Forum >> 155
Fairlane04-11-2008 21:38:38 // 67490
Szépen beszél, a "lagg" pont olyan szakkifejezés, mint pl a "henkölés" :DDD
Buksi04-11-2008 21:26:11 // 67489
Még jó, hogy faterod fizette, mi? :-DDD
Buksi04-11-2008 21:24:54 // 67488
Szépen beszélj nekem! :-DDDDD
András bácsi04-11-2008 21:18:05 // 67487
Nem adott színhelyest? Ejnye.
Gyozi15504-11-2008 21:12:45 // 67486
hűhh ez tényleg gáz, olyan mocitető kell neked mint az enyém :DD
amúgy izlések és pofonok!
jah, ma lett a kész a lökös, amit fater elintézett, 12K volt a javítás és 20K a festés, örültem nagyon, a kilincs festése amit Marklar kollega adott benne volt a 20ba :D
amúgy izlések és pofonok!
jah, ma lett a kész a lökös, amit fater elintézett, 12K volt a javítás és 20K a festés, örültem nagyon, a kilincs festése amit Marklar kollega adott benne volt a 20ba :D
BMW forever!!!!!!!!04-11-2008 21:09:36 // 67485
sehogy,várunk 9.30-ig,akkor ujra próba,mert qrva nagy lagg volt
Fairlane04-11-2008 21:09:25 // 67484
Mi lenne, ha fekete-fehér kockás zászló lenne a teteje, mint a mini coopereken? :)
Buksi04-11-2008 21:05:40 // 67483
Persze, hogy veled is! ;-)))))))
Egyébként hogy áll a WTCC?? :-D
Egyébként hogy áll a WTCC?? :-D
BMW forever!!!!!!!!04-11-2008 21:03:40 // 67482
és veleeeeeeeeeem?:-D
Buksi04-11-2008 21:02:24 // 67481
Neee... :-(
Egyetértek András bácsival, hogy nem kell egy 155-öst túlcsicsázni! :-))
Egyetértek András bácsival, hogy nem kell egy 155-öst túlcsicsázni! :-))
BMW forever!!!!!!!!04-11-2008 21:01:45 // 67480
egyre rosszabb:-DDDD
Buksi04-11-2008 21:01:23 // 67479
Ezt sosem értettem, hogy miért kell látatlanban ismeretlenül valakit (le)minősíteni!
Buksi04-11-2008 20:59:33 // 67478
Ne húzkodjál semmit! Csak fekete azt' kész! :-)))))
BMW forever!!!!!!!!04-11-2008 20:58:36 // 67477
ez gáz!
мσ®©є04-11-2008 20:21:20 // 67476
мσ®©є04-11-2008 19:52:57 // 67474
A külsejét annyira nem akarom, csak legyen egy kicsit "egyedi" mint én :)) A belsejétől megfogtok halni :DDD Nagyon sexire lesz megcsinálva, pár dolgot már megvettem :D
András bácsi04-11-2008 19:51:22 // 67473
Szerintem nem érdemes túlcsicsázni a 155-öst. Mondjuk ízlés dolga, de pl. nekem úgy tetszik, ha minden egyszínű rajta.
András bácsi04-11-2008 19:49:59 // 67472
Most mondhatnám én is, hogy faszfej aki egy millás autóra kifizet 300 felett javításra? Megveszi a gyári alkatrészt dupla áron, mint máshol? Kifizeti a ki tudja mennyi óradíjat? Ő dolga, de látod én nem ezt mondom rá. Ja és nem tudja ki vagyok, nem tudja miről van papírom, nem tudja, hogy több gyári szervízprogram leledzik itthon, mint mondjuk ott stb-stb. De ez mind az ő dolga. Azonkívül lehet, hogy kohler vagyok..., de legalább van három diplomám hozzá. ;)
мσ®©є04-11-2008 19:47:21 // 67471
Ezt igazából képről lenne jó látni, szegény saxot meg nem akarom megkérni újra :)
Amúgy arra gondoltam még hogy említettétek a mocitetőt hogy full fekete legyen,
és a V résznél hófehér csíkkal a szélét kihúzni. Hm... ?
Amúgy arra gondoltam még hogy említettétek a mocitetőt hogy full fekete legyen,
és a V résznél hófehér csíkkal a szélét kihúzni. Hm... ?
Buksi04-11-2008 19:44:37 // 67470
Ez mekkora ötlet! :-)))))))))))))))))))))))))))
András bácsi04-11-2008 19:44:16 // 67469
Fesd ezüstre mert a szép és ritka. :)
Buksi04-11-2008 19:44:16 // 67468
Én is nagyon megdöbbentem rajta! :-((
Buksi04-11-2008 19:43:43 // 67467
Akkor legyen az egész moci tető fekete! ;-))
András bácsi04-11-2008 19:43:36 // 67466
Olvastam. Válaszoltam. Vannak ilyen emberek. És ez elszomorít. :(
Buksi04-11-2008 19:43:19 // 67465
Vagyis az autóvásárlásban! Bocsi! :-)
мσ®©є04-11-2008 19:42:37 // 67464
Nincs semmi gond, meghallgatom mindenki véleményét, ti azért több ideje alfáztok mint én :) és szép autót szeretnék :)
Buksi04-11-2008 19:40:53 // 67463
Mi csak elmondtuk a véleményünket! ;-))
мσ®©є04-11-2008 19:38:54 // 67462
kiakadok rajtatok :)))) De nektek hiszek, mert ti nagyobban és okosabbak vagytok :)
Buksi04-11-2008 19:38:28 // 67461
Jut eszembe! Van neked valami a szerelőműhelyes topicban! Nem fogsz neki örülni! :-(
Buksi04-11-2008 19:37:34 // 67460
Hát jah, láttam már rá példát! ;-))))
András bácsi04-11-2008 19:37:02 // 67459
Az a gáz, amikor valaki a bordó autójának a felső felét beleejti a fekete festékbe. ;)
Buksi04-11-2008 19:37:02 // 67458
Akkor elég jól bírja! :-)))
Zsolt15504-11-2008 19:36:18 // 67457
Tavaly május végén ennyi volt a gépben. :-)))
Zsolt15504-11-2008 19:34:31 // 67455
Jól mondod! :-)))
Buksi04-11-2008 19:34:30 // 67454
Áááá, ez a motorháztető nagyon gáz! :-(
Akkor már legyen az egész mocitető fekete! :-))
Akkor már legyen az egész mocitető fekete! :-))
мσ®©є04-11-2008 19:33:08 // 67453
Buksi04-11-2008 19:26:54 // 67452
Ez mindegy! :-)))))
Zsolt15504-11-2008 19:08:53 // 67451
SD04-11-2008 16:08:39 // 67449
őőő hát láttam biztos de régen
Buksi04-11-2008 15:51:26 // 67448
Okés, rendicsek! :-))
SD04-11-2008 15:49:43 // 67447
Meg:) De ha valami hiányozna akkor szombatig szólok:)
Buksi04-11-2008 15:39:11 // 67446
Mi van, nem láttad az "Indula bakterház"-at? :-DDD
Jut eszembe! meg van akkor az a klíma cső, amit nem találtál? Csak mert szombaton megyek Antihoz és ha nincs meg, akkor nála beszerzem! :-))
Jut eszembe! meg van akkor az a klíma cső, amit nem találtál? Csak mert szombaton megyek Antihoz és ha nincs meg, akkor nála beszerzem! :-))
SD04-11-2008 15:35:07 // 67445
Máá hogy kizsebzség? na azért az sem:D
Buksi04-11-2008 15:27:41 // 67444
Áááááá, nem hiszem, hogy olyan családból származnál! :-DDDDD
Buksi04-11-2008 15:19:08 // 67442
Mindig csak az a pénzhajhászás! :-DDDDD
SD04-11-2008 15:11:34 // 67441
Dolgozunk rajta:))) Bár egy Mazdát beeresztettem, bérlőnek... nembaj védi Piroskát:)))
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
1
Guests1
872
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?

