Forum >> 156

Chichi15-02-2006 09:47:26 // 4857
Irta, hogy nem lopós....... :-)
Alfista15-02-2006 09:44:25 // 4856
Nyugi! Csak poénkodott!!! Ott a :))) jel!
GTPeti15-02-2006 09:42:07 // 4855
"Felni lopó haverja"??? Ez most vicc?? Mert, ha nem, akkor valami középkori büntetést kívánok a kivitelezőnek, a közvetítőnek és a megbízónak is. A rohadt életbe is, milyen világban élünk... Megáll az ész.)
Trombozis15-02-2006 09:33:38 // 4854
ÁÁÁ köszi, ezért elintézem hamar. :-D
Trombozis15-02-2006 09:33:13 // 4853
A csajom? A feleségem. Együtt lakunk :-DDDDD Most nincs itt, mert dolgozom.
csocsi15-02-2006 09:32:31 // 4852
Csak drukkolunk neked :-))
Trombozis15-02-2006 09:27:15 // 4851
Meglesz. Már jobban izgultok, mint én. :-))))
Chichi15-02-2006 09:25:22 // 4850
Miért, mindig veled van???????
csocsi15-02-2006 09:22:00 // 4849
Igyekezz :-))
Trombozis15-02-2006 09:20:59 // 4848
Eszembe lesz. egyszer eljutok oda. :-)))))) Majd a csajom fejben tartja...mármint, hogy a felniért menjek. :-)))
Trombozis15-02-2006 09:19:36 // 4847
Ha találok ott más fajtát akkor szólok (és ha ocsó) úgy is colosnak is nézni kell.
Chichi15-02-2006 09:19:34 // 4846
Akkor, passzzzzzz ....... :-))
Trombozis15-02-2006 09:17:44 // 4845
Azt lenyomom, mint reggel amikor ébreszt. :-)))))))))))))))))))))
Chichi15-02-2006 09:14:12 // 4844
Telefen, óránként emlékeztető........ fontos teendő...... :-))
Trombozis15-02-2006 09:12:14 // 4843
Tudom. Csak lusta vagyok meg általában mennem kell mindenhova és emiatt elfelejtem. Ez is ma jutott eszembe, hogy tegnap akartam menni.
Chichi15-02-2006 09:11:42 // 4842
Feltétlen....... :-)) Max autózol 1 jót.... :-)
Trombozis15-02-2006 09:10:20 // 4841
Igen igazad van. Na ma vagy holnap el is megyek megnézem.
Chichi15-02-2006 09:10:07 // 4840
20 kili nemtávolság....... mire vársz?????
Chichi15-02-2006 09:09:22 // 4839
Monhatjuk, hogy az 1-ik legszebb...... :-) ez szerintem így a pontos.... :-))
Ferke15-02-2006 09:09:09 // 4838
Bakker, ilyenkor csak azért fáj a szivem, mert szinte biztos ugye, hogy egy Alfás Alfájáról szedik le...:(
Ferke15-02-2006 09:07:47 // 4837
Tényleg az a bosszantó, hogy sehol nem is találok. Hasznaltauto-n van 1, máshol nem látni ezt. Szerintem ez a legszebb Alfa-felni.
Trombozis15-02-2006 09:07:41 // 4836
Itt van egy 180-ért. Én se ezt kerestem. Havertól kérdeztem, hogy nincs-e felni lopó haverja. :-))))) Lőtt egy telót (nem felni lopót hívott) mondta, hogy mi kell a srác vágta neki. Nagyon gyors volt. Csak el kéne menni érte. :-)))))) 20 km :-D
Chichi15-02-2006 09:05:29 // 4835
Ezen az áron?????? fej vesztve rohannék + venni....... :-))
Ferke15-02-2006 09:04:26 // 4834
Mondhatni, hogy ingyen van...
Trombozis15-02-2006 09:03:50 // 4833
Jaja a használtautón annyiért van. De kb egy hónapja 228 körül volt.
Ferke15-02-2006 09:03:33 // 4832
Szerintem azonnal vedd meg, én pontosan ilyet keresek, de nagyon! Ha tudsz esetleg még ilyet, én azonnal vevő avgyok rá. BobbySoprano kollegánk ugyanezt vette a 147-esére, ettől jóval drágábban, de még mindíg szemtelenül olcsón. Én ilyet miért nem találok sehol? Még drágán sem!:)
Chichi15-02-2006 09:02:15 // 4831
Gyorsan kell cselekedni....... :-) 180 000 alatt még nem láttam ezt a felnit...
Trombozis15-02-2006 08:59:05 // 4830
Szia :-))))) Csak nehogy elrabolja valaki előlem. :-D
Chichi15-02-2006 08:58:05 // 4829
Ez ebben a formában, nagyon baráti ááááár.... :-)))) Ja....... Szia....... :-))
Trombozis15-02-2006 08:56:35 // 4828
Haver már ma is basztatott, hogy voltam már megnézni? Elfelejtek mindent. :-))) De a héten elmegyek érte. (úgy mint a másik kettőért)
csocsi15-02-2006 08:55:20 // 4827
Szerintem sem rossz ár, nekem is a hasonló felnik tetszenek. Startolj rá :-))
Trombozis15-02-2006 08:27:47 // 4826
Hát nem kéne. Jó lesz éretlenül is. Nem akarok már ilyenekre költeni. A kereket szeretném megvenni, mert mindig közbejön valami oszt eddig két jó ajánlatról estem el. De most van még egy. Eddig ez a legjobb. 60eFt haveri alapon olyan, mint Lucia147-nek. Két haver nem hiszi el. Azt mondják darabja, de nem-nem összesen ennyi.
csocsi15-02-2006 08:22:07 // 4825
Ezt megértem, Moltib is megcsinálta és neki rendben van minden :-))
Alfista15-02-2006 08:18:36 // 4824
Kösz Mike! Amit én nem tudtam megfogalmazni, Te megtetted! :-))
Gordon15-02-2006 08:13:15 // 4823
Nekem sem volt rossz, de az hogy 4-5000-es fordulaton nem húz a kocsi az nagyon nem tetszett!
Thomika15-02-2006 08:03:30 // 4822
Ok. Dobj egy mailt, ha jössz! :)
KisP15-02-2006 07:50:27 // 4821
sziasztok! találtam egy használt 156-ost a használtautó.hu-n 156 elég jó áron van, ha megnézitek ezért: "TSCM-ES ÚJ HATÓSÁGI ALVÁZSZÁM,NEM HITELEZHETŐ!ALKU NÉLKÜLI FIX ÁR!!! ez mit jelent? miaz hogy tscm?
csocsi15-02-2006 07:27:19 // 4820
Lassan megérik a cserére? :-))))
Trombozis15-02-2006 07:26:38 // 4819
:-))) Az ideje lejárt. Így marad. De tegnap előjött megint 2x a régi problémám. Az önindítóm. :-D Szerencsére csak kétszer nem akart indulni. Le is kopogom...
csocsi15-02-2006 07:18:13 // 4818
Biztos jó :-))
csocsi15-02-2006 07:16:56 // 4817
Neked 2.0TS van abból nyugodtan kiveheted a csövet :-))))
csocsi15-02-2006 07:15:28 // 4816
Adj neki egy kis időt :-))
Mike.15-02-2006 06:50:58 // 4815
Nem óriási teljesítménynövekedésről beszélünk itt. Lehet az is, hogy plecebo hatás és csak a hang miatt gondoljuk, hogy jobb, de ha így is van miért baj ez? Ha esetleg ártanánk ezzel az átalakítással valakinek, valaminek akkor megértem, hogy ellenzi valaki. Itt többen leírjuk a véleményünket, és van akinek negatív, van akinek pozitív véleménye van az egészről, de volt változás a teljesítményben! És kivétel nélkül mindenki a pedálon vette észre a változást. Ezektől függetlenül szívesen olvasom a kétkedők gondolatait, véleményeit. Szerintem nincs semmi baj, ha több féle véleményünk van erről csak tartsuk tiszteletben a másikét is. :-)
GTPeti15-02-2006 00:16:17 // 4814
Natehát: A 156 és 166 tulajok áprilisig 2500 ojró engedményt kapnak az új 159-esük árából, ha az autójukat beszámíttatják. (Ha a legutolsó kitétel nem lenne, az azért még jobb lenne. Mondjuk nem vöröskereszt... vagyishát, de, csak nem úgy. :)
GEORGE14-02-2006 23:55:30 // 4813
Szóhoz sem jutunk :-))))
Zsolesz14-02-2006 22:53:12 // 4812
Ez király!!! Csak nem tudom mi van ott. De ha te tudod azért lefordíthattad volna halandó magyarul beszélőknek is :))
Whiteskull14-02-2006 21:35:23 // 4811
Azért gondoltam angolnak, mert a 2006 olyan ismerős volt.
Poló14-02-2006 21:32:11 // 4810
Nem. Nem angol. Ugandai :)))))
Whiteskull14-02-2006 21:28:12 // 4809
Szerintem tök jó! :))) Milyen nyelven van? Angolul? :))))
Poló14-02-2006 21:26:35 // 4808
ühümm, biztos :)))
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.