Forum >> 75-90

NaTo27-09-2007 09:55:40 // 20578
Ja igen, ha tud valaki America első lökhárítót, még mindig érdekel, mert a mostanival nem vagyok megelégedve, nagyon csúnya. Jó állapotú darab kellene. Valamint jobb hátsó "harmónika" gumibetétet és jobb hátsó prizmát is keresek!
NaTo27-09-2007 09:41:50 // 20577
És hogy látod, mikorra fog összeállni? Mármint annyira, hogy már járhass is vele?
Saughassy27-09-2007 09:34:19 // 20576
Masfel evvel a tores utan ott tartok, hogy van egy teglakon allo kilakatolt es lealvazvedozott kasztnim, meg egy kupac alkatreszem. :)
Wickey27-09-2007 07:52:00 // 20575
Jólvan, tudjuk miről van szó. :-)
Ettől függetlenül szerintem vicces dolog egy autót újraépíteni főleg a nullából. Igaz, annyi idő meg a világon nincs. :-)
Saughassy27-09-2007 07:39:29 // 20574
Szmajlikat tesssek elhelyezni a megfelelo helyeken, reggel van meg. :)
Saughassy27-09-2007 07:34:09 // 20573
Ha hamarabb megkerdezed, nem lenne lyukas az oldalad. Sarkozy nem tudta mit akar, egyszer csak rajott hogy neki kell egy oreg Alfa. Aztan meg arra, hogy penzbe is kerul. Szerinte nem ment jol a Milano (eloszor tenyleg nem), rakoltott egy adag penzt, folyt az olaj a szelefedeltomitesnel, elaztatta allandoan az amugy is szar gyertyakat, rosszul volt beallitva a gyujtas stb...Mire ezeket rendberakta, belefaradt, es tenyleg nem ment ugy, mint a 3.0 V6 Nissan Maximaja.
En azert vettem meg, mert osszetort az America es ugy nezett ki semmi sem lesz belole. Gondoltam megveszem, es beleteszem a motort, esetleg a kezi valtot. Csak mikor megszereztem, kiderult hogy vetek hozzanyulni mert ennyire egybenlevo auto meg nem volt a kezeim kozott, raadasul sokkal tobbet er eredeti allapotaban. Egyszer ulj bele(de lehetoleg minel hamarabb ahogy nezem) es menj vele par kilometert, akkor megerted mirol beszelek. Nem nyeklik-nyaklik, olyan mint egy tank, talan mert nem volt torve es nincs szetrohadva.
Szoval megvettem el is kezdtem szepen a kotelezo koroket, lengescsillapitok, gumik, uj akksi, szijcserek, vizpumpat megnezni, klimafeltoltes, par szimmering elol, stb. Aztan kiderult, hogy megis lesz valami az Americabol, de mivel sajnos nem volt nelkulozheto fel milliom es megegy garazsom igy muszaj volt eladni. Eletemben nem csinaltam meg ennyire szar uzletet, ha lettek volna tartalekaim akar 1 ev alatt is kaszalhattam volna. Raadasul sperres a kicsike, ami aztan tenyleg kuriozum. Nem mintha egy 100kt futott tores es rozsdamentes Milano d'Oro aut. nem lenne az. Ezert ragtam kisse a 3 perces mutatvanyon, es ezert nem gondolom, hogy akar csak Ali alfettas porgesevel is egy kalap ala lehetne venni, plane nem egy barmilyen 75 elmenykorrel. De vegul is tenyleg mindenki ugy teszi tonkre az autojat ahogy akarja. Az en masfel eve faragott es nullarol epitett 75osom sem lesz SOHA olyan allapotban mint ez a Milano, az tuti, pedig biztosan tobbe fog kerulni. LEhetetlen versenyezni a meg nem megbontott, gyarban osszerakott utasterrel, a keves futaskilometerrel es a nem szetrazott kasztnival. Es ez iszonyuan erzodott azon az auton. Csak eppen nem egy kezivaltos 3.0 America, es leginkabb nem az az America amihez nagyon jo elmenyeim fuzodnek, es ami megis csak az eletet adta ertem. En mar csak ilyen szentimentalis fasz vagyok.
Wickey26-09-2007 23:58:56 // 20572


Bbbbbbrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr... :D
Wickey26-09-2007 23:54:42 // 20571
höhöhö. Na, abban egyetértünk, hogy egy alfa red 90-esnél sok csúnyább autó nincs (talán leszámítva egy rosso Sei-t) :PP
prooF_7526-09-2007 23:52:56 // 20570
Ezt csak azért mondod, mert szerinted 90-est is csak ízlésficamosok vesznek:D De sztem is jól néz ki pirosban a 75. Ellenben egy piros 90-es, na az már tényleg "speciális eset":))
Robi26-09-2007 23:35:18 // 20569
Amikor megvették, akkor még nem vették észre, hogy piros? :)))

Amúgy a piros 75 szép.
Wickey26-09-2007 23:32:17 // 20568
Mert piros 75-ös, és piros 75-öt csak ízlésficamos emberek vesznek. :-)
:-PPP
Gábor(figi75)26-09-2007 23:22:02 // 20567
Rükverc bajos volt!:-))
Nekem nagyon bejött mikor mentem vele nállatok,sokkal mentem már,de közel a legstabilabb 75 volt akkortájt,semmi kétes zörej,nyöszökés,nyikorgás,kattogás,csak a sima suhanás!:-))))
Robi26-09-2007 23:19:33 // 20566
Lükverc? :) Laccsolsz? :)))

Amúgy tényleg érdekelne, hogy miért szabadult meg mindenki rövid úton attól az autótól.
Gábor(figi75)26-09-2007 23:14:08 // 20565
Néha eltünt bene a lükverc! : DD.. :-)))
Robi26-09-2007 23:12:35 // 20564
Amúgy tényleg kíváncsi lennék, hogy miért szabadult meg mindenki ilyen gyorsan ettől az autótól. Ákos is, Sau is alig vette meg, máris szabadulni akart tőle. Ez nekem elég furcsa.
Gábor(figi75)26-09-2007 23:09:55 // 20563
Igy van,Ali76 te is használod néha elég keményen az Alfettát és mégis patent műszakilag!
Ez rám is hatványosan igaz,nem igazán zajlott le úgy gyorsulási vagy szlalom amin ne indultam volna,én úgyérzem így helyes!:-)
Pec26-09-2007 23:06:38 // 20562
Már írtam, hogy vissza lesznek szolgáltatva!
Robi26-09-2007 23:02:00 // 20561
Emberek, szálljatok már le Pecről. Akinek nem tetszik valami, vegye meg tőle a Milano-ját, és bánjon vele úgy, ahogy helyesnek tartja. Mundjuk én úgy érzem, hogy elég drága dolog ahhoz, hogy az ember csak nézegesse. Talán Sau is ezért adta el? ...
Gábor(figi75)26-09-2007 23:01:21 // 20560
Pec,Ali76,Sau meddő vitába keveredtetek,nincs itt semmi gond mindenki szereti az Alfákat és leginkább a saját vasát,az meg,hogy ki mire és hogyan használja mágánűgy!!!

Pec: add vissza Sau kerekeit aztán zárjátok le hama-hama!!!
Gábor(figi75)26-09-2007 22:58:15 // 20559
Ja-ja ezzel mindent elárultál!:-)
Wickey26-09-2007 22:43:36 // 20558
Ha az autók beszélni tudnának, akkor senki nem venne használt autót. :-)
martin-i26-09-2007 22:41:00 // 20557
"Fiatalság bolondság" mondják az emberek. Nem véletlenül hiszen már láttak éppen eleget.

Mit tudna mondani egy idősödő, nemes olasz autó, amely különleges tulajdonságokkal van felruházva (amelyet már ki tudja hányan és milyen módon használtak ki rossz értelemben)? Mit élt már át életöltőjének delén, hajnalán (mikor hogy használták)... ?

vagy "Öreg ember nem gyors vonat". Bár korom nem ruház fel olyan szavakra még, amely érdemben tudna valós jelentés hordozni magában, de tudom, hogy a tisztelet az egyik legfontosabb, ha hozzájuk közeledem. Egy nemes érzés, amit meg kell mutatni és, ami miatt ember-szerűbbnek érzem magamat.

Ha az autók tudnának beszélni... !

:-) Jó pihenést Mindenkinek!
Pec26-09-2007 22:32:43 // 20556
Nem vitrinbe vettem az autót!
Ali7626-09-2007 22:12:58 // 20555
Nos, ha tovább irogatok, szót és időt pocsékolok "okos és tapasztalt" márkatársamra, Rád, amivel én is mélyebben részesévé válnék eme gyermeteg történetnek, ugyhogy nem folytatom:(
Pec26-09-2007 22:00:17 // 20554
Nem a bowden volt rossz a kocsiban! Tény hogy kicsit tépett volt már de nem az volt a baj.
Egyébként azóta már azt is csináltattam bele újat, mint ahogy elég sok alkatrész kicserélődött már benne!
Azért mert fiatal vagyok, nem csak barmolni tudok hanem szeretek építő jellegű dolgokat is csinálni!
Csak mert enyém az autó nem kell azt hinni, hogy darabokra fog esni.
Pec26-09-2007 21:55:13 // 20553
Igen, ha alkatrészenként nézném az autóim árát, még a 25k-s 90-ből is kihozhattam volna 300k-t! Hatalmas kedvezmény az hogy nem rántottad ki alolla a fél futóművet, meg a motort, de tényleg, komolyan!
Ami a felniket illeti, Én itt láttam meg hogy hirdeted az autót, és ezek után nem kerestem más oldalakon is, ezek után elég jogosan gondoltam azt hogy a képen látható felnikkel adod az autót!

Egyébiránt ami a reklamációs árajánlatomat illeti, asszem Én írtam az oldaladra hogy tekintsük lezártnak, és egyben elfelejtettnek az ügyet, mertm mint írtam, tudom régi autót vásároltam!

Amúgy miután nem vagyok köpködős fajta, ezt alátámasztja remélem hogy egy trágár kifejezés se hagyta el a számat, visszaadom a kerekeidet!
Az pedig hogy TE mit gondolsz rólam, az engem abszolút hidegen hagy!
Ali7626-09-2007 21:10:17 // 20552
Én az első pillanatban megmondtam, hogy nem lesz jó vége ennek a biznisznek, mert a T. vevő túl fiatal és oktalan egy ilyen autóhoz, az Eladó pedig betegesen lelkiismeretes és aprólékos. Azt pedig tényleg nem jó látni, hogy ezeket az igazi kuriózumnak tekinthető gépeket néha tényleg szarba veszik. Az a Milano nem erre való, de ehhez már igazán senkinek semmi köze:)) Páran engem is megköveztek, amikor Egomban pörögtem az Öreggel:)
Egyébként meg kár belemenni ilyen vitába forumokon, az egyik ismeretségi köre ismer egy mesét, a másik ismeretségi köre pedig egy másikat. Speciel én ismertem az autót és amint olvastátok, némileg belefolytam az sztoriba. Az jut ilyenkor eszembe, hogy mennyi pénzt, fáradságot megspóroltam volna, ha anno kezdő alfásként belebotlottam volna valakibe, aki már végigjárta a tanulópályát...
Ha valaki ennyire okos és tapasztalt és nem hallgat a jó szóra az....
Ja azt senki nem írta le, hogy azért volt kellemetlen a két nap után megálló autó, mert pont a pénzt adó családtag kezei közt történt. Már elnézést, de aki aláír egy adásvételit az felnőtt embernek számít nem? És egyébként a váltónak semmi baja nem volt!!! Az automatát mozgató bowden hullott szét, amire szintén fel lett hívva a T. vevő figyelme!!!
Szóval egyébként gyerekes az egész, csak Sau pont az ellenkező tulajdonságokkal rendelkezik, mint amiket terjesztget róla Pec fiú:)) Valószinüleg ezért bosszantja ennyire:)
Jó megoldás ilyen problémákra egy nagy tasli:))
:))
Wickey26-09-2007 18:37:47 // 20551
Na szevasz apám. Hiányoltunk ám múlt vasárnap. Marek azért odatette magát. El ne felejtsd eltarhálni tőle az egyik aranyat, azt az autód kapta :-)
A másik két éremért megdolgozott, versenyen nyerte.
Kopasssz26-09-2007 18:31:06 // 20550
Bocs az elöbb én irtam de véletlen a fiam oldaláról.
krys26-09-2007 18:25:46 // 20549
Na végre hazaértem galád randalirozók !! Vót esemény bőven. Visszauton Dortmund mellett egy kis faluban beszakadt alattam az út. Nem volt piti a 10 tonnás vasat kiemelni. Hoztam egy halom fincsi borocskát (kb25 üveg) , de nincs senki aki szeretné. Egyedül meg igyon a fene. A hétvégén vagyok /mindenki örömére IGAZ ???? / , ha valaki kitalál egy berugós "randit " fenti nedű rendelkezésre áll !
Saughassy26-09-2007 18:20:21 // 20548
Csak ajanlani tudom, az en spanyolom spec nem sajnalt tobb mint feloras telefonbeszelgetest es meg alkudni sem akart. Igaz neki nem is vicces 500k volt az ar.
Saughassy26-09-2007 18:18:54 // 20547
No akkor...mondtam Alit, mondtam Misit is es beszeltel is Alival. Nyilvan addig nekem mind1 volt, hogy kihez viszed ameddig nem akarod ramterhelni a javitast. Ali azt is elmondta, hogy ram es a szerencsetlen szitura valo tekintettel kedvezobb arat talal ki. De te ezzel a remek otlettel a hibabejelentes utan 9 nappal alltal elo, nehogy tul sok valasztasi lehetosegem legyen. Mondjuk eladjam annak akinek tenyleg kell is, vagy visszavegyem. A dolgok nem igy mukodnek mar bocs.

Ami meg a gumit illeti...te szimplan vagy ilyen hulye, vagy mast nezel annak. Szerinted az egy telet futott 14"es UG5 garniturat amibol ket darab volt 50k plusz a 40k s elsoket is hozza kellett volna meg csapnom a garis 10k t futott sarga Konikhoz amik oo mennyit is ernek? ja igen, beszereles nelkul volt 90k. Akksi garis Varta. A 100k s szerviz megcsinalva, szijak, szimmeringek lecserelve (45k), klima feltoltve (15k) csak bele kellett ulnod. Megis MI A BUDOS ISTEN FASZAT KEPZELSZ mennyiert nem lett volna atbaszas szerinted az auto? Ja igen, télen azért, mert lehet hogy valaki megveszi, a nyári 15"os Zender garniturat kellett volna feltennem, vennem csak ezert ra 15"os teligumikat, hogy amikor a t. vevo megnezi, akkor kegyesen rabolithasson.De neked ez sem lett volna jo, mert akkor azt fikaznad, hogy a so szetmarta a felniket. Barmilyen hihetetlen azokkal a Zenderekkel es azokkal a gumikkal vettem en is az autot es en nem reklamaltam az eladonal.

Elmondtam az adasveteli elott, hogy adok ra gumit, hogy el tudj menni vele egy szervizbe es vehess ra normalisat? Igen. Ennek tudataban irtad ala az adasvetelit? IGEN. Kenyszeritett ra valaki? NEM. Akkor megis mi a faszert gondolod, hogy utolag te barmit is visszatarthatsz a vetelarbol?
Igen, az autot teliarban vitted el, de alkudtal? IGEN. Adtam engedmenyt? IGEN. Kaptal 4 sarga Konit garisan, 10k t futottak.
El lehetett erni privatban, telefonon? NEM. Probaltalak en? IGEN. Probaltal te valami megoldast kitalalni? NEM, sunyiztal inkabb es meg most is azt teszed. Ha lett volna egy kis gerinc benned, akkor felhivsz es elmondod, hogy mi a bajod, ja es mondjuk esetleg visszakoszonsz Esztergomban, ha mar en megtettem azt a szivesseget, hogy elore hajbokoltam neked.
Erkolcsi nulla vagy Pec, es bar az en velemenyem nem fog valtozni rolad, a gumikat es a felniket tovabbra is varom szeretettel.
NaTo26-09-2007 10:18:41 // 20546
Csak több lesz a tel. számlád. :)))
Az autó vásárláshoz szerencse is kell ám...
Wickey26-09-2007 09:43:31 // 20545
Én autót csak külföldre fogok eladni bazzeg, az már most tisztán látszik... :-PPP
Pec26-09-2007 09:32:52 // 20544
Ott kezdődi,hogy teliárban vittem el az autót.A második az,hogy végülis te ajánlottad a Németh Mihályt is.persze,hogy oda vittem,mert nem akartam áthúzni egy automata váltós autót az egész városon.Az pedig nem hasra ütés volt,megkérdezheted a Mihályt is,ennyiért csinálta meg.Azthiszem,nem a teljes árat mondtam be neked hanem,amit jogosnak és korrektnak találtam.amúgy az autótgumistól szokták eladni nem anélkül.Az adás-vételi szerződés pontjaival tisztában vagyok asszem nem is firtattam sokáig ezt a pémzes kérdést,de ezután a becsületet ne nagyon hangoztassad.
Saughassy26-09-2007 08:06:27 // 20543
Akkor utoljára, mert unom a pletykákat, azt meg különösen, hogy ha problémád van, azt miért mástól és máshogy kell visszahallanom, ahelyett hogy felhivnal. De meg csak ne is hivj, kerestelek en, csak baszol felvenni.
Arrol, hogy neked az America Zendereire fajt a fogad, en nem tehetek, az auto a vele megvett nagykullos Zenderekkel lett hirdetve, igy volt a hasznalt auton, igy volt az Autoscouton is, es az amoren is lathattad. Pont. Az allapota legyen kb 90%, pont olyan mint a kepeken, mivel en mentem vele 100 kmt kb, es lecsereltem a sajatjaimra, utana csak az Americat tamasztotta. Azt a megvetel elott elmondtam, hogy ugyan adhatok hozza gumit, de jo szandekkal az csak arra jo, hogy elgurulj vele az elso szervizig es tegyel ra normalisat. Ezert maradtunk abban, hogy kersz kis turelmet ameddig szerzel 4 gumit, addig pedig hasznalod a teli gumijaimat. Vagy szerinted mar ez sem igy volt?
A Hosok teren osszesen 1 huzosabb KORT mentunk az uton korbe (sajat savunkban), NEM porogtunk, NEM fustoltunk gumit, hanem gyorsan kanyarodtunk. Ha ez szerinted artott neki, akkor miert vetted meg utana es leginkabb miert nem probaltad ki a helyszinen. Tobbszor is kertelek ra, hogy vezesd, nem akartad. Mondtam, hogy ne este nezzuk meg, hanem nappal, mert tobbet latni. Neeem, neked jo igy. Mondtam, hogy aludj ra egyet, beszeljunk kesob. Igy volt vagy nem? Az anyagi helyzetedhez addig nincs kozom, ameddig nem belolem akarsz megelni, es nem nezel hulyenek. Ugye tisztaban vagy vele, hogy az milyen huzas, mikor azon konyorogsz, hogy el ne adjam masnak az (ALKU NELKUL hirdetett) autot, mert neked KELL. Ezek utan lemondom a masik jelentkezot, majd mikor a fizetesre kerul a sor, nekiallsz alkudozni. Es en barom meg bele is mentem.
Ugyhogy tovabbra is az a szitu, hogy az eredeti megallapodas szerint logsz a ket gumimmal es a felnimmel lassan tobb mint fel eve. Es hogy a faszba gondolod, hogy nem valaszolsz telefonokra, nem reagalsz az uzenetekre? Ennyire ne legyel sunyi, annyira nem nagy a tarsasag, hogy igy el lehessen bujni. Nem akartam kiteregetni a szennyesed, de bo fel ev hasztalan privat zaklatas utan nekem is elfogyott a turelmem.
Az, hogy a valto elfosta? magat sajnalatos dolog, bar a mostani porgesed figyelembevetelevel egyaltalan nem meglepo. Ennel visszaellenorizhetobb autot talan meg nem lattam Mo-n, erdekes modon nem fosta el magat se Nemeth Misinel, se Sarkozynel, sem nalam, viszont mikor hozzad kerult, allitolag 2 nap utan kakukk. Sajnalatos, biztos veletlen, de leginkabb nekem semmi kozom hozza, bagoert kaptad es tisztan latszik mennyire ertekeled. Ettol fuggetlenul arrol volt szo, hogy elhozod Alihoz, megnezzuk mi van. Mit csinaltal? Elvitted mashova, legomboltak rolad valamiert valamennyit, majd tovabbra is van egy szar valtod. Ezek utan jelentkezel nalam egy ex has bemondott osszeggel. Jo hogy nem mindjart az SPQR be vitted, es egy 300k s szamlat kezdtel lobogtatni. Reszemrol ennyi a tortenet vege, a gumikat es a felniket a maradek becsuleted megorzese erdekeben erosen javasolnam, hogy hozd vissza vegre.
Pec25-09-2007 23:41:44 // 20542
És a rugókat is ki kelett pogácsázni!
Pec25-09-2007 23:20:08 // 20541
Amúgy meg nem szobadísznek vettem az autót!
prooF_7525-09-2007 23:00:38 // 20540
igen csak mire kiszállsz belőle -3 millában leszel leaglább. mondjuk addig úgy használod ahogy akarod, legjobb esetben -2.5milla lesz:))
Gábor(figi75)25-09-2007 22:53:41 // 20539
Akkor hajrá,és tudod,ha kinyírod a vasat írgalmatlan pofont kapsz tőlem!:-)))
Pec25-09-2007 22:52:07 // 20538
amúgy többek közt már vagy másfél hónapja szerelőnél van a másik váltó!
Gábor(figi75)25-09-2007 22:40:35 // 20537
Ja-ja,ezek már nem lesznek olcsóbbak főleg ha jól megbecsülik,tehát jó befektetés lehet!
Gábor(figi75)25-09-2007 22:38:59 // 20536
Van igazság alapja annak amit írsz,de én más szemszögből nézem a dolgot,mivel eléggés sok "Driftet " pörgést láttam már,és ez még nem a legdurvább volt,igaz Robi!:-)
Nameg lehet,hogy tehetséges DCS szerint is!

Az engem is zavar,hogy nemcsináltatja meg a váltót pedig nem az enyém,de az is igaz,hogy drág lenne,ez ő tudja,pedig1-2 alternatívát én is javasoltam már!:-O
Gábor(figi75)25-09-2007 22:35:03 // 20535
Oh,hiszen Robi nyelvtanból kitűnő volt,nemde? :DD.. :-)))

A dízel GTV-ről én dönthetek!:-)
Wickey25-09-2007 22:06:49 // 20534
Az ideális az 1.3-as Szutyuki Stift 10% beülővel. És cask a kötelezőszervízekre kell eljárkálni vele.

Sőt, a legideálisabb a cégesverda. Mindennap azért imádkozom hogy ebben a szerencsében legyen részem, hogy MÁS fizeti az autóm vételárát, szervízeltetését és üzemanyagköltségét. :-PPPP
prooF_7525-09-2007 22:03:11 // 20533
az ideális felállás az lenne, ha adott lenne 1x a Milano, és 1x mondjuk a néhai America-d. A Milanoval éppen annyit kell járni szép kímélőben hogy ne ártson neki az állás, az Americat meg ütni-vágni talikon, versenyeken:) és ha mondjuk azonos színű a kettő, akkor elég egy papír. és tekintve hogy Pec mennyiért jutott hozzá a Milanohoz, és mire eléri az oldtimer kort, mennyit fog érni (abban az esetben ha a fentebb írt módon használja, meg az 1-2 apróságot rendbe hozatja rajta), akkor elég durván jó befektetés lehet, és valszeg megtérülne a játszós america egész addigi fenntartása is belőle.
Pec25-09-2007 21:57:33 // 20532
Nos igen! Ami a kerekeket illeti, mikor oda mentem hogy cseréljük le az Zenderekre, kiderült hogy Te nem azokat a felniket adod amik az oldaladon látható képeken vannak, hanem olyat ami se állapotra, sem kinézetre meg se kőzelíti azokat!Ezt tetézi hogy olyan gumi van rajtuk ami a kocsi alá se fér!
Ha már a vátó állapotát firtatjuk: Ez rég nem az a váltó amivel Te adtad, mert az persze 2 nap után elfosta magát.
a pörgést illetően, ha jól emléxem Te vezeted a kocsit, mikor megvettük, és Te kezted el csapatni a Hősökön, bizonyítandó mennyira jól megy keresztbe!
Ami pedig az ayagi helyzetemet illeti, ahoz iszonyatmód semmi közöd!
Wickey25-09-2007 21:37:11 // 20531
Ne siránkozz már. Nem áll jól neked :-P
Vásárold vissza tőle, és tárold le, ha nem tetszik amit csinál vele. Igaz, ennél olcsóbb, ha lefényképezed, bekeretezteted a képet, és azt nézegeted.

Inkább azt meséld, hogy áll az America projekt?
Saughassy25-09-2007 21:32:47 // 20530
Nem a te neved alatt szitkozodunk, hogy o miert ir a te nickeddel es az o alairasaval, azt tole kerdezd meg. Az autot megvette tolem, az o neven van, viszont meg log 2 felnivel es gumival, cserebe baszik felvenni a telefont es valaszolni a privat uzenetekre. Semmi gond, megprobalom meg publicban aztan majd jo leszarom egyszer biztos. Vagy megoldom mashogy.
Azt, hogy mennyire egeszseges egy automataval fix1ben forogni tiltason 3 percig inkabb ne kezdjuk boncolgatni, te elvileg muszaki venaju ember vagy.
Wickey25-09-2007 21:31:10 // 20529
no meg engedélyt Sau-tól

muhahaha :-)

Dízel gtv-t építeni kitől is kell engedéjt kérni?
(Az engedéj az pontos ly? Hö?) :-PPP
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.