Forum >> 156

Attie23-05-2007 22:25:35 // 37607
Wooow!! Nagyon szép! Gratulálok!
Nekem is kell ilyen küszöb! :) Sosem láttam még ilyen zöldben 156-ot.
GEORGE23-05-2007 22:25:14 // 37606
A fakormány nekem sem tecc, de egyenlőre marad.....
GEORGE23-05-2007 22:24:41 // 37605
Kösssszi :-)
GEORGE23-05-2007 22:24:05 // 37604
Jaaaaa, mJET POWER :-)))))
Sportfutómű gyárilag.....eddig nem ért le ( 134km )
Mike.23-05-2007 22:24:03 // 37603
Az első képek után mára egész jól megbarátkoztam a színnel. A felni és az ültetés faxa. Az ülés huzata is tetszik. Már csak a kormány nem okés. :-)
GEORGE23-05-2007 22:23:12 // 37602
Már tesztelgettük csocsival haza felé jövet :-)))))
Háááááát megy nem is akárhogyan :-))
Semmi dizel hang!!!
bőregér23-05-2007 22:22:57 // 37601
HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ
Trombozis23-05-2007 22:21:01 // 37600
Oké már látom az ódaladon, hogy sportcsomagos.
Karakot23-05-2007 22:20:59 // 37599
GYÖNYÖRŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰ Barátom! Használjátok egymást egészséggel! :)
Trombozis23-05-2007 22:19:50 // 37598
Komoly! tetszik. Nekem is kell küllős kerék. :-) De fehérbe!
ALFI15623-05-2007 22:19:23 // 37597
Hatalmas grat!Rájöttél mi az ami kell neked látom.
Trombozis23-05-2007 22:19:15 // 37596
Gyó, de komoly. Sportfutó? jól fekszik. Szép-szép!
GEORGE23-05-2007 22:17:57 // 37595
Szevasztok :-)

Megérkezett az új szerzeményem :-)

.........

2004.11 havi 2,4 mJET 20V
Trombozis23-05-2007 22:17:45 // 37594
Bazzeg most nézem, hogy Cspcili vagy. Mekkora gyökér vagyok. :-D Azt hittem, hogy Csocsi írt. Itt gondolkodtam, hogy mi a poén, hogy Pakson látott engem. :-O

Én nem láttalak. :-) Vagy igen? Egy 156ra emlékszem, de az szerintem a tarjáni haver volt.
Karakot23-05-2007 22:17:40 // 37593
Köszi. 8x18 225/40 gumikkal.
ALFI15623-05-2007 22:12:23 // 37592
Ez qrva szép!Mekkora?
Karakot23-05-2007 22:08:53 // 37591
No, itt egy minősíthetetlenül szar kép az új felnikről. :) Sajnos csak sötétedés után értem haza a munkából, a fényképezőgép nem volt nálam, világítás nincs a garázsban,
szóval kénytelen voltam sötétben webkamerával lőni a képet. :)
Attie23-05-2007 22:07:52 // 37590
Lámpaláz LOL :DDD
Karakot23-05-2007 22:02:55 // 37589
Banyek, micsoda lámpaláz indult el. :))))))))
Erhard 242 (Pure Energy)23-05-2007 21:26:12 // 37588
én is meg fogom csinálni de előbb veszek 2db lámpát....:)))
amíg küzdök, tudjak vele közlekedni
Trombozis23-05-2007 21:07:33 // 37587
Köszi. Van még kép, de a fény miatt nem látni teljesen.



Hondás haver nézte, hogy az övét is meg lehetne így csinálni. Lehet megcsinálja. Tán az erősebb Accordoknak is ilyen a lámpája.
Erhard 242 (Pure Energy)23-05-2007 20:43:33 // 37586
jó lett a lámpa :))
Trombozis23-05-2007 20:38:01 // 37585
Holnap? Oké.
joe15623-05-2007 20:35:58 // 37584
Írd már a falamra hogy mivel és hogy géppel vagy kézzel . Hú de félre érthető ! :))
Trombozis23-05-2007 20:18:52 // 37583
Én ilyeneket mér nem tudok? Dolgozom. :-S De itthon. :-)
Trombozis23-05-2007 20:18:22 // 37582
Mi? Hol? Ki? :-DDDDDDDDD
Trombozis23-05-2007 20:13:27 // 37581


Ez volt az áldozat. Ilyet találtam. De a tescóba utána láttam ezt a Moltib nevezetű egyént.
Trombozis23-05-2007 20:10:51 // 37580
Hát valami átlátszó pasztával. Haver már mondta is. ő is most csinálta és csudaszép lett. Azt mondja valami 6ezer forint 6000g. De szerintem rosszul hallottam. Meg nekem nem kell olyan sok. majd holnap megkérdezem megint. :-D
joe15623-05-2007 20:06:44 // 37579
Kezdődik , apa kezdődik , kezdődik !!!! A meccs ! Sziasztok , jó éjt !:))
joe15623-05-2007 19:50:42 // 37578
Nem jött át valamiért !:((
Cs.Alfa23-05-2007 19:48:16 // 37577
Láttalak ma du.Csak elvakított...:-)))))))))))))
Mike.23-05-2007 19:40:15 // 37576
Mail ment! :-)
joe15623-05-2007 19:34:19 // 37575
Szia ! Nagyon pofátlan lennék ha kérnék én is az ystuc logókból ? Ugye nem ! Küldj már nekem is lécci !:))
joe15623-05-2007 19:25:17 // 37574
Aha , franyesz a gép ! Nekem is karcos egy picit , mivel polírozod ?:))
Trombozis23-05-2007 19:00:44 // 37573


Egy kíp! Majd még van előlről is meg a másik oldalról. De lesz több is csak megmosom majd a kocsit. Meg lámpapolír......most sietnem kell.
Mike.23-05-2007 18:26:48 // 37572
Én GEORGE és Satti böröztetett kormányát láttam. Na azok nagyon szépen meg voltak csinálva. Szebb volt mint a gyári.
Az árára már nem emlékszem de nem hiszem, hogy 20 lett volna.
Hogy a fára nehezebben megy a bőrözés? ....Lehetséges, ehhez nem tudok mit szólni.
Liquid23-05-2007 18:09:20 // 37571
Csak egy bőröst ismerek itt Győrben, az 20e-et mondott rá látatlanban. Azt mondja, hogy a fa kemény, nagyon nehéz szépen ráfeszíteni a bőrt. Ennél olcsóbban kapok bőrkormányt. Tomaso cartárssal majdnem lett is biznisz, csak neki újabb fajta van, nem kompatibilis a lufitakaró.
Mike.23-05-2007 18:05:08 // 37570
Bőröztesd be.
Liquid23-05-2007 18:03:41 // 37569
Jó neked, én is vadászom egyre!
Ferke23-05-2007 17:58:17 // 37568
Jaa, képzeljétek, van bőrkormányom!!!!:)))) Eddíg nem volt.:(
Trombozis23-05-2007 17:57:36 // 37567
Na ez jó kérdés milyen márka. Otthon ezt is megnézem. Bedobtam a lomosba. :-)
Igen hőálló festék
Trombozis23-05-2007 17:56:41 // 37566
Na megyek. Viszek akksit. De csajos azt mondja anyós vett. Anyósnál a gép, mert ma elvitte, hogy a telket fotózza. :-)
Ferke23-05-2007 17:56:41 // 37565
És mivel festetted? Gondolom hőálló matt fekete. De milyen gyártmányú festékk?)
Trombozis23-05-2007 17:55:49 // 37564
Szintelennel.
Trombozis23-05-2007 17:55:05 // 37563
Akrillal vagy mi az. Olyan, mint a sziloplaszt. Én úgy tudom. :-)
Trombozis23-05-2007 17:54:20 // 37562
Még melózom. :-D Mindjárt megyek haza. Utána, ha lesz még kedvem leszaladok, ha nem akkor, majd reggel tolom. :-)
Mike.23-05-2007 17:50:02 // 37561
:-)))
Inkább sporolós. Ha nem tetszik nem kell vennem két újat. :-)
Ferke23-05-2007 17:47:29 // 37560
Most akkor képet nem csináltááál???:)
Ferke23-05-2007 17:46:37 // 37559
Mivel ragasztottad végüli össze a búrát a lámpatesttel? Lehet, hogy nekiállok én is.:)
Karakot23-05-2007 17:40:42 // 37558
GYÁÁÁVA! :)
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.