Forum >> 155
SD05-11-2008 15:52:03 // 67590
mind a kettő jó alapból, szombat annyiban jobb hogy vasárnap anyóstámadás van és lehet más hol leszek:D
SD05-11-2008 15:51:10 // 67589
Annyi bonyolítás van hogy van egy másik érdeklődő is a szárnyra, de attól függetlenül a mocitető még teljesenszabad. De gyertek nézni mert ha nem kell amásik kollegának azonnyomban vihetitek, még nem mondta biztosra (lehet hétvégéig el is dől), de ő jelentkezett elsőnek gondolom így tisztességes.
мσ®©є05-11-2008 15:50:00 // 67588
sztem vasárnap mert szombaton melozom, vagy ha neked jo akkor szombat este 6 után.
SD05-11-2008 15:47:19 // 67587
Lehetséges persze mond mikor jönnétek:) III kerület Bp.
мσ®©є05-11-2008 15:36:13 // 67586
nyah itten vagyok, és süsnye nem vesztünk össze :)))
Hétvégén ráérsz, mert megnéznék a cuccosokat :)))
Hétvégén ráérsz, mert megnéznék a cuccosokat :)))
Buksi05-11-2008 15:28:22 // 67585
Mijezavasalódeszka? :-DD
SD05-11-2008 15:27:47 // 67584
http://www.alfaamore.hu/adokveszek/11164
egyre jobb hirdetések... valak szórakozik az tutter, vagy valami rohadás gép lehet... egyáltalán turbo america volt? az nem evoluzione vagy nem tom
egyre jobb hirdetések... valak szórakozik az tutter, vagy valami rohadás gép lehet... egyáltalán turbo america volt? az nem evoluzione vagy nem tom
Buksi05-11-2008 15:27:30 // 67583
Há' mér', te amortizáltad le? :-))
SD05-11-2008 15:25:36 // 67582
Az tuti:) De végül is jül járna mert kap egy csomitetőt, egy mocitetőt, és egy spoilert 15k-ért, és fényezni sem muszály mert piros, csak majd egyben ha lesz rá píz. És végül is a motorháztető is javítható, az tényleg csak egy kis pukli, és a szélei amik nem javaíthatóak azok meg jók teljesen..
süsnye05-11-2008 15:14:40 // 67581
asszem összevitatkoztak a mocitetőn... :))
мσ®©є05-11-2008 14:58:20 // 67580
kimegyek elszívok egy cigit, és emberemmel megdumcsizom és jelzek :)
SD05-11-2008 14:52:13 // 67579
Marklár155-öt keresd akkor neki biztos van, de van egy ötletem ha megveszed a spoilert megkapod hozzá a csomi ajtót, meg azt a mocitetőt ajándékba aztán eldöntöd mit akarsz, ideiglenesen jó az a mocitető csak egy kis horpadás van rajta, meg egy kicsit matt de az is piros, viszont bontóban meg vagy 15k egy mocitető, ezzel tudtok spórolni illetve eltolni a költségeket, de marklárnál meg van talán sötét színü is.
мσ®©є05-11-2008 14:44:23 // 67578
Még nem kezdtünk neki, az alkatrészeket pedig 1 héten belül kezdjük szépen összeszedegetni apránként. fekete mocitetőt nem tudsz ? :)
SD05-11-2008 14:42:16 // 67577
helyess:) van egy kishibás mocitető, is összesen 5k-ért oda adom szívesen, alkatrészeket már sikerült beszerzni a gyógyításhoz?
мσ®©є05-11-2008 14:40:24 // 67576
Köszi a tájékoztatást, de sikerült már kiigazodnom, csak épp nem tudtam hogy kinek írjam ezért kezdtem új hozzászólást :) Nem tudom még emberemmel megtárgyalom :)
SD05-11-2008 14:38:39 // 67575
SD05-11-2008 14:35:29 // 67574
minden szöveg alatt jobbra van egy kis zászló, meg egy szöveg buborék
zászló ha rányomsz akkor ott lesz e könyvjelző tudni fogod hogy odáig olvastad el, ezt én mindíg elfelejtem :D
viszont a másik fontosabb, arra kattintva tudsz válaszolni egy hozzászólásra, tehát akinek akarsz válaszolni annek a buborékjára kattintasz és akkor a te hozzászólásod alatt megjelenik egy kis link és arra kattintva látható hogy kinek válaszoltál
új üzenetet akkor írunk ha mindenkihez szól vagy valami új bszólni való van:)
na remélem érthetően fogalmaztam mert most nagyon rövid voltam:D
apropó nem kéne neked egy szép csomitető spoiler? ez enyém pont eladó:) az pl szép első tuning lépés lenne az autódhoz, és illik is hozzá, és bónusznak megkapod a csomitetőt is hozzá ami piros is ráadásul na? 15k
zászló ha rányomsz akkor ott lesz e könyvjelző tudni fogod hogy odáig olvastad el, ezt én mindíg elfelejtem :D
viszont a másik fontosabb, arra kattintva tudsz válaszolni egy hozzászólásra, tehát akinek akarsz válaszolni annek a buborékjára kattintasz és akkor a te hozzászólásod alatt megjelenik egy kis link és arra kattintva látható hogy kinek válaszoltál
új üzenetet akkor írunk ha mindenkihez szól vagy valami új bszólni való van:)
na remélem érthetően fogalmaztam mert most nagyon rövid voltam:D
apropó nem kéne neked egy szép csomitető spoiler? ez enyém pont eladó:) az pl szép első tuning lépés lenne az autódhoz, és illik is hozzá, és bónusznak megkapod a csomitetőt is hozzá ami piros is ráadásul na? 15k
norbee05-11-2008 14:28:59 // 67573
Ááá, ez nem egy szószaporítós társaság... :))))
мσ®©є05-11-2008 14:27:14 // 67572
+ ha jó a társaság akkor szívesen trécselek :)
SD05-11-2008 14:26:40 // 67571
de majd ha lesz kép addig csak hitelbe van:) még kém mutyukis is lehetsz:D:D:D
SD05-11-2008 14:24:24 // 67570
Ja bocs akkor második, akkor sajnos a 155 topic háziasszonya poszt is foglalt:D:D:D
мσ®©є05-11-2008 14:24:18 // 67569
Köszi az üdvözlést majd elmúlik :)))
Kezdek már hozzászokni, ahogy így visszaolvasgattam, láttam van jó pár sor :DD
Kezdek már hozzászokni, ahogy így visszaolvasgattam, láttam van jó pár sor :DD
norbee05-11-2008 14:22:48 // 67568
Azt hittem, ezt a címet süsnye kapta... :)
süsnye05-11-2008 14:22:23 // 67567
jobb ha hozzászoksz SD 100soros kirohanásaihoz.. :))
norbee05-11-2008 14:22:07 // 67566
A százötvenötösös cartársat nyugodtan kérdezd, ha válaszút elé kerülsz. Nagy elméleti szakember. :)
SD05-11-2008 14:21:44 // 67565
Helyes:) Nem lebaxás akart lenni csak okoskodás:D
Amúgy üdvözöllek mint első Női 155 tulajt aki aktív résztvevője a topicnak:)
Amúgy üdvözöllek mint első Női 155 tulajt aki aktív résztvevője a topicnak:)
мσ®©є05-11-2008 14:08:28 // 67564
Szio :) Lehetett volna rövidebben is kifejezni magadat, de köszönöm a diplomatikus választ :)))))
Nem akarom elrondítani, majd szerkesztek képeket 155-ről aztán dobálom fel, és amelyik több szavit kap az lesz a nyerő:) Nem akarok agyoncsicsásított cicababás autot :) Az nem az én stílusom :)))))
Nem akarom elrondítani, majd szerkesztek képeket 155-ről aztán dobálom fel, és amelyik több szavit kap az lesz a nyerő:) Nem akarok agyoncsicsásított cicababás autot :) Az nem az én stílusom :)))))
András bácsi05-11-2008 13:49:05 // 67563
Micsoda gáz ez a felni. ;) Már megint csereberéltél a Nyúllal. :)
Gyozi15505-11-2008 13:46:15 // 67562
20at Ő a többit én, nem baszok már ki vele :D
SD05-11-2008 12:43:10 // 67560
Na ez buzironda:D hogy lehet így mint valami opel:D
norbee05-11-2008 12:38:17 // 67559
Mé, ha már szét akarja rongálni a 155-öt, akkor olyan legyen, hogy nagyon, nem? Rózsaszín fényezés, prios tető, polír króm kerekek... :)))
Buksi05-11-2008 11:59:07 // 67557

Buksi05-11-2008 11:37:39 // 67556
Fényképezz ám majd serényen! ;-)
Buksi05-11-2008 11:37:07 // 67555
Én nem veszek idénre téli gumi! :-)
SD05-11-2008 11:36:56 // 67554
már gondolkozom hétvégén lehet elkezdem a fűtés szétbombázást, bár akkor addig nem tud menni a Piroska de szeretnék már haladni. Na majd meglássuk:)
SD05-11-2008 11:26:16 // 67553
Téligumi +7C alatt kötelező:D és feleakkora mint a nyári a hidegre való tekintettel:D
SD05-11-2008 11:20:13 // 67551
Tekerünk meg gumit boltolunk:)
Buksi05-11-2008 11:18:26 // 67550
Mit csináltok ti este??? :-DD
SD05-11-2008 11:06:15 // 67548
155-ö sakadémia:D
Fairlane05-11-2008 11:02:56 // 67547
TSodálatos akadémiai székfoglaló beszéd :D :P
De azért némileg hasonló véleményen vagyok...
De azért némileg hasonló véleményen vagyok...
SD05-11-2008 10:52:53 // 67546
Általánosságban megosztanék pár észrevételt:) A 155 nem tipikusan cica autó (tehát nem áll neki jól az átlag raggasszunk rá hatköbméter spoilert) mivel karakteres, és elég éles vonalakkal lett tervezve, ugyancsak vigyázni kell a színezéssel mert, ha az ember egy vonalat, a kelleténél jobban kiemel vagy esetleg keresztez, nagyon könnyen tönkre mehet az összhatás. Ugyan ez a helyzet a kerekekkel, láttuk már nem áll jól bármekkora kerék, és keresni kell hogy ízlés szerinti és az autó formájához illő felnit találjon az ember. Tehát elmondhatjuk ez az autó, nem attól lesz egyéniség, ha kék neont ragasztunk alá, meg óriási aluszárnyat stb. Ezeket a "pót" eszközöket meghagyjuk a mutyukisoknak, hondásoknak, meg egyéb off verdáknak:)
Végeredményben sokmindent lehet csinálni egy 155-el ha szeretné az ember egyedivé tenni, ha nem gond a funkcionalitás csökkenése jól áll neki egy kis ültetés, esetleg egy jó dierktszűrő, ha megvadul az ember a motorból sokmindent ki lehet hozni, a beslőt be lehet bőrözni, bármennyi pénzt rá lehet költeni. De mégis ha egy normális egyszínü jó állapotú 155 megjelenik valahol, akkor nem ritkán lehúzódnak előle, nem kell hozzá nyomulni. Szóval pont az a jó benne hogy alig kell rajta módosítani hogy igazi élmény autó legyen, én inkább csak finomításoknak nevezném mert, a sportos alap adott. Szóval az a küzdelem amit az off márkák tulajdonosai vívnak otthon és az utakon, hogy kicsit kitűnjenek, az már modhatom gyári tartozékként az autóban foglalataik, nem kell érte tenni semmit, inkább kell tudni vele bánni.
Tehát én azt javaslom neked elősszöt törekedj a gyári állapothoz közeli szépség előállítására, és ha ez magvan ahogy megismered az autót érezni fogod mit kér még mi az ami szükséges a te személyiségedet tökrözze,
Na ezt jól megaszondtam jóreggel:D
Végeredményben sokmindent lehet csinálni egy 155-el ha szeretné az ember egyedivé tenni, ha nem gond a funkcionalitás csökkenése jól áll neki egy kis ültetés, esetleg egy jó dierktszűrő, ha megvadul az ember a motorból sokmindent ki lehet hozni, a beslőt be lehet bőrözni, bármennyi pénzt rá lehet költeni. De mégis ha egy normális egyszínü jó állapotú 155 megjelenik valahol, akkor nem ritkán lehúzódnak előle, nem kell hozzá nyomulni. Szóval pont az a jó benne hogy alig kell rajta módosítani hogy igazi élmény autó legyen, én inkább csak finomításoknak nevezném mert, a sportos alap adott. Szóval az a küzdelem amit az off márkák tulajdonosai vívnak otthon és az utakon, hogy kicsit kitűnjenek, az már modhatom gyári tartozékként az autóban foglalataik, nem kell érte tenni semmit, inkább kell tudni vele bánni.
Tehát én azt javaslom neked elősszöt törekedj a gyári állapothoz közeli szépség előállítására, és ha ez magvan ahogy megismered az autót érezni fogod mit kér még mi az ami szükséges a te személyiségedet tökrözze,
Na ezt jól megaszondtam jóreggel:D
süsnye05-11-2008 09:50:20 // 67545
neked mibajod mostanában? cicaképzőbe voltál??? :P :))
"Cikik vagytok", "Gáz vagy" meg rózsaszín belső... :))
"Cikik vagytok", "Gáz vagy" meg rózsaszín belső... :))
süsnye05-11-2008 09:41:46 // 67544
enyémbe is 6 órás, még sincsenek középen lámpák. ;) Ahogy látom ez 16V-s egység..
Buksi05-11-2008 00:49:24 // 67543

Buksi05-11-2008 00:21:54 // 67542
Attú há! :-DDDDD
norbee05-11-2008 00:20:17 // 67541
Attól vagy így beállva most is, nem? :))
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
1
Guests1
654
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?