Forum >> 156
Poló29-12-2008 19:37:46 // 84907
Mintha egyszer beszéltem volna erről Erharddal és ő is tud hozni valamivel drágábban, mint én vettem az ebayen.
Piritu - 1.000.00029-12-2008 19:35:01 // 84906
Honnan szedtél ilyet? A győriek sem tudtak szerezni!
Erhard 242 (Pure Energy)29-12-2008 19:19:25 // 84905
az enyémnél nem vettem észre...
Poló29-12-2008 19:12:24 // 84904
Pedig álló autónál melegszik magasabb hőmérsékletre a hűtőfolyadék.
Poló29-12-2008 19:11:20 // 84903
Azt már régebben is árultad :)
Vagy ez egy másik? :))))
Vagy ez egy másik? :))))
Mike.29-12-2008 15:56:10 // 84902
Majd ha jobb idő lesz napközben akkor le lesz mosva. Addig meg marad szutykosan. Tavaly lemostam, az ajtók, zárak befagytak, nem kísérletezek többet.
Mike.29-12-2008 15:54:04 // 84901
Éppen lehetett volna helyi eb is. ;-))
GTPeti29-12-2008 15:48:12 // 84900
(Srácok, van egy eladó Kärcher magasnyomású mosóm. Részletek az Adok-veszekben.)
Adrián29-12-2008 15:43:20 // 84899
saját vélemény: 10 perc alatt szerintem bármi lehet az nem számít soknak tovább nagyon értelmét nem látom én ha 1 órát zörgetném alapjáraton -5 -10 'C ben akkor sem érné el az üzemi hőm. a mocinak pedig az alegjobb az üzemi ;)
GTPeti29-12-2008 15:42:34 // 84898
Sok: 30mp-nél több. De igazad van, minden relatív.
Erhard 242 (Pure Energy)29-12-2008 15:42:13 // 84897
így van szerintem kéne a dieselnek 20 perc is mire langyosat fújna alapjáraton :)
GTPeti29-12-2008 15:41:16 // 84896
Mondom engem sem érdekel. :)
NGC29-12-2008 15:37:40 // 84895
engem megnyugtat, ha meleg. pár napja nem melegítettem, és volt vagy -5 °C. valahogy nem tetszett neki semmi, és nekem sem:)
kérdés: mi számít "soknak" melegítésnél?
kérdés: mi számít "soknak" melegítésnél?
Adrián29-12-2008 15:36:36 // 84894
milyen környzet barát vagy te:)) sőt kipuffal a lakóházak felé sem szabad állni! Mi van ha reggel 6 kor éppen szellőztet és te a kályhával odatüzelsz:DDDD
Adrián29-12-2008 15:34:09 // 84893
2-3 perc aztán aki bújt aki nem........:) Menet közeben hamarabb melegszik 2 ezer alatt eldobálgatom és no problemo:))
GTPeti29-12-2008 15:33:32 // 84892
Asszondják az "okosok", hogy sokat melegíteni nem jó, mert a kat. pl. nem szereti. Namost ez engem is hidegenhagy, mert kat-ot egyszerűbb cserélni, mint mindenmást. Érdekességképpen: No-ban elvileg tilos a álló helyzetben történő motormelegítés. Na nem mintha ez pl. engem, v. bárki mást is túlságosan érdekelne. :)
NGC29-12-2008 15:30:50 // 84891
indulás előtt szoktam melegíteni kb. 10 percet, és akkor nem kell kapirgálni a jeget, meg nem is árt neki, ha átmelegszik kicsit a rendszer:)
Erhard 242 (Pure Energy)29-12-2008 15:19:28 // 84890
minek fagyasztod rája? :) nekem tökéletes...
Adrián29-12-2008 15:10:47 // 84889
Ma reggel jégtelenítés közben én sem szakadtam meg a röhögéstől!;)
Adrián29-12-2008 15:07:45 // 84888
Balde=Blade:)
Adrián29-12-2008 15:07:11 // 84887
Tudod a Balde Edition;)
Adrián29-12-2008 15:05:40 // 84886
Figyi má James Bond csÍkoz az ablaktürülő:))) ilyenko mi van?bas...am a kukába?:DDD
Adrián29-12-2008 15:04:13 // 84885
Erhard 242 (Pure Energy)29-12-2008 14:56:57 // 84884
James Bond szerint is a dolgok rázva jók nem keverve :DDD
ystuc29-12-2008 14:53:09 // 84883
Jaja, nekem van olyanom.
Cgo29-12-2008 14:49:51 // 84882
gratulalok, reg volt tema a halo, mar elore orulok :) nekem is kell :)
Poló29-12-2008 14:48:59 // 84881
Igen azokra. Neked lehet van olyanod gyárilag, nekem nem volt :(
Cgo29-12-2008 14:48:52 // 84880
LOL LOL MEGALOL
NGC29-12-2008 14:47:39 // 84879
én két napja mostam le itthon, kevés vizzel, waxot is kapott, enyhe fagyási sérülésekkel megúsztam, már tudok írni is:D
ystuc29-12-2008 14:47:32 // 84878
A tartó alatt azt érted, amibe a két végén bele van rakva?
Poló29-12-2008 14:46:34 // 84877
Ebayen, 5500-at fizettem érte mindenestül. Tartókat pedig András bácsitól kaptam.
Erhard!
Talán bedobom mögé a cuccokat és azok nem fognak össze-vissza mászkálni a csomagtartóban :)
Erhard!
Talán bedobom mögé a cuccokat és azok nem fognak össze-vissza mászkálni a csomagtartóban :)
Erhard 242 (Pure Energy)29-12-2008 14:44:22 // 84876
s ez mire jó? mert ha sw-d lenne és lehajtanánk az ülést egy mini tenisz bajnokságot lehetne rendezni de így....:D
ystuc29-12-2008 14:44:11 // 84875
Ilyet én is szeretnék. Hol lehet kapni? És mibe kerül?
Cgo29-12-2008 14:42:42 // 84874
gondolod, hogy ott szuletett? :)
Erhard 242 (Pure Energy)29-12-2008 14:42:18 // 84873
szerintem Öreg rája bszni rája :DD
Poló29-12-2008 14:35:38 // 84872
ystuc29-12-2008 14:20:02 // 84871
Én kézi mosóba vittem szombaton, ott levegővel kifújták a résekből a vizet. Bár nem is volta akkor annyira hideg.
Adrián29-12-2008 14:13:58 // 84870
Jó nagyot cartársak!
Vélemény kocsimosás ilyenkor?;) ugy néz ki a gép mint 1 varacskos!
Tudom nem a legjobb ötlet mert a viz mindenhova befolyik és ott pill alatt megfagy errefelé -3 főlé nem nagyon megy a 'C napközben sem :)) A gépi szárító az meg ugye hagyjuk!Fűtött garázs nem megoldott!
A reggel is fincsi;) Ebből adódóan szarni rá????
Vélemény kocsimosás ilyenkor?;) ugy néz ki a gép mint 1 varacskos!
Tudom nem a legjobb ötlet mert a viz mindenhova befolyik és ott pill alatt megfagy errefelé -3 főlé nem nagyon megy a 'C napközben sem :)) A gépi szárító az meg ugye hagyjuk!Fűtött garázs nem megoldott!
A reggel is fincsi;) Ebből adódóan szarni rá????
Mike.29-12-2008 13:10:03 // 84869
A kutyás kérdés stornós. :-))
Mike.29-12-2008 13:07:41 // 84868
Az a 70 nem is vészes ár.
Kutyát is vittétek magatokkal?
Kutyát is vittétek magatokkal?
XX29-12-2008 12:02:32 // 84867
Jah,így van:) Köszi
admirális29-12-2008 12:00:20 // 84866
Nem fog menni a világítás, mert ki van kötve az érzékelője.
Amikor zárat emlegettem, akkor nem arra gondoltam, amibe a kulcsot teszed, hanem ami fizikailag megakadályozza a felnyitást zárt állapotban. Az kellene hogy legyen mindegyik autóban normál esetben:). Így tudod mire gondolok, ugye? Mindösse két csavar tartja, semmi nehézséget nem okozhat a cseréje.
A hibát vagy a zárbn található kis kapcsoló, vagy az oda menő vezeték okozza. Ha a csomagtartód külső felének lámpái sem úgy világítanak ahogy kell, akkor minden bizonnyal a kábelt kell cserélni, vagy javítani. A kapcsolót ki tudod mérni multiméterrel.
Amikor zárat emlegettem, akkor nem arra gondoltam, amibe a kulcsot teszed, hanem ami fizikailag megakadályozza a felnyitást zárt állapotban. Az kellene hogy legyen mindegyik autóban normál esetben:). Így tudod mire gondolok, ugye? Mindösse két csavar tartja, semmi nehézséget nem okozhat a cseréje.
A hibát vagy a zárbn található kis kapcsoló, vagy az oda menő vezeték okozza. Ha a csomagtartód külső felének lámpái sem úgy világítanak ahogy kell, akkor minden bizonnyal a kábelt kell cserélni, vagy javítani. A kapcsolót ki tudod mérni multiméterrel.
Poló29-12-2008 11:59:45 // 84865
Kérdezd meg Dobit, hogy mennyivel adta el. Neki már úgyis mindegy, hogy mi lesz az autóval, hogy eladja -e holnap a kereskedés vagy ott áll még náluk 2 évig.
XX29-12-2008 11:50:12 // 84864
110.00-rel hirdetik.Az lehetséges szerinted?
Poló29-12-2008 11:41:15 // 84863
Semmit, csak annyit, hogy az övé volt, ő csináltatta meg 170 lovasra. Két éve Kaposújlakon állítólag nagyon nagyot ment. Én tavaly találkoztam vele egyszer a pályán, nem tudom mennyire nyomta neki, de a 2.0 TS-sel egálban voltam vele, 220-at mentünk, tudta az övé is. Ha jól tudom, akkor ő főleg pályán használta, Németországba járt ki dolgozni, de ezt nem mondom biztosra.
XX29-12-2008 11:30:50 // 84862
Köszi!Nem tudsz róla vmit?
Poló29-12-2008 11:12:20 // 84861
Szia!
Dobi cartársé volt az autó, de már több mint egy éve eladta.
Dobi cartársé volt az autó, de már több mint egy éve eladta.
XX29-12-2008 11:07:05 // 84860
http://www.hasznaltauto.hu/2396235_alfa_romeo_156_2002 Hello!Segítsetek légyszi!Kié volt ez agép?Vannak rajta amore kígyók,úh gondolom vki innen.Aki tudja mondja meg legyen szíves.Köszi
Piritu - 1.000.00029-12-2008 11:04:04 // 84859
Próbáltam én is vinni a kutyust (egy Golden Retrieverem van), de 10 km-nél többet nem tud egyben autókázni, mert kipakolja az elmúlt napban megevett összes kaját a kocsiba :-(
Dokihoz is úgy visszük, hogy útközben megállunk, sétálunk egyet.
Dokihoz is úgy visszük, hogy útközben megállunk, sétálunk egyet.
Cgo29-12-2008 10:58:09 // 84858
a kutyanak mindegy, hogy otthon alszik vagy a hatso ules elott.
bar utoljara spanyolorszagba mar nem vittuk, mert elegge betegeskedik, elotte viszont mindenhova vittuk
bar utoljara spanyolorszagba mar nem vittuk, mert elegge betegeskedik, elotte viszont mindenhova vittuk
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
4
Guests4
1032
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?

