Forum >> 156
csocsi16-05-2008 22:11:14 // 69657
Ezt még nem néztem, de lehetséges.
csocsi16-05-2008 22:10:42 // 69656
Értem, de nem mindenki rendelkezik olyannal szerintem. Akkor mi van?
Meg ha szervízben javítható akkor símán közlekedhet kiégett izzóval, ha nem akkor meg rögtön cserélni kell?
Meg ha szervízben javítható akkor símán közlekedhet kiégett izzóval, ha nem akkor meg rögtön cserélni kell?
GEORGE16-05-2008 22:10:11 // 69655
enyhén szólva :-D
GEORGE16-05-2008 22:09:44 // 69654
az jó :-) tehát ha leplombálom akkor "örökre" jó? :-)
Piritu - 1.000.00016-05-2008 22:09:11 // 69653
Van rajta dátum is....
Piritu - 1.000.00016-05-2008 22:08:36 // 69652
Előklapod a használati utsítást és megmutatod.
Hmmm... más kérdés, hogy a faceliftes 156-okhoz nem létezik magyar nyelvű:-(
Hmmm... más kérdés, hogy a faceliftes 156-okhoz nem létezik magyar nyelvű:-(
csocsi16-05-2008 22:07:59 // 69651
Az én kb 15 éves dobozomon is van, de azért attól még enyhén szólva lejárt.
Piritu - 1.000.00016-05-2008 22:07:14 // 69650
A plomba garantálja, hogy jó.
Szerintem.
Szerintem.
csocsi16-05-2008 22:07:11 // 69649
Okés, de a rendőr ezt tudja, hogy melyik típusnál van??
vagy neked kell bizonyítani?
vagy neked kell bizonyítani?
Piritu - 1.000.00016-05-2008 22:06:23 // 69648
Szerintem pl onnan, hogy a használati utasítás nem írja le a csere menetét (mint a 156-é) hanem goto szaxervíz szerepel benne.
GEORGE16-05-2008 22:04:36 // 69647
hmmm a dobozdt elvileg lezárva kell tartani sok le is van plombálva...ha benne a papir akkor hogy ellenőrzik?
csocsi16-05-2008 22:03:52 // 69646
Bocsi úgy értettem, hogy a rendőr honnét udja ezt.
csocsi16-05-2008 22:02:32 // 69645
Miből lehet tudni, hogy csak "szakszervízben" cserélhető az izzó?
Piritu - 1.000.00016-05-2008 22:01:04 // 69644
Kicsit utánakerestem ennek a tartozék dolognak:
"Elsősegélynyújtó felszerelés
Az elsősegélynyújtó felszerelést tartalmazó dobozban megtalálható a doboz tartalmának szavatossági ideje. Lejárt szavatosságú felszerelést a vizsgálat előtt ki kell cserélni.
Izzólámpa készlet
A készletnek tartalmaznia kell a biztonságos közlekedéshez feltétlenül szükséges világító berendezésekbe való tartalékizzókat, így az első és hátsó helyzetjelző lámpába, a tompított fényszóróba, a féklámpába és az irányjelző lámpába használt izzólámpák minden fajtájából legalább egy-egy darabot, az izzólámpacsere elvégzéséhez szükséges szerszámokat, valamint a járművön alkalmazott olvadó biztosíték minden fajtájából 1-1 db-ot.
Amennyiben a jármű gyártója az izzólámpa cseréjéhez szakműhely igénybevételét írja elő, a kötelezettség ezekre az izzókra nem vonatkozik.
Elakadásjelző háromszög
Csak jóváhagyott elakadásjelző háromszög fogadható el. A szükséges minősítés jeleinek szerepelnie kell rajta. "
Itt találtam...
"Elsősegélynyújtó felszerelés
Az elsősegélynyújtó felszerelést tartalmazó dobozban megtalálható a doboz tartalmának szavatossági ideje. Lejárt szavatosságú felszerelést a vizsgálat előtt ki kell cserélni.
Izzólámpa készlet
A készletnek tartalmaznia kell a biztonságos közlekedéshez feltétlenül szükséges világító berendezésekbe való tartalékizzókat, így az első és hátsó helyzetjelző lámpába, a tompított fényszóróba, a féklámpába és az irányjelző lámpába használt izzólámpák minden fajtájából legalább egy-egy darabot, az izzólámpacsere elvégzéséhez szükséges szerszámokat, valamint a járművön alkalmazott olvadó biztosíték minden fajtájából 1-1 db-ot.
Amennyiben a jármű gyártója az izzólámpa cseréjéhez szakműhely igénybevételét írja elő, a kötelezettség ezekre az izzókra nem vonatkozik.
Elakadásjelző háromszög
Csak jóváhagyott elakadásjelző háromszög fogadható el. A szükséges minősítés jeleinek szerepelnie kell rajta. "
Itt találtam...
Mike.16-05-2008 21:40:36 // 69643
Pedig a laser blokkolóról sok infó lett leírva. :-)
Mike.16-05-2008 21:39:40 // 69642
És ez így fog menni sokáig. Na és egyre több lesz ez a költség. Az enyém most 15 éves. Most már két felé kell fizetnem a fodrászt, körmöst, ruházatot. .... Inkább bevállalnék egy bébit. :-)))
Mike.16-05-2008 21:37:21 // 69641
Pl gyorshajtásos büntire? :-)))
Erhard 242 (Pure Energy)16-05-2008 21:36:54 // 69640
a szett vízpumpával nincs 50e..
Erhard 242 (Pure Energy)16-05-2008 21:35:49 // 69639
a gyári 27-28 emlékeim szerint...
ALFI15616-05-2008 21:35:34 // 69638
És a vezérműszíj szett pumpával együtt?
ALFI15616-05-2008 21:34:57 // 69637
Ténleg.Enyimébe mennyi a termo.?
Erhard 242 (Pure Energy)16-05-2008 21:32:34 // 69636
én a termóra gondoltam...a vezérlés vízpumpával az 60e, olajcsere 10e nálam is...
Attie16-05-2008 21:29:00 // 69635
Mondom, hogy nem fogom elolvasni :)
ALFI15616-05-2008 21:26:08 // 69634
Ja meg Csőrivel mértük menet közbe.Tudta a dolgát.
ALFI15616-05-2008 21:25:00 // 69633
Én azért picivel elöbb mindent.Biztos ami biztos.Így legalább nyugodt vagyok.Olajat meg az összes szűrőt is 10.000-ként ledobatom.Van aki azt mondja felesleges.Szerintem meghálálja.
Erhard 242 (Pure Energy)16-05-2008 21:22:26 // 69632
érdekes, hogy az mjeteknél tönkremennek a termosztátok..hm...
Erhard 242 (Pure Energy)16-05-2008 21:21:06 // 69631
jah már cserélted akkor megint 80e...
ALFI15616-05-2008 21:19:16 // 69630
Akkor jó olvasást neked.
ALFI15616-05-2008 21:18:44 // 69629
Egyenlőre minden tökéletes.Termosztát is nyolcvanegynéhánynál volt cserélve vezszíjjal,feszítőkkel,vízpumpával együtt.Mikor jön a következő?Szerintem 140-körül elég nem?
Attie16-05-2008 21:18:07 // 69628
Hát pedig a fórum lényege az lenne, hogy elolvasni és csak utána kérdezni :)
ALFI15616-05-2008 21:17:01 // 69627
Látod-látod?Szerintem másnak is van előrébbvaló.Egyébként is inkább a kocsi legyen tökéletes állapotba.
Erhard 242 (Pure Energy)16-05-2008 21:16:04 // 69626
lengőkar pl..a felső..
ALFI15616-05-2008 21:15:42 // 69625
Én egyet se szoktam.Nem is tudom követni néha.....
Erhard 242 (Pure Energy)16-05-2008 21:14:53 // 69624
én most a gyerekre fogom elqrni a kesst...babakocsi, babaülés, pelenka stb :)))
Attie16-05-2008 21:14:38 // 69623
Na jól van már.. 24 óra alatt 7 oldalt írtatok.
Ezt most nem fogom elolvasni :)
Ezt most nem fogom elolvasni :)
ALFI15616-05-2008 21:14:03 // 69622
Mire?
Erhard 242 (Pure Energy)16-05-2008 21:13:41 // 69621
akkor lassan esélyes a dolog :(
ALFI15616-05-2008 21:12:57 // 69620
108e.
Erhard 242 (Pure Energy)16-05-2008 21:11:59 // 69619
lassan futóműre vagy termosztátra :)) hány km van az autóban?
ALFI15616-05-2008 21:07:54 // 69618
Kinek mit ér meg.Nekem 100-at se azt inkább máshova qrom el.
GEORGE16-05-2008 21:06:46 // 69617
225-öt a gyári adat :-) csak a pontositás végett .-) no meg hogy gyorsabb legyen papiron 5-el egy 1,6 ts 105 cv-től :-D
ALFI15616-05-2008 21:06:43 // 69616
Engem nem!És ha fejlődik a teknika?
Erhard 242 (Pure Energy)16-05-2008 21:06:25 // 69615
az biztos nem kevés pénz 160e ft....pedig nem vagyok szarrágó...
Mike.16-05-2008 21:05:01 // 69614
Na ez világos beszéd! Akkor téged nem lehet meggyőzni. :-)
Mike.16-05-2008 21:03:11 // 69613
Az sem biztos, de előfordulhat.
GEORGE16-05-2008 21:02:58 // 69612
Miért ne?? És ha betiltják akkor mi lesz?? cigánygyerekek potyognak az égből?
Én akkor is használni fogm, mert parkoló szenzort nem tiltanak be soha!
Meg különben is .-))))))
Én akkor is használni fogm, mert parkoló szenzort nem tiltanak be soha!
Meg különben is .-))))))
ALFI15616-05-2008 21:02:58 // 69611
Szerintem ne menjünk bele ebbe.Mindenkinek a maga dolga eldönteni,hogy tesz be ilyet vagy nem,hogy áldoz e rá.Én biztos nem.Nekem nem ér meg ennyit.
Poló16-05-2008 21:01:44 // 69610
Ha bólint az autó, akkor miért mérhető?
Jól fel kell keményíteni és le kell ültetni a futóművet, akkor nem fog bólintani :))))
Jól fel kell keményíteni és le kell ültetni a futóművet, akkor nem fog bólintani :))))
Erhard 242 (Pure Energy)16-05-2008 21:00:21 // 69609
ha nem világít csere de ha arra panaszkodik valaki hogy szerinte nem jobb 50%-kal, mint más vagy szerinte nem gyémántfehér eléggé arra nincs garancia...
Mike.16-05-2008 21:00:05 // 69608
Ha ezt beépíted és ez is elromlik ezt is kicserélik.
Ha a xenonért megbüntetnek azt viszont egy eladó sem téríti meg.
Ha a xenonért megbüntetnek azt viszont egy eladó sem téríti meg.
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
3
Guests3
711
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?