GT Ɨ|ѯ16-11-2010 20:02:03 //
92901
ez is...:-P
Tom1216-11-2010 19:54:41 //
92900
Mondjuk, ott is elmenne...:-))
GT Ɨ|ѯ16-11-2010 19:50:42 //
92899
lerendezték:-DD
Tom1216-11-2010 19:50:08 //
92898
:-))))
Kazes☻16-11-2010 19:42:51 //
92897
Súlyos nagyon! Pihentbe való! :DDD
GT Ɨ|ѯ16-11-2010 19:40:07 //
92896
jövőre sem:-(
Tom1216-11-2010 19:38:46 //
92895
Nem egy nyerő kombináció... :-I
GT Ɨ|ѯ16-11-2010 19:38:32 //
92894
10S!:-DD
GT Ɨ|ѯ16-11-2010 19:25:14 //
92892
ez igaz, fáradt motor és spanyol..:-(
Tom1216-11-2010 19:21:17 //
92891
Nem volt mivel...
GT Ɨ|ѯ16-11-2010 19:03:54 //
92890
valahogy Petrovgyerekkel is ezt kellett volna cselekednie..:-P
Tom1216-11-2010 19:02:10 //
92889
Németország? Talán
2007 ?
Nem is várhatta el Alonso, hogy segítsen...:-))
Andy16-11-2010 18:28:15 //
92888
Ha legközelebb látlak lesz nemulass!!! :)))
Andy16-11-2010 18:27:32 //
92887
Hogy mik vannak, a második mondatoddal tökéletesen egyetértek! :)))
Pl ez a mostani kapkodós kerékcserére hívás is igen balfax dolog volt! :(( El is ment rajta a VB cím.
Na de majd Montezuzmo idehozza nekünk Brióst, aztán mennek majd a dolgok... :))
Satti16-11-2010 17:57:51 //
92886
Ahogy elnézem, lesz itt egy darabig még téma. :-))
Kriszo16-11-2010 17:51:44 //
92885
Már hogy a faszba ne lenne érdekes?????
Pontokat rabolt volna a 2 redbulltol ezzel Alo-t segítve...Hogy lehet ekkora MARHASÁGOKAT mondani???
Satti16-11-2010 17:51:18 //
92884
van benne valami, hogy jövőre Massa helyére egy "harapósabb" versenyzőt kellett volna már ültetni, aki mellesleg ki tudja szolgálni Alonsot is.
A Ferrarinál az elmúlt 2 évben, hibát, hibára halmoznak, nem lehet csodálkozni sajnos.
Az óriási különbség köztünk: soha ki nem állhattam Massát, de ezt itt sokan tudják... ;)
GT Ɨ|ѯ16-11-2010 17:36:38 //
92882
Azért a 2011-es szezont várjuk ( még ) meg temetése előtt...:-P
mesa16-11-2010 16:57:24 //
92880
Egyébként az a legkevésbé sem érdekes, hogy segítette-e a társát! Nem miatta nem lett VB Alonso. Arról beszélgetünk csupán, hogy idén kevés csapat pontot szállított a maranellói gárdának
mesa16-11-2010 16:53:34 //
92879
Ez egy szép összesküvés-elmélet lehetne, de a helyzet az, hogy már előtte se nagyon
Massa Németország óta nem véletlen nem tudott segíteni lóarcnak sztem!
mesa16-11-2010 16:41:47 //
92877
Így van, azóta nem ugyanaz az ember.
Előtte ő volt az egyik legjobb edzésmenő, szinte minden pályán kegyetlen gyors volt. A platinázás után még a saját csapattársát sem tudja követni, fél másodpercekre folyamatosan le van maradva.
Versenyben legalább mutatott valamit, de az is inkább csak Kő-Papír-Olló valószínűséggel várható eredmény
Minden bántás nélkül mondom: szeretem Massát, de lehet, hogy már nem kellene erőltetni ... :(
10 pontból 11 a véleményed. Komolyan nem értem azokat a srácokat itt, akik bármi fantáziát látnak itt Massában, és védik a mundért. Mióta szegény fejjel hárította a rugótámadást, azóta meg különösen semmi pozitívum nem jut eszembe róla. Sajnos.
mesa16-11-2010 15:24:58 //
92875
Mondtál kettőt. A máik 17 futamon ? :)
Grando16-11-2010 14:58:13 //
92874
Csodálkozom rajtad. Csak nem öregszel, és te is egyre gyorsabban felejtesz, ahogyan a nyugdíjas szavazók egy része? :DD ;)))
Talán érdemes lenne visszakövetned a szezon első felét ismét. A kép akkor sem lesz éppen rózsás, ez bizony tagadhatatlan (sajnos), de azért korántsem olyan rossz, mint ahogy előadjátok. Főleg ha belefér a látómeződbe a két látványos, pusztán csapattársi tiszteletből és felebaráti szeretetből elkövetett oldalbarúgás is (kínai és angol futam). ;))
Kazes☻16-11-2010 14:52:24 //
92873
Hakkinen. :)
Kazes☻16-11-2010 14:47:29 //
92872
pb_16-11-2010 14:11:47 //
92871
NM, nM rókaképű.))
Kazes☻16-11-2010 13:54:40 //
92870
Akkor megvan, Montoya! :)))
pb_16-11-2010 13:45:59 //
92869
NM hinném, hogy őt zavarták a riportRek.)))
Kazes☻16-11-2010 13:36:36 //
92868
Pikééé? :)))
mesa16-11-2010 13:31:16 //
92867
Nyilvánvaló, hogy meg tudod magyarázni. :)
De akkor miért ment neki idén a kvalifikáción a tízbe kerülés is keservesen? AKkor miért nem árnyékként követte az első számú pilótát, és helyette miért a tizensokadik mezőnyben autókázott?
Így aztán sokra mentünk vele. A csapat harmadik az meglett ...
Azon egyébként szoktál gondolkozni, kit is szoktak az évad felénél félreállítani? Ugye, hogy azt, aki addig sokkal kevesebbet mutat ? :)))
Blade16-11-2010 13:28:06 //
92866
Tudod mindig ez van, "fúú most már nem szólok hozzád", mint az oviban, ez megy neked (is)rutinból..
Aztán előbb-utóbb mégis hozzám szól(sz), mindig ez van, sz@rt csinálva a szájából, amit utána képtelen lenyelni :-)
pb_16-11-2010 13:18:31 //
92865
Már nincs az F1bN.)))
Xixo16-11-2010 13:17:06 //
92864
Látom nem érted ezt a kifejezést, inkább hagyjuk is...
Kazes☻16-11-2010 13:15:40 //
92863
Akkor passz. :)
pb_16-11-2010 13:07:11 //
92862
NM.)
pb_16-11-2010 13:06:30 //
92861
NM is hazudtolta + önmagát.)
Blade16-11-2010 13:06:28 //
92860
Te, ezt nem te irtad még legutóbb nekem? :
"Ha csak személyeskedni tudsz, akkor inkább ne beszélgessünk. Köszi."
Hát ennyit ér a szavad?
Kazes☻16-11-2010 12:58:30 //
92859
Deee, deee, ha bekapcsolnak egyáltalán. :DDD
Xixo16-11-2010 12:57:16 //
92858
Nem ér meg pár ezrest az örök élet, a gazdagság, a boldogság? :)))
Kazes☻16-11-2010 12:56:45 //
92857
Kire gondolsz, Domira? :))))))
Kazes☻16-11-2010 12:55:34 //
92856
Vigyázz, leszopja a telcsidről a creditet! :)))
Kazes☻16-11-2010 12:54:58 //
92855
Dehogynem, akárcsak Alo. :)
pb_16-11-2010 12:54:46 //
92854
LinkSkedésbN sztM csak 1 MbR lehetne vb.D
pb_16-11-2010 12:52:57 //
92853
NM mond6ja L a VlMényét nyilvánosan?)
Xixo16-11-2010 12:52:20 //
92852
Vazzzeg.. néztétek már ezt az asztrocentert az ertéelen? Mindjárt küldök egy VB győzelmet Massának! :)))
5-4-3-2-1 és küldöm! :))))))))))))
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.