
Forum >> 155
Atis15509-11-2008 20:20:08 // 67838
SD09-11-2008 20:17:10 // 67837
Hát drukkolok hogy mielőbb lábraálljon, és azért mostmár látni is az alagút végét nem?:)
Attól tartok Száguldósrác ki fogja sajáttani az autód ha kész lesz::D:D:D
Attól tartok Száguldósrác ki fogja sajáttani az autód ha kész lesz::D:D:D
мσ®©є09-11-2008 20:12:43 // 67836
na majd ha kész lesz a kicsike elmegyünk száguldozni :) lehet száguldósrác is jön :D
SD09-11-2008 20:10:40 // 67835
mindíg figyelek hogy ne csak nekem legyen jó:D:D:D
amióta nem látok este parázök száguldozni, de képzeld ha végig is forog a 2-es:) mert ez csak a gázreakció volt 3000nél ami az egyik amit imádok az alfában, de utánna jött volna hogy nem elfogy az erő hanem megjön, ezt úgy lehetett volna demonstrálni hogy kettes alapjárat és padló:) (1000 semmi kis hang glugluglu, 2000 na itt lesz valami, 3000 hoppá ennek van ereje 4000 áááááááá 5000 azta qvaaaaaaa 6500 dadadadadadadadada ha nem figyel az ember:D) én így fertőződtem meg egy alfa sprint-ben na onnantól csak alfákat keresgéltem:)
amióta nem látok este parázök száguldozni, de képzeld ha végig is forog a 2-es:) mert ez csak a gázreakció volt 3000nél ami az egyik amit imádok az alfában, de utánna jött volna hogy nem elfogy az erő hanem megjön, ezt úgy lehetett volna demonstrálni hogy kettes alapjárat és padló:) (1000 semmi kis hang glugluglu, 2000 na itt lesz valami, 3000 hoppá ennek van ereje 4000 áááááááá 5000 azta qvaaaaaaa 6500 dadadadadadadadada ha nem figyel az ember:D) én így fertőződtem meg egy alfa sprint-ben na onnantól csak alfákat keresgéltem:)
мσ®©є09-11-2008 20:04:30 // 67834
Legalább van alibid, hogy tényleg a kocsit csináltad :P visszább az üzimet olvastad, amit említettem neked? :)
SD09-11-2008 20:02:11 // 67833
Na az biztos:D mint egy 100kg-os ovodás aki legózik:D:D:D
1: Buksi itt a bizoznyíték fűtésbox manual kiszerelve, és a kezemben a fényképező végig:)
2: jóval könnyebb ülés nélkül szerelni de baromi kényelmetlen ülni:D:D:D
majd jönnek a képek:)
1: Buksi itt a bizoznyíték fűtésbox manual kiszerelve, és a kezemben a fényképező végig:)
2: jóval könnyebb ülés nélkül szerelni de baromi kényelmetlen ülni:D:D:D
majd jönnek a képek:)
Gyozi15509-11-2008 19:47:54 // 67832
rendes vót, kiszedte nekem a műszeregységet :D
Gyozi15509-11-2008 19:46:49 // 67831
hát ez szerintem is 96 előtti, de lehet hogy 97-ben helyzték forgalomba nem?
мσ®©є09-11-2008 19:40:52 // 67830
hogy én ezért mit fogok kapni :)
мσ®©є09-11-2008 19:00:53 // 67828
мσ®©є09-11-2008 18:53:13 // 67827
háló háló :)
Otto09-11-2008 16:11:52 // 67824
Abba benne van...
BMW forever!!!!!!!!09-11-2008 16:11:44 // 67823
miért miért? hát 3 millióért:))))))))))))
Otto09-11-2008 16:10:37 // 67822
Az ország leggyorsabb Alfája... :D
De miért adja el Hadada?:(
De miért adja el Hadada?:(
мσ®©є09-11-2008 10:39:03 // 67821
jah és teccik ám ahogy a kicsike harap :DD
мσ®©є09-11-2008 10:13:16 // 67820
Köszike a tegnapi élményt :) maradandó sérülést okoztál nekem, pozitív irányban :)
мσ®©є09-11-2008 10:09:28 // 67819
Jobb reggelt ...
Zsocy15509-11-2008 08:55:46 // 67818
Különben Jó Reggelt, Jó hétvégét Mindenkinek !!!
Zsocy15509-11-2008 08:48:25 // 67817
Az én nem lehetek ! Nekem nincs ekkora fejem !!! :)))))))))))
András bácsi08-11-2008 19:35:20 // 67816
Marklarunk.
András bácsi08-11-2008 19:34:38 // 67815
Szerintem Marlarunk pogány, és úgy gondolja, hogy szolgái lesznek a másvilágon. :)))
Zsolt15508-11-2008 19:33:35 // 67814
Mi történt, hogy el akarja adni??? Véget ért a tunning, vagy gépet vált???
Zsolt15508-11-2008 19:31:09 // 67813
Figyeld meg, hogy a túloldalon üldözni fog az sok 155-s lelke! :-)))
Fairlane08-11-2008 19:28:29 // 67812
Hadada gépe...
Fisher08-11-2008 19:00:51 // 67811
Bocsi, teljesen hülye vagyok ma... Már beszéltem is vele annó, Roli155. Szal' bocs... :-))
(ui.: nem kérek megjegyzést kedves Peti!) :-)))))
(ui.: nem kérek megjegyzést kedves Peti!) :-)))))
Fisher08-11-2008 18:57:05 // 67810
Sziasztok kedves Cartársak. Nem ismeri valaki ennek a tulaját? Borzasztó mód érdekelne, van e valakinek infója róla...
Gyozi15508-11-2008 18:09:29 // 67809
süsnye08-11-2008 16:43:16 // 67808
ok, és mennyire szerelhető.. főként vissza?
Marklar15508-11-2008 16:29:37 // 67807
Nohh, akkor x-edszer:)
Ez bizony a kulisszán van rajta.
90% ig biztos vagyok benne.
Kulissza van leszedve, de körbe raktuk gumival és felnivel:)
Ez bizony a kulisszán van rajta.
90% ig biztos vagyok benne.
Kulissza van leszedve, de körbe raktuk gumival és felnivel:)
süsnye08-11-2008 16:20:31 // 67806
Marklar15508-11-2008 16:17:40 // 67805
Nem fogok még borogattni mostanában. Megtette más:)
Meg megyek is most melózni...
De azok a fülek a kulisszán vannak, nem a kasztnin. Mármint, ha 1ről beszélünk.
Mert van a váltónál is egy olyan. Azt már rendelni sem lehet. Úgy csinálta nekem a kipuffos.
Meg a hátsó ülés alatt is van egy ami a kasztnira van felcsavarozva. Egy ilyet már leszedett Buksi, de potyára, mert a 16V é más, meg a hátsó dobnál is van...
Ne legyél határozattlan, mert különben süsünek nézlek! :)))
Meg megyek is most melózni...
De azok a fülek a kulisszán vannak, nem a kasztnin. Mármint, ha 1ről beszélünk.
Mert van a váltónál is egy olyan. Azt már rendelni sem lehet. Úgy csinálta nekem a kipuffos.
Meg a hátsó ülés alatt is van egy ami a kasztnira van felcsavarozva. Egy ilyet már leszedett Buksi, de potyára, mert a 16V é más, meg a hátsó dobnál is van...
Ne legyél határozattlan, mert különben süsünek nézlek! :)))
Marklar15508-11-2008 16:14:00 // 67804
süsnye08-11-2008 16:09:22 // 67803
há' te most mit vagy felháborodva? :)) te mondtad, h Buksinak van képe ezért kérdeztem őt.. ;)
mindenesetre most mégjobban összezavartál a képpel.. :)) nem tudnál még csinálni közelebbről a két végéről? :))
felni ügyben mégnemtom mit tegyek...
mindenesetre most mégjobban összezavartál a képpel.. :)) nem tudnál még csinálni közelebbről a két végéről? :))
felni ügyben mégnemtom mit tegyek...
Marklar15508-11-2008 16:07:16 // 67802
Szar lehet. Én most megyek éjszakára:)
Marklar15508-11-2008 15:54:42 // 67801
süsnye08-11-2008 15:36:14 // 67800
hát ha minden benne van, amit írt...
BMW forever!!!!!!!!08-11-2008 15:32:31 // 67799
hát de 3 millkóért?okés hogy agyon van tuningolva.de 3 milkó az 3 milkó:)))
gstup08-11-2008 15:06:01 // 67798
Sziasztok!
Ez alfaamorés tulajé? http://www.hasznaltauto.hu/2517856_alfa_romeo_155q4_1995 Nem semmi darab...
Ez alfaamorés tulajé? http://www.hasznaltauto.hu/2517856_alfa_romeo_155q4_1995 Nem semmi darab...
SD08-11-2008 09:49:50 // 67797
az üzlet kicsi vagy a fák amiket árultük?:D
süsnye08-11-2008 09:19:26 // 67796
Buksi! Longfinger aszonta neked vannak képeid arról a kipu tartó fülről, ami a váltókulisszához van rögzítve...
Igaz ez? Ha igen, akkor miért nem küldted még el?? :)
Igaz ez? Ha igen, akkor miért nem küldted még el?? :)
süsnye08-11-2008 09:15:16 // 67795
Munkás jó reggelt! nem hittem, h itt valaha szombaton dolgozni fogok. :)
мσ®©є08-11-2008 09:10:00 // 67794
szebb reggelt, csak kukk és lépek is melozi aki gondolja benézhet hozzám Érdre Bemtéren a Bonsai kisüzletbe :) 10-18.00 ig :D
SD08-11-2008 09:07:36 // 67793
Aszonta én szedjem ki:P de legalább azt is lefotózom:) viszont holnap lenne erre alkalom, csak hogz jönnek anyósék, és ráadásul még meg is hívott egy másik rokon minket velük együtt szóval h holnap elmegyek bontani és rombadől a családi életem téged foglak okolni:D
Buksi08-11-2008 08:53:08 // 67792
Akkor szedje ki nappal! ;-)))
SD08-11-2008 08:46:16 // 67791
Marklárnál a kertben nincs:)
Buksi08-11-2008 08:42:24 // 67790
Mé', nincs nálatok villany? :-DDD
GT Ɨ|ѯ08-11-2008 08:37:31 // 67789
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
1
Guests1
779
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?








