // 88561
Az nem kevés:O azért gondold meg bár téli buszozás nem a legjobb
atesssz23-11-2009 12:32:11 // 88560
Decembertől mindennapi használatban (120 km) lesz a 155-ös, ugyanis rájöttem, hogy nem szeretek buszozni :)
SD23-11-2009 12:31:05 // 88559
Ok, de tudnod kell hogy van egy titkos vér-puntóm ami mindent visz, ha nincs más, kieresztem azt:D
afri23-11-2009 12:00:27 // 88558
ahhaaa, azt a buzukit, amit tegnap linkeltem be, azt a seszinűt!!! Azzzal akarlak majd riogatni!!!!! ;-)
:-DDD
SD23-11-2009 10:36:12 // 88557
Cac: És bármi történt a futóművel megeszi a kereket, és életveszélyes ne menj egy centit se!!!
süsnye23-11-2009 08:26:35 // 88556
hmmm, akkor már csak az a kérdés, h melyik oldal a normális, amelyik magasabban van, vagy amelyik alacsonyabban. :) ha az amelyik alacsonyan, akkor meg valsz Bandinak lesz igaza...
SD23-11-2009 07:04:07 // 88555
Pl: Buksinak volt hogy a bölcső felfüggesztésnék megreppedt, széttört simán, attól is lehet az imbolygás, szerintem sürgősen rángass meg minden futómű alkstrészt... mert így még az is lehet hogy széteseik egyszercsak...

Tehát nézd meg a felfügesztési pontokat is de ahogy Bandi mondta a telót is lökdösd meg feltámasztott állapotban, és ha mozog akkor csere, mert akkor szét van esve.
SD23-11-2009 07:01:52 // 88554
Én nem tennék előre semilyen alkatrészből felemást.
SD23-11-2009 06:51:25 // 88553
Ez a kiszemel új vas?:D:D:D Hogy is mondtad szeretnél valami vadállat autót mielőtt még megöregedsz??:D:D:D Na ez vadállat az biztos, varacskosdisznó:D:D:D:D:D:D
Buksi23-11-2009 03:44:11 // 88552
És ha nincs aknája? :-))
afri22-11-2009 23:31:18 // 88551
amugy leesett!!!! :-DDD
afri22-11-2009 23:30:06 // 88550
aha, az egyik monroe, amásik nem tudom!! :-)
afri22-11-2009 23:29:15 // 88549
komolyan?
van gyári első rugóm 4darab is!!! :-))
Marklar15522-11-2009 23:17:25 // 88548
Nekem csak az ajándék 2000 kéne:)))
No, de 2 különböző fajtáju gátlód van?
afri22-11-2009 23:15:33 // 88547
postán simán elmegy, de ha kell még 2 rugót is adok ajándékba!! ;-)
Marklar15522-11-2009 23:14:41 // 88546
Jól néz ki. Kivéve azt az alut...
5k az üres csomifedél:)
Marklar15522-11-2009 23:12:38 // 88545
De írt...
A fűrdő rucis képeit és a földönfekvő hányós részeg képeidet már törőlték...
;PPP
Marklar15522-11-2009 23:09:42 // 88544
Ez ténylegaz...
cac22-11-2009 23:04:02 // 88543
Ez korrekt ajánlatnak tűnik. Sajnos nem jöttem rá, hogy mi a baj. Minden egyben lévőnek tűnik. A kormánymű kissé gletvás, olajos, de szerintem azzal sincs baj.
Szerintem elviszem szerelőhöz, az én tudományom itt megáll.
Ha a gátló lesz benne rossz, akkor mindenképp megkereslek.
Mondjuk azért az durva, hogy a kocsi jobb oldalán a kaszni 3-4 centivel magasabban van. :(
Marklar15522-11-2009 22:59:20 // 88542
Aknáról azt sem...
afri22-11-2009 22:50:41 // 88541
van 2 első gátlóm!!!!
nemrég vásároltam őket (az egyik gázos, a másik olajos), mert amíg a RAJ-gátlókat alakítottuk, addig vmi kellett alá ideiglenesen, mivel a kocsi napi használatban volt!De semmi bajuk,nem szivárog belőle az olaj és a gáz sem, és nagyon jól csillapítanak! Annyi, hogy kapott uj festést!!
5ezerért odaadom a két telót!!! :-)
Longman22-11-2009 20:12:36 // 88540
Igen, P.Zolié..
A szárnyat én sem értem, viszont egyébként tipp-topp a vas! Mindent megkap amit kell! :)
süsnye22-11-2009 19:54:56 // 88539
szárny ügyben egyetértek... :)) én nemtom mi visz rá valakit arra, h ilyet rakjon az autójára... :)
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.