Forum >> 156

kru04-07-2006 19:38:29 // 14557
Kérem szépen, lehet jelentkezni Budapesten vagy időnként Szombathelyen az alábbi cuccokért 156-hoz: a. utángyártott pollenszűrő, de bontatlan, a 2zónás klímás 156-hoz nem jó (csak aminek még az ablaktörlő lapát alatt van, kívülről) b. gyári sportcsomagos küszöbhöz, bal oldali emelési pontjánál lévő takaró panel, eredeti ricambi, fényezésre előkészített c. gyári, eredeti oldalindex, sárga (használt) Az ár tetszőleges, amolyan becsületkassza jellegű, aki viszi, az mondja meg, mennyit ér meg neki... ne porosodjon itt.
GEORGE04-07-2006 19:08:32 // 14556
Szóval alfa mocis Zsigád lesz?? :-) Klíma, szervo befigyel???
Trombozis04-07-2006 18:47:35 // 14555
1.6 120 ló. Nem tom. Valami ilyesmiket néztem. 320ezerért. Lehet kettő lesz. Havernak mutattam és mondta, hogy vesz egyet ő is. :-))))) De amit ideszúrtam az csak egy 1.2 zsiga volt. :-D
GEORGE04-07-2006 18:45:03 // 14554
Milyen moci lesz abban a Zsigában, teeeee??? :-) :-O
Trombozis04-07-2006 18:43:11 // 14553
Először legyen kész az enyém. De ez meg a következő álmom. De úgy is lesz ilyenem hamarosan. :-D Szétalázok mindenkit.
csocsi04-07-2006 18:12:01 // 14551
Már régen :))
GEORGE04-07-2006 18:10:35 // 14550
Megbeszéltük! :-)
csocsi04-07-2006 18:09:36 // 14549
Ja, akkor én leszek az aki befejezi :)))
GEORGE04-07-2006 18:07:28 // 14548
Mert mindig írsz rá! :-(
csocsi04-07-2006 18:05:35 // 14547
Vaze, így soha nem lesz vége :))
GEORGE04-07-2006 18:04:49 // 14546
Részemről is! :-)
csocsi04-07-2006 18:04:09 // 14545
Rendben :)))
GEORGE04-07-2006 18:03:23 // 14544
Akkor legyen vége! :-)
csocsi04-07-2006 18:01:52 // 14543
Vaze, ez nem mmehet így tovább :))
GEORGE04-07-2006 17:59:39 // 14542
Így jártál :-))))
csocsi04-07-2006 17:56:52 // 14541
Nincs akkora szerencsém :))
GEORGE04-07-2006 17:54:49 // 14540
Ezek szerint nem tudtad elkerülni. :-)
csocsi04-07-2006 17:51:44 // 14539
Na ezt akartam elkerülni :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
GEORGE04-07-2006 17:51:03 // 14538
Okés!
csocsi04-07-2006 17:45:30 // 14537
Akkor nem ragozzuk tovább :))
GEORGE04-07-2006 17:44:45 // 14536
Majd képeket a végeredményről! :-)
GEORGE04-07-2006 17:44:15 // 14535
Na jóóóó :-)
csocsi04-07-2006 17:42:20 // 14534
Már messziről hallanak és félrehúzódnak :)))
csocsi04-07-2006 17:41:53 // 14533
Azért néha kölcsönadod neki? :))))
Trombozis04-07-2006 17:41:40 // 14532
Jah nagy hanggal. Üvöltsön meg minden.
Trombozis04-07-2006 17:41:11 // 14531
Jó, hogy. Apám megint irígykedni fog. :-DDDD Neki ladája van. Az enyém meg forgatós lesz.
csocsi04-07-2006 17:41:09 // 14530
Jól van na :))))
csocsi04-07-2006 17:40:47 // 14529
Aha szóval egy tényleg büntető gépet szeretnél :))) Kellemes sétát :))
Trombozis04-07-2006 17:40:30 // 14528
Egy ideig nekünk is le volt tiltva. Egy napig csak mi reklamáltunk. Ezt az oldalt bújják a legtöbben szerintem azért. Na mentem. :-D
GEORGE04-07-2006 17:40:30 // 14527
Mindjárt gondoltam :-)
GEORGE04-07-2006 17:40:14 // 14526
És az lesz majd a buligép???
csocsi04-07-2006 17:39:47 // 14525
Nem is csodálkoztam, csak tettettem :)))
csocsi04-07-2006 17:39:23 // 14524
Igen, valamit mondtál róla
Trombozis04-07-2006 17:39:20 // 14523
Egy zsiguli van rajta 1200 ccm. :-D
Trombozis04-07-2006 17:38:31 // 14522
Mindenkit! De néztem komolyabbat. amiben már 121 lovas moci van, de az drágább egy "picivel" :-))))) Az 156 a garázsba ez meg játékautó. Széthajtani, összetörni, forgatni. Na jól van megyek muterhez. Gyalog :-( 2 perc az út. :-D Majd benézek később. Üdv
GEORGE04-07-2006 17:38:23 // 14521
De komolyan mondom! De te ezt tudod is, miért csodálkozol? :-I
GEORGE04-07-2006 17:37:49 // 14520
Nem a Mester volt! A MEster nem is kecsegtetett avval ,hogy lesz :-(
csocsi04-07-2006 17:37:21 // 14519
Nem mondod komolyan :)))
csocsi04-07-2006 17:37:03 // 14518
Buli volt a dolog :((( Ma délelőtt lett elhozva a jó
GEORGE04-07-2006 17:37:02 // 14517
Ezt a linket csak otthonról tudom megnézni itt a bentiről le van tiltva :-(
csocsi04-07-2006 17:36:32 // 14516
És ezzel fogod alázni a népeket? :))))
Trombozis04-07-2006 17:35:57 // 14515
Azt tudom mondta tegnap George.
csocsi04-07-2006 17:35:51 // 14514
De nem a mester volt ezek szerint :)))
Trombozis04-07-2006 17:35:32 // 14513
Akkor jó. Lassan kész lesz. Én meg ha megcsináltatom az ótómat akkor utána betervezek egy ilyet! A csajjal már lebeszéltem, hogy kell nekem egy csapatós verda. Nem fikázni, mert nem olasz. :-D Most ez a mániám. Nagyon tetszik.
csocsi04-07-2006 17:35:17 // 14512
Ja, ez már a 2. volt :(( Az első nem lett jó
GEORGE04-07-2006 17:32:46 // 14511
kicsit zavarosan fogalmaz a barátom :-)) Szóval akitől volt a rossz főtengely az szerzett egy jót helyette!
Trombozis04-07-2006 17:32:38 // 14510
Most már értem. :-DDDDDDD
Trombozis04-07-2006 17:31:41 // 14509
Mi jó? Kaptál még egyet? Áh lemaradtam nem értem. :-)
GEORGE04-07-2006 17:31:15 // 14508
Eddig nem szólt a Mester! De úgytudom közbe lett megint egy főtengely.....
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.