Lehet, hogy egyben egyedi és gazdaságos ötlet is lenne, he vennél vmi karcos, festékhibás gyári 17" est a bontóból xaréhugyé, és csináltatnál rá vmi egyedi fényezést. Lehet hogy megér egy próbát, oszt ha megunod, cserélsz.
Nekem amúgy is az a tapasztalatom, hogy a legszebb felnit is megunja az ember 1-2 szezon után, nameg az ember ízlése is változik.
Forum >> 156
Ronnie11-01-2009 23:30:27 // 86507
ystuc11-01-2009 23:12:42 // 86506
Hát, nem néz ki rosszul, de most honnan vegyek ekkora fékeket...? :-D
Amúgy tényleg van választék, de sajnos a pénztárcám is beleszól a döntésbe majd. :-)
Amúgy tényleg van választék, de sajnos a pénztárcám is beleszól a döntésbe majd. :-)
Ronnie11-01-2009 23:07:54 // 86505
Ronnie11-01-2009 23:00:49 // 86504
Erhard 242 (Pure Energy)11-01-2009 22:42:21 // 86503
eggyel biztosan :DDD
Ronnie11-01-2009 22:41:09 // 86502
szóval velem is csak többen vagyunk, mi? ;)
Erhard 242 (Pure Energy)11-01-2009 22:37:50 // 86501
nélküled is kevesebb lenne az Amore :)
ystuc11-01-2009 22:34:14 // 86500
Hát, nálam a tervek megvannak, már csak kell hozzá egy kis kredit, hogy megvalósuljon minden... :-)
Ronnie11-01-2009 22:32:28 // 86499
na persze! Frissen mosott, még csurgott a víz
Ronnie11-01-2009 22:31:03 // 86498
Ha nekem most fekete autóm lenne, én vmi inoxon, vagy fekete krómon törném az agyam, ..asszem, ..vagy mégsem?! ;o)))
Liquid11-01-2009 22:27:42 // 86497
Azé ez se nézett ki rosszul :)
az ott olajfolyás alatta? :DDDDD
az ott olajfolyás alatta? :DDDDD
ystuc11-01-2009 22:23:58 // 86496
Na, ez az! És mindez egy SW-n... Igazi álom lesz! :-D
Ronnie11-01-2009 22:23:06 // 86495
Csak azt ne mond, hogy hiányoztam!? ;o)))
Ronnie11-01-2009 22:21:27 // 86494
ystuc11-01-2009 22:08:45 // 86493
Nálam a hófehér volt a divat. :-P
Amúgy azért szeretnék fekete/szürkét, mert a fekete autón szerintem ez mutat jól, ráadásul mivel 17-es felni lesz, ezzel a megoldással elérhető, hogy nagyobbnak tűnjön. Nem akarlak én utánozni, nagymester! :-)
Amúgy azért szeretnék fekete/szürkét, mert a fekete autón szerintem ez mutat jól, ráadásul mivel 17-es felni lesz, ezzel a megoldással elérhető, hogy nagyobbnak tűnjön. Nem akarlak én utánozni, nagymester! :-)
Ronnie11-01-2009 22:07:09 // 86492
ystuc11-01-2009 21:54:15 // 86491
Maradnék a fekete/ezüst kombinációnál. :-)
Erhard 242 (Pure Energy)11-01-2009 21:53:01 // 86490
Hali Ronnie merre jártál mostanság? ezer éve...DDD
Ronnie11-01-2009 21:52:39 // 86489
Egyszerű, de mégis különleges sztem
Ronnie11-01-2009 21:51:19 // 86488
csocsi11-01-2009 21:50:17 // 86487
Szerinted az ilyen hideg este jó? :))
Szeva :))
Szeva :))
ystuc11-01-2009 21:50:12 // 86486
Jó, hát az hogy néz már ki? Drága és ocsmány. :-)
TeShow (Illesh156)11-01-2009 21:48:06 // 86485
Köszönöm!
Inkább akkor a gyárira hajlok, az a biztos, nem akarom hogy hangosabb legyen, csak reménykedtem, hogy olcsóbban megúszom!
Inkább akkor a gyárira hajlok, az a biztos, nem akarom hogy hangosabb legyen, csak reménykedtem, hogy olcsóbban megúszom!
Ronnie11-01-2009 21:47:51 // 86484
Jó hogy nem Lexani-t ajánlasz neki drágakő berakásokkal 800fFt-ért darabját :oD
Erhard 242 (Pure Energy)11-01-2009 21:44:08 // 86483
van univerzális az a legolcsóbb, van sport az sem olyan drága mint a gyári csak nem fogsz megmaradni az autódban :DDD
TeShow (Illesh156)11-01-2009 21:38:48 // 86482
Üdv!
Használ valaki a gyári katalizátor helyett valami mást esetleg sport katalizátor?
Véleményre és márkára vagyok kíváncsi!
Decemberben egy úton felejtett téglára ráhajtottam, "későn vettem észre egy kisutcában, ráfékezni nem akartam" hála az acél kartervédőnek minden megúszta, csak a katalizátor nem bírta a koppanást és azon megy a huzavona, hogy drága gyárit vagy egy jóval olcsóbb sport katit rakassak be!
Köszi
Használ valaki a gyári katalizátor helyett valami mást esetleg sport katalizátor?
Véleményre és márkára vagyok kíváncsi!
Decemberben egy úton felejtett téglára ráhajtottam, "későn vettem észre egy kisutcában, ráfékezni nem akartam" hála az acél kartervédőnek minden megúszta, csak a katalizátor nem bírta a koppanást és azon megy a huzavona, hogy drága gyárit vagy egy jóval olcsóbb sport katit rakassak be!
Köszi
Erhard 242 (Pure Energy)11-01-2009 21:35:13 // 86481
van Eta Beta is 250e/db :))
Cgo11-01-2009 21:30:47 // 86480
ystuc11-01-2009 20:18:54 // 86479
Annyit mondjuk nem fogok érte adni. Fel kell keresnem összeköttetéseimet. :-D
Adrián11-01-2009 20:18:08 // 86478
Piritu - 1.000.00011-01-2009 19:52:56 // 86477
ystuc11-01-2009 19:49:03 // 86476
Nincs törvénymódosítás, ergó azt mondhatják, hogy szmogriadó van, ejnye bejnye. Ennyi...
admirális11-01-2009 19:22:20 // 86475
Állítóag nem is intézkedhetnek ebben az ügyben. Kiváncsi vagyok mi lesz holnap. Még nem tudom, elindulok-e kocsival...
ystuc11-01-2009 19:11:13 // 86474
Ma Újpestről kimentem Kispestre, meg vissza. Sok páros rendszámú autót láttam, rendőrt, és igazoltatást pedig egyet sem.
ystuc11-01-2009 19:09:26 // 86473
Hmmm... Nem tudom... Inkább a sok küllős. :-)
GabCsi11-01-2009 19:05:55 // 86472
Nemhogy csinált volna hibajavítóval 3-ast a 8-asból :D
Liquid11-01-2009 19:03:48 // 86469
ezmiez és miért "hmm"? :))
GabCsi11-01-2009 19:03:28 // 86468
Hát hogy őszinte legyek, mivel holnap lesz szabadnapom, amikor tudom a dolgokat intézni, páratlan rendszám révén páros napon, én is autózni fogok....
GTPeti11-01-2009 18:40:22 // 86465
Konkrétan az autósok jó része tesz erre a rendeletre. Ma jártam városban (sajnos nem volt választásom, no meg páratlan számúval mentem) és tapasztaltam. A "nagyautós" autóstársak kifejezetten sz@rnak erre és minden(ki) másra is. (A6, stb...)
Erhard 242 (Pure Energy)11-01-2009 18:22:03 // 86464
jöhetne :)
Mike.11-01-2009 16:42:44 // 86463
A pirosé tetszik, de ezért a festőnek ügyesnek kell lennie. :-)
Attie11-01-2009 16:32:52 // 86462
A facelift előttinél máshol van tudtommal.
Bár azt nem tudom, hogy a csak belső faceliftesnél merre van.
Bár azt nem tudom, hogy a csak belső faceliftesnél merre van.
roberto3311-01-2009 16:25:04 // 86461
Szia Admirális,
Ezúton is köszönöm a segítségedet, ma végeztem a sérült csomagtartóba átmenő kábelköteg kijavításával így most működik mindkét hátsó ködlámpa, a csomagtartó érzékelője és ezáltal a központizár is. ÜDv. Roberto
Ezúton is köszönöm a segítségedet, ma végeztem a sérült csomagtartóba átmenő kábelköteg kijavításával így most működik mindkét hátsó ködlámpa, a csomagtartó érzékelője és ezáltal a központizár is. ÜDv. Roberto
BBalázs11-01-2009 16:14:11 // 86460
Válasz az üzenőfaladon!
B@rney11-01-2009 16:13:12 // 86459
Hali mindenkinek!
Remélem tudja valaki hol van a pollenszűrő a 2002.11 hó utáni 156-os gépekben? Jah és egy vagy két db van benne? Köszi előre is!!!!! Thanks.
Remélem tudja valaki hol van a pollenszűrő a 2002.11 hó utáni 156-os gépekben? Jah és egy vagy két db van benne? Köszi előre is!!!!! Thanks.
Adrián11-01-2009 14:18:52 // 86458
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
1
Guests1
750
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?














