:-D
Jó a képaláírás! :-)
Forum >> 156
Mike.16-10-2008 20:37:54 // 79057
Erhard 242 (Pure Energy)16-10-2008 20:35:17 // 79056
Mike.16-10-2008 20:34:44 // 79055
Jaa, egyszer már írtam itt! :-)))
Mike.16-10-2008 20:34:17 // 79054
Honnan tudtad? :-O
Tényleg az! ;-)
Tényleg az! ;-)
admirális16-10-2008 20:33:05 // 79053
A távolsági fényszóró kontroll-lámpájára gondolsz?
Mike.16-10-2008 20:29:55 // 79052
Xar kinai a rozsdaboglya Olaszban. :-))))
ribipeti16-10-2008 20:21:12 // 79051
Xar kínait már láttam én is elvérezni gépkoTSiban.
Erhard 242 (Pure Energy)16-10-2008 20:20:53 // 79050
úgy gondolta hogy az LCD ledekből áll :DDD
Mike.16-10-2008 20:16:25 // 79049
Akkor én extra peches vagyok mert nekem éget ki, ment tönkre led. :-)
Attie16-10-2008 20:12:52 // 79048
Az igazából nem egy monochrome LCD panel?
Amögött meg gondolom nem izzó van. De lehet hogy rosszul gondolom :)
Amögött meg gondolom nem izzó van. De lehet hogy rosszul gondolom :)
GTPeti16-10-2008 19:58:43 // 79047
"ez mögött elvileg izzo világitja meg a fojadék kristályt, vagy nem??????"
De. Vagy LED (ami viszont nem ég ki)...
De. Vagy LED (ami viszont nem ég ki)...
ribipeti16-10-2008 19:47:12 // 79046
Járni szoktam, de csak a "rídonli" üzemmódot futtatva. :)
gts16-10-2008 19:09:50 // 79045
hali !
a müszer fal tetején van egy kis konzol elméletileg ide irkálja ki a pill fogyasztást és minden más (nyügjét) bár én még sajna nem láttam :(
na ez nem világit!
ez mögött elvileg izzo világitja meg a fojadék kristályt, vagy nem??????
a müszer fal tetején van egy kis konzol elméletileg ide irkálja ki a pill fogyasztást és minden más (nyügjét) bár én még sajna nem láttam :(
na ez nem világit!
ez mögött elvileg izzo világitja meg a fojadék kristályt, vagy nem??????
Mike.16-10-2008 18:44:25 // 79044
Jól van csak figyeljél! Úgyis ritkán jársz erre. :-))
ribipeti16-10-2008 18:17:50 // 79043
Vazze, tök nagy erény, hogy tudok olvasni. Kicsit csillogtatom a tudásom. :DD
Mike.16-10-2008 18:06:50 // 79042
Nííd máá' a sasszem kolegát! :-)))
ribipeti16-10-2008 18:04:25 // 79041
Bono auto ez ... a sárgát leszámítva. A felni szerintem 16-osban, télire teljesen rendben van. :)
ribipeti16-10-2008 18:00:39 // 79040
Az nem is GTV/Spider fül, hanem GTV/Spidre. Tessék javítani. :)
Attie16-10-2008 17:52:49 // 79039
Ennyit én is láttam :-P :))
Attie16-10-2008 17:52:14 // 79038
Hát ebben asszem nem vagyok mérvadó, mert ismerem az OsCommercet és kivüről tudom az egész felépítését.
Szóval én átlátom :) De mivel sokan használják ezt a progit annyira szar azért nem lehet :)
Szóval én átlátom :) De mivel sokan használják ezt a progit annyira szar azért nem lehet :)
Gábor8016-10-2008 17:46:48 // 79037
156 -os topicnaptár:
A naptárhoz a képeket és mindenféle kérdést óhajt sóhajt a következő e-mail címre küldjétek: alfa156.naptar@gmail.com
Kérdezni lehet nyugodtan Gábor80 és Sanyi üzifalán.
Asztali naptár (320x150mm) 1930Ft + Áfa:
1. Gábor80 - 2db
2. Poló - 1 db
3. Ferke - 1db
4. Someday - 1 db
5. GTPeti - 1db
6. Cseko76 - 1db
7. Liquid - 1db
8. ImO - 2 db
9. Trombozis - 1 db
10. Erhard - 1db
11. pe-Ti - 1db
12. Sanyi - 1db
13. ALFI156 - 1db
14. NGC-156 - 1db
15. GEORGE - 1db
16. ZOI - 1db
17. selespeed - 2db
18. Adrián - 1db
19. Hardy - 1 db
20. Nyirkos - 1db
21. imi156 - 1db
22. Dr Gonosz - 1 db
23. tazo - 2 db
24. FATER-156 - 1db
25. Piritu - 1 db
Fali naptár (310x450mm) 1640Ft +Áfa:
1. Gábor80 - 2db
2. Poló - 1 db
3. Ferke - 1 db
4. GTPeti - 1db (vagy 2, még átgondolom)
5. Liquid - 1db
6. ImO - 1 db
7. Karakot - 1db
8. Trombozis - 1 db
9. Erhard - 1 db
10. pe-Ti - 1 db
11. Sanyi - 1 db
12. ALFI156 - 1 db
13. NGC-156 - 1 db
14. Vikking 156 - 1 db
15. GEORGE - 4 db
16. selespeed - 1 db
17. Adrián - 1db
18. Lausz - 1db
19. Nyirkos - 1db
20. Dundun- 1db
21. SKULL - 1db
22. Lali156 - 1db
23. Dr Gonosz - 1 db
24. Jafar - 1db
25. Piritu - 1 db
26. Aikon - 1db
27. Tilliúr és Zsuska - 1db
28. Gibi156 - 1db
A képeket a hónap végén, max. jövő hónap első hetében át kell küldjem a nyomdának, hogy elrendezzék őket és elkezdhessék a naptárak gyártását!
A naptárhoz a képeket és mindenféle kérdést óhajt sóhajt a következő e-mail címre küldjétek: alfa156.naptar@gmail.com
Kérdezni lehet nyugodtan Gábor80 és Sanyi üzifalán.
Asztali naptár (320x150mm) 1930Ft + Áfa:
1. Gábor80 - 2db
2. Poló - 1 db
3. Ferke - 1db
4. Someday - 1 db
5. GTPeti - 1db
6. Cseko76 - 1db
7. Liquid - 1db
8. ImO - 2 db
9. Trombozis - 1 db
10. Erhard - 1db
11. pe-Ti - 1db
12. Sanyi - 1db
13. ALFI156 - 1db
14. NGC-156 - 1db
15. GEORGE - 1db
16. ZOI - 1db
17. selespeed - 2db
18. Adrián - 1db
19. Hardy - 1 db
20. Nyirkos - 1db
21. imi156 - 1db
22. Dr Gonosz - 1 db
23. tazo - 2 db
24. FATER-156 - 1db
25. Piritu - 1 db
Fali naptár (310x450mm) 1640Ft +Áfa:
1. Gábor80 - 2db
2. Poló - 1 db
3. Ferke - 1 db
4. GTPeti - 1db (vagy 2, még átgondolom)
5. Liquid - 1db
6. ImO - 1 db
7. Karakot - 1db
8. Trombozis - 1 db
9. Erhard - 1 db
10. pe-Ti - 1 db
11. Sanyi - 1 db
12. ALFI156 - 1 db
13. NGC-156 - 1 db
14. Vikking 156 - 1 db
15. GEORGE - 4 db
16. selespeed - 1 db
17. Adrián - 1db
18. Lausz - 1db
19. Nyirkos - 1db
20. Dundun- 1db
21. SKULL - 1db
22. Lali156 - 1db
23. Dr Gonosz - 1 db
24. Jafar - 1db
25. Piritu - 1 db
26. Aikon - 1db
27. Tilliúr és Zsuska - 1db
28. Gibi156 - 1db
A képeket a hónap végén, max. jövő hónap első hetében át kell küldjem a nyomdának, hogy elrendezzék őket és elkezdhessék a naptárak gyártását!
GTPeti16-10-2008 14:33:48 // 79036
Megnéztem a kínálatot. Evégett tettem fel egy kérdést.
TI lliék16-10-2008 14:04:31 // 79035
156 -os topicnaptár:
A naptárhoz a képeket és mindenféle kérdést óhajt sóhajt a következő e-mail címre küldjétek: alfa156.naptar@gmail.com
Kérdezni lehet nyugodtan Gábor80 és Sanyi üzifalán.
Asztali naptár (320x150mm) 1930Ft + Áfa:
1. Gábor80 - 2db
2. Poló - 1 db
3. Ferke - 1db
4. Someday - 1 db
5. GTPeti - 1db
6. Cseko76 - 1db
7. Liquid - 1db
8. ImO - 2 db
9. Trombozis - 1 db
10. Erhard - 1db
11. pe-Ti - 1db
12. Sanyi - 1db
13. ALFI156 - 1db
14. NGC-156 - 1db
15. GEORGE - 1db
16. ZOI - 1db
17. selespeed - 2db
18. Adrián - 1db
19. Hardy - 1 db
20. Nyirkos - 1db
21. imi156 - 1db
22. Dr Gonosz - 1 db
23. tazo - 2 db
24. FATER-156 - 1db
25. Piritu - 1 db
Fali naptár (310x450mm) 1640Ft +Áfa:
1. Gábor80 - 2db
2. Poló - 1 db
3. Ferke - 1 db
4. GTPeti - 1db (vagy 2, még átgondolom)
5. Liquid - 1db
6. ImO - 1 db
7. Karakot - 1db
8. Trombozis - 1 db
9. Erhard - 1 db
10. pe-Ti - 1 db
11. Sanyi - 1 db
12. ALFI156 - 1 db
13. NGC-156 - 1 db
14. Vikking 156 - 1 db
15. GEORGE - 4 db
16. selespeed - 1 db
17. Adrián - 1db
18. Lausz - 1db
19. Nyirkos - 1db
20. Dundun- 1db
21. SKULL - 1db
22. Lali156 - 1db
23. Dr Gonosz - 1 db
24. Jafar - 1db
25. Piritu - 1 db
26. Aikon - 1db
27. Tilliúr és Zsuska - 1db
A képeket a hónap végén, max. jövő hónap első hetében át kell küldjem a nyomdának, hogy elrendezzék őket és elkezdhessék a naptárak gyártását!
Akinek van már képe, légyszi küldje el nekem erre a mail címre: alfa156.naptar@gmail.com
Akinek még nincs, azt kérem hogy próbálja a fenti időkeretben elküldeni nekem!
Előre is köszi Nektek! :)))
A naptárhoz a képeket és mindenféle kérdést óhajt sóhajt a következő e-mail címre küldjétek: alfa156.naptar@gmail.com
Kérdezni lehet nyugodtan Gábor80 és Sanyi üzifalán.
Asztali naptár (320x150mm) 1930Ft + Áfa:
1. Gábor80 - 2db
2. Poló - 1 db
3. Ferke - 1db
4. Someday - 1 db
5. GTPeti - 1db
6. Cseko76 - 1db
7. Liquid - 1db
8. ImO - 2 db
9. Trombozis - 1 db
10. Erhard - 1db
11. pe-Ti - 1db
12. Sanyi - 1db
13. ALFI156 - 1db
14. NGC-156 - 1db
15. GEORGE - 1db
16. ZOI - 1db
17. selespeed - 2db
18. Adrián - 1db
19. Hardy - 1 db
20. Nyirkos - 1db
21. imi156 - 1db
22. Dr Gonosz - 1 db
23. tazo - 2 db
24. FATER-156 - 1db
25. Piritu - 1 db
Fali naptár (310x450mm) 1640Ft +Áfa:
1. Gábor80 - 2db
2. Poló - 1 db
3. Ferke - 1 db
4. GTPeti - 1db (vagy 2, még átgondolom)
5. Liquid - 1db
6. ImO - 1 db
7. Karakot - 1db
8. Trombozis - 1 db
9. Erhard - 1 db
10. pe-Ti - 1 db
11. Sanyi - 1 db
12. ALFI156 - 1 db
13. NGC-156 - 1 db
14. Vikking 156 - 1 db
15. GEORGE - 4 db
16. selespeed - 1 db
17. Adrián - 1db
18. Lausz - 1db
19. Nyirkos - 1db
20. Dundun- 1db
21. SKULL - 1db
22. Lali156 - 1db
23. Dr Gonosz - 1 db
24. Jafar - 1db
25. Piritu - 1 db
26. Aikon - 1db
27. Tilliúr és Zsuska - 1db
A képeket a hónap végén, max. jövő hónap első hetében át kell küldjem a nyomdának, hogy elrendezzék őket és elkezdhessék a naptárak gyártását!
Akinek van már képe, légyszi küldje el nekem erre a mail címre: alfa156.naptar@gmail.com
Akinek még nincs, azt kérem hogy próbálja a fenti időkeretben elküldeni nekem!
Előre is köszi Nektek! :)))
Ferke16-10-2008 13:37:50 // 79034
Na véégre valaki! :))))) Már mióta foghíjas! Ezzel szívom a Gabi vérét folyton, de úgy látszik, hogy akkor most már más fogást kell találnom rajta...:)))))
Erhard 242 (Pure Energy)16-10-2008 13:12:54 // 79033
majd töltögetem fel :)
Seriff16-10-2008 13:08:51 // 79032
Teljesen korrekt, jól ki lehet igazodni rajta.
(csak üres a gtv/spider rész:P)
(csak üres a gtv/spider rész:P)
Seriff16-10-2008 13:06:51 // 79031
Szerintem sem- én is ilyet vettem a GTV-re nemrég:) Mondjuk 40ért nem hagyhattam ott:D
Luigiano16-10-2008 13:05:31 // 79030
szerintem teljesen oké az oldal
Aikon16-10-2008 12:57:55 // 79029
Súgok:
gyertya: 4150 HUF
gyertyaszett (50000 km): 18500 HUF
gyertyaszett(100000 km, platina): 34500 HUF
gyertya: 4150 HUF
gyertyaszett (50000 km): 18500 HUF
gyertyaszett(100000 km, platina): 34500 HUF
Erhard 242 (Pure Energy)16-10-2008 12:57:49 // 79028
átláthatóság pl..
Attie16-10-2008 12:43:36 // 79027
Öööö miről?
Én annyit látok hogy ez egy OsCommerce alapú webáruház :)
Én annyit látok hogy ez egy OsCommerce alapú webáruház :)
Attie16-10-2008 12:42:42 // 79026
Mi a baj a felnivel? Jó kis gyári Selespeedekhez adott cucc.
Erhard 242 (Pure Energy)16-10-2008 12:34:19 // 79025
kis véleményt kérnék...
klikk...
klikk...
Nyirkos16-10-2008 12:21:27 // 79024
Szerintem, 17"-ban nem csúnya élőben a selespeed felni...
Liquid16-10-2008 12:00:45 // 79023
egyetértek, de e kettőtől eltekintve télleg szép ahogy van
Seriff16-10-2008 12:00:07 // 79022
Szerintem szép ez úgy ahogy van. Bár az indexet én is rögtön lecseréltem apámén;)
Erhard 242 (Pure Energy)16-10-2008 11:57:12 // 79021
randa a sárga index meg a felni is lég ratyi...
Seriff16-10-2008 11:54:24 // 79020
Mondjuk nekem ezzel sincs bajom;))


GTPeti16-10-2008 11:52:48 // 79019
Pontosan.
A "tökéletesen" csak rontani lehet. ;)
A "tökéletesen" csak rontani lehet. ;)
Seriff16-10-2008 11:51:13 // 79018

Ezt szeretem az SW-ben- tökéletesen gyári állapotban is gyönyörű!
Sanyi16-10-2008 08:52:40 // 79017
156 -os topicnaptár:
A naptárhoz a képeket és mindenféle kérdést óhajt sóhajt a következő e-mail címre küldjétek: alfa156.naptar@gmail.com
Kérdezni lehet nyugodtan Gábor80 és Sanyi üzifalán.
Asztali naptár (320x150mm) 1930Ft + Áfa:
1. Gábor80 - 2db
2. Poló - 1 db
3. Ferke - 1db
4. Someday - 1 db
5. GTPeti - 1db
6. Cseko76 - 1db
7. Liquid - 1db
8. ImO - 2 db
9. Trombozis - 1 db
10. Erhard - 1db
11. pe-Ti - 1db
12. Sanyi - 1db
13. ALFI156 - 1db
14. NGC-156 - 1db
15. GEORGE - 1db
16. ZOI - 1db
17. selespeed - 2db
18. Adrián - 1db
19. Hardy - 1 db
20. Nyirkos - 1db
21. imi156 - 1db
22. Dr Gonosz - 1 db
23. tazo - 2 db
24. FATER-156 - 1db
25. Piritu - 1 db
Fali naptár (310x450mm) 1640Ft +Áfa:
1. Gábor80 - 2db
2. Poló - 1 db
3. Ferke - 1 db
4. GTPeti - 1db (vagy 2, még átgondolom)
5. Liquid - 1db
6. ImO - 1 db
7. Karakot - 1db
8. Trombozis - 1 db
9. Erhard - 1 db
10. pe-Ti - 1 db
11. Sanyi - 1 db
12. ALFI156 - 1 db
13. NGC-156 - 1 db
14. Vikking 156 - 1 db
15. GEORGE - 4 db
16. selespeed - 1 db
17. Adrián - 1db
18. Lausz - 1db
19. Nyirkos - 1db
20. Dundun- 1db
21. SKULL - 1db
22. Lali156 - 1db
23. Dr Gonosz - 1 db
24. Jafar - 1db
25. Piritu - 1 db
26. Aikon - 1db
A képeket a hónap végén, max. jövő hónap első hetében át kell küldjem a nyomdának, hogy elrendezzék őket és elkezdhessék a naptárak gyártását!
Akinek van már képe, légyszi küldje el nekem erre a mail címre: alfa156.naptar@gmail.com
Akinek még nincs, azt kérem hogy próbálja a fenti időkeretben elküldeni nekem!
Előre is köszi Nektek! :)))
A naptárhoz a képeket és mindenféle kérdést óhajt sóhajt a következő e-mail címre küldjétek: alfa156.naptar@gmail.com
Kérdezni lehet nyugodtan Gábor80 és Sanyi üzifalán.
Asztali naptár (320x150mm) 1930Ft + Áfa:
1. Gábor80 - 2db
2. Poló - 1 db
3. Ferke - 1db
4. Someday - 1 db
5. GTPeti - 1db
6. Cseko76 - 1db
7. Liquid - 1db
8. ImO - 2 db
9. Trombozis - 1 db
10. Erhard - 1db
11. pe-Ti - 1db
12. Sanyi - 1db
13. ALFI156 - 1db
14. NGC-156 - 1db
15. GEORGE - 1db
16. ZOI - 1db
17. selespeed - 2db
18. Adrián - 1db
19. Hardy - 1 db
20. Nyirkos - 1db
21. imi156 - 1db
22. Dr Gonosz - 1 db
23. tazo - 2 db
24. FATER-156 - 1db
25. Piritu - 1 db
Fali naptár (310x450mm) 1640Ft +Áfa:
1. Gábor80 - 2db
2. Poló - 1 db
3. Ferke - 1 db
4. GTPeti - 1db (vagy 2, még átgondolom)
5. Liquid - 1db
6. ImO - 1 db
7. Karakot - 1db
8. Trombozis - 1 db
9. Erhard - 1 db
10. pe-Ti - 1 db
11. Sanyi - 1 db
12. ALFI156 - 1 db
13. NGC-156 - 1 db
14. Vikking 156 - 1 db
15. GEORGE - 4 db
16. selespeed - 1 db
17. Adrián - 1db
18. Lausz - 1db
19. Nyirkos - 1db
20. Dundun- 1db
21. SKULL - 1db
22. Lali156 - 1db
23. Dr Gonosz - 1 db
24. Jafar - 1db
25. Piritu - 1 db
26. Aikon - 1db
A képeket a hónap végén, max. jövő hónap első hetében át kell küldjem a nyomdának, hogy elrendezzék őket és elkezdhessék a naptárak gyártását!
Akinek van már képe, légyszi küldje el nekem erre a mail címre: alfa156.naptar@gmail.com
Akinek még nincs, azt kérem hogy próbálja a fenti időkeretben elküldeni nekem!
Előre is köszi Nektek! :)))
Puppy15-10-2008 23:17:47 // 79016
szeva! Igaz enyém még a régi müszerfalas, de pár havonta sajna cserélnem kell egy-egy izzot... És igen, hátulrol lehet kiszedni belöle, kis eltekerös sárga, vagy fekete müanyag pöTS, abba van az izzo.
Erhard 242 (Pure Energy)15-10-2008 22:38:49 // 79015
ki kell hogy ábrándítsalak sima 156 futóműve van...
Smith15-10-2008 21:48:58 // 79014
üdv!
hirdetés következik:
Ha valaki vas-megye közelében tartózkodik és van neki egy crosswagon tipsu járműve, üzenjen már rám, vagy hívjon fel (20/923-2141) ha hajlandó lenne nekem megmutatni. Szeretném szemrevételezni, mert egyre inkább azon jár az agyam hogy ezekre a jó magyar utakra valami strapabíróbb gépjármű szükséges :)
Köszönöm előre is, és elnézést az offért.
hirdetés következik:
Ha valaki vas-megye közelében tartózkodik és van neki egy crosswagon tipsu járműve, üzenjen már rám, vagy hívjon fel (20/923-2141) ha hajlandó lenne nekem megmutatni. Szeretném szemrevételezni, mert egyre inkább azon jár az agyam hogy ezekre a jó magyar utakra valami strapabíróbb gépjármű szükséges :)
Köszönöm előre is, és elnézést az offért.
Poló15-10-2008 21:34:30 // 79013
Aszem Cgo kűzdött a gyári fej kódjával.
Erhard 242 (Pure Energy)15-10-2008 21:20:43 // 79012
ért valaki ezekhez a fos gyári fejegységhez?? nem veszi be a kódot...valaki tud segíteni???
GTPeti15-10-2008 19:49:57 // 79011
Ha semmi nem megy, akkor inkább biztosíték.
Erhard 242 (Pure Energy)15-10-2008 19:43:30 // 79010
a computer vagy mi?
GTPeti15-10-2008 19:31:08 // 79008
Konkrétan mi nem világít? A műszerek? A klíma klíma kijelzője? A klíma gombjai?
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
0
Guests0
489
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?
