Poló21-12-2008 20:20:42 //
84607
Kékkel van festve a parkoló, az meg a sárga vonalig tart, az meg a járda lehet, nem? :)
Ilyen kék volt a Garda-tónál is. De nyugaton miért kékkel festik?

Nincs, de jól hangzik nem? :-)
Ez bónusz, igaz egy kicsit OFF

Poló21-12-2008 20:14:19 //
84604
Nyirkos volt, de az még FL előtti.
Kérdezz nyugodtam, nem fogunk kinevetni :-)
Nem minden arany, ami fénylik!
Nincs járda, ez egy lezárt parkoló, csak régen vasútállomás volt és akkor lehetett járda...
A kézfogásos sértést (mármint, hogy én egy gófossal) meg Neked elviselem, mert földi vagy, különben kihívnálak egy párbajra!
:-)))
van összefüggés az alfa és bajusz között? :)
GTPeti21-12-2008 20:09:28 //
84599
Valaki beszkennelte már a magyar kézikönyvet! Nekem is megvan, csak most nem tudom elküldeni.
ystuc21-12-2008 20:08:20 //
84598
Pár év...? :-)
Most azért jó lenne, mert van pár dolog ami nem tiszta. :-)
Mert már akkor is Alfám volt :-) - egy 146-os
Poló21-12-2008 20:07:35 //
84596
Kezetfoghatsz az V-ös gófossal, a járdát meg elfoglaltátok :-b
ő azzal lenne ott 3 óra alatt :D
Na tudodki...
Inkább szarolaszvassal megyek :-))
minek a kézikönyv? mindenre rájössz pár év alatt :)
GTPeti21-12-2008 20:03:40 //
84592
Ezt nekem is be kéne iktatnom... 3 óra alatt ottlennék. :)
a bajusz ugyan akkora :DD
Német nekem is, csak gondolom az új 156 tulajnak madzsar kellene...
Meg még ezt az állványozott izét is meg akarom mutatni a Vasnak...

(Huh, nyolc évvel fiatalabb voltam...)
GTPeti21-12-2008 20:02:26 //
84588
Oda vegyél fel sötét öltönyt és napszemüveget, a család barátjaként fognak fogadni. :))
Szicília még tervben van :-)
Mike.21-12-2008 19:59:25 //
84585
Van európában olyan hely ahol nem jártál?
A Tiedhez van?
Tudtommal a faceliftes mjet-es motorúakhoz nincs magyar könyv, egyszerűen nem adtak ki. Én németben vettem kemény 5 ójróért.
Nekem még a sima dejzelét adták az autóhoz (újonnan vettem!)!
ystuc21-12-2008 19:54:59 //
84583
És kell az neked? :-D
Amúgy honnan lehetne szerezni óccsóé?
Írtam a Fiat Mo-nak egy levelet, hogy kéne. Vissza is írtak, hogy 5000-7000 Ft körül van egy ilyen könyvecske. Mondjuk nekem kicsit soknak tűnik, meg ők is zagyváltak mellé össze-vissza. Mindegy, holnap felhívom őket, biztos kapok konkrét választ. :-)
a Tiedhez nincs csak az enyémhez :D
ystuc21-12-2008 19:51:29 //
84580
Srácok!
Van valakinek magyar nyelvű kezelési könyve a kocsimhoz? :-)
felhívtad az álarcos csákót? :D
GTPeti21-12-2008 19:50:23 //
84578
Azé' meg kell hagyni szép kis ladikod van! :)
GTPeti21-12-2008 19:49:32 //
84577
Na, megtaláltam az info-t, Mallorcán forgatták a videót.
MC a francia riviéra része :)
Azért nem volt ismerős :-)
Ott már olajkályhával voltam, oda ez passzol:

Az előző Basti/Korzika volt
GTPeti21-12-2008 19:46:37 //
84573
Amúgy melyik link működik?
GTPeti21-12-2008 19:46:17 //
84572
Én is ezt kérdezem!
Lehet, hogy MonteC, de lehet, hogy francia riviéra.
Mike.21-12-2008 19:45:39 //
84571
Én is. :-)
Bár most egy kis hóra vágyom. :-)
Meg a bemutatott autó is...
Akár, nem igazán jellemző dolgokat filmeztek le...
Hol játszódik?
hallottam ...akkor is németül annyira dadogás a kötelező névelő, névmás + ige miatt :DDD a csajokat bevállalnám
GTPeti21-12-2008 19:38:02 //
84566
Pedig a szövegnek még értelme is van. :)
hát a német rap igen szánalmas :DDD
GTPeti21-12-2008 19:32:11 //
84564
GTPeti21-12-2008 19:31:10 //
84563
ystuc21-12-2008 19:25:43 //
84561
Nálam nem nyert...
GTPeti21-12-2008 19:24:58 //
84560
GTPeti21-12-2008 19:23:07 //
84559
Akkor vmi proxyn kerersztül kell megnézni. Sztem érdemes is. :)
Utánanézek, hogy lehet.
ystuc21-12-2008 19:20:58 //
84558
Hmmm... Nálam ezt írja: This video is not available in your country...
????
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.