Forum >> 156

Poló29-10-2008 20:54:55 // 80207
Szakszerűen ;)
Erhard 242 (Pure Energy)29-10-2008 20:54:16 // 80206
én a budiba szoktam nálatok más a szokás? :DDD
Erhard 242 (Pure Energy)29-10-2008 20:53:26 // 80205
röhögni fogsz a csajé már rágta a fülem hogy otthome a budiajtó nyekereg 2 éve valamit kéne kezdeni vele, mondtam akkor leveszem aztán nem kell nyitogatni :) aztán úgy emlékeztem van a szekrényben a K&N sportlégszűrőhöz olajzóspray de persze kifogyott így nem maradt más mint az étolaj...nah azóta nem nyikorog de sültkrumpli szaga van :DDDDDDD
156 áfa romeo29-10-2008 20:51:58 // 80204
És megperselyezni hogy kö?
GTPeti29-10-2008 20:50:55 // 80203
Ha mégsem viszik el, nem kell újra hírdetést feldobnia. Csak átírja a szöveget. Szerintem.
Attie29-10-2008 20:50:38 // 80202
És akkor hova szarjak? :-)))
156 áfa romeo29-10-2008 20:50:03 // 80201
Sok kocsihoz le van irva én se értem mi ebben a menö...hogy megy a bót ?
Erhard 242 (Pure Energy)29-10-2008 20:50:00 // 80200
autósboltban is lehet kapni biztos...
Poló29-10-2008 20:49:50 // 80199
Disznózsír nem jó rá? Az talán van a hentesnél is :)))
pe-Ti29-10-2008 20:49:36 // 80198
Rossz a konstrukció: gumiperselyben forog egy fém csap gyenge a porvédője is kicsi víz, sólé és máris indul a kopás a zsír lassítja a folyamatot igaz de aztán lóg+nyekereg leginkább a fekvőrendőr abból is a beton:) "szólaltatja meg" leginkább....
Erhard 242 (Pure Energy)29-10-2008 20:49:23 // 80197
hogy lásd még is elkél ...
Attie29-10-2008 20:48:51 // 80196
Ennek meg mi értelme, hogy odaírja, hogy foglalózva?
Ha eladta akkor vegye le a hírdetést ha meg nem adta még el akkor maradjon úgy ahogy volt.
156 áfa romeo29-10-2008 20:46:22 // 80195
No mégis autosboltban van?
ALFI15629-10-2008 20:45:07 // 80194
Nem értem az ilyet,hogy akkor miért nem veszi le a hírdetést.
Erhard 242 (Pure Energy)29-10-2008 20:43:40 // 80193
gondolom nem a hentes árulja ha csak nem Pámelá Ándersen :DDD
Seriff29-10-2008 20:42:58 // 80192
Legalábbis le van foglalózva;)
Erhard 242 (Pure Energy)29-10-2008 20:42:54 // 80191
aki ügyes tudja is használni :DDD
156 áfa romeo29-10-2008 20:42:08 // 80190
És hol árulnak szilikon zsirt???:)
Poló29-10-2008 20:42:04 // 80189
Erhard 242 (Pure Energy)29-10-2008 20:41:48 // 80188
annyi 2-3 rugó a normálisabb...
GTPeti29-10-2008 20:41:23 // 80187
Mennyi egy ilyen szilent amúgy?
Erhard 242 (Pure Energy)29-10-2008 20:39:24 // 80186
ez nem igaz...ha normálisan rakják össze mint pl Ferke is írta szilikonzsírral pl akkor nem nyikorog az utángyártott sem ha ezt kihagyják a gyári is nyikorog 2000km múlva...az első lengőkarokat a talpas miatt cserélik komplett...
Dévid29-10-2008 20:38:33 // 80185
Ehh, nem mond Ő már semmit, már csak dob egy linket, hogy nézz utána. :DDDDD
156 áfa romeo29-10-2008 20:33:14 // 80184
Na jo de ha eddig jo csendes volt most meg koszmol csak idegesiti az embert...
pe-Ti29-10-2008 20:31:02 // 80183
Asszem 2-3 ezer/db de mindjárt megmondja az "alkatrészguru"!
pe-Ti29-10-2008 20:29:05 // 80182
Befújtam én mindennel két napig csend volt aztán kezdi megint....ez ilyen együtt kell élni vele! Hédi cartársnőnk egyszer azt mondta próbálom felidézni: "Ez ilyen, hozzászoktunk már, hogy nyekereg, nyüszög, kopog ez alfa így szeretjük......az lenne furcsa ha csend lenne.....minő igazság így szeretjük és ez a lényeg!
156 áfa romeo29-10-2008 20:28:37 // 80181
Egy lengökarban 2 szilent van?Az mi pénz?
Dévid29-10-2008 20:26:41 // 80180
Nyugi, nem megyek a Dunának miatta (túl messze van). Főnökeim is a véremet szívják, de ezek a hiénák már csak ilyenek...
Erhard 242 (Pure Energy)29-10-2008 20:23:28 // 80179
nemá a szívedre veszed csak szívjuk a véred :))
Erhard 242 (Pure Energy)29-10-2008 20:22:42 // 80178
a zsír kell mindenképp mert fém a fémen nyikorog egy idő után....
Dévid29-10-2008 20:21:25 // 80177
... és akkor csodálkoznak, ha az ember egész éjjel szó nélkül rakja a gyártósort, mint egy biorobot ... ilyen beszólások után ...
pe-Ti29-10-2008 20:20:38 // 80176
Üdv!
Nekem is újra nyekereg a felső lengőkar szilent pedig 5000 km-t mentem a csere óta! Én csak szilentet cseréltem így olcsóbban kijött meg a gömbcsuklónak semmi baja! A csere nem bonyolult satu kell hozzá meg zsír!
Erhard 242 (Pure Energy)29-10-2008 20:18:02 // 80175
izom nem is kell hogy összetörd az alfád :DDD aljasság viszont igen :))
Dévid29-10-2008 20:15:34 // 80174
Lehet hogy nem vagyok izmos, de nagyon aljas tudok ám lenni. :P
Erhard 242 (Pure Energy)29-10-2008 20:14:39 // 80173
vazelinre mindig van idő :DDD
GTPeti29-10-2008 20:14:02 // 80172
Nyugodtan köss bele a kollégába, nem kell tőle tartani. Azért a barátod majd tegye fel a videót a jútúbra. :))
Dévid29-10-2008 20:11:54 // 80171
Köszönöm kérdésed, nem reagálom le, mert félreértenéd. :)
156 áfa romeo29-10-2008 20:06:04 // 80170
Aham értem:)
Erhard 242 (Pure Energy)29-10-2008 20:04:38 // 80169
mindenkinek? hun? :)
Poló29-10-2008 20:04:25 // 80168
Én nem tudom, nem zsírozok és olajozok szilenteket, de Erhard szerint igen.
Erhard 242 (Pure Energy)29-10-2008 20:03:57 // 80167
vazelin? buzie vagy? :DDDDDD
156 áfa romeo29-10-2008 20:03:00 // 80166
Nekem szilikon olajom van, az is jo?
Dévid29-10-2008 20:02:42 // 80165
Vazelin nem jó? Én ahhoz tudok olcsón hozzájutni, meg szilikonhoz, meg poliszulfidhoz...
Poló29-10-2008 20:00:37 // 80164
Gyárban használjuk, van egy 20 literes kannával :)))
GTPeti29-10-2008 19:59:02 // 80163
Parafin úgyis mindenkinek van otthon. :)))
Poló29-10-2008 19:58:41 // 80162
Nincs mit :)
Erhard 242 (Pure Energy)29-10-2008 19:57:36 // 80161
ha nem mozog a szilent akkor elég ha befújod szilikonsprével vagy parafinnal bekened..
156 áfa romeo29-10-2008 19:53:22 // 80160
Köszönöm a hasznos infokat!!
Poló29-10-2008 19:49:12 // 80159
Nekem jobb oldalon mindkét szilent rossz volt már benne, bal oldalon azt hiszem csak az egyik. Jobb oldalról jött a kopogás, balról nem. A nyüszögés meg mindkét oldalról jött, ha jól emlékszem.
GTPeti29-10-2008 19:44:03 // 80158
(A klímacsőcseréktől eltekinte tulképpen én is ezekre költöttem. A futóművet tudtam előre [zavar persze], de tökéletes technikájú autót ennyiért nem is vártam.)
Alfa Amore doesn't take any responsibility for the posts.