Forum >> 156

Poló31-01-2008 09:35:27 // 58857
Azt is észre lehet venni, hogy komfortosabb vele az autó, úthibákon finomabban megy át :))))

Én ha veszek, akkor valszeg 205/60 R15-öt veszek, de ez még odébb lesz, mert még elég mély a minta a mostanin. Nyárit kell majd vennem hamarosan, úgy talán jövő év szezon elején.
Liquid31-01-2008 09:32:17 // 58856
igen főleg melegben és nagyobb oldalszélnél érzem én is. Nemrossz ez a Barum, de lekközelebb szélesebbet és más márkát veszek, mert idegesítő a hangja
Mike.31-01-2008 09:32:08 // 58855
Na igen, én is kíváncsi vagyok mitől megy így!?

Félreértés ne legyen, ebben most semmi írónia nincs.
Poló31-01-2008 09:30:19 // 58854
Egy picit én is instabilnak érzem a 195/65 R15-öt, de nem olyan vészes. Főleg olyankor, amikor picit melegebb van és megpuhul a gumi. Nekem Semperit Speedgripem van.
Nyirkos31-01-2008 09:27:32 // 58853
Mik vannak benne.
Csak kíváncsiságból? Mik azok az érdekességek? Lehet, valami egyedi igény szerint volt összerakva?
Leírod őket?
Liquid31-01-2008 09:27:30 // 58852
a nyári 16-oshoz képest nagyon instabilnak érzem
Liquid31-01-2008 09:26:43 // 58851
alap 185/65R15 + acél, Barum Polaris2 kb. 5-7000km van venne
Poló31-01-2008 09:25:36 // 58850
Mekkora téli gummád van és milyen márkájú?
Mike.31-01-2008 09:23:11 // 58849
Gyári 4 cm ültetés nincs. A gyári az 20-25 mm es. :-))
Liquid31-01-2008 09:22:29 // 58848
így van
Liquid31-01-2008 09:21:58 // 58847
csak a hasznaltauto.hu-n 11-et hírdetnek :)))

tény hogy a másik 2 motorral nagyságrendekkel több van
Mike.31-01-2008 09:21:55 // 58846
Félreérted a dolgokat. senki nem kételkedett abban, hogy úgy történt minden ahogy mondod. Azt próbáljuk mondani neked, hogy azzal a bömössel valami baj volt ha lelépted. Mint kiderült van is egy kis bibi, mert gyári tiltás van benne egy ideig.
És mindegy milyen tuning van a tiedben, az 10-15 % + ló lehet max.
Erhard 242 (Pure Energy)31-01-2008 09:20:56 // 58845
aham csak kár, hogy 4cm gyári ültetés nincs....
alfa15631-01-2008 09:16:32 // 58844
Igy jött ki a gyárból meg még sok más érdekeséggel.
alfa15631-01-2008 09:15:44 // 58843
Vicces vagy!! Láttad már a kocsimat? Nézd majd meg egyszer! Ja amugy szerinted hány 1.8-as 56-os van az országban? 1.6 és 2.0 rengeteg.Én nem azt mondtam hogy 1.8 ból az enyém az egyetlen én azt mondtam hogy amit tud abbol az egyetlen.
Erhard 242 (Pure Energy)31-01-2008 09:11:39 // 58842
Biztos igazad van, csak olvasom az oldaladon gyári 4cm ültetés...olyat hol lehet venni?? :)))
Liquid31-01-2008 09:06:15 // 58841
na azé annyire nem ritka az 1.8-as 156, hogy csak 1db legyen az országban, mondjuk ezzel a rendszámmla biztosan nincs mégegy :)
alfa15631-01-2008 09:04:08 // 58840
Köszi kartárs! Végre valaki aki nem kételkedik.Soha nem dicsekedtem de, én tudom hogy a kocsim honnét való és hogy pont e miatt mit tud. Nem szokványos 1.8 TS. Amugy is ritka az 1.8 az enyém meg egyetlen az országban.Ezért imádom.
Liquid31-01-2008 08:40:29 // 58839
hogyne, várom is AlfaCity-t is, meg azt is hogy végre stabil legyen az autó, lekközelebb biztosan szélesebb téligumit veszek
Nyirkos31-01-2008 08:33:39 // 58838
Nem baj... Alfacity-re mehetnek fel a nyári felnik, nyári gumikkal. Látom, már mindenki nagyon várja. :)
Erhard 242 (Pure Energy)31-01-2008 08:32:58 // 58837
miért ilyen kevés a felderítetlen ügy?? kell a statisztika? :)))))))))))
Liquid31-01-2008 08:28:11 // 58836
hát az van nekem is, igaz nem új, de dísztárcsás :)
Mike.31-01-2008 08:25:03 // 58835
Én tudok felni ócsóért, csak nem alu. :-)
Viszont Alfáé és új. :-)
Nyirkos31-01-2008 08:24:55 // 58834
Urak, azt szeretném kérdezni, hogy milyen mélyen van az első, és hátsó lökhárítóban a koptatócsík, vagy mifene? El lesznek tűntetve, csak nem tudom, elég, ha csak glettelik, vagy fel kellene inkább tölteni műanyaggal? Szerintetek?
Liquid31-01-2008 08:22:12 // 58833
ha szerzel nekem jóarcú 15"-ös alufelnit olcsójér, akkor jóáron megszámítom neked a dísztárcsát :)
Hardy31-01-2008 07:23:17 // 58832
Én is ebbe bízok. Annyira nem életbevágó, csak szebb lenne, meg tavasszal úgyis felnicsere!
Mike.31-01-2008 07:12:09 // 58831
Nyugi, lesz majd másik. :-)
Időnként van hírdetve az aukciós oldalakon.
perdix31-01-2008 07:09:25 // 58830
Tibor: Nagyon jól megy a vasad, ezt már személyesen is tárgyaltuk!
Hardy31-01-2008 06:49:26 // 58829
10000/db. Én is akarok venni az enyémre,de olcsóbban. A héten a Teszveszen vettem 4 db-ot 5500 Ft-ért, csak az a baj, hogy a tag aukción kívül eladta 6000-ért. Nagy géniusz lehetett, mert ha nem egyezik meg az emberrel aukción kívül, akkor még 10000 Ft-ot is adtam volna a 4 darabért. Meg most valószínű ki fogják vágni az oldalról, és ha lenne kedvem, meg időm akkor fel is jelenthetném. Biztos örülnének neki a nyomozók, mert lenne egy tuti felderített ügyük semmi munkával.De attól még nem lesz dísztárcsám.
Nyirkos31-01-2008 06:06:17 // 58828
Hogy ne téveszd össze a nem gyárival :)
GEORGE31-01-2008 00:53:36 // 58827
Tudom hogy nem ér ki mert nekem is van rajta, biztos meg is van rá az ok, hogy miért addig kell érnie...
Poló31-01-2008 00:52:56 // 58826
Azt nem tudom, de a gyári az biztos, hogy nem ér végig.
Lehet direkt csinálták ilyenre :)
GEORGE31-01-2008 00:51:15 // 58825
A rossoé sem ér ki "élőben"?
Poló31-01-2008 00:50:07 // 58824
Élőben sem ér ki :)
GEORGE31-01-2008 00:49:47 // 58823
nem hiszem, hogy 25ezer lenne darabja...... én 8ért vettem anno a Scudora 1db gyári disztárcsát...
Poló31-01-2008 00:43:44 // 58822
Mintha Erhard azt mondta volna, hogy 10 körül van újonnan darabja. Szalonban akkor elképzelhető a 4 db-ra a 100.000 Ft.
Szerintem használtan 10-12 körül lehet eladni a 4-et.
admirális31-01-2008 00:40:11 // 58821
Tudom, akkor még azt hitte, én is az ültetésről beszélek:).
GEORGE31-01-2008 00:38:24 // 58820
Ronnie az ültetésről beszél :-)
nincs a küszöbb és a spoiler közt 2cm...
GEORGE31-01-2008 00:37:21 // 58819
lehet .-) eddig nem tünt fel nekem hogy nem teljesen ér ki.......az is lehet a két különbözőszögből készült kép miatt látszódik csak úgy....
GEORGE31-01-2008 00:36:19 // 58818
Nem semmi!!!
Azt sem hiszem el hogy 100ezer 4db disztárcsa!
Holnap megkérdem az OFit.....
admirális31-01-2008 00:36:19 // 58817
A minőségérzetről beszélek. Sokkal precízebb egy kis illesztési hézag, mint egy nagyobb, nem?
GEORGE31-01-2008 00:33:35 // 58816
Azt hogy attól jobb minőségű lenne márt pár mm-el hosszabb azt nem tudom.... látványügyileg tuti nincs köztük különbség...
Poló31-01-2008 00:28:48 // 58815
Adok-veszekben 40.000-ért árulnak 4db dísztárcsát :)))))))))
admirális31-01-2008 00:27:43 // 58814
Jó, én is. Amúgy annyit akartam kihozni az egészből, hogy a Lester IS ugyanúgy néz ki, mint a gyári, de annál még egy kicsit jobb minőségűnek tűnik, mert teljes hosszában rajta van a küszöbön:).
GEORGE31-01-2008 00:25:02 // 58813
Semmi gond koma :-)
GEORGE31-01-2008 00:24:48 // 58812
Én egyformának látom a két küszöb spoilert...
Ronnie30-01-2008 23:51:07 // 58811
jaaaa, ez ciki, azt hittem gyári sportcsomag ültetés vs. Novitec csüccsentés volt a kérdés.. sorry :o/
Ronnie30-01-2008 23:49:33 // 58810
viszonyítás képpen, bekopyztam a saját indexeüket, sztem megvan az a kb.2cm

admirális30-01-2008 23:46:36 // 58809
2 centi melyik irányban? Mert ugyebár a gyári nem fedi le teljesen a küszöböt, a hátsó kerékhez közeli végén egy kicsit rövidebb, a Lesterrel ellentétben. A Novitec-el is így van?
Ronnie30-01-2008 23:40:33 // 58808
sztem van, kb. pont az a 2 centi, ami papíron is :o)
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.