Forum >> 155
Fairlane07-06-2007 10:04:51 // 26738
Veeszprééémii egyeteeeem sálálálálááááááá :))
norbee07-06-2007 10:02:41 // 26737
Angolt néztem, németül nem brekegek. :)
Fairlane07-06-2007 10:01:11 // 26736
Melyiket nézted? A németen egész sok minden van... Illetve van pár faszi, aki csak ugy rakja ki, hogy 155 bontott alkatrészei, azoktol érdemes kérdezni...
Az angol ibéjjel az a gond, hogy a postaköltség megöli az egészet...
Az angol ibéjjel az a gond, hogy a postaköltség megöli az egészet...
Fairlane07-06-2007 09:59:01 // 26735
Szép :)
Tegnap a Deáknál nyomtad? Láttam a vasat arrafele az út szélén szomorkodni...
Tegnap a Deáknál nyomtad? Láttam a vasat arrafele az út szélén szomorkodni...
süsnye07-06-2007 09:53:50 // 26734
naaaa! azé ne legyünk radikálisak! :))) :P
norbee07-06-2007 09:39:52 // 26733
Áááá, akkor én inkább valami konszolidált polgáribbat szeretnék, mondjuk egy gófot. :)))
süsnye07-06-2007 09:31:47 // 26732
süsnye07-06-2007 09:29:56 // 26731
télleg ott a kormány is...:)) van egy olyan érzésem, h köv választás után importálhatunk Angliából 155öket... :)))
norbee07-06-2007 09:27:24 // 26730
Mert azt az oldalt is le kell fedni... De a kormány is a baloldalon van, nem? :))))
Najó, befetéma. :))))
Najó, befetéma. :))))
norbee07-06-2007 09:26:14 // 26729
Én se. :))))
Én még H betűt se tettem fel, meg kígyókat se. Bár hátulra a szélvédő tetejére már gondolkodtam egy-két mókás feliraton. :)
Én még H betűt se tettem fel, meg kígyókat se. Bár hátulra a szélvédő tetejére már gondolkodtam egy-két mókás feliraton. :)
Dominó07-06-2007 09:24:49 // 26728
Nekem még a gyári feliratok sincsenek rajta. Csak egy H betü középen. De lehet hogy azt is leszedem....
süsnye07-06-2007 09:24:45 // 26727
nem értem, hogy került BAL oldalra árpisávos régi Mo matrica.... :)) :P
Dominó07-06-2007 09:22:34 // 26726
Nem politizálok!
Csak a sok matrica....
Csak a sok matrica....
norbee07-06-2007 09:21:36 // 26725
A matricákkal, vagy a dolog politikai üzenetével van gondod? ;)
Dominó07-06-2007 09:18:40 // 26724
norbee07-06-2007 09:16:35 // 26723
Nincs mit, legközlebb tartsd féken a dugdosási kényszered :))))
norbee07-06-2007 09:15:47 // 26722
Az a baj, hogy annyi váltás volt a kábelezésbe, hogy qrva nehéz kiigazodni rajta. Ráadásul van egy olyan gyenge sejtésem, hogy sok olyan kábel is megy a digitklímásokba, ami eredetlieg az analógklímásba való, hogy ne kelljen kétféle vezetékezést használni. A manual meg tele van olyan jelölésekkel, hogy "chassis N_xxxxxx"-től már nem ilyen, de ezt meg azt csinálja. Ilyenkor lebont, kábelek színét kideríti, és utánna próbál tovább böngészni.
süsnye07-06-2007 09:15:10 // 26721
remek! köszönöm a segítséget kedves manual szakértő, ex-névnapos cartárs...:))
norbee07-06-2007 09:13:05 // 26720
Manuál szerint nem, ráadásul az analóg klímásba is csak feltételesen jelöli.
"Amíg valami működik, nem piszkáljuk" :)
"Amíg valami működik, nem piszkáljuk" :)
süsnye07-06-2007 09:11:42 // 26719
Mé, digit klímásba nem is kell oda?
norbee07-06-2007 09:03:26 // 26718
Akkó meg mé b*szogatod az a biztit???? :))))
norbee07-06-2007 09:02:52 // 26717
Keresek az íbéjen bal oldali elektromos tükörhöz műanyag alátétet, de egy nagy sz*r az egész íbéj. Nincs is ezen semmi cucc 155-höz.
süsnye07-06-2007 09:02:24 // 26716
nem, digit klíma
norbee07-06-2007 09:01:38 // 26715
Lehet Kókány Gmk., de a Tiéd manuális klímás, ugye?
süsnye07-06-2007 09:00:59 // 26714
Ja igen, a levegőkeringtető... nemcsak a gyújtás jött meg a biztos behelyezésével, hanem az utastéri venti is bekapcsolt + a klíma panel is aktiválódott... :))
Ezek szerint vmi félre van kötve?
Ezek szerint vmi félre van kötve?
norbee07-06-2007 08:47:05 // 26713
süsü
RTFM.:)
1db 15A relé a beltéri biztije a rencernek, ez védi a gyujtáskapcsoló felől jövő kört. A kinti táblában a 15A védi az akksi felől jövő kört. Az 50A védi az egészet. A 30A az 50A-s és a levegőkeringtető motor között van, és bár qrvára reggel van, de ha jól látom tudod vele rövidre zárni a gyújtást. De sokat ne jácc vele, mert tönkrevághatja a gyújtáskapcsolót a visszafelé folyó áram.
RTFM.:)
1db 15A relé a beltéri biztije a rencernek, ez védi a gyujtáskapcsoló felől jövő kört. A kinti táblában a 15A védi az akksi felől jövő kört. Az 50A védi az egészet. A 30A az 50A-s és a levegőkeringtető motor között van, és bár qrvára reggel van, de ha jól látom tudod vele rövidre zárni a gyújtást. De sokat ne jácc vele, mert tönkrevághatja a gyújtáskapcsolót a visszafelé folyó áram.
Alfás Theo07-06-2007 08:46:23 // 26712
Nekem volt BEHR gyári akkor, de süsnye kollegának baráti áron átpasszoltam!
Buksi07-06-2007 06:46:47 // 26711
Egyébként jó reggelt! :-)
Buksi07-06-2007 06:15:17 // 26710
Tök jó kis dísz lett belőle! :-))
Buksi07-06-2007 06:11:14 // 26709
Azért csak nem fulladsz meg!? :-)))))))))
Ádi_390006-06-2007 23:14:12 // 26708
Én nem tudom, de ha így működik, akkor szerintem ne használd. :) Jobb az, amikor az autó kulccsal indul. :)
Marklar15506-06-2007 23:08:08 // 26707
Marklar15506-06-2007 23:05:38 // 26706
Már olvastam is.
Marklar15506-06-2007 23:03:36 // 26705
S ezt hogyan számítottad ki? :)
perdix15506-06-2007 22:04:50 // 26704
ROTFL! Ne mert torkomon akad az alma:-)))))))
Buksi06-06-2007 21:58:32 // 26703
Hát ebben teljesen igazad van! :-)
De csak azért nem, mert minden a fejemben van! :-))))))))
De csak azért nem, mert minden a fejemben van! :-))))))))
perdix15506-06-2007 21:53:14 // 26702
Azért mert te nem forgatod eleget!:-)))))))
Buksi06-06-2007 21:50:30 // 26701
Illen nekem is van, csak egy kicsit jobb állapotban! ;-))))
perdix15506-06-2007 21:47:19 // 26700
perdix15506-06-2007 21:35:52 // 26699
Én mekkmondom: elettroventilatore interno vettura: nekem ez lemez biztosítékos és bemértük: jó!!!!
Sajnos csak eredeti manualom van, de ez az!
Sajnos csak eredeti manualom van, de ez az!
süsnye06-06-2007 21:04:10 // 26698
Nemrég volt szó a hűtős-klímás relétábláról, ami a motortérben van. Na, most, h széjje van döntve a kicsike (radiátort tisztítják), megnéztem az a táblát tüzetesebben. Az assó ződ relé mellett 3 bizti hely van (férne el), de! A külső 15A-s az benne van, középső nincs (40A), az elvileg csak V6ba kell, aztán a ződ relé melletti helyen nekem van egy, két db kábelell kivezetett lengő bizti aljzat, ami üres(30A). Namost, ha abba belehelyezem a megfelelő 30A-s biztit, akkor megjön a gyújtás (mintha elfordítottam volna a gyújtáskapcsolót gyújtás pozicíóba), pedig a kulcs az ülésen volt. :))
Tudja vki, h minek a biztije ez?
Tudja vki, h minek a biztije ez?
Buksi06-06-2007 19:58:18 // 26697
Akkor azt hiszem így most már érthető! :-)))))))))
Ádi_390006-06-2007 19:57:07 // 26696
Én kérek elnézést. :))
Buksi06-06-2007 19:56:37 // 26695
Örülök, hogy ennyire rendben van a géped! Remélem nem is lesz vele már gond! :-))
perdix15506-06-2007 19:55:23 // 26694
LOOOL rosszul emléxel árdi 4200-am...az 6,06 L volt..de az már a multé...az csak gyári szondával ment.......most meg univ. van benne....
Buksi06-06-2007 19:55:04 // 26693
Ne húzd az idegeit! :-DDDDD
perdix15506-06-2007 19:54:17 // 26692
Köszönöm szavaidat! Hát ez ugye 8,8413333L re jön ugye ki...namost ez ugy jön ki hogy akcioba gondolom evett olyan 10 körül ecoba evett 7,5-8 körül így jött ki.....
az a helyzet hogy nem kergettem meg nagyon csak kicsit....rutinosan meg e 2 vas se volt nagy szám........mekkvagyok most elégedve...most a 64 Ah-s nagy akkum fullon és minden elektonika uyg müxik ahogy kell...nincs kicsi rángatás .......remélem nem is lesz....ha elmult akkor az uj generátor számlájára írom...1 hete volt a beépítés....
az a helyzet hogy nem kergettem meg nagyon csak kicsit....rutinosan meg e 2 vas se volt nagy szám........mekkvagyok most elégedve...most a 64 Ah-s nagy akkum fullon és minden elektonika uyg müxik ahogy kell...nincs kicsi rángatás .......remélem nem is lesz....ha elmult akkor az uj generátor számlájára írom...1 hete volt a beépítés....
Zsocy15506-06-2007 19:52:36 // 26691
Alakul a dolog ! De sztem még 1-2 "törzsvendég" hiányzik !
Ádi_390006-06-2007 19:48:10 // 26689
Jelentem, már húsz résztvevő regisztrált a talira. Illetve 18+2. Pontosabban 18+1+1.
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
1
Guests1
757
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?


