Tom1224-04-2005 16:44:28 //
550
Még folyik aközvetítés. Volt mégegy érdekes, sokat ígérő jelenet...

...úgy látszik, szent a béke...
raga24-04-2005 16:42:39 //
549
Várjuk ki a végét, hátha nem a motor ment ki. (Az ugyanis angol és kicsit morcosak, mert a németek mindíg bele akarnak szólni a fejlesztésbe, ezért volt a hosszú motorxétmenős széria.)
Tedi24-04-2005 16:42:16 //
548
Hát 1 óra környékén én még azt írtam ugyanide, hogy pfúúf F1, mert nemjó, meg szar, meg nem olyan, mint volt.
Belátom HIBÁT KÖVETTEM EL amikor ezt írtam :) Kövezzetek meg :))))
Naggyon jó verseny volt, talán a legjobb mostanában.
Régen - még a Repülő Finn idejében - az Ilmor motorok voltak benne, de már akkor is merka emblémával futott, ami engem különösen bosszant, mert ezek McLaren-ek, és kész. Ez az egész merci dolog eléggé frusztráló. Hogy a motorokkal most mi a helyzet, azt nem tudom.
r.cM
Tom1224-04-2005 16:41:50 //
546
Judd-ék csinálják a merc.-motorokat Nagy-Britanniában. ...de minek?
GEORGE24-04-2005 16:35:46 //
545
Nem tudom ki kitől, és hol, meg milyen szerződéssel vásáról motort. de az a mercire nézve szégyen, hogy már évek ota nem tudnak olyan motor csinálni, venni, kölcsönkérni amivel nem lenne gond..........
GEORGE24-04-2005 16:28:20 //
544
:-)
Tom1224-04-2005 16:28:19 //
543
...ha nem lett volna olyan könnyű az autója a rajtnál, ha Mergáék össze tudnának hozni egy tényleg saját autót, ha a rendelt motor kibírna egy versenyt... ...én csak a Kimi "gyereket" sajnálom, mert tényleg jobb autót érdemelne, nehogy "elszálljon az idő" fölötte is, mint Alesi fölött...
Tommi24-04-2005 16:26:52 //
542
Jeeeeee, feltámadtunk :))) Lesz ez még jobb is :)))
Örülök neki, hogy idén kissé "meg van kavarodva" a mezőny és végre nemcsak az előre lefutott, "vörös színű versenyek" vannak. Az viszont elég furi volt, hogy a Ferrari ennyire nem találta meg a ritmust az eddigi szezonban. Alapvetően nekik szurkolok (ahogy szerintem sokan mások itt), de jó dolog, hogy végre AUTÓVERSENYT látunk és mások is szóhoz jutnak.
Tom1224-04-2005 16:22:48 //
541
Kimi nyert volna? Ezért nem fogadok a F1-re, mert nem vagyok látnok.:-)))
raga24-04-2005 16:21:57 //
540
Igen ha.., de mint láttuk, és előre tudott volt ezen a pályán nem lehet előzni, csak ha az előtted menő hibázik, szóval nagy valóxínűséggel Kiminek meglett volna. :)
Tom1224-04-2005 16:20:39 //
539
Akarom írni: EZEK.
GEORGE24-04-2005 16:19:54 //
538
rajtam se múljon a "szóval" tartás:-))))))))
Tom1224-04-2005 16:19:49 //
537
Eyek a gumik már sokkal jobbak, csak kicsit soká tart mire lekopik a "tokja".:-)
GEORGE24-04-2005 16:18:59 //
536
hagyuk a ha jelzőt mert ha Sumi megelőzi az Alonsot.........
feszti24-04-2005 16:18:17 //
535
Az jó lesz :))))
GEORGE24-04-2005 16:18:08 //
534
No csak ovatosan fogadj máskor:-))))))))
raga24-04-2005 16:18:06 //
533
Alonso, sem Kimi nem megy addig a Ferrárihoz míg MS ott van, ja és Kimi nyert volna, ha végigmegy az űbergépe.
Megyek vásárolni:-)))))))))
Tom1224-04-2005 16:15:56 //
531
Nincs mit. Majd szóval tartunk.:-)))
raga24-04-2005 16:15:42 //
530
Gyerekek!
Tövig rágtam az összes körmöm, és töbszőr infartktus kaptam, aki nem látta az élete 1. legnagyobb élményéről maradt le!
Az, hogy éles versenyben 2mp-el jobb a Ferrari az nagy reményt ad nekünk a folytatásra.
Azért van még meló a megbízhatóság terén, de bridgestone talált valamit.
Ja, és vesztettem 1 sört mert azt mondtam, hogy gumiproblémák lesznek, de így szívesen vesztenék mindíg. :)
GEORGE24-04-2005 16:15:16 //
529
igaz nagyon jó szerepel az idén a csávó.....
feszti24-04-2005 16:14:18 //
528
Köszi szépen!!
feszti24-04-2005 16:13:33 //
527
Húha lehet hogy addig nem fogok tudni fent maradni? Asszem beállítom a videot :)
Tom1224-04-2005 16:13:06 //
526
Azért írtam, hogy "jelenleg", ha most kéne választaniuk...:-))
Tom1224-04-2005 16:12:06 //
525
Ismétlés /1 órás összefoglaló/: DSF, ma 22.30 !
GEORGE24-04-2005 16:10:42 //
524
Azért ez még kérdéses nem?????
Tom1224-04-2005 16:09:18 //
523
Azt hiszem, meg van M. S. utódja a Ferrarinál. Legalább is egyelőre...
GEORGE24-04-2005 16:08:37 //
522
semmi gond:-))))))
nagyon baro utso kb 13 kör volt, mind a ketten istekirályak voltak! jó gyerek ez az alonso!
többet nem tudok elmondani kérem kapcsolja ki!
GEORGE24-04-2005 16:07:14 //
520
hogyan kivitelezhető, mi kell hozzá, mennyiből jönne ki, hol???
Tom1224-04-2005 16:06:37 //
519
Jajjajjaj, ezt kár volt kihagyni, kisasszony! Lesz ismétlés a DSF-ről. Megnézem, mikor, jó?
GEORGE24-04-2005 16:06:31 //
518
Én is probálom védeni hisz nem semmi teljesítmény volt maga mögött tartani a Sumit.......
lac14624-04-2005 16:06:05 //
517
csak egy kicsit improvizáltam!:)Bocsi!:)
GEORGE24-04-2005 16:05:09 //
516
Már mint az utolsó 13 körre gomdoltam amit végig üvöltött a Palik....ezt nem hiszem el!!!! ilyen nincs!!!!! hát azt a mindenit!!!!! és nézi a tükröt és nézi !!!!!!!!Sumi megint probáljaaaaa és megint ott vannn!!!! .....................de tényleg nagyon izgalmas 13 kör volt.
Tom1224-04-2005 16:05:00 //
515
Digitális műholdvevő, dekóder, ráállsz egy Ferrari belső kamerára és kész...
Állítólag. Nekem még nincs meg minden hozzá...
Halesz24-04-2005 16:04:12 //
514
Végre volt egy izgalmas futam... Évek óta nem volt ilyen! Asszem visszaszokok a Forma 1 nézésre :)
Alonso istenkirály volt, 3 győzelem zsinórban! El kell ismerni, hogy nagyon jó volt, hiába a gyorsabb autó, Sumi nem tudta megelőzni!
De Sumi is gyönyörűen ment, végre észhez tért az autója, vagy a gumik, ki tudja....!
Végre lesz egy kis küzdelem idén!
Szerintem ne mondjatok rosszat Alonsora, mert ha így folytatja, akkor jövőre a Vörös Csodában ül, nem a Rönyóban! :)
GEORGE24-04-2005 16:03:08 //
513
Kéz csokom!
13 kör fantasztikus mérközés után Alonso-Sumi-Button
GEORGE24-04-2005 16:02:19 //
512
:-) mi van??? vazeeee:-))))))
feszti24-04-2005 16:01:59 //
511
Fiúk mi lett a vége?? Lemaradtam a futamról :(
És azt hogy lehet megoldani hogy a Ferrari hangját halljam az egész verseny alatt
lac14624-04-2005 16:00:56 //
509
Va bene, va bene! É una buona idea!:)
GEORGE24-04-2005 16:00:00 //
508
Jó......azt értettem mikor azt mondta a német hogy a Sumi a pálya 2 szakaszán nagyon jót ment ,,,de a teljes érthetőséghez ez a mondat foszlány értése azért kevés:-((((((((
GEORGE24-04-2005 15:58:06 //
507
Figyu csináld meg úgy hogy a tv a magyart nézed hangnélkül és az erősítön meg tedd be az olasz hangot ugyis élő tehát jó lessz!!!!!
Tom1224-04-2005 15:55:59 //
506
Általában az RTL-ről /D/nézem én is ott legalább jobban értenek a dolgokhoz. A németbe meg bele lehet jönni...
lac14624-04-2005 15:55:36 //
505
Én beszélek olaszul és néha át szoktam kapcsolni a RAI UNO-ra, ahol csak hang van kép nincs a kódolás miatt, de így is sokkal élvezetesebb mint a magyar adás palik hangjával aláfestve
Tom1224-04-2005 15:52:59 //
504
Mikor még az Eurosport közvetítette a F1-et, mindig az eredeti hangot hallgattam a versenyhez, duma nélkül... Úgy volt a leghitelesebb.
GEORGE24-04-2005 15:51:20 //
503
Hát ilyenkor bánon, hogy nem beszélek más nyelvet mert akkor néznén ott....és azt sem értem miért adja a német RTL a 2. ídőmérőt a magyar miért nem ?????????
Tom1224-04-2005 15:49:51 //
502
Palik szövege csak "háttérzenének" jó - halkan.:-))
GEORGE24-04-2005 15:48:38 //
501
Sajna hogy ott ül:-((((((((
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.