Forum >> 156
Zsolesz12-01-2007 22:22:04 // 28757
És mennyi gond van vele :) Az se mindegy hova viszem gumishoz mert pl most a téli gumi miatt nagy volt a sorbanállás és kényszerhelyzetben voltam, de ahova mentem ott nem is tudták megemelni az ő nagy emelőjükkel kerekenként emelgették a kocsit és úgy lett cserélve.
Hozzáteszem tök feleslegesen mert azóta meg nyár van...
Poló12-01-2007 22:21:16 // 28756
Én Bp-n csináltattam. Nekem csak 3 év a gari, asszem. Eddig nincs vele semmi probléma.
Erhard 242 (Pure Energy)12-01-2007 22:19:51 // 28755
itt szfváron a balatoni úton a sábalux mögött
Erhard 242 (Pure Energy)12-01-2007 22:19:09 // 28754
hasonló :)))
nagyon szép sokat dob a küszöbspoiler rajta
Zsolesz12-01-2007 22:15:48 // 28753
Poló12-01-2007 22:15:43 // 28752
Hol csináltattad?
Erhard 242 (Pure Energy)12-01-2007 22:15:10 // 28751
kaptam műbizonylatot, 10 év garit adnak rá...
Erhard 242 (Pure Energy)12-01-2007 22:14:10 // 28750
elég trükkös ez a fólia mert közelről nem lehet belátni, viszont hátulról olyan 3-5 méterről átlátni rajta...
a pékek így nem szólnak :))))
Poló12-01-2007 22:13:24 // 28749
Enyém is 3M :)
Nekem elöl 50-es van, hátul meg 35-ös. Van még asszem a 20-as, meg talán az 5-ös. Szerintem 35-ös lehet a tiéd. Nekem tavaly márciusban 36-ért csinálták első fényvédő csíkkal együtt.
Műbizonylatot kaptál? Gari mennyi van rá?
Erhard 242 (Pure Energy)12-01-2007 22:11:12 // 28748
huh milyen sötét?
mint az éjszaka :)))
nem tudom neked megmondani 3M és alulról a 3. szint sötétségben :)))
38eFt volt
csocsi12-01-2007 22:10:13 // 28747
Ez csak természetes .)))
Poló12-01-2007 22:06:57 // 28746
Kicsit részleteznéd a dolgot? :))
Milyen sötétségű, milyen márkájú, mennyi pénz :)
Erhard 242 (Pure Energy)12-01-2007 22:05:35 // 28745
Poló12-01-2007 22:04:41 // 28744
Haver mindig azt mondja, hogy koporsó. Nem tudom miért?! :))) Szerintem keveri a hullaszállítóval :))))
Erhard 242 (Pure Energy)12-01-2007 22:03:45 // 28743
de a bérgyilkosnak hullaszállító jár :))))
csocsi12-01-2007 21:59:22 // 28742
Hát még ők is örülnének :))
Erhard 242 (Pure Energy)12-01-2007 21:45:11 // 28741
Erhard 242 (Pure Energy)12-01-2007 21:42:54 // 28740
csocsi12-01-2007 21:38:31 // 28739
Örülök, hogy szerencsésen megoldódott a probléma :)))
Nem igazán hallottam még én sem ilyen gondot.
Satti12-01-2007 19:11:36 // 28738
Nekem pont most lett elől minden kicserélve,a féktárcsák,és afékbetétek,de nem tudom,mi lett betéve,a szerelőm intézte,akiben maximálisan megbízom,jó barátom,már hosszú évek óta járok hozzá,és mindig jól oldja meg a dolgokat,az új fék most is szépen dolgozik.
Attiska12-01-2007 18:45:31 // 28736
Ma megbüntettek a közterületesek 6 ezerre, mert rossz helyen parkoltam a melósgéppel. :( Az a szomorú, hogy egyébként az ilyenekre figyelek, de mivel most vagy 2000 db naptárat kellett szállítanom, ígyekeztem megállni a leadási hely kapuja mellett, sehol máshol nem volt hely. Bevittük a cuccot, elintéztük a számlát, kb. 10-15 perc volt az egész, és mire jövök ki, ott virít a cetli a szélvédőn. :(
Liquid12-01-2007 18:34:35 // 28735
Háát nemtom...
Midkettő jó, nekem speciel ATE van fent, de az UNO-n Textar van.
Sztem azt vedd meg amelyik olcsóbb
Nyirkos12-01-2007 18:16:31 // 28734
Üdv!
Kinek mi a véleménye, melyik a jobb fékbetét?
Textar vagy inkább Ferodo?
Piritu - 1.000.00012-01-2007 18:00:51 // 28733
No megcsinálták a katcserét gariban. Amúgy jó drága mulatság lett volna, csak a két katra csővel 240e Ft-os árat mondtak. Így meg grátisz. Nem igazán van magyarázat, hogy miért törött el, le nem ért. Azt mondták, hogy nem egy sűrűn előforduló probléma.
Poló12-01-2007 15:55:02 // 28732
Igen, képeken nem sok különbség van köztük. Elárulnád, hogy mi az? :)
Satti12-01-2007 14:13:25 // 28731
Úgy emlékszem,4000 Ft,de pontosan nem tudom,mert több dologgal együtt rendeltem meg,és úgy kűldték el csomagban.Az oldalukon sztem meg tudod nézni, www.elaforg.hu
ruszman12-01-2007 14:05:52 // 28730
emléxel mennyi volt (forintban) ?
csocsi12-01-2007 13:25:06 // 28729
Már többtől hallottam, hogy ez jobb. Valszeg az idén én is olyat teszek bele.
Satti12-01-2007 12:13:02 // 28728
Nekem is aktív szenes lett betéve ,az Elaforgtól vettem.
csocsi12-01-2007 11:59:31 // 28727
Biztos, ezt szerintem minden szűrőkkel foglakozóknál is vagy nagyobb autóboltokban. Nekem Piri cserélte és ő is autósboltban szerezte be.
ruszman12-01-2007 11:44:39 // 28725
ilyesmit lehet kapni Bárdinál vagy start autónál? még a helyzetjelző izzót sem találtam majd megkérdem ott is..
csocsi12-01-2007 11:05:00 // 28724
Én is nagyon meglepődtem rajta, aztán ha még földúton is volt használva akkor még rondább lehet.
Többen aktív szenest használnak ez állítólag sokkal jobb. Idén valszeg én is megpróbálom.
csocsi12-01-2007 11:03:33 // 28723
A biztosíték tábla fedelén elvileg kellene lenni rjaznak.
ruszman12-01-2007 10:48:13 // 28722
ajaj! tehát az nem cseréli ki ha nem kérem? tyűű mi lehet ott..
asszem meglesz a hétvégi program..
Cacho12-01-2007 10:44:15 // 28721
Jó napot emberek!
Tudja-e valaki, hogy a vészvillogónak van-e biztije és hogy melyik az?
csocsi12-01-2007 10:43:12 // 28720
Az gáz, legalább évi 1 csere ajánlott.
Nekem azt mondták tavasszal érdemes ezt megcsinálni.
Akkor a tiéd már rendesen el lehet koszolódva, az enyém 1 évig volt bent, de meglepődtem mennyi szemét felhalmozódott benne.
ruszman12-01-2007 10:39:14 // 28719
én még sose néztem meg hogy milyen állapotban van.. nem tudom hogy kötelező szervíz alkalmával cseréli-e? vagy csak ha szólok..?
csocsi12-01-2007 10:35:35 // 28718
Nem, az ablaktörlő lapát alatti borítást felszedve találod meg.
csocsi12-01-2007 09:46:28 // 28715
Mit csinálsz te a géppel, hogy eltörött? :)))
Liquid12-01-2007 09:22:27 // 28714
aha éreztem...:)
Azt kell leszerelni és alatta van? okk.
köszi
Satti12-01-2007 08:52:11 // 28713
A pollen szűrő,a jobb oldali ablaktörlő alatti műanyag borítás alatt van,a motortérből megkőzelíthető.
Liquid12-01-2007 08:41:49 // 28712
A pollenszűrőt hogy lehet kicserélni? ('98 156 2.0TS) Ill. alapvetően látnom kellene hogy néz ki mert az üzletben a gép 2-t is adott eltérő mérettel. Ha jól érzem (az eper szerint) valahol az utasoldalon a kesztyűtartó alatt/mögött van, de nem igazán találom.
Köszi előre is!
Mike.11-01-2007 23:27:52 // 28711
Nekem jó lenne ez a 16'-os is! :-)
GEORGE11-01-2007 23:26:30 // 28710
Most már tudom, eddig én sem láttam.
Bár szerintem 17-ben jobban néz ki!
Mike.11-01-2007 23:21:19 // 28709
Már vettem volna csak nem tudom, hogyan jutna ide és az mennyi lenne. szerintem posta nem szállít ilyet. esetleg a gyorspostával jöhetne, de az sem olcsó mulatság.
Ronnie11-01-2007 23:12:58 // 28708
Akkor ragasztok vmi sárkánymatricát az oldalára! ;o)
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
1
Guests1
676
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?



