Nem ezt beszélem Tee! :) Megveszed a hirdetett V6-ot, átfesteted, és használod amikor akarod, a Piroska papírjaival..
Az meg megmarad amíg szét nem esik, kb 20 év múlva..! :)
Forum >> 155
Longman24-04-2009 11:43:41 // 78038
süsnye24-04-2009 11:05:05 // 78037
tankot visszaraktad? ;))
Fairlane24-04-2009 10:49:02 // 78036
Csövön belső csövezésre gondolsz?
Arra buknak ám igazán a rendőrök, ha jóltom utcára nem legális :P
Arra buknak ám igazán a rendőrök, ha jóltom utcára nem legális :P
Fairlane24-04-2009 10:47:47 // 78035
Jó, és ha valahogy kiderül a turpisság, pl egy koccanásnál, akkor meg duplán negszopod a cserélt motor miatt...
Hallottunk már ilyen sztorit, igaz-e :)
Hallottunk már ilyen sztorit, igaz-e :)
SD24-04-2009 10:44:30 // 78034
neked tiszta sor mert szar motorral vetted az autó, és meg akartad csinálni:) de nekem megvan 3 éve akkor is jó volt meg most is:) nem szabad szétbaxni:) azt szerintem sosem bocsátaná meg:)
SD24-04-2009 10:43:15 // 78033
De van egy működő jó TS-em azt bűn lenne szétbelezni, majd ha szétesett akkor más lesz a csecsemő állása:) de ahogy én használom még van jó pár éve:)))
Longman24-04-2009 10:35:52 // 78032
Mit kell ezen ennyit variálni? :) Ott van, jó állapotban, átfested, oszt szevasz, van V6, ami -hangsúlyozom- jó állapotú, és használhatod a TS papírjaival! Megvan 300ból az egész! :)
Az eredeti terved meg megcsinálhatod 10év múlva..
Az eredeti terved meg megcsinálhatod 10év múlva..
SD24-04-2009 10:33:09 // 78031
Mondjuk azt nem tudom 10év mulva mennyire lesz gizda egy 160LE-ős benzinfaló 155 replika, aminek mindég lóg valamije:D? de tervnek jó:)
SD24-04-2009 10:26:24 // 78030
asszem kap még egy műszakit, ezt a gumit szépen lejárja, közben gyűjtögetem az alkatrészeket:))) aztán reszelés:)))
SD24-04-2009 10:25:29 // 78029
volt egy motorhibás magyar papíros 120-ért:) kis sérüléssel alkatrészbányának meg legalizálásnak jó lett volna, de még nem jött el az idő:)
Longman24-04-2009 10:24:20 // 78028
Ezeknek sajnos egyre lentebb megy az ár.
De ez feltűen olcsó, és szerintem feltűnően szép.. Meg kéne nézni. :)
De ez feltűen olcsó, és szerintem feltűnően szép.. Meg kéne nézni. :)
SD24-04-2009 10:23:44 // 78027
már 200 az a félmila:)
Fairlane24-04-2009 10:18:27 // 78026
Vazze, ez miért csak ennyi? :O
Ennyire leesett a 155ök ára? Eddig aszittem legalább félmillás autóm van :)
Ennyire leesett a 155ök ára? Eddig aszittem legalább félmillás autóm van :)
SD24-04-2009 10:10:31 // 78025
amúgy tegnap megvilágosodtam:
ilyet akarok csinálni piroskából, amióta 155-ösöm van ez aq kedvenc képem:) ez a háttér a telefonomon.
Tehát egyszer majd, kap
csövet, egy V6 mocit, sima elsőkerékre, szép nagy kerekeket, féket, meg optikát, és lesz egy V6-os TI replika, ennél szebb öregkort el sem merek képzelni a járgánynak, nem kell irtózatos tuning lóerő meg hasonló fejlesztés csak feszes futómű, kasztni, és csillogjon villogjon legy benzinszagú és röfögjön ennyi:)))

ilyet akarok csinálni piroskából, amióta 155-ösöm van ez aq kedvenc képem:) ez a háttér a telefonomon.
Tehát egyszer majd, kap
csövet, egy V6 mocit, sima elsőkerékre, szép nagy kerekeket, féket, meg optikát, és lesz egy V6-os TI replika, ennél szebb öregkort el sem merek képzelni a járgánynak, nem kell irtózatos tuning lóerő meg hasonló fejlesztés csak feszes futómű, kasztni, és csillogjon villogjon legy benzinszagú és röfögjön ennyi:)))

SD24-04-2009 09:50:01 // 78024
Vagy átrakom rá a piroska bőrét és piroskát meg elkezdem dúrván faragni:))) hogy mire szétesik a V6 legyen mivbe ülni:)))
De ennyiből magyarpapírost is vehettem volna, átírással, árukltak egyet 120-ért
De ennyiből magyarpapírost is vehettem volna, átírással, árukltak egyet 120-ért
Longman24-04-2009 08:39:44 // 78023
Hmm, ez a szép piroska is megvan még!
Longman24-04-2009 08:38:01 // 78022
Tessék SD:
Neked való V6, + 180-200ért valahogy pirosra fényezik, és kész a jáccós autód, tarcsi motorral..
Neked való V6, + 180-200ért valahogy pirosra fényezik, és kész a jáccós autód, tarcsi motorral..
Buksi24-04-2009 03:54:31 // 78021
Igen és ugyan úgy nem kap áramot, mint az előző esetnél! :-((
Buksi24-04-2009 03:53:47 // 78020
A múltkor már ez megtörtént!
Marklar15524-04-2009 01:04:18 // 78019
Marklar15524-04-2009 00:59:18 // 78018
Marklar15524-04-2009 00:56:38 // 78017
RoliQ423-04-2009 23:35:02 // 78016
16V de nem ts :) az má régen volt:)
Stevke23-04-2009 23:32:16 // 78015
Azt hogy csináltad? A tiéd is 16V nem?
RoliQ423-04-2009 22:43:11 // 78014
sajnos.... (hála istennek) nekem már ilyen nincs benne:)
Stevke23-04-2009 22:34:53 // 78013
Arany árban mérik!!! :(((
Stevke23-04-2009 22:33:10 // 78012
Hali Buksi!
Rámértél az AC-nál hogy megkapja e az áramot mikor rárakod a gyújtást?
Rámértél az AC-nál hogy megkapja e az áramot mikor rárakod a gyújtást?
RoliQ423-04-2009 22:28:13 // 78011
nézd meg az AC biztosítékait egy kis pucolás sokat segíthet!
Stevke23-04-2009 21:55:54 // 78009
Jó estét car tárasak!Van infója valakinek hogy milyen árban van most egy vezérlés módositó?
Buksi23-04-2009 21:47:37 // 78008
Mielőtt elvittem hozzá kifogyott a benzin! Most meg én szedtem le a tankot! Úgyhogy valami nem kerek! :-(
Longman23-04-2009 21:37:13 // 78007
OK, te tudod, de a elhangzottakból kétlem hogy "megcsinálta". Főleg ha megint nem működik.
SPeti23-04-2009 21:19:08 // 78006
Sajnálom, valóban nem szedtem szét sosem.
SPeti23-04-2009 21:18:12 // 78005
Nekem nem mondták, hanem én cseréltettem...még papírok is vannak róla.
Buksi23-04-2009 21:03:00 // 78004
De a múltkor is megcsinálta és a közelben hírtelen nem tudok mást!
Buksi23-04-2009 21:01:24 // 78003
Volt olyan is! ;-)))
Buksi23-04-2009 21:01:02 // 78002
Nagyon jól látod a helyzetet! :-DD
Megmondom őszintén, fogalmam sincs má, hogy mi volt a bibi a múltkor! :-((
Megmondom őszintén, fogalmam sincs má, hogy mi volt a bibi a múltkor! :-((
Longman23-04-2009 21:00:42 // 78001
Jah rémlik már vmi.. Hát okoskodni nem akarnék de én ahhoz a "mesterhez" már mégegyszer nem vinném vissza..
A vizes benzintől nem indul be az AC..
Vagy azt nem mondta, hogy lehet hogy a féltengelyszimmering becirkumveniálja a torziós rugót? :)
A vizes benzintől nem indul be az AC..
Vagy azt nem mondta, hogy lehet hogy a féltengelyszimmering becirkumveniálja a torziós rugót? :)
Kazes☻23-04-2009 20:59:11 // 78000
Grat! :)
Vazze észre sem vettem, jól lemaradtam róla. :)))
Akkor még amikor hajtottad, jól megküldted, mi?! :)
Vazze észre sem vettem, jól lemaradtam róla. :)))
Akkor még amikor hajtottad, jól megküldted, mi?! :)
Zsolt15523-04-2009 20:58:29 // 77999
Ahogy a munka közeledik a vége felé, úgy az idegeid is az utolsókat rugják már. :-)))
A múltkor nem az volt a gond, hogy a víz különvált a benzintől???
A múltkor nem az volt a gond, hogy a víz különvált a benzintől???
Buksi23-04-2009 20:56:03 // 77998
Kazes☻23-04-2009 20:52:34 // 77997
Vizes?! Akkor jól széthajtottad Teee?! :)))
Buksi23-04-2009 20:51:05 // 77996
Az agyad! :-DDDDDDDDD
Buksi23-04-2009 20:50:45 // 77995
Nem téptem túl, mert most tettem bele egy másik légtelenítőt és most úgy néz ki, hogy azzal jó lesz! Holnap majd kiderül! :-)
Igazából már nem tom, de a "villanyász" fickó a gyertyákat pucolgatta, mert valahogy vizet kaptak, meg mintha a benya is vizes lett volna! Nem tom már! :-(
Megint el kell hozzá "látogatnom"!
Igazából már nem tom, de a "villanyász" fickó a gyertyákat pucolgatta, mert valahogy vizet kaptak, meg mintha a benya is vizes lett volna! Nem tom már! :-(
Megint el kell hozzá "látogatnom"!
Kazes☻23-04-2009 20:50:11 // 77994
Biztos túl tépte, mert már Ő is Rambóóó lett! :)))
Longman23-04-2009 20:47:30 // 77993
Nem lehet hogy pont túltépted azt a csavart? :)
A múltkor mért is nem ment az AC-d?
A múltkor mért is nem ment az AC-d?
Buksi23-04-2009 18:32:27 // 77992
Baxa meg!
Szívok a géppel rendesen! Már minden a helyén van, áll a saját "lábán", le lett légtelenítve a fék, a belseje is össze van rakva és erre nem indul ez a büdös qrva! :-((((
Megint azt játsza, mint a múltkor, hogy nem megyaz AC! :-((
És ennek tetejére még a jobb első féknyereg légtelenítő csavarjánál szivárog az olaj! Megtéptem amennyire csak tudtam, de ez sem segített! :-(( Kész vagyok, egy darabig most nem nyúlok hozzá, előbb lenyugszom! :-)
Szívok a géppel rendesen! Már minden a helyén van, áll a saját "lábán", le lett légtelenítve a fék, a belseje is össze van rakva és erre nem indul ez a büdös qrva! :-((((
Megint azt játsza, mint a múltkor, hogy nem megyaz AC! :-((
És ennek tetejére még a jobb első féknyereg légtelenítő csavarjánál szivárog az olaj! Megtéptem amennyire csak tudtam, de ez sem segített! :-(( Kész vagyok, egy darabig most nem nyúlok hozzá, előbb lenyugszom! :-)
norbee23-04-2009 17:41:08 // 77991
kellett neked rágottalmás gépet venni, látod? :))))))))))
Longman23-04-2009 16:27:13 // 77990
Pont a Te általad írtakból következtetek arra, hogy azért van benne 2 olyan szál vezeték (ezek szerint ez jel-szál) is amelyen változó feszültség van, mert ezekkel generálja a ventillátor sebességét Auto módban. Ugyanis mint írtam ekkor a hőmérsékeltnek megfelelően automatikusan a ventillátor sebességét is állítja.
Viszont a másik dolog lehet az, hogy minden jó, csak az a 8.2V állandó feszültség kevés. És ezt az állítómotoron és a sebességmérő szenzoron is mértem. Ellenben minden más működik. Úgyhogy az is lehet hogy ez a 2-3 alaktrész egy helyről veszi a testet, és ott nem stimm valami. Úgyhogy ennek kiderítése végett, megnézem az ellenállást az akksi test és a kaszni között, illetve mérek a szabályzó motoron úgy egyet, hogy a testet az akksiról kapja. Kíváncsi vagyok így meglesz-e a 12V..
Viszont a másik dolog lehet az, hogy minden jó, csak az a 8.2V állandó feszültség kevés. És ezt az állítómotoron és a sebességmérő szenzoron is mértem. Ellenben minden más működik. Úgyhogy az is lehet hogy ez a 2-3 alaktrész egy helyről veszi a testet, és ott nem stimm valami. Úgyhogy ennek kiderítése végett, megnézem az ellenállást az akksi test és a kaszni között, illetve mérek a szabályzó motoron úgy egyet, hogy a testet az akksiról kapja. Kíváncsi vagyok így meglesz-e a 12V..
SD23-04-2009 16:12:37 // 77989
ahha szóval akkor eerturmixoló lapát, de ott meg nem értem miért kéne változni a Veszültségnek? az léptetőmotor nem? ha csak nem mikor épp teker az le szív némi voltázsot? :)
ki kéne próbálni a központi egységedet egy másik autóban és fordílva:)
ki kéne próbálni a központi egységedet egy másik autóban és fordílva:)
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
2
Guests2
754
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?



























