Forum >> 155
SD21-11-2009 19:43:33 // 88438
na az alábbi felni 30k-ért vihető a jövő héten utána 40:)
SD21-11-2009 19:43:04 // 88437
hát kicsi az esélye:) de talán:)
télre lerakta, garázsba:)
télre lerakta, garázsba:)
SD21-11-2009 19:42:26 // 88436
Kabbe:) én jobban törzsvásárló vagyok mert én az autót is attól a klántól vettem:)
alfarin(MAXIMUS SAPKAÁRUS)21-11-2009 19:41:28 // 88435
Azt a kort nem éri meg :-)))
SD21-11-2009 19:32:04 // 88434
Igen megvan csak fos minőséfben ha ő beszkeneli normális állapotú könyvből akkor jobban járunk:)))
SD21-11-2009 19:31:07 // 88433
nem viccelek hogy a veterán Q4-re kötelező, mert ez a gyárija, még OT rendszámot sem fog kapni nélküle:)
SD21-11-2009 19:30:14 // 88432
Buksi21-11-2009 19:13:04 // 88431
Már én is nagyon régóta szerettem volna! És most végre... :-))
Longman21-11-2009 19:12:02 // 88430
Gyáááááááá, te mekkora mázlista vagy!! :)
Egyszer nekem is kell egy ilyen!
Egyszer nekem is kell egy ilyen!
András bácsi21-11-2009 18:57:50 // 88429
Azokat vetted meg, ami 16e-ért volt? ;)
Buksi21-11-2009 18:52:23 // 88428
Nem mondta senki, hogy rakd bele a tiédbe! ;-)))
El kellene adnod és venni egy szettet! :-)
El kellene adnod és venni egy szettet! :-)
Marklar15521-11-2009 18:51:03 // 88427
+ amit majd még utalsz::)
Amúgy megínt nem én járok jól:)
Mert, ha már megvettem a maradék kuplung szerkezeted, akkor már kicseréltetem az anyémben is újra. De a tárcsa és a csapágy + a szerkezet már külön drágább 5-6k val, mintha a szettett venném meg:(
Amúgy megínt nem én járok jól:)
Mert, ha már megvettem a maradék kuplung szerkezeted, akkor már kicseréltetem az anyémben is újra. De a tárcsa és a csapágy + a szerkezet már külön drágább 5-6k val, mintha a szettett venném meg:(
Buksi21-11-2009 18:47:34 // 88426
Szóval akkor sikerült lealkudni 10K-ra?? :-DDDD
Marklar15521-11-2009 18:45:53 // 88425
Bocsi, hogy nem mostam le a felnit amit elhoztam a XVIII. kerületből és annyiért adom Neked (decemberi fizetéssel) amennyit nekem kell majd a szerelőmnek fizetni érte:))))
Kívűlről azért így is leöblítettem:)
Kívűlről azért így is leöblítettem:)
Buksi21-11-2009 18:44:40 // 88424
Látod SD, miket raknak félre a törzsvásárlóknak? :-DD
Buksi21-11-2009 18:43:07 // 88423
Jah, ahogy hazaértem le is mostam őket! Aztán jöhettek a fotók! :-))
A felnik belső felét viszont sztem én voltam az első, aki lemosta! Nagyon dzsuvás volt! A fékpor alig akart lejönni! :-/
A felnik belső felét viszont sztem én voltam az első, aki lemosta! Nagyon dzsuvás volt! A fékpor alig akart lejönni! :-/
Marklar15521-11-2009 18:42:58 // 88422
ááá
Mert ezt csak Buksi érdemli meg:)))
Mert ezt csak Buksi érdemli meg:)))
Marklar15521-11-2009 18:42:09 // 88421
Marklar15521-11-2009 18:40:23 // 88420
Gyors voltál a fotózásban:)
Marklar15521-11-2009 18:38:03 // 88418
Jahh. Te is tartozol még valami hasonlóval 2db CD-n :)
Gyozi15521-11-2009 18:37:24 // 88417
képet mutass már---
Marklar15521-11-2009 18:36:42 // 88416
Neeem:)
Mert qrwa nagy mókolás lenne a hátsóval, hogy szép legyen. S nem volt már energiám sem, meg $$$ sem a mókolással:) Július óta alakúl az SW SW155 re, s kezd tele lenni vele a hócipőm:)
Még míndíg van egy jókora listám a teendőkről:)
S ott van még a régnem hajtott 155 is:)
Mert qrwa nagy mókolás lenne a hátsóval, hogy szép legyen. S nem volt már energiám sem, meg $$$ sem a mókolással:) Július óta alakúl az SW SW155 re, s kezd tele lenni vele a hócipőm:)
Még míndíg van egy jókora listám a teendőkről:)
S ott van még a régnem hajtott 155 is:)
SD21-11-2009 18:35:23 // 88415
Akkor leviszem B+ :D ... mit adsz még hogy megérje nekem?:)
Buksi21-11-2009 18:22:55 // 88414
Akkor marad nálam! :-))))
SD21-11-2009 18:22:49 // 88413
De ha szép idő lesz valamelyik hétvégén lehet kirándulok egyet:) és akkor leviszem ha kiperkálod a benzint:) úgy is szeretnék már piroskázni:)))
Buksi21-11-2009 18:22:31 // 88412
Köszi! :-)
SD21-11-2009 18:21:20 // 88411
Azért is tetszik:))) Csak akkor nem volt rá pénzem meg lenyúlta a Thomika:)
SD21-11-2009 18:20:52 // 88410
A gyári Q4 felge, amivel gyárilag voltak szerelve, veterán Q4-hez kötelező, eladó:) Frissen görgőzve:) 15" :)
SD21-11-2009 18:20:08 // 88409
Csak akkor ha megér neked 4 görgőzés díjat:)))
András bácsi21-11-2009 18:15:59 // 88408
Nem emlékszem, de kb. az.
Buksi21-11-2009 18:09:45 // 88407
Jól tudom, hogy 37-es az ET-je? :-)
afri21-11-2009 18:07:18 // 88406
EGY kis REKLÁM!!
igaz, hogy nem évszaknak megfelelő, de nem árt felkészülni a nyárra!! :-D
4 db BORBET alufelni gumival, tehermentesítővel együtt eladó 90ezerért!!!



Felni adatok: 7.5Jx16" 4x98 ET35
Gumi adatok: 2db 70%os Michelin Pilot Exalto 205/45 (peremvédős)
2db 80%os Pirelli Drago P5000 205/45 (peremvédős)
Plusszban még van külön tarcsiba kettő Michelin Pilot Exalto, ezek ára 10ezer HUF,-/2db!
Faterom ladájára is felpróbáltam, feldobja az orosz csodát!!


igaz, hogy nem évszaknak megfelelő, de nem árt felkészülni a nyárra!! :-D
4 db BORBET alufelni gumival, tehermentesítővel együtt eladó 90ezerért!!!



Felni adatok: 7.5Jx16" 4x98 ET35
Gumi adatok: 2db 70%os Michelin Pilot Exalto 205/45 (peremvédős)
2db 80%os Pirelli Drago P5000 205/45 (peremvédős)
Plusszban még van külön tarcsiba kettő Michelin Pilot Exalto, ezek ára 10ezer HUF,-/2db!
Faterom ladájára is felpróbáltam, feldobja az orosz csodát!!


András bácsi21-11-2009 18:00:40 // 88405
Ilyen volt gyárilag a piroskádon.
Gyozi15521-11-2009 17:57:04 // 88404
milyen Q4felnid van neked?
Buksi21-11-2009 17:50:17 // 88403
Most vigyem vissza ezeket Pestre? :-DD
Buksi21-11-2009 17:49:32 // 88402
Nem az övé volt, hanem valamelyik szerelő haverjáé! :-))
SD21-11-2009 17:49:10 // 88401
és persze amúgy engem is mindig traktál mindenféle ocsmány felnikkel... ezt meg nem is mondta...:D
SD21-11-2009 17:48:10 // 88400
mert nekem ez jobban tetsz a Q4 felgénél ha kell javítni is akár:)))
SD21-11-2009 17:47:36 // 88399
Na ezt elcserélhetjük a Q4 felgékre, azok ki vannak görgőzve:)) na? 1az1ben?:)
süsnye21-11-2009 17:46:06 // 88398
a mocsok!! persze ezt nekem nem árulta ;))
Buksi21-11-2009 17:43:26 // 88397
alfarin(MAXIMUS SAPKAÁRUS)21-11-2009 17:05:05 // 88396
Na igen,erről eszembe jut a wartburgos idő,motor meghalt,2 óra csere,ment tovább,a kasztni bírta.
Buksi21-11-2009 16:50:39 // 88395
Jééé, már tető is van az akna fölött? Jó világ van! :-DD
Buksi21-11-2009 16:48:41 // 88394
Hát ez tényleg gyors! :-DD
SD21-11-2009 15:31:30 // 88393
szerintem a csalódott emberek 90% ilyen, mondjuk az is igaz magyarországon az autók 90%-a is ilyen márkafüggetlenül, egy biztos ami egy félig kihasznált kávédaráló motoros, szar, az még ilyen állapotban is el kattogna elég sokat, egy alfa az már köhög... amúgy rettenet dolgokat kibír egy ilyen gép de valahol van vége a játéknak.
alfarin(MAXIMUS SAPKAÁRUS)21-11-2009 15:03:33 // 88392
Na,most az egyszer egyetértünk,nem való neki alfa.
atesssz21-11-2009 14:52:31 // 88391
vissza akarja nyerni a ráköltött pénzt biztosan :)
SD21-11-2009 14:09:07 // 88390
istvan árul
istvan imádja az alfáját, én is tőle vennék az tuti

Nem mondom én nagyon sajnálom hogy ennyire beleválaszott, de pont az ilyen emberek viszik utánna a hírt hogy "szaralfa"
Közben meg mitörtént? Vette találomra egy autót, és szar volt... Miért volt így, mert valami vidéki sufniban tönkretették... És akkor szar az alfa.....
Jobb is ha vesz egy buzukit...
istvan imádja az alfáját, én is tőle vennék az tuti

Nem mondom én nagyon sajnálom hogy ennyire beleválaszott, de pont az ilyen emberek viszik utánna a hírt hogy "szaralfa"
Közben meg mitörtént? Vette találomra egy autót, és szar volt... Miért volt így, mert valami vidéki sufniban tönkretették... És akkor szar az alfa.....
Jobb is ha vesz egy buzukit...
SD21-11-2009 13:46:02 // 88389
Örömmel haljuk!!!!!!:)))) Hajrá hajrá:))))
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
1
Guests1
727
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?




