Forum >> 156

Trombozis24-06-2006 22:03:21 // 13857
Jah meg az önindítónál, hogy nem baj, hogy nem indul be elsőre. Én meg mondtam, hogy nem fogom tolni. Ott hagyom ahol már nem indul be. De ez is ki lett cserélve. :-))))
Trombozis24-06-2006 22:02:18 // 13856
Na ezért szeretem a nőket. Az enyém azt mondja, hogy majd azt mondjuk a vevőnek, hogy ez egy tuning azért kopog néha, meg nem veszi észre senki. De mindegy ezt nem lehet nem észrevenni. :-DDDD Háhá, itt marad.
Poló24-06-2006 21:54:27 // 13855
Ha látnád, akkor te megtalálnád?
Zsifi24-06-2006 21:53:41 // 13854
Általában úgy teszik be, hogy nem bontják de mégis körülményes legyen az idegen kéznek.
Poló24-06-2006 21:53:16 // 13853
Egyik munkatársam akart egy sportdobot a 146-ra. Csak hát a nője nem akarta. Haver észrevett egy ici-pici lyukacskát a dobon. A csaj megkérdezte, hogy lehet -e így járni az autóval. Srác mondta neki, hogy hát nem igazán ;-) A lány elküldte, hogy hamar vegye meg azt a kipufogót és cseréljék ki. Nehogy valami nagyobb gond legyen :-D
Trombozis24-06-2006 21:51:46 // 13852
Persze ez marad. Ma például felakadtam egy parkolóból lefele tolatva. Szép hangja volt a lökösnek.
Trombozis24-06-2006 21:50:47 // 13851
Áh, nem ismered a csajt. Ő olyan, mint mittudomén ki. Nem lehet a fejével beszélni. Mint az apja.
Trombozis24-06-2006 21:49:24 // 13850
Semmi nincs veszve. :-DDDDDD Itt marad nálam!
Trombozis24-06-2006 21:48:24 // 13849
Még sehol. :-))))) Majd sztem a használtautón lesz meg az északautón meg még nem tudom.
Poló24-06-2006 21:43:18 // 13848
Valszeg ott lesz(nek). A motortér felöl néztem a vezetéket, az ABS környékétől már nem tudtam követni.
Zsifi24-06-2006 21:41:53 // 13847
Oda jutottál?
Poló24-06-2006 21:39:55 // 13846
Szia Zsifi! Azt hiszem nem fogom felkutatni a vezérlőegységeket. Nem akarom megbontani a műszerfalat.
Zsifi24-06-2006 21:38:48 // 13845
Jól van na! Tényleg elfogadható! Nyugodtan hordhatja ezeket a papucsokat.
admirális24-06-2006 21:21:14 // 13844
Hol hírdeted?
csocsi24-06-2006 21:09:26 // 13843
Akkor még nincs veszve minden :))))
Piritu - 1.000.00024-06-2006 21:05:19 // 13842
Sziasztok! Visszaértem némethonból.
Mivel Stuttgart körül jártam, úgy gondoltam hogy megmutatok egy autót az OFF mergát gyártó városnak, Sindelfingennek:

Ott minden OFF-os:

Lestek is rendesen... -:)
Trombozis24-06-2006 20:50:11 // 13841
Na, de ma azt mondta, ha 3 ember jön megnézni és nem tetszik akkor elgondolkozik rajta, hogy megtartsuk-e. :-)))))))))))))))))))) Hehe, úgy hogy ha valakinek az ismerőse jönne megnézni akkor ne vegye meg!!!!! Csak hogy nekem megmaradjon. :-DDDDDDDDDDD Kell ez nekem!
csocsi24-06-2006 16:41:04 // 13840
Ez viszont nem a legjobb hír :((
Trombozis24-06-2006 16:24:14 // 13839
Hát nem fog már szerintem. :-/
csocsi24-06-2006 16:23:54 // 13838
Legyél meggyőző :)))
csocsi24-06-2006 16:23:06 // 13837
Hát ebben az esetben ez igaz, de azért csak megbékél?
Trombozis24-06-2006 16:11:09 // 13836
De majd megpróbálok bevetíteni valamit a fejébe, hogy sak "15eFt" lesz már csak meg ilyenek. :-))) Hát ha elhiszi. De ez még egy százas. :-(
Trombozis24-06-2006 16:09:57 // 13835
Már nincs. Felhúzta, hogy sok pénzbe van/volt.
csocsi24-06-2006 16:09:21 // 13834
Ő nincs elragadtatva a géptől?
Trombozis24-06-2006 16:03:04 // 13833
Csak a csaj ne akarná eladni. :-/
csocsi24-06-2006 15:59:47 // 13832
Az is megoldódik :))))
Trombozis24-06-2006 15:58:30 // 13831
Hülye Audis haveromtól kaptam egy Alfás kulcstartót. Felhív telefonon, hogy hordom? Mondom igen, de mit csináljak vele? Feszt röhög, hogy szar a kocsim, mert most az övé már kész van. Tegnap csinálták meg neki, hogy legyen hátsó féke is. :-))))
Trombozis24-06-2006 15:57:19 // 13830
Igen, de ha nem kerregne akkor kész lenne. :-DDDDDD
csocsi24-06-2006 15:56:52 // 13829
De most már alakul a gép
Trombozis24-06-2006 15:53:38 // 13828
Hát nem. Mert vettem rugót, kereket, berakattam a rugót + kifizettem a javítást. Pfffff, így annyi pénzem se maradt, hogy gyalog járjak.
csocsi24-06-2006 15:50:56 // 13827
Ez érthető dolog :)))
csocsi24-06-2006 15:50:28 // 13826
Akkor te sem vagy valami rózsás helyzetben :((((
Trombozis24-06-2006 15:49:00 // 13825
Na ugye?! Nem nevetni. :-))))))))
Poló24-06-2006 15:45:19 // 13824
Télleg nem tűnik vészesnek :-)
Trombozis24-06-2006 15:34:54 // 13823
Szívesebben melegedtem volna az enyémben. :-DD
Trombozis24-06-2006 15:34:28 // 13822
Az nekem is folyik. Kiváncsi vagyok mi lesz belőle.
csocsi24-06-2006 15:31:59 // 13821
Akkor ez szerencsés dolog :)))
csocsi24-06-2006 15:31:27 // 13820
Nem biztos :(((( Hétfőn kezdik, agenerál mellett döntöttem :((( Most a pénzhajhászat folyik
Trombozis24-06-2006 15:29:53 // 13819
Hát nem. :-DDDDD
Trombozis24-06-2006 15:25:34 // 13818
Nem-nem. :-( Kész lesz a tied 7végére? Enyém itt áll a ház előtt. Megfázva. Most pihen egy darabig, míg össze nem szedem magam.
csocsi24-06-2006 15:24:41 // 13817
Sokan azért nem látták?? :)))
csocsi24-06-2006 15:23:54 // 13816
Igen, láttam:(( Úgy érzem nem egyszerű a sorsunk :(((
Trombozis24-06-2006 15:23:50 // 13815
Jah. Megúsztam, de úgy lepáltam benne.
csocsi24-06-2006 15:23:12 // 13814
Azért csak túlélted :))))
csocsi24-06-2006 15:22:10 // 13813
Hasonló felnit nézegettem én is :))))
csocsi24-06-2006 15:18:28 // 13812
Azért egy főtengely csere kicsit gázos :(((
csocsi24-06-2006 15:13:33 // 13811
Nem találták meg a probléma forrását? :((
Trombozis24-06-2006 15:11:24 // 13810
Nekem most lett az önindítóm cserélve. De a múltkor beszúrtam egy levelet ahol 750 Ft-ért mondtak egy csereárat, ha gondolod adok egy telószámot.
csocsi24-06-2006 15:09:51 // 13809
Talán a hétvégére :((
Kompressz úr24-06-2006 15:08:32 // 13808
Szép, az asszony autójába jó is lenne, csak ki venné meg az alfatexes üléseit? :)
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.