Forum >> 156
Mike.08-08-2006 21:32:59 // 16507
Jaa, de jó az is. :-)
Mike.08-08-2006 21:32:14 // 16506
Szerintem a hifi meg a fólia az inkább a költekezés kategória. :-)
Zsolesz08-08-2006 21:26:54 // 16505
azért mondom. nekem is hifi, fólia, tempomat (talán :) ), meg ami még jön. Bár most lehet futómű upgrade kellene de az a baj hogy felesleges ilyen utakra az első kis kopogásra hozzányúlni
Mike.08-08-2006 21:26:26 // 16504
Na meg az is! :-))
Mike.08-08-2006 21:24:31 // 16503
Én negyed évente megyek ennyit ..... talán. :-)
Satti08-08-2006 21:24:07 // 16502
Meg egyébként is nem úr aki nem herdál!!:-))
Mike.08-08-2006 21:23:11 // 16501
Költeni?? Háát ennyi vezetéshez jár ennyi kényelem és ráadásul csak 12 e Ft. Szerintem ez nem olyan nagy költekezés.
Zsolesz08-08-2006 21:19:54 // 16500
Na az király. Nekem már lecsökkent kb 4000-re. Hamar megy nálad az amortizáció. Érdemes ennyit költeni a kocsira ha ilyen sokat mész vele? (na ez egy jó hülye kérdés volt mert én ugyan ezt csinálom)...
Satti08-08-2006 21:17:50 // 16499
Akkor főleg jó,ráállítod a 180-ra és semmi gond tovább:-))
Blacky08-08-2006 21:16:48 // 16498
havi 7-10 e. km nekem
Zsolesz08-08-2006 21:14:31 // 16497
Főleg aki sokat autózik annak kényelmes (szerintem)
Satti08-08-2006 21:14:09 // 16496
De marhaságot írtam,az a "minenki" nem kell oda:-))
Satti08-08-2006 21:12:37 // 16495
Húú,de beizgult mindenki a tempomatra minenki,jó is az,nagyon kényelmes dolog,főleg az autópályán!
Zsolesz08-08-2006 20:59:32 // 16494
Vazze ilyen nekem is kell!!!! :))
De komolyan. Főleg ennyi pénzért..
Mike.08-08-2006 20:49:25 // 16492
Az enyémbe is be lehet szerelni?
;-)))
Jól van értem ám! :-)
Blacky08-08-2006 20:47:51 // 16491
Majd odaadom és mehetsz vele:)
Mike.08-08-2006 20:46:31 // 16490
:-))
Nekem még nem sikerült kipróbálnom tempomatos gépet.
Zsifi08-08-2006 20:46:11 // 16489
OK!
Én még nem jutottam tovább de mentségemre legyen, hogy nem volt időm!
Blacky08-08-2006 20:44:28 // 16488
Olyan vagyok mint egy hycomatos:)
Blacky08-08-2006 20:43:58 // 16487
16488 és 16492 hsz-ben leírtam:)
Remélem segítettem:)
Mike.08-08-2006 20:42:32 // 16486
Akkó' most mit kell mondani? nyomd neki, húzd neki?? :-))
Ferke08-08-2006 20:35:37 // 16485
Hűha, nem mondod?! Hol találtál ilyet? Bontva?Vagy újonnan? Mesélj a részletekről, mert ez nagyon érdekelne. Nem gondoltam volna, hogy ott lehet a csati, és csak rá kell dugni! Ez tuti?:)
Poló08-08-2006 20:34:12 // 16484
Szia Zsifi!
Megnéztük azt az izét. Van benne áram.
Ferke08-08-2006 20:33:32 // 16483
1 Pietro
2 Ronnie 3db
3 Poló 2db
4 Mike 2-3db
5 ribipeti 1db
6 tipoatti 2 db
7 Attisa 1db
8 Trombozis 3 db
9 slideshow 2db
10 Piritu 1-2 db
11 Blacky 2-3 db
12 Sanyi 2db
13 satti66 2 db
14 Karakot 1db
15 laus 1db
16 tgabika 1db
17 VersionX 3db
18 Vincus 1-2db
19 isa 156 1db
20 Apucci 1 db
21 beco 2db
22 kékalfa156 1db
23 Blade Gtv 2 db
24 Pat 1 db
25 Rita 1 db.
26 Alfista 1 db
27 mzoli 2db
28 Csekő 1db (Szeretném ha lehetne, hogy az én autom képe is benne legyen! THX! )
29 Zsifi 3 db
30 Ferke 1db
Ferke08-08-2006 20:33:07 // 16482
Köszi az infot, akkor naná, hogy jelentkezem!:)
Blacky08-08-2006 20:31:26 // 16479
Gyári kar van bennt, így van. Kábelezés gyárilag megvolt nekem, de szerintem minden Alfában megvan az előkészítés- gondolom ennek feltétele az elektronikus gázpedál-.
Poló08-08-2006 20:29:39 // 16478
Mennyit fizettél érte?
Piritu - 1.000.00008-08-2006 20:29:37 // 16477
Neked most a gyárit tették be? Csak ennyi a különbség, hogy nincs benne a kar?
Blacky08-08-2006 20:27:30 // 16475
Kormány alatti műanyag lebont, tempomat kart helyére csavarozni, stekkert összedugni, új burkolat vissza, vagy kivágni a régiből a kar helyét.
Blacky08-08-2006 20:25:21 // 16474
Kollegám off passatjában használtam, de saját verdában még nagy szerűbb érzés:)
Rém egyszerű volt a beépítés. kösz a jókívánságot:)
Piritu - 1.000.00008-08-2006 20:01:30 // 16473
Sok új élményt a használatához. Én már régóta használom, más stílust vesz fel vele az ember. Árkon-bokron át ugyanannyiva. pl. furcsa lesz, hogy a többiek dombnak felfelé lassítanak, lefelé gyorsítanak, stb.
Attiska08-08-2006 20:00:14 // 16472
Erről mesélj bővebben, mennyit kellett faragni?
Blacky08-08-2006 19:38:28 // 16470
Ma beépítésre került a tempomat az SW-be:)
Nagyon tetszik:))
Vader (a Gróf)08-08-2006 16:46:04 // 16469
Ok.Köszi.
Poló08-08-2006 16:45:48 // 16468
Hogy feliratkozol -e a listára :-)))
Ferke08-08-2006 16:45:05 // 16467
Hali Alfistik! Kicsit lemaradtam a korábbiakról. Mitől függ, hogy a neptárba bekerül-e az ótóm? :)
Poló08-08-2006 16:42:37 // 16466
Írj Iminek az oldalára. Neki ilyen van, fórumozni viszont nem nagyon szokott.
Vader (a Gróf)08-08-2006 16:41:46 // 16465
Ciao!Várnám a tapasztalatokat a következőre: 156 sw 1.9 JTDm.Előre is köszönöm!
Zsifi08-08-2006 16:23:04 // 16464
156-os Alfás asztali naptárt szeretnénk csináltatni a saját gépeink képével. Ha érdekel, akkor másold át ezt a listát, írd fel magad a jelentkezők közé és azt is, hogy hány db-ot szeretnél.
1 Pietro
2 Ronnie 3db
3 Poló 2db
4 Mike 2-3db
5 ribipeti 1db
6 tipoatti 2 db
7 Attisa 1db
8 Trombozis 3 db
9 slideshow 2db
10 Piritu 1-2 db
11 Blacky 2-3 db
12 Sanyi 2db
13 satti66 2 db
14 Karakot 1db
15 laus 1db
16 tgabika 1db
17 VersionX 3db
18 Vincus 1-2db
19 isa 156 1db
20 Apucci 1 db
21 beco 2db
22 kékalfa156 1db
23 Blade Gtv 2 db
24 Pat 1 db
25 Rita 1 db.
26 Alfista 1 db
27 mzoli 2db
28 Csekő 1db (Szeretném ha lehetne, hogy az én autom képe is benne legyen! THX! )
29 Zsifi 3 db
mszabika08-08-2006 13:38:00 // 16463
minden on lesz egyszer :DDDDD
csak idő és pénz kérdése az egész, mert az idő pénz, a pénz hatalom, azt mondják az okosak :D
Mike.08-08-2006 13:35:48 // 16462
Mi vaaan? Mi on meg mi nem? :-))
Mike.08-08-2006 13:35:05 // 16461
Igen úgy gondoltam.
Nem akarom az enyémet összebarmolni.
Na majd egy kis próbát megejtek azért.
mszabika08-08-2006 13:30:12 // 16460
ez az onos, lámpafesték a visszapillantóra és teljesen on a segge a kicsikének :)
Poló08-08-2006 12:39:53 // 16459
Úgy érted, hogy szerzel két olyan prizmát, lefested őket és kicseréled a tieden próbaként?
Amúgy nyugodtan festhetsz azzal a lámpafestékkel, amit vettél. Motip a márkája? Lehet kapni lámpafesték eltávolítót is. Hasonló kiszerelésben van, mint a festék. Én egyszer elcsesztem a Tempráét, amikor fújtam, utánna benzinnel mostan le. Kicsit macerás volt, de lejött és a lámpabúra sem mattult be.
Mike.08-08-2006 12:35:02 // 16458
Igazad van virít tényleg, de nem vészes az.
Hozok majd egy teszt példányt és lefújom fekete lámpa festékkel, meglátjuk milyen lesz azzal.
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
2
Guests2
715
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?