Forum >> 155

TSiga ( I am the TSIG)05-11-2008 20:03:00 // 67639
Köszi az ajánlatot, de sajna nem. Atyám ismerősének van egy 155 szárnya, amit kb. 3 hete kaptam. Mivel atyám vette, azért egy 33-as szárnyat vett... Ha becsiszolom, meg minden akkor jó jesz rá. Kicsit kell alakítani, de oké lesz.

Az álmom egy Lancia Thema 8.32 szárny lenne.
EZ AZ!!!
KPM beg bekaphassa... :)))
SD05-11-2008 20:02:29 // 67638
Sok jóindulatú... nem baj nem is kapnak semmit:)
SD05-11-2008 20:01:33 // 67637
Tied is 2.0 8V? :))) aszem Száguldósráccal harcolni fogtok érte ha kész lesz:D
мσ®©є05-11-2008 19:59:59 // 67636
nem kell vigyáznom sztem :)
Fairlane05-11-2008 19:56:19 // 67635
Vigyázz, azt se hidd el neki, amit kérdez!

:)))))
мσ®©є05-11-2008 19:51:41 // 67634
:) várom :)
SD05-11-2008 19:51:03 // 67633
Azért is jó ha jöttök szombaton mert mutatok egy szép piros 155-öt amin nincs semmi csicsa mégis atom:))) az majd megadja a kezdőlöketet a felújításhoz:))) így szerénytelenül:D
SD05-11-2008 19:49:27 // 67632
És az a motorháztető?:D:D:D
мσ®©є05-11-2008 19:48:58 // 67631
Isten vagyok? de jo :DDD
BMW forever!!!!!!!!05-11-2008 19:45:42 // 67630
ISTENEM!!!!!!!!......ne hagyj el!!!!!!!! :-D
SD05-11-2008 19:44:45 // 67629
Dögök vagytok én csak segíteni akarok:P
SD05-11-2008 19:43:45 // 67628
Nem kell neked a piroska farka?:D vagyis a szárny:))) eladó:)
TSiga ( I am the TSIG)05-11-2008 19:43:35 // 67627
ÓÓÓÓszereeeees! Itt a zóóószeres! ....
Buksi05-11-2008 19:40:02 // 67626
Szóval hadd vigye a lomot! :-DDD
TSiga ( I am the TSIG)05-11-2008 19:37:21 // 67625
Egyetértek áplot cartársammal. Neont semmi képpen. Egy DTM és ITC bajnok autó alá neont? Pláne kéket.

Kék = kékled = foschvágen szín = mutyuki meg thalia tyuning = fúj!!!
Ha már neon, akkor legalább piros (rosso) legyen.

Tegyél alá egy kis ültetést vagy valamit, hogy előjöjjön belőle a V6 TI arca.

A piros neon belülre viszont JÓ ötlet.
SD05-11-2008 19:28:28 // 67624
Ez akkor sem jó:P neont a mutyukik érdemelnek?:D agy alfnak nem kell felhívni magára a figyelmet ha olyan állapotú megnézik úgy is:)))

Nem magyarázom tovább de szügletes formákból ilyen dizájnt ki hozni ehez negyon nehéz hozzányúlni:)

Ha nagyon akarsz neont akkor inkább belülre:)
SD05-11-2008 19:25:54 // 67623
Mos mééé??? nem akarok én rásózni szemetet ami meg tényleg olyan hogy nem jó azt ingyen adom, úgy is csak ideiglenesen tudja használni max, de nekem hely kelll!!! :)
SD05-11-2008 19:24:23 // 67622
Ez broaf...
SD05-11-2008 19:23:47 // 67621
Ez dönölű:)
Buksi05-11-2008 19:23:32 // 67620
A mocitető az oké, de a neon az nagyon tré! :-( :-))))
мσ®©є05-11-2008 18:07:48 // 67619
most miért? :) kivülre max ez menne meg amit tegnap írkáltunk a mocitetőről
Buksi05-11-2008 18:05:20 // 67618
Na csak ezt neeeeeeeeeee!!!! :-((
мσ®©є05-11-2008 18:04:13 // 67617
ilyesmi megvilágítást akarok majd csak full kékre vagy rózsaszín? nem is tudom :)))

neon
Buksi05-11-2008 17:57:07 // 67616
Na ez így szép, ahogy van! :-))
мσ®©є05-11-2008 17:52:46 // 67615
néha mikor olyanom van :)))

ez szép lenne csak túl van matricázva nem?

alfi
Buksi05-11-2008 17:50:56 // 67614
Te ilyenekre vetemedsz? :-DDDD
мσ®©є05-11-2008 17:47:11 // 67613
pláne mikor reggelente szétvagyok csúszva és belenézek a tükörbe :DD
Buksi05-11-2008 17:43:56 // 67612
Húúúú, az a legrosszabb! :-DD
мσ®©є05-11-2008 17:42:40 // 67611
nem félek senkitől és semmitől :P na jo néha magamtól :)
Buksi05-11-2008 17:37:34 // 67610
Egyébként nem kell megijedni tőle, csak egy kicsit mély a hangja, de semmi különös! :-DDDDDDDDDD
Buksi05-11-2008 17:34:50 // 67608
Akkor nem lehet gond! :-))
És erősebb is, mint SD? :-DDDDD
мσ®©є05-11-2008 17:32:01 // 67607
ilyen téren nem aggódom, mert száguldósrác jön velem, autószerelő egyrészt, másrészt ő jobban ért hozzá mint én :)
Buksi05-11-2008 17:27:39 // 67606
Jól nézz meg mindent kétszer-háromszor is! Sosem lehet tudni! :-DDDDDDD
мσ®©є05-11-2008 17:26:34 // 67605
figyelek és szemfüles vagyok, majd eldől mi lesz :)
Buksi05-11-2008 17:25:18 // 67604
Te minden ócskaságot rá akarsz tukmálni szegény m.o.r.c.e.e.-ra? :-DDDD
мσ®©є05-11-2008 17:03:35 // 67603
Oh kira :) Értesítelek :)
SD05-11-2008 16:51:00 // 67602
ja vágom, akkor tudok még egy két motyót adni, egy zárhidat pici torzulás van benne de majd megnézed kell-e, meg egy hűtőt ingyen ha meg tudod javítani, vagy ideiglenesen hogy legalább be lehessen indítani, asszem lukas de ha elviszed oda adom:) meg majd körbenézek hátha van mégvalami:)
a többi cuccot meg már mondtam mindenben segít szerintem, ja van még lámpám is aszem kishibás ezeket nagyon occsón oda adom aztán majd gyűjtögetsz és lecseréled:)

Na most húzok. Hajrá sok sikert az gyógyításhoz, és szombaton várlak benneteket:)))
мσ®©є05-11-2008 16:34:50 // 67601
ismerem a lelkemet, holnapra lebeszéltünk egy sprint versenyt de ellenkezik :))
az adatlapomon van hogy mi sérült rajta.
SD05-11-2008 16:32:41 // 67600
mije sérült nagyon bibis lett? váz nem torzult?
SD05-11-2008 16:31:38 // 67599
Marklár155 tud mindenféle cuccot és nagyon jó áron adja, nála érdemes a többit:) és ha sokmindent veszel ad kedveznényt:) De modod mi kell találkozok vele hétvégén úgy néz ki akkor össze is tudjuk gyűjteni, mármint szombatra nem, de vasárnap lehet megyek legózni.
мσ®©є05-11-2008 16:28:53 // 67598
más cuccot nem tudsz esetleg olcsóbban szerezni hozzá? meglátjuk hogy lesz kes.
SD05-11-2008 16:27:45 // 67597
Lehet hogy el is vinnétek szombaton ha tetszik?
SD05-11-2008 16:26:39 // 67596
ha jó akkor drágább:D

hát a fényezés az drága de szebb is mint ecsettel:D
мσ®©є05-11-2008 16:22:24 // 67595
feketére gondoltam csak rohadt drága a fényezés :(
мσ®©є05-11-2008 16:20:24 // 67594
a tető az jó, szépen meglehet csinálni, sógorom karosszériás :)
SD05-11-2008 16:19:20 // 67593
ami látható az festék lepattogzás nem olyan negy a pukli, és javítható is amúgy, csak pont a merevítés fölött van ezért hátulról nem lehet kinyomni, de látható hogy amúgy semmi baja:) lehet rajta próbálkozni milyen festés áll jól:)
SD05-11-2008 16:16:59 // 67592
tető fent van az adokveszekben is, a spoiler is egyáltalán nem biztos hogy el is viszi a cartárs szóval még nincs semmi veszve. Akkor szombaton jöttök?
мσ®©є05-11-2008 15:53:38 // 67591
nem baj, ha elviszi akkor vigye, a mocitető naon érdekel ...
SD05-11-2008 15:52:03 // 67590
mind a kettő jó alapból, szombat annyiban jobb hogy vasárnap anyóstámadás van és lehet más hol leszek:D
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.