óóó, basszameg... Lökös, maszk, lámpi (motorháztető?) csere?
Azért öröm az ürömben, hogy ha 70-80nal csaptál el egy állításod szerint nagy dögöt, akkor ahhoz képest végződhetett volna rosszabbul is.
racevét
Forum >> 155
atesssz21-11-2010 17:59:45 // 107840
Svéd21-11-2010 17:59:42 // 107839
Az jó,mert ahol lakom 10km-s körzetben 2 alfa bontó is van mégsem kaptam hátsó dobot,meg kellett vennem az egészet a katalizátorig.
Pepe14721-11-2010 17:55:04 // 107838
155 A-Z-ig..:-)
Pepe14721-11-2010 17:53:57 // 107837
Írom a listám megint.
Svéd21-11-2010 17:53:48 // 107836
Miért,bontód van?:D
Marklar15521-11-2010 17:50:24 // 107835
Én csak örülök, ha valaki komolyan akar költeni a 155-re...:)))
Marklar15521-11-2010 17:49:23 // 107834
Akkor mákod volt, hogy minden csavar engedett...
Svéd21-11-2010 17:45:39 // 107833
tényleg nagyon szép,sajnos ahoz hogy az enyém akár csak hasonlo is legyen,nagyon sok idő,és az árának a többszöröse kell.Bár szerintem elég olcson vettem.
Buksi21-11-2010 17:44:49 // 107831
Azt kellett volna!
Küldtem mail-t!
Küldtem mail-t!
Pepe14721-11-2010 17:44:46 // 107830
Drága pöri :-(
Marklar15521-11-2010 17:44:40 // 107829
Majd otthonról megnézem...
Pepe14721-11-2010 17:44:02 // 107828
Beszereltem ma vezetőoldali kilincset.Azt hittem nagyobb szívás lesz.
Marklar15521-11-2010 17:43:39 // 107827
Áhh B+, remélem eladtad egy csárdába, hogy megtérűljön a károd...
TSiga ( I am the TSIG)21-11-2010 17:42:42 // 107826
Csak a színe.... :-)
Buksi21-11-2010 17:42:21 // 107825
Hát már nem!
TSiga ( I am the TSIG)21-11-2010 17:40:43 // 107824
Rátolattál a hurkatöltőre? :-))
Amúgy szép, ízléses.
Amúgy szép, ízléses.
TSiga ( I am the TSIG)21-11-2010 17:39:15 // 107823
Ne idegeskedj! Most már nem tudod visszacsinálni.
Azzal már nem is baxtatlak, hogy az őz - elvileg - a helyi vadásztársaság tulajdona. Balesetben bejelentési kötelezettség van a társaság felé. Valami xopatós dolog.
Azzal már nem is baxtatlak, hogy az őz - elvileg - a helyi vadásztársaság tulajdona. Balesetben bejelentési kötelezettség van a társaság felé. Valami xopatós dolog.
Marklar15521-11-2010 17:39:07 // 107822
1x évessen ezek már nem miondig a valósakat jelzi vissza...
Buksi21-11-2010 17:37:01 // 107821
Köszi! Hát még én! :-((((
Pepe14721-11-2010 17:35:58 // 107820
Csatlakozom.Tényleg nagyon szép a gép.Igényesen megépített és szervizelt vas.
ystuc21-11-2010 17:35:46 // 107819
Bakker, ez szomorú! Sajnálom!
Buksi21-11-2010 17:35:13 // 107818
Feltrancsíroztam, ne aggódj!!!!
Buksi21-11-2010 17:34:34 // 107817
Majd ez is bekerül a blogomba!
TSiga ( I am the TSIG)21-11-2010 17:33:09 // 107815
Létfontosságú... ?
Vazz! Egy nyavajás őzike lezúzta a közösség -szerintem - az egyik legszebb 155-jét!
Megvan a címe? Felvágjuk kockákra!!!!!
Vazz! Egy nyavajás őzike lezúzta a közösség -szerintem - az egyik legszebb 155-jét!
Megvan a címe? Felvágjuk kockákra!!!!!
Buksi21-11-2010 17:32:53 // 107814
Köszi!
Már messziről láttam a dögöt az árokban és elkezdtem fékezni! De mikor pont odaértem, akkor gondolta úgy, hogy átfut előttem! Hát nem jött össze! De legalább kinyírtam a rohadékot! Szétvág az ideg!!! 70-80-al mehettem, mikor melléértem!
Már messziről láttam a dögöt az árokban és elkezdtem fékezni! De mikor pont odaértem, akkor gondolta úgy, hogy átfut előttem! Hát nem jött össze! De legalább kinyírtam a rohadékot! Szétvág az ideg!!! 70-80-al mehettem, mikor melléértem!
Pepe14721-11-2010 17:31:01 // 107813
Épp tegnap olvasgattam a blogodat.Picsába...:-(
GTPeti21-11-2010 17:31:01 // 107812
Részvét! Szerencse, hogy nem történt még nagyobb baj. Hol történt a baleset?
TSiga ( I am the TSIG)21-11-2010 17:30:46 // 107811
Az a kábelkendács nagyon sok alkatrészbe fog kerülni... :-D
De legalább hibátlan lesz. :-)
De legalább hibátlan lesz. :-)
Buksi21-11-2010 17:30:05 // 107810
Szerncsére létfontosságú dolgok nem sérültek!
Buksi21-11-2010 17:29:35 // 107809
Hát nem kicsi! :-((
TSiga ( I am the TSIG)21-11-2010 17:29:05 // 107808
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!! :-((((((((((
Őszinte racevétem! :-(((
Hogy? Mi? Merre? Hány? Mennyivel?
Őszinte racevétem! :-(((
Hogy? Mi? Merre? Hány? Mennyivel?
Buksi21-11-2010 17:28:40 // 107807
Gratula! :-)
Küldtem mail-t! :-)
Küldtem mail-t! :-)
Pepe14721-11-2010 17:26:32 // 107806
Hűtő meg ilyesmii nem sérült?
Buksi21-11-2010 17:24:48 // 107805
Pepe14721-11-2010 17:23:03 // 107804
Neeeeee! :-( Nagy a baj?
Buksi21-11-2010 17:21:48 // 107803
Fogtam egy qrva őzet! :-(((((
atesssz21-11-2010 16:40:07 // 107801
Svéd21-11-2010 15:48:40 // 107800
nem,manuállal probáltam,fújja a levegöt mint az állat,csak a pára nem tünt el még 5 perc alatt sem.Mondjuk az igaz,hogy nagyon lassan melegszik fel a vizem.
süsnye21-11-2010 14:47:11 // 107799
tehát röviden:
klíma komp nem megy (törött cső) -> klíma rad nem hűt/nem párátlanít -> csak normál szellőztetést tudsz csinálni, azzal meg nem olyan hatékony a párátlanítás
klíma komp nem megy (törött cső) -> klíma rad nem hűt/nem párátlanít -> csak normál szellőztetést tudsz csinálni, azzal meg nem olyan hatékony a párátlanítás
süsnye21-11-2010 14:43:28 // 107798
Sztem amiatt nem lehetett, mert, ha el volt a törve a klímacsöved, akkor a nyomáskapcsolók jele miatt a v.e. nem engedi bekapcsolni a kompresszort, tehát ugyanúgy műxik, mintha be lenne nyomva az econ gomb.
AUTO módban próbáltál párátlanítani? Lehet, h úgy nem fújt elég levegőt. Állítsd a szélvédőre és told fel kézzel a fokozatot max-ra.
AUTO módban próbáltál párátlanítani? Lehet, h úgy nem fújt elég levegőt. Állítsd a szélvédőre és told fel kézzel a fokozatot max-ra.
Svéd21-11-2010 13:32:34 // 107797
Akkor,az elöfordulhat,hogy azért nem fújja le a párát az ablakról,mert nem volt bekapcsolva az econ gomb,úgy hogy el van törve a bevezető klimacsövem?
Svéd21-11-2010 13:18:06 // 107796
ja,közben a rendszámtábla világitásra én is rájöttem,mert 2 égő van benne,és csak az egyik ég.köszönöm.
süsnye21-11-2010 13:05:35 // 107795
ha annak ellenére világít az olajszint jelzés, hogy maxon van, akkor más gond lehet:
- érzékelőről le van csúszva a csatlakozó
- kábel törött
- érzékelő elromlott (sztem ennek a legkisebb az esélye)
- érzékelőről le van csúszva a csatlakozó
- kábel törött
- érzékelő elromlott (sztem ennek a legkisebb az esélye)
süsnye21-11-2010 13:03:16 // 107794
ECON gomb arra való, hogy letiltsa a klíma kompresszort... ilyenkor bármilyen hőmérsékletet akarsz befújatni, nem engedi bekapcsolni a kompresszort...
Amennyiben nyáron olyan alacsonyra állítod ECON üzemmódban a klímát, hogy azt az alacsony hőmérsékletet nem tudja előállítani a kompresszor nélkül (pl. kint van 28C, te meg 21et akarsz az utastérben), akkor a hőmérséklet kijelző elkezd villogni, miközben a külső hőmérsékletet mutatja, jelezvén, hogy nem tudja a kért hőmérsékletet produkálni a kompresszor nélkül....
Amennyiben nyáron olyan alacsonyra állítod ECON üzemmódban a klímát, hogy azt az alacsony hőmérsékletet nem tudja előállítani a kompresszor nélkül (pl. kint van 28C, te meg 21et akarsz az utastérben), akkor a hőmérséklet kijelző elkezd villogni, miközben a külső hőmérsékletet mutatja, jelezvén, hogy nem tudja a kért hőmérsékletet produkálni a kompresszor nélkül....
süsnye21-11-2010 12:58:54 // 107793
bal oldali piros piros pilács: motorolajszint
jobb oldali: rendszámtábla világítás
jobb oldali: rendszámtábla világítás
Svéd21-11-2010 12:39:36 // 107791
éppen probálok rola képet rakni,de valamiért nem megy,azt irja hogy nincs minden kép feltöltve,és nem rakja be az üzenetet.
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
2
Guests2
426
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?









