Forum >> 156
Gabi15912-08-2006 11:52:32 // 17007
2 sorozatú naptár:
156-os Alfás asztali naptárt szeretnénk csináltatni a saját gépeink képével.(a
jelentkezők gépeinek képével)Ha érdekel,akkor másold át ezt a listát,írd fel
magad a jelenkezők közé és azt is,hogy hány db-ot szeretnél.
1 mike 1 db
2 Barbi 1 db
3 Imi 2 db
4 Bg 1 db
5 Atec 1 db
6 miska 2 db
7 tipoatti 1 db
8 Blade Gtv 2 db
9 zozo156 2 db
10 Poló 2 db
11 Sanyi 2 db
12 Trombozis
13 Mrsmith 2 db
14 Ékszij 1 db
15 ribipeti 1 db
16 Blacky 1 db
17 GTPeti 1 db(min.)
18 Nyirkos 1 db
19 Attiska 1 db(ha majd valakinek kell a hely a végén,visszalépek innét)
20 sardulah 1 db
21Szabi156 1 db
22 Chichi 1 db egyenlőre
23Bandi 1 db
24 pikado 1 db
25 satti66 2 db
26 Mambo 76 1 db
27 Cacho 1 db
28 Morphine 1 db
29 AnonimaLombarda 1 db
30 Robertjtd 1 db
31 Gabi156 2 db
Sanyi12-08-2006 11:50:07 // 17006
Halihó CARtársak!!
Most már ideje lesz h ebben a topicban is jelen legyek!!
Poló12-08-2006 11:47:15 // 17005
Egy Alfa az Alfa és nem BMW :-)
Satti12-08-2006 11:45:32 // 17004
Ezt most sem vette észre senki:-))
Poló12-08-2006 11:44:39 // 17003
Gratula a K-hoz :-)
Nyirkos12-08-2006 11:14:12 // 17002
Köszi!
Közben megtaláltam. Ott lógott mellette.
Kapott kis WD40-et, aztán vissza a helyére. Nem értem miért nem volt visszacsatlakoztatva, na mindegy.
Éppen most fejeztem be a felpolírozását...
Hát, egyre jobban beleszerelmesedem :)
Zsolesz12-08-2006 11:05:44 // 17001
Nekem mikor valami elkoszolódás volt ebben az érzékelőben akkor a kis piros felkiáltójel világított a középső kijelzőknél (az ami a behúzott kéziféket is jelzi)
orange12-08-2006 07:51:07 // 17000
Szépjóreggelt!
Esetleg vki véletlenül nem találkozott Angel eyes fényszórós 56-os alfával?
Milyen lehet vele?
Nyirkos12-08-2006 07:34:13 // 16999
Fura, mert nem világít, na mindjárt megyek, meg is nézem, mert marhára idegesít.
De ugye más szerepe nincs, csak a fékolaj mennyiség mérő érzékelő jelének a továbbítása?
Attiska12-08-2006 07:30:45 // 16998
Srácok, akkor kispesti regionális tali? Szerintem az elnne a legjobb, ha szeptemberben lenne, akkor talán már mindenki hazajött a szabiról.
Szilárd12-08-2006 07:30:26 // 16997
Az az.
De szerintem a visszajelzőnek is kéne világítani a műszerfalon.
Nincs valahova leesve?
Nyirkos12-08-2006 07:28:38 // 16996
Na az frankó.
És ezt nem vették észre a szakszervízben...
A féolaj szinjelző, vagy milyen csati ő?
Szilárd12-08-2006 07:22:11 // 16995
De kéne,hogy legyen.
Nyirkos12-08-2006 07:02:49 // 16994
kékalfa 15611-08-2006 22:27:21 // 16993
Ok! Akármikor nyugodtan!
Ricsi11-08-2006 22:26:10 // 16992
Üdv !nagy kérésem lenne!ha valaki tudna nekem alfás szelepsapka szettet küldeni postán azt nagyon megköszönném!Sajnos ahol én lakom sehol nem lehet kapni,természetesen átutalással rendezném!köszi a segitséget előre is
admirális11-08-2006 22:24:53 // 16991
Szóval Bosch vonatkozás:). Köszi az infot, ha valami kell, neked szólok először:).
kékalfa 15611-08-2006 22:15:54 // 16990
Hivjál nyugodtan!A törpék ugyis reggel hatkor riadót fujnak.
kékalfa 15611-08-2006 22:14:11 // 16989
Nem kis veszteség anyagilag!A milliók megoldhatok vmelyik bankból,zárás után nyitunk!
kékalfa 15611-08-2006 22:12:30 // 16988
Pesze,Miskolcon,de bármit megtudok venni,amire az van irva,hogy Bosch.
Robert-jtd11-08-2006 21:32:56 // 16987
2 sorozatú naptár:
156-os Alfás asztali naptárt szeretnénk csináltatni a saját gépeink képével.(a
jelentkezők gépeinek képével)Ha érdekel,akkor másold át ezt a listát,írd fel
magad a jelenkezők közé és azt is,hogy hány db-ot szeretnél.
1 mike 1 db
2 Barbi 1 db
3 Imi 2 db
4 Bg 1 db
5 Atec 1 db
6 miska 2 db
7 tipoatti 1 db
8 Blade Gtv 2 db
9 zozo156 2 db
10 Poló 2 db
11 Sanyi 2 db
12 Trombozis
13 Mrsmith 2 db
14 Ékszij 1 db
15 ribipeti 1 db
16 Blacky 1 db
17 GTPeti 1 db(min.)
18 Nyirkos 1 db
19 Attiska 1 db(ha majd valakinek kell a hely a végén,visszalépek innét)
20 sardulah 1 db
21Szabi156 1 db
22 Chichi 1 db egyenlőre
23Bandi 1 db
24 pikado 1 db
25 satti66 2 db
26 Mambo 76 1 db
27 Cacho 1 db
28 Morphine 1 db
29 AnonimaLombarda 1 db
30 Robertjtd 1 db
Nyirkos11-08-2006 21:30:51 // 16986
Ma már nem zaklatlak, de holnap reggel 9-10 körül megycsörrentenélek.
És köszi előre is!
Trombozis11-08-2006 21:23:01 // 16985
Majd ablaktörlő lapátot szeretnék én is, de most úgy kinullázott ez a 268ezer szerelési péz, hogy annyi gempám sincs, hogy meghaljak. :-)))
Nincs valakinek kölcsön pár milliója? Visszanemtérítendőbe okés lenne. :-DD
admirális11-08-2006 21:21:48 // 16984
Szia. AZ publikus, hogy pontosan "hol nyomod"?
Trombozis11-08-2006 21:21:19 // 16983
Az vagány. Nálunk nincs ilyen.
Én a Valeo-t is támogatom, mint IT-s és ma mondta az egyik srác, hogy FIAT cuccost is gyártanak, de még nem derítettem ki, hogy mik azok.
A többibe tudom, hogy tolatóradar, kapunyitó, ez a kormáynon lévő kapcsolók, stb.
kékalfa 15611-08-2006 21:12:57 // 16982
Szerintem egyeztessünk telefonon!
kékalfa 15611-08-2006 21:12:14 // 16981
Ott nyomom,igy megtudom venni olcsóbban,ha kell valami,szólj!
Nyirkos11-08-2006 20:58:33 // 16980
Hát, akkor kérnék egyet.
Postai utánvét? Sajnos a számlámról nem tudok a hónapban már utalni. :(
Szerdáig kellene, ha megoldható.
Trombozis11-08-2006 20:57:33 // 16979
Honnan van a cókmók. Onnan, amire gondolok? :-)
Piritu - 1.000.00011-08-2006 20:56:57 // 16978
Az egyiket nyáron használják, a másikat télen! -:D
kékalfa 15611-08-2006 20:51:54 // 16977
Az van benne! Én is cseréltem,dolgozóiba kb ennyi az ára!
Nyirkos11-08-2006 20:46:02 // 16976
Az van benne gyárilag?
Akkor valszeg érdekelne, ha igen.
Megmondom őszintén, csak gyári cuccokat akarok belerakni, utángyártottat nem szívesen.
ALFAnatik11-08-2006 20:35:29 // 16975
2 sorozatú naptár:
156-os Alfás asztali naptárt szeretnénk csináltatni a saját gépeink képével. (a jelentkezők gépeinek képével) Ha érdekel, akkor másold át ezt a listát, írd fel magad a jelentkezők közé és azt is, hogy hány db-ot szeretnél.
1 mike 1 db
2 Barbi 1 db
3 Imi 2 db
4 Bg 1db
5 Atec 1.db
6 miska 2 db
7 tipoatti 1 db
8 Blade Gtv 2 dara
9 zozo156 2db
10 Poló 2 db
11 Sanyi 2 db
12 Trombozis
13 Mrsmith 2db
14 Ékszij 1db
15 ribipeti 1db
16 Blacky 1 db
17 GTPeti 1 db (min.)
18 Nyirkos 1db
19 Attiska 1db (ha majd valakinek kell a hely a végén, visszalépek innét)
20 sardulah 1 db
21 Szabi156 1 db
22 Chichi 1 db egyenlőre
23 Bandi 1 db
24 pikado 1db
25 satti66 2 db
26 Mambo_76 1db
27 Cacho 1 db
28 Morphine 1 db
29 AnonimaLombarda 1db
ALFAnatik11-08-2006 20:34:40 // 16974
2 sorozatú naptár:
156-os Alfás asztali naptárt szeretnénk csináltatni a saját gépeink képével. (a jelentkezők gépeinek képével) Ha érdekel, akkor másold át ezt a listát, írd fel magad a jelentkezők közé és azt is, hogy hány db-ot szeretnél.
1 mike 1 db
2 Barbi 1 db
3 Imi 2 db
4 Bg 1db
5 Atec 1.db
6 miska 2 db
7 tipoatti 1 db
8 Blade Gtv 2 dara
9 zozo156 2db
10 Poló 2 db
11 Sanyi 2 db
12 Trombozis
13 Mrsmith 2db
14 Ékszij 1db
15 ribipeti 1db
16 Blacky 1 db
17 GTPeti 1 db (min.)
18 Nyirkos 1db
19 Attiska 1db (ha majd valakinek kell a hely a végén, visszalépek innét)
20 sardulah 1 db
21 Szabi156 1 db
22 Chichi 1 db egyenlőre
23 Bandi 1 db
24 pikado 1db
25 satti66 2 db
26 Mambo_76 1db
27 Cacho 1 db
28 Morphine 1 db
29 AnonimaLombarda
Morphin11-08-2006 20:11:17 // 16973
2 sorozatú naptár:
156-os Alfás asztali naptárt szeretnénk csináltatni a saját gépeink képével. (a jelentkezők gépeinek képével) Ha érdekel, akkor másold át ezt a listát, írd fel magad a jelentkezők közé és azt is, hogy hány db-ot szeretnél.
1 mike 1 db
2 Barbi 1 db
3 Imi 2 db
4 Bg 1db
5 Atec 1.db
6 miska 2 db
7 tipoatti 1 db
8 Blade Gtv 2 dara
9 zozo156 2db
10 Poló 2 db
11 Sanyi 2 db
12 Trombozis
13 Mrsmith 2db
14 Ékszij 1db
15 ribipeti 1db
16 Blacky 1 db
17 GTPeti 1 db (min.)
18 Nyirkos 1db
19 Attiska 1db (ha majd valakinek kell a hely a végén, visszalépek innét)
20 sardulah 1 db
21 Szabi156 1 db
22 Chichi 1 db egyenlőre
23 Bandi 1 db
24 pikado 1db
25 satti66 2 db
26 Mambo_76 1db
27 Cacho 1 db
28 Morphine 1 db
pikado11-08-2006 20:08:31 // 16972
Az nem lehet, én 3 percel korábban küldtem el:)
kékalfa 15611-08-2006 20:08:01 // 16971
Az ablakot vezeti a helyére,ha a menetszél miatt kifelé törekedne!
Trombozis11-08-2006 20:03:49 // 16970
Ezt a hülye kérdést figyeljétek. :-)
Van az első ajtó ívén kívűl ilyen kis fikaság az mire szolgál? Mert haverok ezen veszekednek, hogy az ablakot vezeti a helyére, stb. Szerintetek?
Tomszo 15511-08-2006 19:55:32 // 16969
:-)))......ja nem "nyári" Gyári.....!!!!!!
Poló11-08-2006 19:51:55 // 16968
Mert egyszerre írtátok oda a neveteket :-)
pikado11-08-2006 19:50:26 // 16967
satti koma miért törölte ki a nevem??:)
kékalfa 15611-08-2006 19:50:18 // 16966
Gyári Bosch szondát tudok neked kb 20000.-ér!
pikado11-08-2006 19:47:57 // 16965
2 sorozatú naptár:
156-os Alfás asztali naptárt szeretnénk csináltatni a saját gépeink képével. (a jelentkezők gépeinek képével) Ha érdekel, akkor másold át ezt a listát, írd fel magad a jelentkezők közé és azt is, hogy hány db-ot szeretnél.
1 mike 1 db
2 Barbi 1 db
3 Imi 2 db
4 Bg 1db
5 Atec 1.db
6 miska 2 db
7 tipoatti 1 db
8 Blade Gtv 2 dara
9 zozo156 2db
10 Poló 2 db
11 Sanyi 2 db
12 Trombozis
13 Mrsmith 2db
14 Ékszij 1db
15 ribipeti 1db
16 Blacky 1 db
17 GTPeti 1 db (min.)
18 Nyirkos 1db
19 Attiska 1db (ha majd valakinek kell a hely a végén, visszalépek innét)
20 sardulah 1 db
21 Szabi156 1 db
22 Chichi 1 db egyenlőre
23 Bandi 1 db
24 pikado 1db
25 satti66 2 db
26 Mambo_76 1db
27 Cacho 1 db
Poló11-08-2006 19:46:34 // 16964
Őőőő... Mi a különbség a nyári és a téli között? :-D
Tomszo 15511-08-2006 19:45:52 // 16963
Sziasztok..!!
156-hoz keresnék nyári dísztárcsákat !!!!
Cacho11-08-2006 18:47:04 // 16962
2 sorozatú naptár:
156-os Alfás asztali naptárt szeretnénk csináltatni a saját gépeink képével. (a jelentkezők gépeinek képével) Ha érdekel, akkor másold át ezt a listát, írd fel magad a jelentkezők közé és azt is, hogy hány db-ot szeretnél.
1 mike 1 db
2 Barbi 1 db
3 Imi 2 db
4 Bg 1db
5 Atec 1.db
6 miska 2 db
7 tipoatti 1 db
8 Blade Gtv 2 dara
9 zozo156 2db
10 Poló 2 db
11 Sanyi 2 db
12 Trombozis
13 Mrsmith 2db
14 Ékszij 1db
15 ribipeti 1db
16 Blacky 1 db
17 GTPeti 1 db (min.)
18 Nyirkos 1db
19 Attiska 1db (ha majd valakinek kell a hely a végén, visszalépek innét)
20 sardulah 1 db
21 Szabi156 1 db
22 Chichi 1 db egyenlőre
23 Bandi 1 db
24 satti66 2 db
25 Mambo_76 1db
26 Cacho 1 db
Nyirkos11-08-2006 18:45:33 // 16961
Eredeti gyári?
Akkor engem sürgősbe érdekelne is! :)
magyarka11-08-2006 18:31:41 // 16960
sziasztok ha valakit érdekel tudok szerezni 8db ngk gyujtógyetyát 39000-40000ft-ért többször nyolc esetén még lehet olcsobb is.
Nyirkos11-08-2006 17:12:03 // 16959
Lambdaszonda?
Satti11-08-2006 16:18:51 // 16958
Az új rendszer szerint egy csomó autó nem teljesen felelne meg.Nincsen ismerősöd aki megcsinálná,mert trükközésre még mindig van lehetőség,de ahhoz ismerős kell.
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
1
Guests1
707
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?