Forum >> 156

Poló07-01-2007 22:04:54 // 28457
2007 újdonságai közül kimaradt a felni project ;)
Ronnie07-01-2007 22:01:30 // 28456
Nézted már tegnap éjjel miket újítottam az oldalamon?
Ronnie07-01-2007 21:59:41 // 28455
Mármint nekem! Nehezen kapcsoltam az örömöd, és a lemaródott festék összefüggésein! ;o) ..de jó volt.
Karakot07-01-2007 21:58:40 // 28454
Ugye-ugye. :))
Karakot07-01-2007 21:57:27 // 28453
Jóvanna, TV-t is nézek, ilyenkor nem megy mindig úgy a tréfa. :) Azt hiszem, hogy a kevlár vs sav témát alaposan kiveséztük. :)
Ronnie07-01-2007 21:55:37 // 28452
Uhh, vazze, most esett le a poén, nagyon elvont vagy te is! :o)
Ronnie07-01-2007 21:53:02 // 28451
sikerült! :o)
Karakot07-01-2007 21:51:50 // 28450
Próbáltam fokozni... :)
Karakot07-01-2007 21:50:01 // 28449
Már fél tőlem, legutóbb is mikor megmutatta az újításait a kocsin, annyira le voltam nyűgözve, hogy néhol lemaródott a festék. :))))
Ronnie07-01-2007 21:49:58 // 28448
.. azaz a bugyuta sav?
Ronnie07-01-2007 21:49:25 // 28447
ugyan, csak általánosítok, minden vöröses egy kicsit perverz.. ;o)))))))))))))))))))))))))
Karakot07-01-2007 21:48:07 // 28446
:)) Vagy acid silly
Poló07-01-2007 21:47:54 // 28445
Kezdesz gyanús lenni :)))) Sok intim dolgot tudsz Karakotról :))))))
Karakot07-01-2007 21:46:07 // 28444
Tényleg, hogy áll az eladás? Letettél róla? Mire akartál váltani?
Ronnie07-01-2007 21:45:15 // 28443
.. vagy acid szili..
Ronnie07-01-2007 21:44:07 // 28442
Karakot nickneve az erotikus oldalakon "Acid Joe"! ;o)
igi (Roland)07-01-2007 21:43:12 // 28441
mint Aállat:D
Karakot07-01-2007 21:42:37 // 28440
Mire megértette a fejeddel, mit akar, addigra teljesen elfáradt.:))
Ronnie07-01-2007 21:42:24 // 28439
LOL!
igi (Roland)07-01-2007 21:41:58 // 28438
dolgom volt, csak addig kipattantam, hogy ne foglaljam a helyet!:)))
Ronnie07-01-2007 21:41:05 // 28437
csak csodálkoztam, elötte olyan hősiesen küzdöttél hogy felfogjam mi a téma, aztán hirtelen semmi! :o)
Karakot07-01-2007 21:40:46 // 28436
:))))))
Ronnie07-01-2007 21:39:18 // 28435
ohhh, hát akkor te nagyon frankó vagy!
igi (Roland)07-01-2007 21:38:57 // 28434
Nem tüntem el.....csak sztendbájon voltam!:))) BOCSSSSS
Poló07-01-2007 21:38:55 // 28433
Szétmarja? :))))))
Karakot07-01-2007 21:38:11 // 28432
Elől carbon, hátul kevlár, és időnként kicseréled. :)
Karakot07-01-2007 21:37:08 // 28431
Nana, ha én bevetem a nehéztüzérséget, azt nem fogja meg a kevlár sem. :))))
igi (Roland)07-01-2007 21:36:33 // 28430
karbon vagy kevlár .... akkor legyen karbonkevlár!:))
Ronnie07-01-2007 21:34:39 // 28429
Ja, és mikor majd nem várod, beszól valami lealázót, ahogy szokta! :o)
Ronnie07-01-2007 21:33:19 // 28428
Ágyúval..., mit is mondok, ... kispuskával! ;o)))
Poló07-01-2007 21:32:58 // 28427
Jól látod, viszont Ribipeti itt bújkál ;)
Ronnie07-01-2007 21:32:29 // 28426
Fehérjeágyúval..
Ronnie07-01-2007 21:31:44 // 28425
Skacok, Igi nagynehezen kiküzdötte hogy megértsem mit is akar, és mikor írtam hogy igen, megoldható, akkor eltünt. Jól látom???
Poló07-01-2007 21:31:08 // 28424
Mivel akarod te popsin lőni? :))))
Karakot07-01-2007 21:30:15 // 28423
Akkor Őt most nem lehetne popsin lőni? :)))
Karakot07-01-2007 21:27:02 // 28421
Ő már csak ilyen, csupaszív ember. :)
Ronnie07-01-2007 21:26:27 // 28420
Persze, csinálják, de a legtöbbször nem úgy használják. Női táskákba is belevarják a kevlárt erősítésnek..
Karakot07-01-2007 21:25:54 // 28419
Az nem kell, ingyé sem. :)
Poló07-01-2007 21:25:44 // 28418
Ronnie bácsi elintézi :)))
Ronnie07-01-2007 21:24:21 // 28417
De ha szeretnéd, csináltatok neked a karbon helyett kevlár közpkonzolt! ;o)
Karakot07-01-2007 21:24:09 // 28416
Egyetértek, sokkal szebb. Bár azt hiszem, hogy a kevlárt is csinálják merevre is, mert láttam már rally kocsiban kevlár műszerfalat. Nem tűnt puhának. :) De nem volt szép.
Ronnie07-01-2007 21:23:06 // 28415
nem, a karbon a drágább!
Ronnie07-01-2007 21:21:42 // 28414
Nem. Ha elolvasod a tulaljdonságait, teljesen más a felhasználási terület. A kevlárt álltalában nem kikeményítve alkalmazzák, rugalmas. A karbon könnyebb is. Nameg szebb is! ;o)
Karakot07-01-2007 21:19:45 // 28413
Nincs, Őrmster! :)
Ronnie07-01-2007 21:18:27 // 28411
Mer nyomkodtad a gombokat, mint Norris, mi!? ;o)
Karakot07-01-2007 21:18:21 // 28410
Ezek szerint a kevlár erősebb, mint a carbon. Gondolom drágább is.
Poló07-01-2007 21:18:03 // 28409
Tucc angolú? :)))
Ronnie07-01-2007 21:17:24 // 28408
Van még kérdés? :o)
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.