Vili10-12-2008 13:17:01 //
83357
Dévid10-12-2008 13:13:36 //
83356
Igazad van, a napi 30 km bringázás, és a szokásos erőnléti gyakorlataim is elmaradtak már.
Sajnos ez érezhető, és látható is rajtam. :S
Viszont megfogadtam, hogy elkezdem újra, kezdetnek sportosabban fogok vezetni. :)
csocsi10-12-2008 13:10:47 //
83355
Esetleg újra meg kellene tanulnod "sportosan" élni :))
Mike.10-12-2008 13:07:50 //
83354
"Nagyjaink" jó létet.
Na de ez már nem ide való.
no ki ígérget neked és mit?
Mike.10-12-2008 12:54:48 //
83352
Azért csak van akinek elég a nyalóka is. Majd ígérek mindent és nem kapnak semmit,. :-))) Ez most úgy is nagy divat.
Dévid10-12-2008 12:52:00 //
83351
Most egy 15 éves zaklat... Nagyon bejövök Neki, meg a kocsim is, de nem engedik meg a szabályaim... :)
20 év alatti kislánnyal nem kezdek...
azok már nem érik be nyalókával anyagiasak lettek...bár mostanság hódít a SUV...a tied is SUV-os menj egy pár kört a városban :DDDD
Mike.10-12-2008 12:51:06 //
83349
Amire rábaxtak egy alfa pajzsot. Remélem ez csak egy tévedés volt és visszatérnek a kitaposott útra.
Mike.10-12-2008 12:48:40 //
83348
A 20 ba már beleszámoltam a karácsonyi bejglizabálás eredményét is. :-DDD
Én a 18 -20 körüliekre gondoltam. :-))
Dévid10-12-2008 12:46:41 //
83347
De én azt akarom, hogy zaklassanak már a nők...
Már nem is futnak utánam, mint régen...
Ehh, a régi szép idők, amikor még női táskákat loptam... :DDDDD
csocsi10-12-2008 12:41:26 //
83346
A mito szerintem egyenesen csúnya, mintha offokból gyúrták volna össze :(((((((((((((
karácsony után möglesz az a 10 is :D fiatal csajokat én sem szeretem legalább legyen 14 :DDDDDDDDDD
Ferke10-12-2008 12:40:49 //
83344
Élvezd is ki a nyugalmat!:)))
Mike.10-12-2008 12:39:12 //
83343
És ez a tháliával sem lesz jobb. :-)))
Dévid10-12-2008 12:35:00 //
83342
Nyugi, én sem. :)
Mike.10-12-2008 12:32:47 //
83341
Csak plusz 20 :-D
És nem is igazán kellek a fiatal csajoknak. :-)))
Mike.10-12-2008 12:28:38 //
83340
Nem baj, itt vagyok és figyelek! :-)))
Te sem hasonlítasz régi önmagadra + 30kg, pocak, ránc...attól még Mike vagy :DDD
Mike.10-12-2008 12:26:19 //
83338
Én is így vagyok vele. Ezek az újak már nem hasonlítanak az elődökre. Sem a 159 sem a mito. Nekem már nem igazi Alfás Alfák.
Mike.10-12-2008 12:23:42 //
83337
Eddig is ezt tartottam. A megjelenése óta barátkozom vele, hogy egyszer talán ilyenem lesz, de nem valószínű.
csocsi10-12-2008 12:20:45 //
83335
Ez már nem olyan amiért beleszerettem az alfába.
Liquid10-12-2008 12:20:23 //
83334
bakter, azt bizony elfeledtem, kissé szórakozott vagyok ma :)
GTPeti10-12-2008 12:19:20 //
83333
A többségi nyomásának hatására diplomatikusan megváltoztattad véleményed. :)
Dévid10-12-2008 12:19:14 //
83332
Köszönöm szépen a javítást, lelkemből szóltál. :D
Tetszenek a 159-ek, de még nagyok számomra (meg drágák is). :)
Mike.10-12-2008 12:15:52 //
83331
100 % ig én sem zárnám ki, de nem nagyon hajtok érte. :-)
csocsi10-12-2008 12:15:36 //
83330
Az élet nem habostorta :))
GTPeti10-12-2008 12:15:25 //
83329
Kérdés: El tudnád képzelni, hogy később a 156-ról 159-re válts?
1. Erhard - Igen
2. Mike - Nem
3. GTPeti - Igen
4. Attie - Igen (tecc az eleje, oldala, belseje (tök jól körülölel) - nem tecc, hogy nincs rejtett kilincs)
5. Sanyi - Igen
6. Dévid - Igen egy 3.2 V6 Q4 Biturbo verziót, molekuláris páncélzattal, de legközelebb Thaliám lesz (a szerk. :)
7. Someday - Igen, de nem váltanék hanem mellé. ha majd gazdag leszek. a 156ost megtartánám "hülyegyerekautónak" 10 éve favorit és az is marad.
8. csocsi - Nem valószínű
9. Liquid - Igen Nekem is teccik, a 159, sztem cserélnék is ha lenne keretem rá, de nagyon fájna a szívem a 156 eladásakor
csocsi10-12-2008 12:14:42 //
83328
Ha mindenki egyformán szavazna akkor semmi értelme nem lenne :))
Igenis látok, még szemüveg sem kell :))
csocsi10-12-2008 12:13:38 //
83327
Azért írtam így, mert lehet helyzet amiért bevállalnám, de alapból nem :))
Dévid10-12-2008 12:13:17 //
83326
Szombaton nem tudtam megelőzni egyet, azóta a csapat ezzel szekíroz, hogy vegyek inkább rendes autót... :)
csocsi10-12-2008 12:12:43 //
83325
Enged direkt töröltél a listából? :))
csocsi10-12-2008 12:12:01 //
83324
Hát akkor rajtad múlik :))
Mike.10-12-2008 12:11:20 //
83323
Miért , az törhetetlen?? :-)))
Vagy gondoltad ha törik az autó akkor te se ússzad meg? :-))))
áruló :DDD hát persze Csocsi lát, Mike motyog :)))
Mike.10-12-2008 12:09:03 //
83321
Írhattad volna a "nekem" mellé a nick neved is. :-))))
Dévid10-12-2008 12:07:23 //
83320
Ha nem gyártanak belőle törhetetlent, akkor nekem sem kellene... Akkor lesz az a bizonyos offos... :)
Mike.10-12-2008 12:05:50 //
83319
Huuh, már megijedtem, hogy egyedül maradok a nemleges véleményemmel. :-))
Bár némelyik igen mellé olyan kitételek vannak írva ami nem biztos, hogy megvalósítható. :-)
Liquid10-12-2008 12:03:42 //
83318
Csinálhatnánk egy topicszavazást, kinek tetszik a 159 és kinek nem.
Kérdés: El tudnád képzelni, hogy később a 156-ról 159-re válts?
1. Erhard - Igen
2. Mike - Nem
3. GTPeti - Igen
4. Attie - Igen (tecc az eleje, oldala, belseje (tök jól körülölel) - nem tecc, hogy nincs rejtett kilincs)
5. Sanyi - Igen
6. Dévid - Igen egy 3.2 V6 Q4 Biturbo verziót, molekuláris páncélzattal, de legközelebb Thaliám lesz
7. Someday - igen, de nem váltanék hanem mellé. ha majd gazdag leszek. a 156ost megtartánám "hülyegyerekautónak" 10 éve favorit és az is marad.
8. Nekem is teccik, a 159, sztem cserélnék is ha lenne keretem rá, de nagyon fájna a szívem a 156 eladásakor
Dévid10-12-2008 12:02:21 //
83317
Valahogy ilyen gondokkal szerintem együtt tudnék élni... :)
csocsi10-12-2008 12:01:01 //
83316
Ez is jó megközelítés :)))
Nagy gondtól szabadítod meg magad :))
csocsi10-12-2008 12:00:13 //
83315
Csinálhatnánk egy topicszavazást, kinek tetszik a 159 és kinek nem.
Kérdés: El tudnád képzelni, hogy később a 156-ról 159-re válts?
1. Erhard - Igen
2. Mike - Nem
3. GTPeti - Igen
4. Attie - Igen (tecc az eleje, oldala, belseje (tök jól körülölel) - nem tecc, hogy nincs rejtett kilincs)
5. Sanyi - Igen
6. Dévid - Igen egy 3.2 V6 Q4 Biturbo verziót, molekuláris páncélzattal, de legközelebb Thaliám lesz
7. Someday - igen, de nem váltanék hanem mellé. ha majd gazdag leszek. a 156ost megtartánám "hülyegyerekautónak" 10 éve favorit és az is marad.
8. csocsi - nem valószínű
Dévid10-12-2008 12:00:10 //
83314
Ahogy így olvasgatom a hozzászólásokat, egyre jobban azon a véleményen vagyok, hogy jobb nekem egyedül, így elférek a kocsiban, és úgysem utazok sehova. :)
Mike.10-12-2008 11:57:28 //
83313
Kérdezd meg Erhardot, hátha ő tud szerezni csak trafót. Vagy a DCSéket.
csocsi10-12-2008 11:57:06 //
83312
Mi öten járunk nyaralni, igaz a gyerekek már nagyobbacskák. A 155 után meg kellett tanulnom pakolni, de minden megoldható :))
Igaz a házat most már itthon hagyjuk :))
someday10-12-2008 11:55:57 //
83311
Csinálhatnánk egy topicszavazást, kinek tetszik a 159 és kinek nem.
Kérdés: El tudnád képzelni, hogy később a 156-ról 159-re válts?
1. Erhard - Igen
2. Mike - Nem
3. GTPeti - Igen
4. Attie - Igen (tecc az eleje, oldala, belseje (tök jól körülölel) - nem tecc, hogy nincs rejtett kilincs)
5. Sanyi - Igen
6. Dévid - Igen egy 3.2 V6 Q4 Biturbo verziót, molekuláris páncélzattal, de legközelebb Thaliám lesz
7. Someday - igen, de nem váltanék hanem mellé. ha majd gazdag leszek. a 156ost megtartánám "hülyegyerekautónak" 10 éve favorit és az is marad.
Mike.10-12-2008 11:54:02 //
83310
Zúgó, morgó hang jön a vezérlés felől és ez egyre hangosabb. Holnap megyek szétdobatni, hogy mitől is van ez. Remélem addig kibírja és nem szakad, áll be semmi. Nem kellene most ilyen karácsonyi ajándék.
csocsi10-12-2008 11:53:06 //
83309
A pohártartót kihgyatad :))
Evi15610-12-2008 11:52:28 //
83308
Ez már nem megy mert 2 éve így vettem!:-((
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.