Sziasztok!
Nem bont valaki véletlen 1.9 TD motort?
Forum >> 155
Gery8320-04-2009 17:48:26 // 77888
AlfaSignora20-04-2009 17:27:56 // 77887
:) Ne is add alább :)))) :-D
SD20-04-2009 16:48:06 // 77886
sesesese hogynézne már ki az?
ösösösös a király:)
ösösösös a király:)
Fairlane20-04-2009 15:49:23 // 77885
ird át a neved száznegyvenhetesesre.... :P
SD20-04-2009 14:43:37 // 77884
mivanmá?
147-es nőiautó:) ?
147-es nőiautó:) ?
SD20-04-2009 12:52:54 // 77883
Amúgy szép az új felnid:) Nem gondolkoztál még azon hogy megcsinálod villanymotorosra az autódat?:) Annak nem kell hűtővíz és foroghat folyamatosan 10.000-et:)
Nem te vagy vadállat, a technika nem ért még utol, tehát valójában egy felfedező vagy mint Kolompos Kristóf az emberiség úttörője, az autók bétatesztelője:)
Enyimet kőccsön nem kapod:)
Nem te vagy vadállat, a technika nem ért még utol, tehát valójában egy felfedező vagy mint Kolompos Kristóf az emberiség úttörője, az autók bétatesztelője:)
Enyimet kőccsön nem kapod:)
SD20-04-2009 11:02:38 // 77882
az egyik csak pálya, sebességhatár+10% +- forgalomtól függően a másik pálya, meg vegyes:)
Tehát elmondhatom hogy teljesen úgy használtam mintha bármilyen autóval mentem volna, csak pluszban még belefért pár kigyorstás ez-az:))) hogy vigyor is legyen:)))
Forza 155:)))
Tehát elmondhatom hogy teljesen úgy használtam mintha bármilyen autóval mentem volna, csak pluszban még belefért pár kigyorstás ez-az:))) hogy vigyor is legyen:)))
Forza 155:)))
SD20-04-2009 10:07:30 // 77881
fogyi uóbbi két tankra:)
8L és 8.2L/100:)))
8L és 8.2L/100:)))
Zsolt15520-04-2009 08:35:45 // 77880
afri20-04-2009 00:20:41 // 77879
Röviden
-szavakban: ez volt az első talim, jól éreztem magam köztetek, még jobban imádom az Alfákat! Az idő kegyes volt hozzánk, viszont a zene pocsék volt :-(( , attól még Bunyós Pityut is jobban elhallgatom! :-D A programok is sztem lehettek volna szinesebbek, pl. bográcsfőzőverseny, vagy ki tud messzebbre kacsakövezni a Dunában! :-DDD
-képekben:




























-szavakban: ez volt az első talim, jól éreztem magam köztetek, még jobban imádom az Alfákat! Az idő kegyes volt hozzánk, viszont a zene pocsék volt :-(( , attól még Bunyós Pityut is jobban elhallgatom! :-D A programok is sztem lehettek volna szinesebbek, pl. bográcsfőzőverseny, vagy ki tud messzebbre kacsakövezni a Dunában! :-DDD
-képekben:




























Marklar15519-04-2009 23:13:45 // 77877
lungfefe19-04-2009 22:06:41 // 77876
Inter156 (il mascalzone)19-04-2009 21:00:59 // 77875
Buksi19-04-2009 20:57:18 // 77874
Kösz szépen! :-))
Stevke19-04-2009 20:49:09 // 77873
Buksi tuti lett!
Szép munka!
Szép munka!
Buksi19-04-2009 20:47:26 // 77872
Használtam zsírt, de nem ilyet! :-)
zsiguchan15519-04-2009 20:44:49 // 77871
Buksi19-04-2009 20:32:30 // 77870
Nagy generál lesz rajta?
gekki19-04-2009 20:12:51 // 77869
Sziasztok cartársak!
sajna egy véletlen "baleset" miatt nem tudtam részt venni a rendezvényen, de itt a fotók között megtaláltam régi autómat: IDK-051 grafitmetál Q4 -es
ez lenne az, a fara:

és még az én régi fotóm:

ha valaki tudja, hogy ki a mostani gazdája kérem jelezze nekem, szívesen felvenném vele a kapcsolatot...
előre is köszi a segítséget!
Gekki
(fotó a gépről az oldalamon)
sajna egy véletlen "baleset" miatt nem tudtam részt venni a rendezvényen, de itt a fotók között megtaláltam régi autómat: IDK-051 grafitmetál Q4 -es
ez lenne az, a fara:

és még az én régi fotóm:

ha valaki tudja, hogy ki a mostani gazdája kérem jelezze nekem, szívesen felvenném vele a kapcsolatot...
előre is köszi a segítséget!
Gekki
(fotó a gépről az oldalamon)
Atis15519-04-2009 20:12:41 // 77868
köszönöm az infókat! :)
Atis15519-04-2009 20:12:03 // 77867
Sajna állni fog az autóm egy jó darabig.
Edyboy19-04-2009 20:06:51 // 77866
1800 píz :(
Hat hónap után automatikusan visszahelyeződik a forgalomba.
Hat hónap után automatikusan visszahelyeződik a forgalomba.
Buksi19-04-2009 20:04:48 // 77864
Miért akarod kivonatni?? :-O
ystuc19-04-2009 20:04:13 // 77863
Okmányirodában intézik, fél évre valami 1500-2000 Ft, ha jól tudom.
Atis15519-04-2009 20:02:05 // 77862
Buksi Szép lett az új futóműved!
Nekem is van mit csinálgatni... :(
Nekem is van mit csinálgatni... :(
Atis15519-04-2009 20:00:51 // 77861
Helló cartársak!
Megtudja mondani vki, hogy mennyibe kerülne ideiglenesen kivonatni illetve visszahelyeztetni a forgalomba a gépet??
Megtudja mondani vki, hogy mennyibe kerülne ideiglenesen kivonatni illetve visszahelyeztetni a forgalomba a gépet??
atesssz19-04-2009 19:57:37 // 77860
Buksi19-04-2009 19:52:36 // 77859
gekki19-04-2009 19:51:22 // 77858
gekki19-04-2009 19:48:29 // 77857
Sziasztok cartársak!
sajna egy véletlen "baleset" miatt nem tudtam részt venni a rendezvényen, de itt a fotók között megtaláltam régi autómat: IDK-051 grafitmetál Q4 -es
ha valaki tudja, hogy ki a mostani gazdája kérem jelezze nekem, szívesen felvenném vele a kapcsolatot...
előre is köszi a segítséget!
Gekki
(fotó a gépről az oldalamon)
sajna egy véletlen "baleset" miatt nem tudtam részt venni a rendezvényen, de itt a fotók között megtaláltam régi autómat: IDK-051 grafitmetál Q4 -es
ha valaki tudja, hogy ki a mostani gazdája kérem jelezze nekem, szívesen felvenném vele a kapcsolatot...
előre is köszi a segítséget!
Gekki
(fotó a gépről az oldalamon)
"Száguldosrác"19-04-2009 19:29:22 // 77856
Gery8319-04-2009 19:07:53 // 77855
Ez a biztosítéktábla csuklója (zsanérja), nevezd aminek akarod. :D
Edyboy19-04-2009 19:02:38 // 77854
Edyboy19-04-2009 18:34:35 // 77853
SD19-04-2009 16:43:07 // 77852
Fairlane kollegával megbeszéltük ebéd közben hogy melyik alfásnak nem olajos a keze?
(Akinek szerelőnél van az autója)
:D:D:D
no persze nem feltétlenül az autó miatt de ezek az alfások már ilyenek, mindíg kell bütykölni valamit:D Biztos mi voltunk a játszótéren is a legmocsoksabbak is:D vagy nemtom :D
(Akinek szerelőnél van az autója)
:D:D:D
no persze nem feltétlenül az autó miatt de ezek az alfások már ilyenek, mindíg kell bütykölni valamit:D Biztos mi voltunk a játszótéren is a legmocsoksabbak is:D vagy nemtom :D
SD19-04-2009 16:18:43 // 77851
Már csak egy templom kellet volna meg 2 szeparált parkoló:D hogy teljes legyen az élvezet, és pont ugyan ezek hangoztak volna el akkor is:D
AR753319-04-2009 15:18:27 // 77850
Ciao!
Sajna nem a 75-ök foglalták el a 155-ök helyét, hanem a később jövő 155-ket terelték be a 75-ök helyére, így a még később érkező 75-ket "elküldték" a közös parkolóba :(((
De semmi gond, mi is szerettünk volna a többi 75-el együtt lenni, de most így jött össze.
Majd jövőre :-)))))))))
Üdv. :)
Sajna nem a 75-ök foglalták el a 155-ök helyét, hanem a később jövő 155-ket terelték be a 75-ök helyére, így a még később érkező 75-ket "elküldték" a közös parkolóba :(((
De semmi gond, mi is szerettünk volna a többi 75-el együtt lenni, de most így jött össze.
Majd jövőre :-)))))))))
Üdv. :)
Buksi19-04-2009 15:12:53 // 77849
Jó képek! :-)
Az az arany és szürke színben pompázó 155 kié? Nagyon jól néz ki! :-)
Az az arany és szürke színben pompázó 155 kié? Nagyon jól néz ki! :-)
Buksi19-04-2009 15:09:46 // 77848
Komoly egy emelő! :-))))
atesssz19-04-2009 15:02:11 // 77847
Stevke19-04-2009 13:15:35 // 77846
Szomorú h nem lehettünk ott ezen a szép eseményen! :((
Majd fotókat azért még szeretettel várunk! :)
Majd fotókat azért még szeretettel várunk! :)
Thomika19-04-2009 11:52:48 // 77845
Thomika19-04-2009 11:39:20 // 77844
Marklar sajna kinyírta a motort, este hozta haza a tréler. jövő héten kiderül, mi is történt, mit kell cserélni.
Azért az új főképe megvan :P Ha megengedi, akkor feltöltöm majd ide :))
gondolom, most éledeznek a tegnapi buli után. Yoyo-ékkal mulattak vhol...
Azért az új főképe megvan :P Ha megengedi, akkor feltöltöm majd ide :))
gondolom, most éledeznek a tegnapi buli után. Yoyo-ékkal mulattak vhol...
Zsocy15518-04-2009 17:09:01 // 77843
Valahogy úgy ! :)))
BMW forever!!!!!!!!18-04-2009 16:56:06 // 77842
Csak a "női" alfáknak hagynak helyet bőven?????????:-)))))
Zsocy15518-04-2009 16:53:04 // 77841
Sziasztok
Hát én már hazaértem, de mielőtt indultam volna elég szomorú dolgot láttam: Marklart vontatták !!!!!!!!!! Remélem nem komoly !!!
Egyébként szerintem egész jó volt, csak a 155-ösöknek mintha kevés helyet hagytak volna, mert a 155-ös "parcella" túlsó végén a 75-ösök is parkoltak !
Hát én már hazaértem, de mielőtt indultam volna elég szomorú dolgot láttam: Marklart vontatták !!!!!!!!!! Remélem nem komoly !!!
Egyébként szerintem egész jó volt, csak a 155-ösöknek mintha kevés helyet hagytak volna, mert a 155-ös "parcella" túlsó végén a 75-ösök is parkoltak !
Thomika18-04-2009 06:39:55 // 77840
Reggelt! :)
Lassan indulok mosatni :) Remélhetőleg, már nem lesz eső?! De ahogy kinéztem az ablakon......ez a köd elszomorító az elmúlt hét időjárása után... Kb. fél 8-ra ott leszek parkolóban...
Jó készülődést, Urak! ;)
ciao
Lassan indulok mosatni :) Remélhetőleg, már nem lesz eső?! De ahogy kinéztem az ablakon......ez a köd elszomorító az elmúlt hét időjárása után... Kb. fél 8-ra ott leszek parkolóban...
Jó készülődést, Urak! ;)
ciao
SD18-04-2009 01:32:41 // 77839
na jóccaka most értem fel :D
mosott már valaki garázsban autót??? ásványvizes palackból? :D buzi egy idő...
ezenkívül 3flakon szilokon, egy féktisztító stb
eza torony bax állat!!!
mosott már valaki garázsban autót??? ásványvizes palackból? :D buzi egy idő...
ezenkívül 3flakon szilokon, egy féktisztító stb
eza torony bax állat!!!
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
2
Guests2
866
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?














































































