direktszűrő + gumicső az pihen... télleg nem kő vkinek? pl. 3e HUF?
Egyébként meg figyelmetlen vagy, az elébb írta, h nem a csonkra van szüksége, hanem a gumicsőre... :P
Forum >> 155
süsnye17-05-2007 14:34:20 // 25136
norbee17-05-2007 14:34:04 // 25135
"csomiba egy kiszuperált noti"
Jujjj, hadd ne linkeljek egy idevágó történetet, remélem mindenki ismeri. :)))))))))
Jujjj, hadd ne linkeljek egy idevágó történetet, remélem mindenki ismeri. :)))))))))
süsnye17-05-2007 14:32:15 // 25134
nekem is motoszkál az agyamban egy ideje, csak én online diagnosztikára gondoltam, pl. egy micro PLCvel. Múltkor láttam is e-bay-en 18e HUFért GE Fanucot, de hát jött más ktg, szokás szerint :)
SD17-05-2007 14:30:43 // 25133
persze ki kell cserélni egy direktszűrőre:)
SD17-05-2007 14:30:13 // 25132
csak a légszűrőházból kijövő luk nem kör alakú, ha az a csonk nincs akkor majd szólj:)
süsnye17-05-2007 14:29:56 // 25131
szűrőház alsó részem az van (amibe a csonk megy). Kicsit törött, de sztem javítható :D
SD17-05-2007 14:29:25 // 25130
muhaha:D
Érdekes figelni hogy 155 szakmai topicból eleinte családi klub majd a hozzászólások 50% már inkább IT szekcióra hasonlít:)
Ha már itt tartunk rakjunk a 155-ökbe gépet:)
Én már gondolkozok egy ideje:)))
Érintős LCD, vagy egy tapipad jó helyen, (lcd klíma konzol helyére)
csomiba egy kiszuperált noti, USB a műszelfalra vezetve...
GPS, térképek, MP3, WIFI, MOZI, tököm tudja, hátvakaró:)
Na ez lenne, ha kultúráltan meg lehetne csinyálni:)
Érdekes figelni hogy 155 szakmai topicból eleinte családi klub majd a hozzászólások 50% már inkább IT szekcióra hasonlít:)
Ha már itt tartunk rakjunk a 155-ökbe gépet:)
Én már gondolkozok egy ideje:)))
Érintős LCD, vagy egy tapipad jó helyen, (lcd klíma konzol helyére)
csomiba egy kiszuperált noti, USB a műszelfalra vezetve...
GPS, térképek, MP3, WIFI, MOZI, tököm tudja, hátvakaró:)
Na ez lenne, ha kultúráltan meg lehetne csinyálni:)
MrHobbes17-05-2007 14:26:44 // 25129
Köszi mindenkinek a segitseget, akkor megprobalom a gumicsovet, aztan irom a fejlemenyeket, hogy kell e uj szurohaz :DD
norbee17-05-2007 14:26:32 // 25128
Clickety-click... :)))
süsnye17-05-2007 14:25:23 // 25127
a "nekem nincs" kijelentést úgy értettem, hogy eladó nincs. :D Nekem is mákom volt sztem, h Kormi cartásnak volt.
SD17-05-2007 14:24:11 // 25126
ha jól emléxem csonkom van, az a necces pont mert hülye alakú... a többi az csak csü
Fairlane17-05-2007 14:24:07 // 25125
Majd kűdi a szkájnet :)
kicsisárga és nagy hatalma vagyon? ROOT kiskacsa...
kicsisárga és nagy hatalma vagyon? ROOT kiskacsa...
süsnye17-05-2007 14:23:10 // 25124
SZtem jobban jársz, ha veszel vmi gumicső boltban méretben megfelelőt, meg adsz neki bilincset :D Abba csőbe sztem nincs semmi speckó...
süsnye17-05-2007 14:21:31 // 25123
Bezony! :D Egyébként nekem nincs, de gyári újat kínáltak vmi 6000HUF-ért. Még jó, h egyáltalán lehet kapni! :D
Egyébként valsz nem lesz könnyű szerezned ilyet wnctr... :(
Egyébként valsz nem lesz könnyű szerezned ilyet wnctr... :(
norbee17-05-2007 14:17:10 // 25122
Még nem, várom a scsi terminátort... :)))) tudom, magas labda. :)
András bácsi17-05-2007 14:14:12 // 25121
A múltkor még volt ilyen otthon...
MrHobbes17-05-2007 14:12:44 // 25120
A szurohazbol kijovo muanyagcsonk es a radiator folotti csonk osszekoto kellene
Fairlane17-05-2007 14:04:33 // 25119
Télleg, ezt a témát már te is végigrágtad ;)
süsnye17-05-2007 14:01:09 // 25118
A szűrőházba való műa csonk, ahhoz való gumicső, vagy a gumicsőbe menő (radiótor felett elhelyezkedő) műa csőre gondolsz?
Fairlane17-05-2007 13:56:51 // 25117
Látom te legalább pörögsz :))
a tegnapi scsi kérdés kiderült?
a tegnapi scsi kérdés kiderült?
MrHobbes17-05-2007 13:51:00 // 25116
Vennék '92 -es 155os 8V alfamhoz elore a legszurohazhoz vezeto legterelo csovet, van esetleg valakinek ilyen foloslegesbe?
Bontoba mar 3 hete igertek hogy hoznak, meg nem hoztak..
Bontoba mar 3 hete igertek hogy hoznak, meg nem hoztak..
norbee17-05-2007 13:44:01 // 25115
Zsocy! Csapj az asztalra! Mond meg hogy mi mondtuk! :)))
norbee17-05-2007 13:43:28 // 25114
Íti, hazaaa... :)))
Fairlane17-05-2007 13:33:18 // 25113
most igy elgondolkodtam, hogy egyrészt nincs itt a főnök sem, másrészt a németeknél ma munkaszüneti nap van, szal ugysem lesz semmise...
lehet haza kéne menni aludni egyet ;)
lehet haza kéne menni aludni egyet ;)
SD17-05-2007 13:24:41 // 25112
Lesz ez még ígyse:)
Fairlane17-05-2007 13:04:30 // 25111
ubaaz, ma még csak csütörtök van :(
Fairlane17-05-2007 13:03:57 // 25110
szar ez a péntek...
Zsocy15517-05-2007 12:56:09 // 25108
Sziasztok !
Én még nem dolgozom. Sajnos 2-re megyek. Ezt utálom a legjobban a délutános műszakot. :((((((((((((( :(((((((((((( :(((((((((((((((((((((
Én még nem dolgozom. Sajnos 2-re megyek. Ezt utálom a legjobban a délutános műszakot. :((((((((((((( :(((((((((((( :(((((((((((((((((((((
norbee17-05-2007 12:40:28 // 25107
Te is? Nehazudj. Te csak rajzolgatsz. :)))
SD17-05-2007 12:35:40 // 25106
:D mindenki dolgozik
norbee17-05-2007 12:32:36 // 25105
Mivanmá. Béres csepp?
gstup17-05-2007 10:11:00 // 25104
Köszönöm,meglesz kérdezve minden,aztán meglátom.
Szép napot!
Szép napot!
Fairlane17-05-2007 10:05:30 // 25103
Érdtől nem messze, Herceghalmon van egy bizonyos Franke műhely, rendesek, korrektek. Franke Róbert 0620 9426633 Franke Zsolt 0620 9426644
gstup17-05-2007 09:49:34 // 25102
Sziasztok!
Érden tud vlki egy alfa szerelőt!?Nagyon sürgős lenne!
Előre is köszi Mindenkinek!
Üdv
Érden tud vlki egy alfa szerelőt!?Nagyon sürgős lenne!
Előre is köszi Mindenkinek!
Üdv
süsnye17-05-2007 08:16:41 // 25101
Naja, de bízom, abban, h ebben az esetben az olajon is látszana, h vizes... az pedig nem láccik, egyelőre. Ma operálják. :)
Marklar15516-05-2007 23:22:34 // 25100
Ha figyelmes lennél :) ez még a múlt7-i, vagy még régebbi projekt nála.
Marklar15516-05-2007 23:18:18 // 25099
Vagy megrepedt egy persely? :/
Whiteskull16-05-2007 22:24:20 // 25098
Gratula! Akkor most egy másik dimenzióba léptél. :)))
Zolee 155™ (aka n00body00)16-05-2007 22:19:50 // 25097
Hy All!!
Ezentúl bárhol és bármikor tudok Amore-zni!!! Ma Lecseréltem az idősödő PC-met egy Gire új Packard Bell EasyNote Notebookra!!!!!! :))))) Bluetooth, WIFI, STB. :))))
de az új Vista Home Premium Editiont még szoknom kell!!! :(((((
Ezentúl bárhol és bármikor tudok Amore-zni!!! Ma Lecseréltem az idősödő PC-met egy Gire új Packard Bell EasyNote Notebookra!!!!!! :))))) Bluetooth, WIFI, STB. :))))
de az új Vista Home Premium Editiont még szoknom kell!!! :(((((
Johnson16-05-2007 22:04:57 // 25096
+1 szavazat!
Johnson16-05-2007 21:08:56 // 25094
Hello cartársak!még mindig eladó a Technomagnesio felnim.15", ET35, december 27-én lett görgőztetve mind a négy.Tökéletesen futnak.40000 pezetát kérnék érte.Akit érdekel az szóljon!Sűrgős!
Buksi16-05-2007 21:03:18 // 25093
Én is szavaztam! :-)
Tiszta apja ez a gyerek! :-DDD
Tiszta apja ez a gyerek! :-DDD
Robi15516-05-2007 19:35:44 // 25092
még egy szavazat!:-)
Gonosztevő16-05-2007 16:43:08 // 25090
Köszi fiúk..Már toronymagasan vezet :)
Whiteskull16-05-2007 16:32:32 // 25089
Én is szavaztam! :))
Most már biztos nyerni fog. :)))))
Most már biztos nyerni fog. :)))))
andrás5816-05-2007 16:22:18 // 25088
Na!!! Szavaztam! Ezzel a szavazattal fog nyerni!!!!
SD16-05-2007 16:06:10 // 25087
Amire vágynék az ugyan az mint ami volt csak OZ:)
És igen olyan zenderen gondolkozok csak leet hogy az én autóm túl világos hozzá...
És igen olyan zenderen gondolkozok csak leet hogy az én autóm túl világos hozzá...
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
3
Guests3
707
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?