Forum >> 156
alfa15618-06-2008 21:39:16 // 72607
Így van meg is vagyok vele elégedve.Három éve mult hogy nálam van .Az első évben elég sokba volt LMM,Lamda szonda stb.Még lesz rajt egy 100000 szerviz kb két hónap mulva gyertyák olaj stb és remélem megint sokáig birni fogja.
Mike.18-06-2008 21:35:30 // 72606
A két évenkénti ennyi szervízköltség azért jó átlagnak számít.
alfa15618-06-2008 21:32:39 // 72605
Igen a szar olasz vasak mindig rosszak,épp a lengőkarok adták meg magukat a jó Magyar utak miatt.Épp ma mondtam a feleségemnek pont két éve hogy egy fillért nemkellettt költeni a kicsikére csak benyára.Ma egy kicsit hozott magán!!!!
alfa15618-06-2008 21:29:58 // 72604
Köszi a képet! Szervizben még úgysem készült rólla.Jól mutatnak a vasak még ítt is.
Mike.18-06-2008 20:39:11 // 72603
Az alfa156 gépe.
Mit is várni, xar olasz vasak mindig rosszak. :-)))
Mit is várni, xar olasz vasak mindig rosszak. :-)))
Piritu - 1.000.00018-06-2008 20:05:37 // 72602
Mike.18-06-2008 18:13:12 // 72601
Fóliával hiába viszed oda, még megkenni sem lehet ott őket. ... vagyis ilyenért nem. :-)
admirális18-06-2008 18:12:43 // 72600
Úgy-úgy. Olyan kreatívan oldották meg, hogy fordítottak rajta egyet:)
Mike.18-06-2008 18:12:00 // 72599
Jaa, szerintem is az irányjelző a visszapillantón.
Sanyi18-06-2008 18:01:52 // 72598
Oldalirányjelző??
admirális18-06-2008 17:57:35 // 72597
ALFI15618-06-2008 16:26:30 // 72596
Így van.Azért is viszem oda.Ilyen helyre csak az úgymond "gyáriakat" lehet vinni.
admirális18-06-2008 15:33:35 // 72595
Még időpontal is vagy 40 percet kell sorba állni a Mozaikban. A fólia miatt meg sztem ott tartanál árban kb mintha szervizben vizsgáztatnád.
Liquid18-06-2008 15:22:48 // 72594
mi is bő másfél hónapra kaptunk...:(
most áll a garázsban aza Alfa mert lejárt az igazolás is
most áll a garázsban aza Alfa mert lejárt az igazolás is
ALFI15618-06-2008 15:01:49 // 72593
Felviszem a Mozaikba ott lehet kérni előre.Úgy is arra járok.Itt elkérnek 20-at a szervízbe.Bár kéntelen vagyok fólia és stb...végett a drágább helyre menni.
Erhard 242 (Pure Energy)18-06-2008 14:39:11 // 72592
nem tudtad? csak nálunk a kpm-nél nem kapsz időpontot....
admirális18-06-2008 14:34:28 // 72591
Így van. Ha nem szervizen keresztül csináltatod és nem kensz be senkit, akkor ennyi.
ALFI15618-06-2008 14:21:00 // 72590
Akkor ezekszerint 1 műszaki 8890-be kerül?
admirális18-06-2008 14:16:07 // 72589
Ma megtörtént a műszaki vizsga a Mozaik u.-ban, amit a legszigorúbb helyek között tartanak számon. A hatósági vizsgadíjon felül nem kellett egy fillért sem fizetni, hiszen az autó teljesen egyben van. Előtte zöldkártya hosszabbítás is volt. Így egy vizsga 8.890 ft, a zöldkari 6.100 ft. Meg forgalmit is kellett cserélni sajnos, mert beteltek a pecsétek benne. A kis matricarendszámot hárman is megvizsgálták, belevilágítottak, nagyon szerettek volna belekötni:).
Vikking 31118-06-2008 10:43:01 // 72588
Ja... Valamelyik a háromból biztos nem tölt rendesen...Hávazze, most hogy mondod alig mentem el tegnap a Bugatti Veyron mellett... 400 fölött nem húz igazán... :DDDDDD
Adrián17-06-2008 22:20:45 // 72587
online újság ;) tenkjú:))
Trombozis17-06-2008 20:54:57 // 72586
Ahhhhhaaa...hmmm most, hogy így mondod el van repedve az egyik pipám. Tán a szíj felőli első. Esetleg ez? Ezt el is felejtettem. Pedig megbeszéltük a szerelővel, mert ki tudja mi leht ebből, ha oldalra kihúzza a szikrát.....ááááá intézek egy ilyet.
ALFI15617-06-2008 19:14:12 // 72585
Talán még többen mint a hírlapot.
cseko7617-06-2008 19:12:37 // 72584
Ott is olvassák pár ezren:) akkor sztm hittegetés is marad:(
Balázs156SW17-06-2008 19:11:01 // 72583
Az online-osok és a Dunaújvárosi Hírlap is ígérte, hogy megjelentetik, de csak hitegettek.... Maradt a jó kis vasgyári újság...
Balázs156SW17-06-2008 19:08:39 // 72582
A múlt hetiben volt. Van nálam még egy-két példány .....
cseko7617-06-2008 19:05:29 // 72581
Ez jó:) holnap megnézem én is,mert még nem olvastam:) egy fotot is jó lett volna csempészni hozzá:)
ALFI15617-06-2008 19:03:27 // 72580
Zsolesz17-06-2008 18:35:35 // 72579
A 33-omba nekem is volt anno ilyen csak ott a szerelő kicserélte az összes gyújtáskábelt és azoknak nem volt megfelelő az ellenállásuk vagy mi és amiatt csinálta.
Trombozis17-06-2008 15:50:48 // 72578
Amúgy nem a generátor fog megfingani?
Trombozis17-06-2008 15:49:21 // 72577
Jól emlékeztem, hogy te is mondtad anno. De neked a turbót mondtuk nem? :-DDDD
Vikking 31117-06-2008 15:31:21 // 72576
Ugyanez a gondom. Ha rájössz, mondd el mi az:D
Trombozis17-06-2008 15:29:13 // 72575
:-) Úgy kiszed a rendőr, mert itt erőt demonstrálnak. Tegnap reggel kint voltak megint vagy 20an. Sztem rendszámot nézték. :-DDDD
Az előbb a vasuti átjáróban majdnem bele futottam a trafiba. Még jó, hogy a busz villogott. :-O Indigókék kopel asztma. :-) Az inas a hátsó ülésen feszült. :-DD Tök jó az út. Ott még az átjárón is 300al lehet menni. Tudják ezek, hogy hol kell pénzt beszedni. :-)
Az előbb a vasuti átjáróban majdnem bele futottam a trafiba. Még jó, hogy a busz villogott. :-O Indigókék kopel asztma. :-) Az inas a hátsó ülésen feszült. :-DD Tök jó az út. Ott még az átjárón is 300al lehet menni. Tudják ezek, hogy hol kell pénzt beszedni. :-)
Erhard 242 (Pure Energy)17-06-2008 11:53:32 // 72574
most kapcsold be a rádiót és a ködlámpát...úgy is csinálja?
Trombozis17-06-2008 11:49:10 // 72573
Most mentem egy kört. Hangos zenénél nem hallom. :-) Meg van oldva a probléma. Majd megáll valami miatt, oszt akkor rájövök mi a hiba oka. Legalább lesz indok nagyobb motort beletenni. :-DDDDDDD
András bácsi17-06-2008 11:01:12 // 72572
Nekem kerettel, szereléssel volt 25e.
Trombozis17-06-2008 10:49:04 // 72571
Úgy is csinálja.
Poló17-06-2008 10:45:46 // 72570
Kapcsold ki a rádiót, hogy úgy is csinálja -e.
Trombozis17-06-2008 10:45:19 // 72569
Üdv, de nekem sincs problémám. :-)
Trombozis17-06-2008 10:44:56 // 72568
Van egy kisebb hang, amire még nem jöttem rá mi az. Olyan, mint a turbo, de az nem lehet. (vagyis remélem :-)))))) Inkább egyesbe hallom 3ezer fordulat felett. Generátor vagy öööö nem is tudom mihez hasonlítsam lehet inkább, mintha gerjedne. Jól megmondtam. :-) Valamelyik kocsiba hallottam ilyet, amikor a magnót zavarta a sok kábel. Annál rossz helyen lett húzva a ládához a kábel és az zavarta. De nekem még a láda nincs bekötve csak foglalja a helyet a csomitartóba. :-D
Liquid17-06-2008 10:43:58 // 72567
Hello! Üdv itt is! :)
problémád nem is lehet, ez egy tökéletes olasz gép :)
problémád nem is lehet, ez egy tökéletes olasz gép :)
Trombozis17-06-2008 10:40:36 // 72566
:-))))) A lengőkarok jók. :-) A csapágy is jó. Szerintem a felni. :-O De majd megnézem. Inkább venni kéne már rá 17est, oszt nem lenne hangja, csak másmilyen.
biglaci17-06-2008 10:24:08 // 72565
csongor_selespeed17-06-2008 10:15:34 // 72564
Hello mindenkinek ! Műszerfal jobbfeléből kanyarokba nyikorgást hallok és K..rvára idegesít !!!!!!! Ha van valakinem ötlete légyszi segítsetek mer ki vagyok idegileg!
Cgo17-06-2008 09:48:25 // 72563
az enyem meg megvan, szepen kattog egyszer itt, egyszer ott :)
Cgo17-06-2008 09:47:07 // 72562
az enyem alapjaraton kerreg, de nagyon. de mindenki azt allitja, hogy ez igy jo. Es a harmadik fokozat karcos lett mostanaban, igy meg kell varnom, mig a fordulat leesik, aztan valtok.
Erhard 242 (Pure Energy)17-06-2008 09:30:28 // 72561
nah tessék :)
Poló17-06-2008 09:29:15 // 72560
7.000 Ft let volna a keret, azt meghagytam.
Poló17-06-2008 09:27:51 // 72559
18 volt az üveg meg 7 a szerelés.
András bácsi17-06-2008 09:07:22 // 72558
Na igen.
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.
Online members
1
Guests1
841
Forum
Recent topics
- Oldtimer and youngtimer
- 156
- AlfaCity
- International Alfa Rome...
- 159
- Chat
- Boxer fanatics
- 147
- Polish Alfisti
- Českí Alfisti
Poll
- What kind of chatrooms do you prefer?
- When will Alfa return in your opinion to the US?
- How did you find AlfaAmore.com?





