Forum >> 156

admirális27-07-2008 22:22:47 // 74057
Szerintem is jobb mindet cserélni. Utálom a pótféklámpa szerelést, mert elsőre úgysem sikerül. Rossz konstrukció, de ezt majd te is észre fogod venni:).
Zsifi27-07-2008 22:22:16 // 74056
"A" típusú 3,2W-os.
Poló27-07-2008 22:20:41 // 74055
Eleve feketét vettem. 3000 Ft volt egy táblával, azt mondta a csávó, hogy úgy van ráégetve a festék, és télleg nem gagyi. Győrben vettem. Spiderbe kell?
ribipeti27-07-2008 22:16:09 // 74054
Tyíí, de harap a verda. :)
Jól fest. Apropó festés, mivel fújtad le a rácsot, vagy már fekán vetted? Nekem is kellene jó minőségű fekete rács, amiről nem hullik a festék. Mert az enyémről néhány helyen pattog lefelé a fekete szín.
Poló27-07-2008 21:55:12 // 74053
Köszi, akkor kb. 600 Ft-ból meg is úszom a mutatványt. Kicserélem mind a 10-et, ha már szét van szedve. Azt hittem, olyan kell bele, mint a rendszámtábla világításba. Szétszedtem, aztán néztünk, hogy nem olyan. Úgyhogy most nincs pótféklámpám.
admirális27-07-2008 21:53:17 // 74052
Ugyanolyan rízsszem izzó kell oda mint a műszerfalba.
Poló27-07-2008 21:51:02 // 74051
Azt meg tudja valaki mondani, hogy a pótféklámpába milyen izzó kell? Könyv azt írja, hogy "A" típusú 5W-os, haverom meg azt mondja, hogy az max 2,3W-os.
Trombozis27-07-2008 21:41:18 // 74050
Értem. Az enyémet is meg kéne már mosni. De olyan hatalmas lusta vagyok. :-S Majd lehet holnap.
Poló27-07-2008 21:38:46 // 74049
Most mostam le :))
A ködlámpa melletti részben ki lett cserélve a műanyag rács fémrácsra meg színre lett fújva az a darab műanyag, csak ez a képen nem látszik.
Trombozis27-07-2008 21:33:36 // 74048
De szép tiszta az autód. A ködlámpa melletti résznek mi volt a baja?
Poló27-07-2008 21:24:46 // 74047
Na a félhomályban csináltam 3 képet az autóm elejéről, ilyen lett:

Poló27-07-2008 21:16:26 // 74046
Én hagytam fólia nélkül.
Trombozis27-07-2008 19:15:25 // 74045
Üdv emberek!
Akinek fólia volt elől, az most újat tetetett fel vagy hagyta fólia nélkül az első oldalsó ablakokat?
Leműszakiztatom az gépet és rakom vissza a fóliás üvegeket. Egyre több autón ismét van erre. Nem foglalkozom vele. Szerintem ráuntak nem kicsit. Akvárium. :-)
Átok79146TD27-07-2008 11:13:00 // 74044
nekedis köszönöm.
most néztem az oldalt, gt225-össel is szerelték 2001-ben a 140 pacis 156-166okat.
olyanpont jó lesz nekem..:)))
nincs valakinek elfekvőben olcsóért?:)
Goodboy27-07-2008 10:55:20 // 74043
vnt gt 20 garett
Átok79146TD27-07-2008 10:51:17 // 74042
köszönöm szépen a választ.
VMate27-07-2008 10:48:08 // 74041
garret gt2256 de nem ez a fontos hanem az a hosszú szám, ha turbot keresel autokhoz akkor nézzd meg ezt az oldalt: http://www.dieselevante.it/index_it.asp
Poló27-07-2008 10:43:44 // 74040
Bandinak (András bácsi) nincsen?
Gondolom a bontókat már kérdezted.
Poló27-07-2008 10:43:03 // 74039
Goodboy egész biztosan tudja ;)
Átok79146TD27-07-2008 10:42:23 // 74038
Sziasztok, meg tudja valaki mondani milyen típusú turbo van a 2,4-es jtd-n??
előre is köszi.
Goodboy27-07-2008 10:27:57 // 74037
Csao Fiuk! keresek 2.0 ts kartelt,156 ra! tudtok ilyet segitsetek ,köszi
Balázs156SW27-07-2008 09:51:15 // 74036
Tetszik ez a dög. Vélemény?http://www.hasznaltauto.hu/2245217_alfa_romeo_156_2005
Erhard 242 (Pure Energy)27-07-2008 09:34:50 // 74035
az olyasmi majd holnap meglesem :))
Poló26-07-2008 21:28:14 // 74034
Kicsit olyan rózsaszínes.
"Száguldosrác"26-07-2008 20:36:33 // 74033
A kartársakhoz még anyit füznék hozzá,hogy a kuplungmunkahenger tetején is van egy légtelenitö a váltonak a tetejénél keresd ezt is ugyanugy kel légteleniteni mint a kerekeknél csak ezt a kuplung pedál pumpálásával :) kb 1 liter kel a teljes leléktelenitéshez és a lecseréléséhez!!!!
Erhard 242 (Pure Energy)26-07-2008 19:35:39 // 74032
passz van egy fél dobozzal de inkább rozsda színűre emléxem...
Liquid26-07-2008 17:02:42 // 74031
nem én voltam :)
Poló26-07-2008 14:59:33 // 74030
És maga az olaj? Szerintem az is sárga, világos sárga.
Poló26-07-2008 14:48:01 // 74029
Literes kiszerelésben van, de nekem kb. pont a fele ment bele.
Ferke26-07-2008 14:41:08 // 74028
Liquid! Nem Te mondtad nekem anno a szervízkönyv bepecsételős témát? Ha nem, akkor valakinek van tippje, hol tudnék egy szervíz pecsétet rakatni anyám clio-jába?
Ferke26-07-2008 14:40:10 // 74027
Igen, ez a legegyszerűbb. Leereszteni a tartályt, utántölteni friss olajjal, majd mind a 4 keréknél (sorrendben a legtávolabbitól a legközelebbihez: jobb hátsó, bqal hátsó jobb első, bal első) kipumpálni addig, míg nem jön a tiszta fékolaj. Emiatt számolj rá inkább egy kicsivel több új olajat, nehogy kevés legyen.
Liquid26-07-2008 14:16:33 // 74026
jaja, valahogy így ment nálam is :)
Erhard 242 (Pure Energy)26-07-2008 13:40:24 // 74025
igen a doboza sárga színű a fékolajnak :)
Poló26-07-2008 11:55:11 // 74024
Nekem sárga színű a fékolajam /a régi fekete volt :) /. Csöri csinálta. Amennyit tudott, annyit leszívott a tartályból. Utánna rátöltötte az újat, majd mind a 4 keréknél kiengedte a régit, közben az apja meg pumpálta a pedált. Amikor már nagyon fogyott a tartályból, akkor töltött rá újat.
Tom1226-07-2008 01:47:19 // 74023
Üdv, Cartársak, meg tudná mondani nekem valaki, hogy hogyan lehet leereszteni a fék / kuplung olajat ? Ki akarom cserélni, mert a szervizben állították, hogy kicserélték, de valami homályos sötétzöld lötty van benne az átlátszó rózsaszín helyett és már az idegeimre megy, hogy 4 napig semmi gond, aztán meg "pumpálni" kell, hogy rendesen működjön, utána 1 - 2 napot "betegeskedik" és megint tökéletes. Állítólag vagy levegő lehet a rendszerben, vagy ez az "üledékes", azonosíthatatlan folyadék "balhézik"./??/
Judas25-07-2008 23:11:05 // 74022
Köszönöm a válaszokat! Végre megérkezett a hiányzó csavartakaró kupak hétfőn vagy kedden viszem rárakatni! Meg kap egy új első emblémát mert ami most rajta van azon látszik a 9év!:)
Zsolesz25-07-2008 19:22:51 // 74021
Nekem a gyári is végig van ragasztva. Jön is le itt ott :( Mindig mondom csak a szívás van ezzel a küszöbbel. Viszont kell rá mert szép :))
AdamV625-07-2008 16:41:21 // 74020
köszönöm
Attie25-07-2008 14:15:24 // 74019
Nincs hozzá. És a többi lemezt is aranyárban mérik.
A netről letöltött meg nem indul el nekem benne :(
ruszman25-07-2008 09:46:24 // 74018
köszi a válaszokat.
igen azt én is láttam hogy szakadt az ülés ebből kiindúlva nem biztos hogy vigyáztak rá..
AdamV625-07-2008 09:45:59 // 74017
hy!

Tudja vki h a gyári navihoz lehet-e kapni magyar CD-t?
Erhard 242 (Pure Energy)25-07-2008 09:30:54 // 74016
A gyári patentos a nem gyári sikaflex....
Lali7525-07-2008 08:00:33 // 74015
hali!engem is erdekelne!
András bácsi25-07-2008 07:27:38 // 74014
Ha nem volt rajta gyárilag, akkor oly mindegy, mert végig kell ragasztani az oldalát vagy a felső élét.
lausz25-07-2008 06:05:03 // 74013
ki van szakadva az ülés,túlzottan nem vigyázhattak rá,ezt jobb lenne,
hozzáértővel megnézetni, kereskedésből......
ez nagyon lutri,
megkell nézni:: az alját,futómű,kormány,motor:vez.mód,olajfolyás stb.
és kaszni sérülések ,törés,elem cserék,
Judas24-07-2008 22:54:22 // 74012
Valaki tudna képet küldeni sportcsomagos küszöb rögzítési módjáról(autó alja + oldala)?
Előre is köszönöm!
Judas24-07-2008 22:51:50 // 74011
Üdv 156 tulajok!:)
Mike.24-07-2008 21:43:05 // 74010
Húú, de jó kép ez.
Már csak egy tiszta Alfa hiányzik róla és fasza naptárkép lett volna. :-)))
Piritu - 1.000.00024-07-2008 21:32:42 // 74009
Amúgy kezd tele lenni a hócipőm az itteni autókázással...
Nem tudtam egész nap lemosatni a kocsimat - ezért nem is szerepel egy képen se - sehol egy autómosó! Hol puceválják az olaszok a verdájukat?
Lehet hogy nem lesz új fő- naptárképem?
Sorrentóban teláltam egy kutatt mosóval, de ott ezren voltak. Hazafelé két kutnál láttam még mosót, egyik zárva, a másikon túlszaladtam és zaccos lett volna visszamenni. Holnap szerencsét próbálok....
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.