Már írtam rá!:-))
Na,sziasztok,megyek haza,majd este leszek.
Forum >> 156
Satti22-06-2007 18:03:51 // 39757
Kiskukac22-06-2007 18:01:03 // 39756
Ezt álmodtad Csocsikám?
csocsi22-06-2007 17:58:58 // 39755
Hali :))
Az autóvásárlásban a 7677 hsz-t légyszí nézd meg és az árról mondj valamit. Köszi
Az autóvásárlásban a 7677 hsz-t légyszí nézd meg és az árról mondj valamit. Köszi
csocsi22-06-2007 17:58:06 // 39754
Jobban is megy. Az én szekerem 220-nál nem tud többet. Itt meg pár tag az 1.6-al nagyon megy. Szegény George is ezért adat el a ti-t :)))))
Satti22-06-2007 17:57:07 // 39753
Nem gondolják ám komolyan!:-))
Az 1.6 azért jó,mert nem megy,és közben sokat fogyaszt!:-))
Az 1.6 azért jó,mert nem megy,és közben sokat fogyaszt!:-))
Kiskukac22-06-2007 17:54:58 // 39752
Miben? A fogyasztáson kívül!
Kiskukac22-06-2007 17:54:16 // 39751
Mi van? 1.6 motor+210 és még van tartalék?
Igen vicces!
Lejtős úton megvan a 210-220. De tartalék!
Én le sem merem írni a fogyasztását, de úgy voltam vele valamit valamiért ezért magasról tojok rá. A GTA -t is nézegettük, de az ár és az állapot nemigazán klappolt.
Én pedig SW-t:)))
Igen vicces!
Lejtős úton megvan a 210-220. De tartalék!
Én le sem merem írni a fogyasztását, de úgy voltam vele valamit valamiért ezért magasról tojok rá. A GTA -t is nézegettük, de az ár és az állapot nemigazán klappolt.
Én pedig SW-t:)))
csocsi22-06-2007 17:50:08 // 39750
Látom te már tudsz valamit :)))
csocsi22-06-2007 17:49:40 // 39749
Természetesen 1.6-ra, az sokkal jobb, mint az én 2.0-om :)))))
Nyirkos22-06-2007 17:44:52 // 39748
Nem ám. 1.6-ra akar cserélni, mer a lg jobb a fogyásztása, és simán megy 210-220-at sokok szerint, és akkor még van bőven tartalék is.
Egyébként, egy 3.2-es GTA-ba én is szándékozom beleülni, de nem sok van belőle sajnos, főleg nem sok, ami nem agyonnyúzott.
Ja, és ha lehet válogatni, rosso-t szeretnék. :)
Egyébként, egy 3.2-es GTA-ba én is szándékozom beleülni, de nem sok van belőle sajnos, főleg nem sok, ami nem agyonnyúzott.
Ja, és ha lehet válogatni, rosso-t szeretnék. :)
Kiskukac22-06-2007 17:37:32 // 39747
Abba én is belecsattannék!
csocsi22-06-2007 17:23:58 // 39744
Hát nagyon jól teszed :))))
Szeva :)))
Szeva :)))
Robert-jtd22-06-2007 17:22:16 // 39743
Ha 10litykó alatt eszik az még nem olyan vészes egy 2L-tes géptől!
Én is mértem legutoljára 2hete a fogyasztást de inkább ide sem írom mert nem volna feer veletek szemben:)
Én is mértem legutoljára 2hete a fogyasztást de inkább ide sem írom mert nem volna feer veletek szemben:)
csocsi22-06-2007 12:02:49 // 39742
Most már erősen gondolkodom a cerén :)))
csocsi22-06-2007 12:01:45 // 39741
Hát nálam sokszor tiltásig forog a motor, de a 6k az nem ritka.
Mivel most állandóan klímával járok én is gondolom ez is befolyásolja
Tény, hogy hidegebb időben ritka a 10l fogyi, akkor 9,5l körül megelégszik a gép.
Mivel most állandóan klímával járok én is gondolom ez is befolyásolja
Tény, hogy hidegebb időben ritka a 10l fogyi, akkor 9,5l körül megelégszik a gép.
Liquid22-06-2007 11:52:56 // 39740
szerintem nálam is a pályán 160> meg a város viszi el. Eccer volt 7,8 akkor Győr-Tihany aztén komp és körbe Veszprémen át vissza Győrbe. Veszprém-Győr meg vissza is mentem mint állat, ahol amennyivel lehetett, a balatonparton meg inkább csak cruising volt, ebből jött össze a 7,8.
Piritu - 1.000.00022-06-2007 11:42:09 // 39739
Úgy látom megint a "mágikus" 1,6 TS a nyerő -:)))
A 147-esem a 127e km-t 8 lityis átlaggal zárta, a 156 TS 8,2-vel. (Minden takolásról megvannak az adataim.)
Bár az is igaz, hogy a német autópályán kívül nem szoktam száguldozni. Alfával még nem fizettem csekket, kopp, kopp, kopp...
A 147-esem a 127e km-t 8 lityis átlaggal zárta, a 156 TS 8,2-vel. (Minden takolásról megvannak az adataim.)
Bár az is igaz, hogy a német autópályán kívül nem szoktam száguldozni. Alfával még nem fizettem csekket, kopp, kopp, kopp...
Nyirkos22-06-2007 11:39:47 // 39738
Az 1.8 nem fogyaszt egyáltalán kevesebbet ám, mint a 2.0 :)
Nyirkos22-06-2007 11:36:40 // 39737
De, én is nyomom neki. Pörgetem 4000-5000-ig, sok előzgetés, mert ugye, azt nem tudja megállni az ember. És gyári adatok szerint is sok a 10l fölötti. Bár, mondjuk Pesten biztosan nem az. :)
csocsi22-06-2007 11:30:12 // 39736
Akkor az azért befolyásolja a dolgokat.
Poló22-06-2007 11:22:56 // 39735
Szerintem van olcsóbban is, mint 45-55.
Poló22-06-2007 11:20:01 // 39734
Nekem is csak kevés része város.
Qrva jó dolog ez a blog :)))
Qrva jó dolog ez a blog :)))
csocsi22-06-2007 11:08:37 // 39733
Biztos nem jó a géped azért :DDDDDDDDDDDDdd
Poló22-06-2007 11:04:30 // 39732
Nekem 10 alatt van :))
csocsi22-06-2007 11:01:29 // 39731
Nem konkrétam LMM-ről volt szó. De most nem tudom megmondani, csak tudom, hogy szóba került ez a dolog.
Mike.22-06-2007 11:00:48 // 39730
Ahaa! :-)
És arra nem emlékszel, hogy ki árulta?
És arra nem emlékszel, hogy ki árulta?
csocsi22-06-2007 10:59:27 // 39729
Nem kerülnek beépítésre és raktározzák őket. Tehát valójában gyári. Így olcsóbban meg lehet szerezni.
Mike.22-06-2007 10:57:31 // 39728
A nem felhasznált gyáriakat az mit jelent?
Az eredeti Boscht 40 feletti áron lehet kapni. Elvileg olcsóbb mint a márkakesekedésben mert ott 60 körül van.
Az eredeti Boscht 40 feletti áron lehet kapni. Elvileg olcsóbb mint a márkakesekedésben mert ott 60 körül van.
csocsi22-06-2007 10:48:00 // 39727
Állítólag itt is lehet nem felhasznált gyáriakat olcsóbban beszerezni.
Mike.22-06-2007 10:45:06 // 39726
Van pl ahol fél év garanciát is adnak rá.
Na és 15-18 ezer a gyárival szemben ami 45-55 körül kezdődik.
Na és 15-18 ezer a gyárival szemben ami 45-55 körül kezdődik.
csocsi22-06-2007 10:42:46 // 39725
Már valaki írta róla, hogy a végén csak gyárit kellett berakni.
Satti22-06-2007 10:33:04 // 39724
Hagyd az utángyártottat a p..csába,nem jó,én próbáltam.Hétfőn mondják meg nekem,hogy tudnak-e,és mennyiért Boscht,amit beszéltünk.
Mike.22-06-2007 10:31:17 // 39723
Használt valaki itt utángyártott LMM-et? Mik a vélemények? Érdemes próbálkozni vagy csak akkor ha csere lehetséges? Vagy felejtős és gyárit kell venni drága pénzért?
csocsi22-06-2007 10:13:09 // 39721
Többen vagyunk hasonló véleményen :))
Liquid22-06-2007 09:54:01 // 39720
Én sem háborgok, mert tolom neki ahol lehet, csak érdeklődöm.
alfa15622-06-2007 09:43:58 // 39719
Hali Skacok!
Had szóljak közbe én is,a fogyasztáshoz.1.8 van soha 9 alá nemtudtam vinni a fogyasztást,ilyenkor mikor megy a klima pedig 10-10,5 vegyes használatnál.Bár hozzáteszem asztmondják sportosan vezetek,dehát lehet egy Alfával máshogy közlekedni?Szerintem aki Alfát vesz legyen tisztában a fogyasztással vagy vegyen háromhengeres Fábiát.Cseréltem már én is lambdaszondát és légtömegmérőt is de elötte sem és utánna sem változott a fogyasztása,de nem is ezért volt a csere hanem azért mert kellett.Szép napot mindenkinek.
Had szóljak közbe én is,a fogyasztáshoz.1.8 van soha 9 alá nemtudtam vinni a fogyasztást,ilyenkor mikor megy a klima pedig 10-10,5 vegyes használatnál.Bár hozzáteszem asztmondják sportosan vezetek,dehát lehet egy Alfával máshogy közlekedni?Szerintem aki Alfát vesz legyen tisztában a fogyasztással vagy vegyen háromhengeres Fábiát.Cseréltem már én is lambdaszondát és légtömegmérőt is de elötte sem és utánna sem változott a fogyasztása,de nem is ezért volt a csere hanem azért mert kellett.Szép napot mindenkinek.
Nyirkos22-06-2007 09:40:25 // 39718
Pedig, ha hiszitek, ha nem, mikor nem voltak rajt a 17-es kerekek, akkor még kevesebbet evett. Sőt, mikor nagyon kíméltem vezérlés csere előtt, akkor aztán...ki sem merem mondani mennyit mértem fogyasztásügyileg. Még kérdeztem is, hogy csalhat-e a computer, meg ilyenek, de aztán vettem GPS-t, ami ugye mutatja a sebességet, ezért leellenőrizhető. Mutatja a megtett utat, ezért szintén leellenőrizhető. Másokat, és elsősorban magamat pedig miért csapnám be? :)
Egyébként pl.: Poló is 10 alatt van.
Még annyit, hogy nekem ez nagyrészben lakott területen kívüli utazás, és napi 20-25 km város csak. Autópálya is van benne persze valamennyi, és Pest nagyon ritkán csak.
Egyébként pl.: Poló is 10 alatt van.
Még annyit, hogy nekem ez nagyrészben lakott területen kívüli utazás, és napi 20-25 km város csak. Autópálya is van benne persze valamennyi, és Pest nagyon ritkán csak.
Nyirkos22-06-2007 09:35:28 // 39717
Nekem minden oldalon ugyanaz a fólia, de a B oszloptól előre természetesen nem adhatnak műbizonylatot, mert ott a gyári Alfa 156 üveg az már olyan sötét, mint a megengedett maximum.
Nyirkos22-06-2007 09:34:23 // 39716
Pedig nem kímélem. Mondjuk, nem olyan régen cseréltem lambdaszondát.
De, nem tudom. Pedig, a kerékméret szerint sem csal az óra, megnéztem GPS-el.
Többször, többen mondták már, hogy ez nem lehet. Pedig igen. :)
De, nem tudom. Pedig, a kerékméret szerint sem csal az óra, megnéztem GPS-el.
Többször, többen mondták már, hogy ez nem lehet. Pedig igen. :)
csocsi22-06-2007 09:04:34 // 39715
Na meg nem véletlen vettünk alfát :))))
Mike.22-06-2007 09:03:41 // 39714
Így van! Én is mértem és egy y Bp. úton, ami nekem 300-350 km, spóroltam az óvatos gézpedál kezeléssel 2-3 liternyi benzint. Na most az a pár száz Ftnyi spórolás nem ér annyit, hogy a trabant is beelőzzön. Ezért xarom le a fogyasztást és tolom neki rendesen. :-)
Tavaly nyáron mértem a nyaraláskor és tempós haladás esetén volt 8,3 a fogyasztás. Hasonlókat mértek a 2,0 -ás gépekkel is. Szóval nincs sok különbség az 1,6 és a 2,0 ás gép fogyasztása között.
Nem mondom, hogy nem érdekel , de ha ezért vettem volna autót akkor VW lupot kellett volna venni! :-)))
Tavaly nyáron mértem a nyaraláskor és tempós haladás esetén volt 8,3 a fogyasztás. Hasonlókat mértek a 2,0 -ás gépekkel is. Szóval nincs sok különbség az 1,6 és a 2,0 ás gép fogyasztása között.
Nem mondom, hogy nem érdekel , de ha ezért vettem volna autót akkor VW lupot kellett volna venni! :-)))
Mike.22-06-2007 08:56:52 // 39713
Az első ablakok sötétísére nincs műbizonylat!! Pontosabban a gyári sötétítéssel megeggyező lehet, az meg szinte semmi. Szóval lehet fóliáztatni de nem lesz hivatalos és vannak rendőrök , vizsgáztatók akik leszedetik.
csocsi22-06-2007 08:50:17 // 39712
A 10,5 nekem is sokszor bejön. Nekem 8,4 alá még nem sikerült letornáznom, de már nem is érdekel.
Most, hogy it a jó idő és állandóan megy a klíma 10 alatt még nem evett. Pedig próbáltam egy tanknyit finoman vezetni, látványos különbség nem volt. Tehát marad a régi vezetési stílus :))
Most, hogy it a jó idő és állandóan megy a klíma 10 alatt még nem evett. Pedig próbáltam egy tanknyit finoman vezetni, látványos különbség nem volt. Tehát marad a régi vezetési stílus :))
Liquid22-06-2007 08:44:13 // 39711
Egyszer volt 7,8 (máig sem tudom hogyan) de inkább 10,5 igaz hogy pálya 160 és város.
csocsi22-06-2007 08:42:17 // 39710
Esetleg ha nem mész 90-nél többet? :)))
csocsi22-06-2007 08:41:21 // 39709
Nekem isem megy alá nagyon mostanában. A hidegben kevesebb volt a fogyim nekem is.
Cs.Alfa22-06-2007 08:33:50 // 39708
Nekem is áruljátok el...10 feletti a fogyasztása 2000-es mocival....))))
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
2
Guests2
658
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?