Forum >> 155
Ádi_390014-01-2010 21:00:31 // 91288
Ez egy sima (kékes fénnyel izzó) halogén izzó, semmi köze a xenonhoz... :)
Krisz15514-01-2010 20:53:41 // 91286
most vizsgaidőszakban ez nem hangzik viccesen:D
Thomika14-01-2010 20:52:16 // 91285
Ok :))))) De kikérdezem!! :)))
Thomika14-01-2010 20:51:53 // 91284
Azt meg főleg nézesd meg egy benyakúton!!!! Ott tudnak mérni fagyállót, meg szélvédő mosót! Érdemes ezt mindig tél előtt 2-3 különböző helyen megnézetni, abból lehet kb. átlagolni....
Krisz15514-01-2010 20:50:59 // 91283
ez utána volt:D már úton hazafele
Krisz15514-01-2010 20:50:07 // 91282
köszi. majd felírjuk. lesz itiner oda-vissza többi nem érdekes
Thomika14-01-2010 20:49:03 // 91281
Na szép! Pedig kérdeztme ,rendben van-e a vas! :) Akkor ha legközelebb erre jársz, átnézzük azt a vasat! ;)
Thomika14-01-2010 20:47:50 // 91280
:))))))))))))))))))))))))))))))))
Thomika14-01-2010 20:47:12 // 91279
No legközelebb majd elmegyek veled, és megjegyzed az útvonalat! :))
cac14-01-2010 20:38:33 // 91278
Természetesen nem. Ezt erre írtam: "ablakmosó spricni buborékol:) pedig senki se kért ablakmosást, de szivárog belőle"
Bár átgondolva nem is ez lesz a baj, mert ha a szivattyú nem működik, akkor csak nem kéne folynia semminek.
Bár átgondolva nem is ez lesz a baj, mert ha a szivattyú nem működik, akkor csak nem kéne folynia semminek.
Krisz15514-01-2010 20:35:13 // 91277
és ez adhat ki olyan hangot amit 140-nél meghallok és behugyozok h mi van a kocsival?:D mert konkrétan ez volt. de most h megnéztem, csak ezt láttam mint újdonságot. amúgy azt hiszem most félig agip fagyálló van félig meg vmi más de mindkettő -25-ös papíron. de 0 fok alatt erre könnyen rácáfol
cac14-01-2010 20:32:09 // 91276
"szerencséd"
Annyi rossz után kellett végre valami jónak is történni ma velem. :)
A tréfát félretéve feltehetően a szelep adta meg magát. Gyanítom, hogy nem volt eléggé fagyálló az ablakmosó nyál Nálad, és amikor befagyott a spriclibe, akkor szétfeszítette azt. Tán Longman kollega csinált egyedi szélvédőmosót, és ő említette, hogy párszáz forintért lehet kapni univerzális spriclit.
Ha nem ő volt úgyis kijavít. :)
Annyi rossz után kellett végre valami jónak is történni ma velem. :)
A tréfát félretéve feltehetően a szelep adta meg magát. Gyanítom, hogy nem volt eléggé fagyálló az ablakmosó nyál Nálad, és amikor befagyott a spriclibe, akkor szétfeszítette azt. Tán Longman kollega csinált egyedi szélvédőmosót, és ő említette, hogy párszáz forintért lehet kapni univerzális spriclit.
Ha nem ő volt úgyis kijavít. :)
Krisz15514-01-2010 20:21:39 // 91275
szerencséd:) ma este amúgy is hülye hangokat adott ki a kocsi... aztán előbb felnyitottam a jobb (ha szemből nézed bal) oldali ablakmosó spricni buborékol:) pedig senki se kért ablakmosást, de szivárog belőle
Fairlane14-01-2010 20:20:47 // 91274
Az erdőben a nyuszika bemegy a húsboltba:
- Medve, adj egy liter húst!
- Nyuszika! Ha valahová bemész, illik köszönni, és ráadásul az nem liter, hanem kiló hús! Menj ki, és próbáld meg még egyszer!
A nyuszika kimegy, majd visszajön.
- Hé medve, egy liter húst!
A medve nem bírja cérnával, és így szól:
- Na állj ide a pult mögé, majd én megmutatom!
Kimegy, kopog, bejön.
- Jó napot! Egy kiló húst kérek!
Mire a nyuszika elkezd röhögni:
- Medve, de hülye vagy, nem hoztál üveget!
:))
- Medve, adj egy liter húst!
- Nyuszika! Ha valahová bemész, illik köszönni, és ráadásul az nem liter, hanem kiló hús! Menj ki, és próbáld meg még egyszer!
A nyuszika kimegy, majd visszajön.
- Hé medve, egy liter húst!
A medve nem bírja cérnával, és így szól:
- Na állj ide a pult mögé, majd én megmutatom!
Kimegy, kopog, bejön.
- Jó napot! Egy kiló húst kérek!
Mire a nyuszika elkezd röhögni:
- Medve, de hülye vagy, nem hoztál üveget!
:))
cac14-01-2010 20:06:19 // 91272
No nem kell rögtön mufurckodni Cartárs. Nem láttad a szmájlikat a sorok végén? :)
Krisz15514-01-2010 20:03:32 // 91271
ma mindenki megtalál:( azért mert az olajat kannában adják kishazánk civilizáltabb részein, a gps meg azért kellett, hogy eljussak arra a helyre, ahol adják nekem olajosbácsik az olajat a kannával együtt
Krisz15514-01-2010 20:01:45 // 91270
úgy 3-4 hónapja.. nem igazán emlékeztem rá:D csak gyanús volt h még a budapest vége tábla is feltűnt na akkor visszafordultam habár meg volt róla győződve az a szar h jó irányba visz. 10 forintért nem adtam volna el senkinek ennyire nincs vastag bőr a pofámon:) amúgy még ott van vmelyik bokorban bekapcsolva mert épp elkerülte a fát amit céloztam szal nagy baja nem lett. bnőm nézett nagy szemekkel mikor út közepén satufék ablakon ki padlógáz k. anyázva aztán 5 méterrel később ismét satufék és dobtam a töltőt utána.
ja már fűzöm anyámat h adja kölcsön az övét, de most elbizonytalanodott h tudja h mi lett az enyém sorsa:(
ja már fűzöm anyámat h adja kölcsön az övét, de most elbizonytalanodott h tudja h mi lett az enyém sorsa:(
cac14-01-2010 20:01:40 // 91269
A lapozós dzsipiiesssz a legjobb! :)
Egyébként miért gps-szel mentél olajért, miért nem kannával? :)))
Egyébként miért gps-szel mentél olajért, miért nem kannával? :)))
Thomika14-01-2010 19:57:21 // 91268
Amúgy meg eladhattad volna az első szembejövőnek 5000Ft-ért :))
Thomika14-01-2010 19:56:01 // 91267
:))) Akkor írj a Jézuskának, megvan az idei kari ajándékod :DDDD
Thomika14-01-2010 19:55:10 // 91266
Ohhh ,vazze, pedig mondtam merre menjél :P :)) És legutóbb együtt mentünk olajért, és még Marklart is útba ejtettük!
Krisz15514-01-2010 19:45:54 // 91265
nem jutottam el olajért hülye gps elkavart tök máshova előbb földút aztán vmi másik út tökegyenes ahol hatszor mondta h forduljak balra (nem is volt út se balra se jobbra) a hetedik alkalommal kivágtam az ablakon töltővel együtt. szal olajam nincs, de már gpsem se. mert miután te eljátszottál vele, nekem már sikerült beírnom a címet csúcstechnikás érintőképrenyőjével:s
Thomika14-01-2010 19:30:38 // 91264
Azért nem hinném,hogy generátor, mert azt erősen észrevennéd az akksi töltöttségén! Amúgy meg egy 35W-os trafó pont,hogy még kímélőbb kéne legyen.....
Thomika14-01-2010 19:23:40 // 91263
Buksi14-01-2010 18:07:54 // 91262
Micsodaaaa?? :-DD
afri14-01-2010 17:08:48 // 91260
öcsémhe!!!
emléxetek, a multkor írtam, hogy megadta magát az egyik xenon izzóm (kifehéredett a belseje és nem ég)! akkor visszaraktam mindkét oldalra a gyári égőket, de így xenon után sz@rt se láttam az esőben, ugyhogy visszaraktam a bal oldalra a még működő xenont! Még azzal az eggyel is 1000x jobban látom magam előtt az utat, mint a gyáriakkal!! :-) Azóta már Egerben mindenhol utánanéztem de 55wattosba (ilyen az enyém) 6000Kelvines sehol sincs, rendelni tudnak, de azóta se szóltak még sehonnan sem! tehát jobban jártam volna anno, ha 35Wattosat veszek, mert abból lett volna mindenhol zsákszámra!!
Lényeg, ami lényeg, hogy vettem 1 hónapja a TESZKÓból 1db pilácsot (képen), hát eddig tartott, ma reggel kiégett!!! :-( Még jó, hogy volt másik égőm, ami a gyári lehetett benne, azt raktam vissza!Tehát most is felemás lámpával járok, de szeretnék majd venni a trafókhoz minél kisebb Kelvin-számú xenonizzót venni!!!
A kifehéredett izzó égett ki, ez a doboza! Az van ráírva, hogy: H1 xenon+ (de még a fehér színhez sincs semmi köze!!) :-))) Amugy csak azért vettem ezt a sz@rt, hogy ne legyen a két oldali égő között olyan nagy színkülömbség, de kár volt!
és itt van kép arról, hogyan néz ki 1 xenonnal (6000K) és 1 gyári izzóval!!


emléxetek, a multkor írtam, hogy megadta magát az egyik xenon izzóm (kifehéredett a belseje és nem ég)! akkor visszaraktam mindkét oldalra a gyári égőket, de így xenon után sz@rt se láttam az esőben, ugyhogy visszaraktam a bal oldalra a még működő xenont! Még azzal az eggyel is 1000x jobban látom magam előtt az utat, mint a gyáriakkal!! :-) Azóta már Egerben mindenhol utánanéztem de 55wattosba (ilyen az enyém) 6000Kelvines sehol sincs, rendelni tudnak, de azóta se szóltak még sehonnan sem! tehát jobban jártam volna anno, ha 35Wattosat veszek, mert abból lett volna mindenhol zsákszámra!!
Lényeg, ami lényeg, hogy vettem 1 hónapja a TESZKÓból 1db pilácsot (képen), hát eddig tartott, ma reggel kiégett!!! :-( Még jó, hogy volt másik égőm, ami a gyári lehetett benne, azt raktam vissza!Tehát most is felemás lámpával járok, de szeretnék majd venni a trafókhoz minél kisebb Kelvin-számú xenonizzót venni!!!
A kifehéredett izzó égett ki, ez a doboza! Az van ráírva, hogy: H1 xenon+ (de még a fehér színhez sincs semmi köze!!) :-))) Amugy csak azért vettem ezt a sz@rt, hogy ne legyen a két oldali égő között olyan nagy színkülömbség, de kár volt!és itt van kép arról, hogyan néz ki 1 xenonnal (6000K) és 1 gyári izzóval!!


süsnye14-01-2010 16:51:48 // 91259
'szittem, már megen MOD(hsz,1000)=0 ;))
afri14-01-2010 16:49:21 // 91258
az én voltaaam ... :-DDD
Buksi14-01-2010 16:40:39 // 91257

SD14-01-2010 15:51:13 // 91255
azbeszt meg a fél herémet odadanám egy ilyen kégliért, nappaliban a ferrari:O
cac14-01-2010 15:35:49 // 91254
But I'm too young to die. :))
süsnye14-01-2010 15:25:24 // 91253
jaj már de problémás vagy... :)) múltkor itt valaki már hegesztett lejjeb rugótányért a telón, mennyivel bonyolultabb ráhegeszteni egyet? :))))
cac14-01-2010 15:21:26 // 91252
:D
Nade kialakításában is más a hátsó teló. Többek között az elsőnél van egy horony kialakítva a rugónak.
Úgy rendelték, hogy "afffához első teló bazz". :)
Nade kialakításában is más a hátsó teló. Többek között az elsőnél van egy horony kialakítva a rugónak.
Úgy rendelték, hogy "afffához első teló bazz". :)
süsnye14-01-2010 14:54:29 // 91251
egyébként meg kíváló alkalom, h megültesd az elejét... :PP :))
süsnye14-01-2010 14:51:20 // 91250
nade ki rendelte meg? rendeléskor azért az árból, már lehet sejteni vmi gixert, ha túl olcsó :)
cac14-01-2010 14:32:11 // 91249
Hogy nőjön köröm az összes Unixos farkára banyek!
Most hív a szerelőm, hogy nem lesz olyan egyszerű az első gátló csere, mert hátsót hoztak az agyhalott junikszosok.
Én kis buta meg még örültem, hogy ilyen olcsón megúsztam, erre kiderült, hogy 17 ropi kedvezménnyel együtt 1db első teló.
Az Unix monnyon le!
Most hív a szerelőm, hogy nem lesz olyan egyszerű az első gátló csere, mert hátsót hoztak az agyhalott junikszosok.
Én kis buta meg még örültem, hogy ilyen olcsón megúsztam, erre kiderült, hogy 17 ropi kedvezménnyel együtt 1db első teló.
Az Unix monnyon le!
süsnye14-01-2010 13:13:12 // 91248
süsnye14-01-2010 13:09:03 // 91247
cac14-01-2010 12:36:53 // 91245
Nagyon faszányos kis stuff. :)
Nekem néha alapjáraton, helyben állva szokott szépen halványodni, erősödni minden (fényszóró, műszerfal). Nagy eséllyel nekem is a generátor lesz a ludas.
Nekem néha alapjáraton, helyben állva szokott szépen halványodni, erősödni minden (fényszóró, műszerfal). Nagy eséllyel nekem is a generátor lesz a ludas.
süsnye14-01-2010 11:54:17 // 91243
jah, még conradtól vettem :))) igazság szerint megfelelő mérési pontok kialakításával, sok érzékelőt lehetne ezzel vizsgálni menet közben (asszem 4 bemenet van), csak ezen pontok kialakítása nem oly egyszerű, de a generátor esetében ez nem probléma :)
cac14-01-2010 11:52:53 // 91242
Ez engem is érdekelne. :)
Miféle cumó ez?
Miféle cumó ez?
Fairlane14-01-2010 11:40:25 // 91241
Vazz, milyen kincseid vannak :)
süsnye14-01-2010 11:39:10 // 91240
hmm, akkor lehet most beüzemelem a pár éve vásárolt data logger eszközt, úgyse nagyon használtam még :) Azzal tudnám loggolni a fesz értéket...
Fairlane14-01-2010 11:27:59 // 91239
Nekem is generátorgyanus....
Próbálj meg az akkutol két drótot behozni, csak úgy az ajtó mellett, azt ezekre meg menet közben egy mutimétert kötni, és figyelni a feszkót.
Próbálj meg az akkutol két drótot behozni, csak úgy az ajtó mellett, azt ezekre meg menet közben egy mutimétert kötni, és figyelni a feszkót.
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
3
Guests3
891
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?