SD07-09-2010 10:44:47 //
104588
ez de jó kép:D
totalcar videóból
SD07-09-2010 10:43:19 //
104587
Ha addig nem találnak ott is egy bombának látszó csővezetéket:D
süsnye07-09-2010 10:41:30 //
104586
node itt nem lesz kit fikázni, mert egyedül leszel a pályán.. ;))
SD07-09-2010 10:08:56 //
104585
Akkor én nevezek a piroskával!!!:)
SD07-09-2010 10:03:14 //
104583
Igen ez a tipikusan ronda de finom:))) ronda szélesítés finom V6:D
SD07-09-2010 10:01:07 //
104582
Ki volt már a Berda józsef utcai autoklub pályán?
Van ott rántópad?
És ki jön 155-ök közül?? :)
18 szept lesz egy alfás tréning ott:)))
Jóreggel:)
Buksi06-09-2010 23:43:34 //
104581
Az első sárvédő igen böszmén lett megcsinálva! :-)))
Buksi06-09-2010 23:40:07 //
104580
Mentem én volna szívesen, de sajna melóztam! :-/
Thomika06-09-2010 21:09:58 //
104579
Nem egészen erre gondoltam... Longman is cseréltette a belső króm "rudat/tengelyt" rajta, hogy erősebb legyen...Én is ezen gondolkodom. Szerencsére találtam it tőlem nem messze egy céget,akik jó áron felújítanak. Kipróbálom őket, hátha bejön, és akkor nem kell messzire mennem :)
afri06-09-2010 21:03:14 //
104578
... vagy lemenni Visontára egy jó kis gokartos száguldozásra!!! :-DD
afri06-09-2010 21:01:41 //
104577
Egerben a Dobó-téren mikor csinálunk már minitalit????
kikapcsolódásként szétnézni az egri-várban, stb.! ,-) ... esetleg kimenni közben a Kékes-tetőre!!
afri06-09-2010 20:56:17 //
104576
uhh ... na ez már döfi!! ,-))
RoliQ406-09-2010 20:46:35 //
104575
nem kell v6 van túró:)
értem én, de V6osan csak 1200 .D
RoliQ406-09-2010 20:43:26 //
104573
olcsóbban kijön ha megcsinálom ilyenre...:) sőt... jobbra:)
akkor ez nem sok 17900ért? :D
RoliQ406-09-2010 20:31:27 //
104571
Nekem mondjuk ez jobban tetszik:)
hmmm
RoliQ406-09-2010 20:29:16 //
104570
szerintem kicsit "sok":)
jah és ott már 5000 ojró :D
én is felnit meg a vasalódeszkát cserélném oszt kész :D
bazz ezt nem tom, belinkelni, de a www.mobile.de van a 4ik oldalon a 155ök közt
afri06-09-2010 20:15:32 //
104566
itt nem ad ki semmit!! :-/
afri06-09-2010 20:14:47 //
104565
nem is drága, jól is néz ki, bár azok a felnik nagyon szarok alatta ...
csak nehogy megvegyem!! ;-) erre már szivesebben vágnék bele!!
afri06-09-2010 20:11:24 //
104563
tegnap egyébként voltam Eger mellett Nagytályán megnézni egy Lancia Kappát turbósat! csak sajnos 4 hengeres verzió ez, nekem meg 5 hengeres jön be jobban! már csaka hangja miatt is!! egyébként a csávó hálistennek teljesen olasz párti, van mellette egy Alfa 156 2.5 V6 24V is, csak az most ideiglenesen kivont, mert a Kappát használja. de nagyon patika mindakettő! és inkább a Kappától válna meg, mint a V6-tól! hiába, a V6 az V6!!! ugye gyerekek!! :-)))
azért képeket rakok fel arról a Kappáról, jól megy nem vitás, semmi csörgés az utastérben, akar a vaj, olyan!! :-) fűthető elektromos bőrülések, stb, minden extra benne van, 98'-as évjárat, friss nagyszerviz utáni, automatán kívül ez már télleg full extrás, csak hát 4hengeres! :-/ és csak 650ezer, de az fix!! a szine ugyanaz, mint az én V6omnak! :-)
végülis a srácnak teccik a V6om, ment is vele egyet, még nem tartjuk kizártnak, hogy elcseréljük, és rátolok még vmennyit! :-)






holnap egy 164 V6 Tb -t próbálok ki Egerben, az elvileg egy az egyben cserére menne az enyémmel!! :-) ... ha nekik is teccene, meg nekem is!! :-DD de nem hamarkodom el!! ;-) ... csak kipróbálom azt is!!
van a bontóban egy 3 literes 166os is, az még jobb volna, csak azt most láttam meg. olcsó átépítés lenne... nem tudom mennyivel drágább mint az 55-ös 2.5-ösét beledobálni. de nekem ezen a héten kell a véhat. nemsokára úgyis rájövök h nincs annyi guriga
afri06-09-2010 19:57:29 //
104560
jaa, inkább azt!!
vagy én
inkább ezt a helyében!! a kasztnit meg tovább lehet pattintani másnak!! telán egy 156osét könnyebb eladni! :-)
Akkó már inkább 24 szelepest, nem? :)
Csak sima felújítás volt. Nem akartam keményebbre. Így is elég keménynek érzem az autót. Amivel mentem régebben TS 155 attól keményebb az enyém sokkal. Főleg ezekkel a /40-es gumikkal. Meg ami Tipo-m volt attól is keményebb sokkal pedig az sem volt lágy egyáltalán és elég sok dologban ugyanaz a futómű.
afri06-09-2010 19:31:24 //
104556
ez tök jó lehet!!!
mire nem képes már a mai technika??! :-O
BL06-09-2010 18:11:26 //
104555
Én használtam a RaceChrono-t két hete az Euroringen, egy rakat dolgot kiszámít a köridőktől kezdve a legnagyobb/legkisebb sebességig akár szektorokra bontva többféle összehasonlító táblázatban is és sematikus pályarajzon is mutatja az adatokat.
Egy túl rövid féktáv után a telefon becsúszott az ajtózsebbe, de a program tovább tudott dolgozni, a műholdvétel ott is jó maradt :)
Nem röhög! :-DD
Jöhettél volna. Amennyi pálinkával, meg sörrel megkínáltak, azzal már régen jól érezted volna magadat. :-D
norbee06-09-2010 15:00:59 //
104552
Sok menő a GPS-el... :P :)
Thomika06-09-2010 13:48:57 //
104551
jól néz ki! Erősíttettél is rajta vagy csak "sima" felújítás volt?
A múltkor írtam a lengéscsillapító kérdést. Megoldódott. Kivettem őket és elküldtem Felsőtárkányra javítani. Ugyanaz az ember csinálta aki Longman-ét is. 7k/db áron csinálta meg. Szerintem egyáltalán nem volt sok érte, + a posta volt oda-vissza 3000 Ft.

Az egyik igencsak elengedte az olajat, éreztem is rajta, hogy nem tökéletes. De amikor kivettem már látszott is, hogy odavan. Meg lett a bűnös is, hogy mi tette tönkre.

A gumi felütköző ilyen porúzus anyagból volt, olyasmi mint a szivacs az elmorzsálódott és alá ment a szimmeringek. Így mellette kijött az olaj is.
Vettem ezeket is újat, de már a gumis fajtát nem ezt a szivacsos szart.
Így most már hibamentesnek tekinthető a járgány:))
Hja sajna nekünk igen, mert a legkisebbik Theo elfáradt és aludni csak kocsiban és otthon szeret. Nagyon válogatós fajta. 8o))
Thomika06-09-2010 05:47:05 //
104548
Fasza volt ma negyed 5kor arra ébredni, hogy kétszeresére dagadt a torkom. Most mehetek orvoshoz 8ra....Legalább annyira xar, mint mandula műtét után..:(
Thomika06-09-2010 05:40:31 //
104547
Én elbaxtam tavaly, mert pénz hiány miatt Brada-t vettem, nem kellett volna... 3 hónap után már lógott. :(( Lassan megint cserélhetem. A jobb hátsó viszont 5 éve cserélve (88K-t futott eddig), már nem emléxem mire, azóta jó!
Thomika06-09-2010 05:38:01 //
104546
Ha jót akarsz inkább SKF! De miért nem hívsz fel az árak miatt? A héten úgyis mennem kell cuccokért. Ha gondolod, kérdezek árakat, aztán meglátod hol olcsóbb....
Haro05-09-2010 23:28:33 //
104545
Mondtam ,hogy időben szólj,mert nem fogom tudni beszerezni:)
Nohh ezért nem árúlom a hátsó csapágyakat... Inkább rakok fél évente bontottat, mint 20k/db. De a mostaniak már másfél évesek. Igaz volt közben egy kis állás:)
Jahh és az új sem bírta 2 évnél tovább:(
Fél 2kor már vége volt? :)
nekem ha balra húzom a kormányt erősebben búg, úgyhogy gondolom elől is erősen ki van a bunda... amúgy én is jobban hallom hátulról. na egy közös csapágycserés délutánban benne vagy ugye?:D és te milyet veszel bele?
Robiik05-09-2010 22:10:21 //
104541
Egy cipőben járunk, nekem is a héten lesz csapágycsere :) nekem a jobb hátsó búg, és rázza a bódét.
na pénz meglett a csapágyak cseréjére, végülis csak június óta halogatom. kérdés h milyen márkát érdemes venni unixnál van 6 féle... Ruville, SKF, stb stb..
remélem tényleg amiatt búg a futómű, fölöslegesen nem akarok 40-ért csapágyszettet venni, de gondolom más nem lehet az oka...
Hát már "csak" a végére értél oda? A kappákat és a phedrát meg sem láttad! Szép kis konvoj jött össze!
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.