Forum >> 156
furio10-04-2008 16:33:58 // 66507
cartársak, melyik shopot ajánljátok hogy 156-os 2004-esbe autórádió beépítőkeretet szerváljak?
Attiska10-04-2008 14:16:49 // 66506
ruszman,
Szerintem olaj, olajszűrő, levegőszűrő, esetleg pollenszűrő, tán esetleg még fékbetét.. A többi cuccot meg szemrevételezik. Ekkora futásteljesítmánynél olyan sok mindent nem kell cserélni. Majd 60-nál a vezérlést.
Szerintem olaj, olajszűrő, levegőszűrő, esetleg pollenszűrő, tán esetleg még fékbetét.. A többi cuccot meg szemrevételezik. Ekkora futásteljesítmánynél olyan sok mindent nem kell cserélni. Majd 60-nál a vezérlést.
Piritu - 1.000.00010-04-2008 14:08:29 // 66505
Ezúton szeretném mindenkinek megköszönni a szülinapi jókívánságokat!
Sajna a szélessávú internetem most nem műxik, most csak mobilon férek az Amoréhoz :-(
Sajna a szélessávú internetem most nem műxik, most csak mobilon férek az Amoréhoz :-(
ruszman10-04-2008 14:07:05 // 66504
sziasztok!
Nem tudja valaki véletlenül hogy 45000Km-es szervízen miket szokás kicserélni (1,6TS) ? Emléxik még valaki? :)
Nem tudja valaki véletlenül hogy 45000Km-es szervízen miket szokás kicserélni (1,6TS) ? Emléxik még valaki? :)
Attiska10-04-2008 14:00:51 // 66503
Ha jól emlékszem, egy 156 tulaj cserélte ki a sima kormányát multikormányra, csak nem emlékszem, hogy ki volt az. Nagyon macerás, vagy előre van kábelezve minden, és csak rádugja az mber, oszt' kalap-kabát?
furio10-04-2008 13:58:49 // 66502
Minősége szted milyen? Sokkal rosszabb mint a gyári?
Erhard 242 (Pure Energy)10-04-2008 13:48:02 // 66501
az meg 35 a pár...
Erhard 242 (Pure Energy)10-04-2008 13:47:41 // 66500
gyári GTA lámpa ami nem xenonos az meg 69000Ft...
furio10-04-2008 13:41:41 // 66499
Esetleg utángyártott? :|
Erhard 242 (Pure Energy)10-04-2008 13:35:30 // 66498
sokkba...száz fölött van a gyári..
Erhard 242 (Pure Energy)10-04-2008 13:35:02 // 66497
olyan 160ra emléxem...
furio10-04-2008 13:34:22 // 66496
Szia,
Sport csomagos küszöbspoiler 156hoz van nálatok? És ha igen, mennyibe fáj?
Sport csomagos küszöbspoiler 156hoz van nálatok? És ha igen, mennyibe fáj?
Blade10-04-2008 13:29:12 // 66495
Éspedig?:)
Liquid10-04-2008 13:02:24 // 66494
mennyivel?
Erhard 242 (Pure Energy)10-04-2008 12:38:05 // 66493
nálunk kicsit olcsóbb :)
Blade10-04-2008 12:32:40 // 66492
Ja,egy darab Új GTA xenonos lámpa ára a hivatalos márkaszervizben 350.000Huf... Ofinál 180.000Huf, persze eur árfolyamtol függően...:(
Blade10-04-2008 12:28:22 // 66491
Szerintem csak új egységeket szabad használni,mert ha veszel egy bontottat és bár lehet hogy világít,attól még a processzoros vezérlés el lehet szállva...Onnantól kezdve nem ér egy garast sem...
Blade10-04-2008 12:23:36 // 66490
Az én költségvetésemet ne vedd alapul,mert én zsír új xenonos GTA lámpákra cseréltem a hagyományos izzós GTA lámpákat. Igen Tamásiban,de ott odáig jutottunk,hogy a xenonos lámpák helyükre kerültek.A szintezést már én csináltam az egyik barátommal,bár ebben(is) sokat segített RibiPeti barátja.Szerintem fordulhatsz hozzá bizalommal...:)De én is segítek amit tudok:) Én csak így tudom elképzelni az utólagos xenonositast.
Poló10-04-2008 11:10:01 // 66489
Tamásiban csináltattad?
Az egész mennyiből állt meg neked?
Az egész mennyiből állt meg neked?
Poló10-04-2008 11:09:17 // 66488
Persze, hogy 16-ot akartam, csak melléütöttem, sorry.
Köszi a javítást.
Köszi a javítást.
Poló10-04-2008 11:08:49 // 66487
Okés, akkor majd elviszem magammal egyik alkalommal.
Tom1210-04-2008 10:58:11 // 66486
Ezt így gondoltad, nem:
205/55 R15 = 205/55 R16
205/55 R15 = 205/55 R16
Erhard 242 (Pure Energy)10-04-2008 10:52:23 // 66485
persze hogy kéne :) műszaki után festem..
Blade10-04-2008 10:40:47 // 66484
Más a csati ,de házon belül megoldható,a fiát ducatonak ugyanaz a csatlakozója.Ugye a bal oldali a master lámpa.sokkal több érintkezöt használ,ezért az egyik csatiban pótolni kell.A lengőkaros jeladót el lehet hagyni,mi motorról származó dőlésérzékelővel oldottuk meg,aminek a különbségéből számol és gyönyörűen működött:) Elegáns megoldás,mert műszakin sem okoz gondot,és a többi autóst is megtiszteljük azzal,hogy nem
bas@zuk szét a szemeit.Hoppá hoppá...:)
bas@zuk szét a szemeit.Hoppá hoppá...:)
Speed10-04-2008 10:28:05 // 66483
Szia. Már régen kiszúrtam a gépedet. Nagyon bejön nekem. Ha nem vagyok indiszktrét, leírnád hogy mit hol s mennyiért kaptál hozzá? Lökös szárny, kűlső optikai dolgok. Nem akarom lemásolni, de egy-két dolot szivesen vennék rá.
Poló10-04-2008 10:25:43 // 66482
Te mikor sötétíted a tiédet?
Kell az a festék, amit a múltkor mondtam?
Kell az a festék, amit a múltkor mondtam?
Erhard 242 (Pure Energy)10-04-2008 10:25:07 // 66481
faxa :)
Poló10-04-2008 10:18:37 // 66480
Télleg jól mutat az övén :)
Mike.10-04-2008 06:39:25 // 66479
Ha ilyen macera akkor marad minden a régiben. Ennyit nekem nem ér, hogy ne vakítson. Na meg amióta beállítattam nem volt egy villogtatás sem a xenon miatt.
Ha meg újra rászoknának akkor bekerül a refihez is egy 55 Wos és akkor legalább lesz miért villogni. :-))
Ha meg újra rászoknának akkor bekerül a refihez is egy 55 Wos és akkor legalább lesz miért villogni. :-))
Ronnie10-04-2008 01:54:57 // 66478
Poló10-04-2008 00:57:16 // 66477
Sikerült már kiderítened valamit a rugók pöttyözéséről?
Poló10-04-2008 00:34:50 // 66474
Úgy csináltuk, ahogy mondtad ;)
GTPeti10-04-2008 00:33:24 // 66473
Trinát edísön.
Jó 8!
Jó 8!
Karakot10-04-2008 00:32:29 // 66472
Akkor jól tudtam. :)
GTPeti10-04-2008 00:29:43 // 66471
Praktikus.
Akkor legalább tehet bele utólagos xenon-t, nem fog vakítani! :)))
Akkor legalább tehet bele utólagos xenon-t, nem fog vakítani! :)))
Poló10-04-2008 00:29:04 // 66470
Persze, az egészet kívül belül :)))
Karakot10-04-2008 00:28:31 // 66469
Milyen foncsort? Csak telibefújták kívülről a búrát. :)))
GTPeti10-04-2008 00:26:24 // 66468
"...jobban tetszik mióta lefestettük."
...a foncsort is? :)))
...a foncsort is? :)))
Poló10-04-2008 00:25:24 // 66467
Ezek feketék voltak.
Szerintem jól áll ennek a színnek a fekete betétes lámpa, nekem legalábbis jobban tetszik mióta lefestettük.
Szerintem jól áll ennek a színnek a fekete betétes lámpa, nekem legalábbis jobban tetszik mióta lefestettük.
GTPeti10-04-2008 00:21:44 // 66466
Nekem króm van. Szerintem sötét autóhoz nem illik a fekete belsejű.
GTPeti10-04-2008 00:20:48 // 66465
Jah, később: 3 órával ezelőtt...
Érdekes algoritmussal válaszolsz Te a kérdésekre. :))
Érdekes algoritmussal válaszolsz Te a kérdésekre. :))
Poló10-04-2008 00:20:09 // 66464
Itt Mo-n van egy eladó jobbos, de azzal meg nem vagyok kisegítve. A kettő együtt meghaladta volna a 100K-t, annyim meg éppen nem volt. Ráadásul az itthoni 30-nak van hírdetve, mint kiderült, üresen 30, trafóval és izzóval 50...
Neked amúgy milyen van? Fekete vagy króm betétes?
Neked amúgy milyen van? Fekete vagy króm betétes?
GTPeti10-04-2008 00:17:54 // 66463
Lehet. De az legyen a legkisebb probléma...
Sajnos a múltkor elszalasztottam a balos lámpát... :(
Sajnos a múltkor elszalasztottam a balos lámpát... :(
Poló10-04-2008 00:16:41 // 66461
Ezeket pont nem írtad le :P
Csak később :)
Csak később :)
Karakot10-04-2008 00:16:17 // 66460
Ez ok, de ha kiadnék 50-60e pénz egy pár új lámpára, akkor nem azzal akarnám kezdeni, hogy szétvágom. Inkább nem kötném be a helyzetjelzőt. Én pl az soha nem használom, a tompított mellett meg nincs nagy jelentősége.
Poló10-04-2008 00:15:38 // 66459
Akkor tévedtem, azt hittem neked már az új belső van. Akkor szerintem neked sincs meg a helye.
GTPeti10-04-2008 00:14:35 // 66458
"Neked lehet meg van, a tied már fél faceliftes."
Az enyém még régi belsős! (Mint írtam, cseppet sem zavar.)
Az enyém még régi belsős! (Mint írtam, cseppet sem zavar.)
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
0
Guests0
892
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?
